Gēni iedzimst?

Aizsāka enfuego 

Gēni iedzimst?
26.02.2011 12:32
Mana vecmāmiņa lietoja zāles līdz beigās nomira ar vēzi, depresija, šizofrēnija. Es pēc rakstura esmu viss vecmāmiņā, man ar tie traucējumi ir, kā vecmāmiņai, un man liekas, ka tie gēni ir iedzimuši manī, un man arī būs jāmirst, un arī būs jādzer visu mūžu zāles, un arī saslimšu ar vēzi un miršu, tā kā manas dienas ir skaitītas, ar tādām domām ir nereāli sadzīvot. Un to nu man neviens nevar pierādīt, ka gēni neiedzimst. Atceros vienreiz biju sapīpīpājies kumāru, tā riktīgi, un sāku rakstīt uz baltas lapas, perfektā vecmāmiņas rokrakstā, un tur tas viss notika autopilotā, es pats pat nekontrolēju sevi, mana vecmāmiņa man deva ziņu, un rakstīja: Sāpīgākais ir nožēlot!! nu tiešām jūs man neticēsiet, bet viņa to rakstīja ar manām rokām es to nedarīju, un ja tagad paskatās uz savu dzīvi, tā tiešām arī ir, ka sāpīgākais man ir nožēlot, to ko esmu darījis, es zinu, ka jūs mani uzskatāt par jukušu, bet tanī brīdī viss notika, tādā, kā saskarsmē ar citu pasauli, tās jūtas ko es jutu tanī brīdī, kad vecmāmiņa rakstīja, bija vnk vārdiem neizskaidrojamas, vai tādam kautkas tamlīdzīgs ir bijis??
Re: Gēni iedzimst?
26.02.2011 12:57
ir lietas, kas ir pieraadaamas, ir lietas, kas nav.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.02.2011 12:57 by Runcene.
Re: Gēni iedzimst?
26.02.2011 14:21
Ja tā ņem dziļāk ,tad ja nevari pierādīt, nevari izārstēties!
Tad Tu biji pie psihiatra? Ko teica?
Re: Gēni iedzimst?
26.02.2011 17:34
Viņa teica, man šizo nespīd, un ja gribu grupu, tad viņi mani var padarīt par dārzeni, protams, ka es negribu būt dārzenis!
Nē nu šausmas,šitādas runas.Padarīt cilvēku par dārzeni.Incanti,ko ta viņi Tev dotu?
mad iezviedz
Re: Gēni iedzimst?
26.02.2011 22:46
...pataisīt par dārzen i- kā divus pirkstus apmīzt...to tie šamani pieprot perfekti...laikam vienīgais, ko šie māk labi...
Re: Gēni iedzimst?
28.02.2011 22:07
ai tur psihenē, tāpēc jau šķaidītā veidā dod, tabletes un saka ka tie ir antidepresanti, man psihiatre teica, ja gribu varu iet pārstēties psihenē 3 nedēļas, es prasīju ko man dos viņa teica anti depresantus, aga es visu sapratu, ka dos tādus medikamentus, kādi aptiekās nepārdodās!
Re: Gēni iedzimst?
02.03.2011 16:59
Šizofrēnija un vēzis ir saistītas lietas. Ir viena no šizofrēnijas formām, kas īstanībā nav psihiska slimība, bet gan asins slimība, un tā genētiski tiek pārmantota. Visiem cilvēkiem ķīmisko reakciju rezultātā asinīs izveidojās kaitīgas vielas - kriptopiroles, kuras ar urīnu tiek izvadītas laukā, nekaitējot organismam. Taču tiem, kam ir šī slimība, kriptopiroļu līmenis ir augsts un rodas organisma saindēšanās. Sākumā ir slikta dūša no rītiem, sāpes vēderā, pēc tam tas mijas ar nopietniem psihiskiem traucējumiem. Organisma saindēšanās rezultātā var rasties vēzis. Apmēram 20% no šizofrēnias diagnosticētiem slimniekiem ir tieši šī diagnoze. Šo slimību sauc pirolurija (pyroluria).
fox
Re: Gēni iedzimst?
02.03.2011 17:08
To Tamarhinda: Kur Tev tāda informācija? Izklausās pēc Avatars 2, vai Zvaigžņu kari 7
Re: Gēni iedzimst?
02.03.2011 17:12
Tie nav zvaigžņu kari, paskaties šeit: http://www.diagnose-me.com/cond/C372380.html
fox
Re: Gēni iedzimst?
02.03.2011 17:16
Ai, man slinkums skatīties, bet izklausās , ka šizofrēniju var izčurāt:) Da labi, nestrīdos, nezinu.
Re: Gēni iedzimst?
02.03.2011 17:26
ir tak arī teorijas, ka neredzami tārpi smadzenes grauž...

ASV, kur ir sastopama visa iespējamā dziedniecība pasaulē, ne to vien var uzzināt...
Re: Gēni iedzimst?
03.03.2011 23:13
Tad es braucu uz ASV, un būšu vesels?:)
zive
Re: Gēni iedzimst?
04.03.2011 00:06
enfuego - nu kāpēc Tu visu laiku piesienies savai (tikai) vecmāmiņai..?
Gribi kaut ko noskaidrot par gēniem - ok! bet tad sāc vismaz ar pašu sākumu, t.i., uzzīmē savu ciltskoku ar visām tēva un mātes saknēm, vārdiem, uzvārdiem, dzimšanas un miršanas gadiem - kad būsi uzzīmējis vismaz 3 paaudzes uz atpakaļu, tad padomā par katru no šiem cilvēkiem - kādos laikos tie dzīvoja, ar ko nodarbojās'utt, tici man, atklāsies pavisam cita bilde...

Tavs tēmas jautājums jau arī ir jocīgs - gēni ir gēni, taču par slimībām var runāt tikai, kā par riska faktoru.
Cik atceros, ir jābūt vismaz diviem ļoti tuviem radiniekiem ar vienādām slimībām - tad var runāt par paaugstināta riska faktoru, bet arī, tikai un vienīgi, kā riska faktoriem, kas nekādā ziņā nav 100% un jau iepriekš nolemti - ļoti daudz atkarīgs tieši no paša cilvēka..., tas nekas, ka kaut ko veselībā esam pabojājuši, svarīgākais ir tas, ko mēs varam darīt savas veselības labā un šajos laikos (atšķirībā no Tavas vecmāmiņas laikiem) medicīna tomēr ir krietni pavirzījusies uz priekšu...
Varbūt tiešām aizej uz baznīcu, pastāvi pie kādas svētbildītes, palūdz sargeņģeļu un svēto aizsardzību un noliec kādu svecīti - ar domu, lai sliktais sadeg tāpat kā svecīte..., nu nezinu, padomā kaut ko gaišu...
Jā, bet sāc tomēr ar ciltskoku... :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: