Tēma tvaika nolaišanai

Aizsāka Runcene 

Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 23:04
aberz iilgi lietoji trankvilizatorus un AD, un vai viegli nokāpi nost? Es sākumā lietoju, lexotanil, diazepeks, nekāda tolka, tagad dzeru rexetin pusīti no rīta, dzīvot varu, bet nekādas jēgās īsti nav! Un tev arī bija šizofrēnija!



Edited 1 time(s). Last edit at 05.03.2011 23:14 by enfuego.
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 23:42
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz iilgi lietoji trankvilizatorus un AD, un vai
> viegli nokāpi nost? Es sākumā lietoju,
> lexotanil, diazepeks, nekāda tolka, tagad dzeru
> rexetin pusīti no rīta, dzīvot varu, bet
> nekādas jēgās īsti nav! Un tev arī bija
> šizofrēnija!


10 gadus
nokapt apm 2 adi gruti

man siza nebija

nez mok man savs gadijums

saku varbut ir cilvji kas nevar bez zalem
ja nelietoji neko nedzeri tur tev nezageja smadzenes tur
tu labs slikts vai dums vai tev tric rokas kad esi nepilvertigs vai kautko tadu negruda
un tad tev bija slikti
tad mok jadzer
nezinu
vijolīte:)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 23:45
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz iilgi lietoji trankvilizatorus un AD, un vai
> viegli nokāpi nost? Es sākumā lietoju,
> lexotanil, diazepeks, nekāda tolka, tagad dzeru
> rexetin pusīti no rīta, dzīvot varu, bet
> nekādas jēgās īsti nav! Un tev arī bija
> šizofrēnija!

...sākums-apm. pāris dienas, Rexitins 1/2 neilgi-tolka nav:DDDDDD
Vislabākais pēdējais teikums...kā kādam gribas sev "piešūt" šizofrēniju, pilnīgi acis sprāgst no orbītām nodarbojoties ar pašsuģestiju:DDD
...nabadziņš...
Re: Tēma tvaika nolaišanai
06.03.2011 09:57
Es nepareizi izsteicos, gribēju tikai zināt, vai viņam bija šizofrēnija, es nesaku, ka man viņa ir!
Re: Tēma tvaika nolaišanai
06.03.2011 12:36
ko ņematies ar tām šizofrēnijām, tas nav nekas objektīvs, izmērāms. katrs kas negrib "stiprināt savus nervus", kā Tu, enfuego, saki, var to diagnozi dabūt. varbūt kādu laiku ir jāpaciešas, bet nekur jau nepaliks.

kad psihiatri vairs nezina, ko iesākt, tad viņi raksta "šizofrēnija"....
Re: Tēma tvaika nolaišanai
06.03.2011 13:07
aberz,

man viss ir vienkārši lieliski. nekas, paldies Dievam, nav bijs jāskatās nekādā slimnīcas datorā. kas būt tālāk, to, protams, nezinu.

kas ir sasniegumi? šodien apkalpoju cilvēkus pie bankas kases lodziņa, rīt sēžu kaut kādā smukā kabinetā un dresēju tos, kas apkalpo pie tā lodziņa, tad vēl smukākā kabinetā dresēju tos, kas dresē iepriekšējos, kamēr jau baņķieris?

man ir tas, ko ES GRIBU, ne viss, protams, bet daļa noteikti + aktuāli ir vēl daži citi plāni.

trankviļi man ir palīdzējuši vislabāk, no AD bija blaknes, bet arī palīdzēja. no trauksmes krimināli bīstami biju zaudējusi svaru (krietni zem 50 kg), pēc AD viss sagāja vietās (to esmu te rakstījusi vairākas reizes). visas blaknes pazuda, kad beidzu lietot, atkarīga neesmu. bet 15 gadu laikā es zāles esmu lietojusi apmēram 4 gadus bez pārtraukuma, gan ne vienā stiepienā, bet grūtākos periodos... mazās devās. un man arī ir teikts, ka es bez zālēm nevarēšu nekad, ka visu mūžu utt., kā Tu stāsti par sevi. bet tādus dokus vajag atlaist, lai gan sākumā ir grūti saprast, kas ir kas. tādas lietas neviens nevar pateikt par citu cilvēku, kaut pacientu. patiesībā man ar ārstiem kopumā ir bijis ok. visstulbākā saskare ir izveidojusies ar psihiatrijas sistēmas psihologiem. viena būtne teica: ja nedzersi zāles, saslimsi ar vēzi... + vēl šādas tādas "pērles". ja esi trauksmē, tad satikt tādu "profesoru" ir ļoti "iedvesmojoši". arī kāda psihiatre, labu gribēdama, lauzīja rokas un teica: "Kāda jums šausmīga dzīve..." To tikai vajag sākt sev iestāstīt... esmu tā cietis, ak, es, nabadziņš...

Tāpēc es vēl līdz šim stāvu un krītu par psihoterapiju, kas palīdz bez zālēm un kas bija/ir izrādījusies pilnīgs jaunums man pašai attieksmē un dzīves filozofijā, kā arī speciālists savā cilvēciskajā gudrībā nelīdzinās tam, ko esmu redzējusi citur, piemēram, jau minētājā valsts sistēmā, nekādu iedomātu standartu, nekādas lietu uzspiešanas vai spēka, nekādu manipulāciju vai birku, bet tikai tas, ko es gribu. specs arī nav kategoriski pret zālēm, bet uzskata, ka to drīkst izlemt tikai cilvēks pats, taču es nekādā gadīumā nevaru teikt, ka process ir bijis viegls, jo lauzt savus streotipus cilvēkam nav ierasta lieta, vismaz uz mani tas attiecas pilnīgi droši...

jāmeklē tāds specs, kurš atšķir savas problēmas no pacienta. par valsts psihiatriju es gan varu teikt, ka tur to var būt grūti izdarīt, vienīgi, ja ir kāds jaunais, kurš iesit roku un ir arī psiholoģiski domājošs.

ļoti labi un sen zinu sistēmu arī no sētas puses, tās cīņu par varu un vēlēšanos saglabāt psiheni aiz žoga, tur ir daudz pašu baiļu, problēmu un visādas citas pretrunas, frakcijas, zāļu industrijas ietekme... ārstiem arī vajag algu, galu galā, un lielie visi dreb par saviem amatiem. ja man tagad vajadzētu psihiatru (vai kādam tuvam cilvēkam), es ļoti domātu un meklētu tādu, kas, tai visā būdams iekšā, tomēr spēj norobežoties vai arī strādā pilnīgi privāti, jo viņiem nav bail zaudēt kaut kādu amatu + ļoti jāuzmanās no situācijām, kad kādu kaut kur (ar viltu vai varu) grib vest kāds cits (ģimenes loceklis utt.) kur nu vēl, ja kāds cits "zina", ko man vajag... sava psihes veselība ir jātur pilnīgi savās rokās. baltā ķiteļa valkātājs nav dievs, bet psihiatrijā tendences uz šādu statusu ir manāmas, turklāt visā pasaulē.

protams, zāles man varēja nebūt, ja cilvēki ap mani un es pati būtu laicīgi zinājusi, kā sev palīdzēt citādi... tas bija nezināšanas laiks, es par to reizēm aizdomājos, bet neesmu traģiskā izmisumā.

arī man dzīve ir tāda, kāda viņa ir, un es to ņemu pretī.
no visām veselības problēmām lielākā daļa radās tad, kad es dzīvoju depresijā bez kādas palīdzības. Zāles man bija kā ātrā palīdzība, bet psihoterapija palīdz izveseļoties.

tā kā es pilnīgi noteikti nekādus AD nereklamēju, ja kāds to lasa manos postos, tad tā ir viņa paša lieta, fantāzija un traucētā uztvere. bet es arī nedomāju, ka kādam jābūt zāļu aizliedzējam kāda cita dzīvē. tā ir tāda pati varas uzurpācija. katram cilvēkam ir savs ceļš, un katram arī reizēm ir piere jāatdauza, jo citādi neviens neaug un nemainās. mēs te viens otram arī neesam nekādas māsas vai slimnieku kopējas, kas pieskata un kontrolē. mēs nevaram nevienu izglābt, lai kāda būtu pieredze, un arī bedrē iedzīt nevienu nevaram, ja cilvēks jau pats tur nesēž. bet ir veselībai ļoti bīstami stāvokļi (ilgstošs bezmiegs, ļoti liela trauksme, dziļa depresija), kad, manuprāt, ir labāk zāles lietot, lai nepazaudētu darbu, biznesu, neizkristu no skolas vai augstskolas, nepazaudētu ģimeni un ko citu svarīgu. var jau, protams, runāt par dabīgo atlasi, bet es tādas runas neatbalstu.

un, ja Tu, aberz, mātes un viņas draudzenes (kā pats rakstīji) mudināts un stumdīts, sēdēji uz lexotanil !!! 10 !!! gadus, tad varbūt tādās reizēs vajag sākt vispirms ar sevi un domāt, kā cilvēks varēja būt tik nespējīgs ko lemt par savu dzīvi pats!!! ne jau zāles kā suga te ir pie vainas...

vienkārši citiem tā ir mācība tik tālu nenoiet.



Edited 4 time(s). Last edit at 06.03.2011 14:14 by Runcene.
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
06.03.2011 15:23
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz,
>
> man viss ir vienkārši lieliski. nekas, paldies
> Dievam, nav bijs jāskatās nekādā slimnīcas
> datorā. kas būt tālāk, to, protams, nezinu.
>
> kas ir sasniegumi? šodien apkalpoju cilvēkus pie
> bankas kases lodziņa, rīt sēžu kaut kādā
> smukā kabinetā un dresēju tos, kas apkalpo pie
> tā lodziņa, tad vēl smukākā kabinetā
> dresēju tos, kas dresē iepriekšējos, kamēr
> jau baņķieris?
>
> man ir tas, ko ES GRIBU, ne viss, protams, bet
> daļa noteikti + aktuāli ir vēl daži citi
> plāni.
>
> trankviļi man ir palīdzējuši vislabāk, no AD
> bija blaknes, bet arī palīdzēja. no trauksmes
> krimināli bīstami biju zaudējusi svaru (krietni
> zem 50 kg), pēc AD viss sagāja vietās (to esmu
> te rakstījusi vairākas reizes). visas blaknes
> pazuda, kad beidzu lietot, atkarīga neesmu. bet
> 15 gadu laikā es zāles esmu lietojusi apmēram 4
> gadus bez pārtraukuma, gan ne vienā stiepienā,
> bet grūtākos periodos... mazās devās. un man
> arī ir teikts, ka es bez zālēm nevarēšu
> nekad, ka visu mūžu utt., kā Tu stāsti par
> sevi. bet tādus dokus vajag atlaist, lai gan
> sākumā ir grūti saprast, kas ir kas. tādas
> lietas neviens nevar pateikt par citu cilvēku,
> kaut pacientu. patiesībā man ar ārstiem kopumā
> ir bijis ok. visstulbākā saskare ir
> izveidojusies ar psihiatrijas sistēmas
> psihologiem. viena būtne teica: ja nedzersi
> zāles, saslimsi ar vēzi... + vēl šādas tādas
> "pērles". ja esi trauksmē, tad satikt tādu
> "profesoru" ir ļoti "iedvesmojoši". arī kāda
> psihiatre, labu gribēdama, lauzīja rokas un
> teica: "Kāda jums šausmīga dzīve..." To tikai
> vajag sākt sev iestāstīt... esmu tā cietis,
> ak, es, nabadziņš...
>
> Tāpēc es vēl līdz šim stāvu un krītu par
> psihoterapiju, kas palīdz bez zālēm un kas
> bija/ir izrādījusies pilnīgs jaunums man pašai
> attieksmē un dzīves filozofijā, kā arī
> speciālists savā cilvēciskajā gudrībā
> nelīdzinās tam, ko esmu redzējusi citur,
> piemēram, jau minētājā valsts sistēmā,
> nekādu iedomātu standartu, nekādas lietu
> uzspiešanas vai spēka, nekādu manipulāciju vai
> birku, bet tikai tas, ko es gribu. specs arī nav
> kategoriski pret zālēm, bet uzskata, ka to
> drīkst izlemt tikai cilvēks pats, taču es
> nekādā gadīumā nevaru teikt, ka process ir
> bijis viegls, jo lauzt savus streotipus cilvēkam
> nav ierasta lieta, vismaz uz mani tas attiecas
> pilnīgi droši...
>
> jāmeklē tāds specs, kurš atšķir savas
> problēmas no pacienta. par valsts psihiatriju es
> gan varu teikt, ka tur to var būt grūti
> izdarīt, vienīgi, ja ir kāds jaunais, kurš
> iesit roku un ir arī psiholoģiski domājošs.
>
> ļoti labi un sen zinu sistēmu arī no sētas
> puses, tās cīņu par varu un vēlēšanos
> saglabāt psiheni aiz žoga, tur ir daudz pašu
> baiļu, problēmu un visādas citas pretrunas,
> frakcijas, zāļu industrijas ietekme... ārstiem
> arī vajag algu, galu galā, un lielie visi dreb
> par saviem amatiem. ja man tagad vajadzētu
> psihiatru (vai kādam tuvam cilvēkam), es ļoti
> domātu un meklētu tādu, kas, tai visā būdams
> iekšā, tomēr spēj norobežoties vai arī
> strādā pilnīgi privāti, jo viņiem nav bail
> zaudēt kaut kādu amatu + ļoti jāuzmanās no
> situācijām, kad kādu kaut kur (ar viltu vai
> varu) grib vest kāds cits (ģimenes loceklis
> utt.) kur nu vēl, ja kāds cits "zina", ko man
> vajag... sava psihes veselība ir jātur pilnīgi
> savās rokās. baltā ķiteļa valkātājs nav
> dievs, bet psihiatrijā tendences uz šādu
> statusu ir manāmas, turklāt visā pasaulē.
>
> protams, zāles man varēja nebūt, ja cilvēki ap
> mani un es pati būtu laicīgi zinājusi, kā sev
> palīdzēt citādi... tas bija nezināšanas
> laiks, es par to reizēm aizdomājos, bet neesmu
> traģiskā izmisumā.
>
> arī man dzīve ir tāda, kāda viņa ir, un es to
> ņemu pretī.
> no visām veselības problēmām lielākā daļa
> radās tad, kad es dzīvoju depresijā bez kādas
> palīdzības. Zāles man bija kā ātrā
> palīdzība, bet psihoterapija palīdz
> izveseļoties.
>
> tā kā es pilnīgi noteikti nekādus AD
> nereklamēju, ja kāds to lasa manos postos, tad
> tā ir viņa paša lieta, fantāzija un traucētā
> uztvere. bet es arī nedomāju, ka kādam jābūt
> zāļu aizliedzējam kāda cita dzīvē. tā ir
> tāda pati varas uzurpācija. katram cilvēkam ir
> savs ceļš, un katram arī reizēm ir piere
> jāatdauza, jo citādi neviens neaug un nemainās.
> mēs te viens otram arī neesam nekādas māsas
> vai slimnieku kopējas, kas pieskata un kontrolē.
> mēs nevaram nevienu izglābt, lai kāda būtu
> pieredze, un arī bedrē iedzīt nevienu nevaram,
> ja cilvēks jau pats tur nesēž. bet ir
> veselībai ļoti bīstami stāvokļi (ilgstošs
> bezmiegs, ļoti liela trauksme, dziļa depresija),
> kad, manuprāt, ir labāk zāles lietot, lai
> nepazaudētu darbu, biznesu, neizkristu no skolas
> vai augstskolas, nepazaudētu ģimeni un ko citu
> svarīgu. var jau, protams, runāt par dabīgo
> atlasi, bet es tādas runas neatbalstu.
>
> un, ja Tu, aberz, mātes un viņas draudzenes (kā
> pats rakstīji) mudināts un stumdīts, sēdēji
> uz lexotanil !!! 10 !!! gadus, tad varbūt tādās
> reizēs vajag sākt vispirms ar sevi un domāt,
> kā cilvēks varēja būt tik nespējīgs ko lemt
> par savu dzīvi pats!!! ne jau zāles kā suga te
> ir pie vainas...
>
> vienkārši citiem tā ir mācība tik tālu
> nenoiet.

paldies par uzmanību

nu ja es jau topašu saku
tāpēc ja jums kāds palīdz ar tiem depresantiem
domājiet divreiz.....

tas ir kā narkodīleri saka, pamēģini un tad redzēsi, bet tad ir par vēlu

es neko nenožēloju arī , iztasīju eksperimentu, paklausīju cilvjiem , kas grib palīdzēt
un 10 gados ir rezultāts... tagad dalos ar to rezultātu ar citiem...

prieks ka daudzi reāli var izlasīt un saprast kas tie AD
un padomāt

es nevienu nevainoju un man neko nevajag, viss ir
bet ceru ka vismaz kāds vientiesis ir padomājis un kāds labs cilvēks
kas šaubās saldajām klausītt vai nē, ir izlābies un dzīvo citiem par prieku

cilvēks ir vērtība ko nevar izmērīt naudā, un sabiedrība arī iegūs ja kāds
izglābsies, kautvai viens...

bucas
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
06.03.2011 15:30
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > aberz,
> >
> > man viss ir vienkārši lieliski. nekas,
> paldies
> > Dievam, nav bijs jāskatās nekādā slimnīcas
> > datorā. kas būt tālāk, to, protams, nezinu.

nu šitā arī ar sajūta, kas rodās no AD
bet nu cerams ka tu tagad nelieto

tā ir viena no īpatnīb'ām, ka lietojot liekas ka viss ir ok pat ja tā nav.
man rados insults te blakus un arī līdzīgi, galva nesaprot ka locekļi nekustās
un cilvēks dom'ā ka viss ok un var staigāt un jūt visuko, kas nav

nervu sistēma ir smalka lieta un bez īpašas vajadzības
nevai tur līst iekšā

ja kādam interesē
vijolīte.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
06.03.2011 18:04
Piekrītu Aberz par to, ka lietojot AD viss liekas ka beidzot ir kārtībā, kgan tā nav, bet, ja problēma ir: sadzīviska, psihotraumējoša situācija ilgtermiņā u.tt., tad beidzot lietot šos med., visi simptomi atgriežas...ir jānovērš šī traumējošā situācija, nevis gadiem jārij tbl..
Bet runājot par šiem visiem medikamentiem, manas subjektīvas domas ir - ja cilvēka dzīvē ir noticis kkas, kam grūti tikt pāri paša spēkiem un dēļ tā ir jādzīvo nepārtrauktā stresā, tad labāk īstermiņā palietot kko, kas ļauj savākties, lai turpmāk var dzīvot pilnvērtīgi, pie tam - laiks arī dziedē...
Manuprāt ir liela atšķirība starp - ai, man kleita zila, bet gribēju zaļu...jādzer AD, lai tiktu tam pāri un to pašu VD, panikas lekmēm, kad pats, principā, nevari ietekmēt sava rumpja reakciju...vari iemācīties savākties, atpazīt savas bailes, nodarboties ar pašiedvesmu, jogu, ci-gun utjpr., bet tas ir smags darbs, ilgs un grūts ceļš (man pašai vēl līdz galam nav sanācis ar to tikt gala, bet nav vairs tā kā bija).
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 10:24
Es jau arī tā domāju, ka mani atkodīs ātri. Presē gan es nestāstiju, ka man palīdzēja dabas medicīna, bet gan otrādi. Es ļoti daudz sadarbojos ar farmācijas kompānijām, kuras man finansēja daudzus projektus. Īstanībā es tam visam ticēju. Pat uzrakstīju mazus bukletiņus "Kas ir šizofrēnija?", "Kāpēc jālieto medikamenti". Biju pārliecinata, ka tas patiesi palīdz. Bet jo vairāk šajā jomā strādāju, jo farmācijas kompānijas kļuva agresīvākas, īpaši viena. Vienā konferencē, kuru finansēja farmācijas kompānijas un piedalījās valsts pārstāvji un sabiedriskās organizācijas, es atļāvos pateikt, ko es par farmācijas kompānijām domāju. Zālē sākās liels tracis, jo katrs sāka aizstāvēt savu maku. Bieži vien slimnieku aizstāvji, pašiem to neapzinoties nostājas pret sevi.
Pēc visiem šiem notikumiem man nolaidās rokas. Visi man jautāja kā es tiku vaļā no zālēm. Man bija pat bail par to runāt, jo tas ir pilnīgā pretrunā ar to ko sludināju. Kā izrādās zāles mani nevarēja izārstēt, vienkārši pamāzām vivu gadu laikā es samazināju zāļu devas, līdz man medikamenti nebija vajadzīgi. Nolēmu slēgt savu organizāciju un sākt strādāt. Vakaros studēju arābu valodu. Daudz ceļoju, jo man beidzot bija nauda. Taču man radās dīvainas veselības problēmas. Ļoti bieži bija slikta dūša un sāpēja vēders. Pēc ilgām pārdomām nolēmu aiziet no darba. Aizgāju pie ārsta, viņa man saka, ka ir depresija, izrakstīja man zāles. Es protams, nedzēru. Tad kādu vakaru es skatījos televizoru par neārstējami slimiem, kuri stāstīja par brīnumainu izārstēšanos. Tā bija makrobiologiskā medicīna. Tā vairāk specializējas uz vēža slimniekiem. Es internetā gribēju uzzinā vai nav kaut kas arī psih slimībām. Atradu ortomolekulāro psihiatriju. Nopirku divas grāmatas. Mani tas vēl vairāk ieinteresēja. Kādu dienu atbauca viens pazīstams no Amerikas, kurš strādā arī šajā jomā un teica, ka viņš zinot to medicīnu un arī cilvēkus, kuri ir izārstējušies. Viņš arī pazīst personiski vienu zinātnieci, kura darbojas šajā jomā. Viņu sauc Eva Edelman. Viņa man uzdāvināja divas mācību grāmatas ar nodomu, lai kads psihiatrs tās izlasa.
Es ļoti cerēju, ka kāds no Latvijas būs ārstējies Brain Bio centrā, taču neviens nav atsaucies.
Pati lietoju visu kā norādīts un man visa slimība pārgāja.Šobrīd pat nezinu ko iesākt. Ir pat iespēja kaut ko tādu veidot Latvijā, taču nezinu kā to uztvers???
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 10:56
...tamarinda, visu cieņu...protams,ja uzņemsies šo te vezumu vilkt...bet vajag:)...jo...es, kā medicīnas patērētājs (cik nu sanācis), neesmu sevišķi augstās domās par meinstrīma baltsvārču rosībām...it sevišķi par mentālās jomas pūšļotajiem...
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 12:31
Paldies, Tamarhinda, par atklātību!

Veiksmi!

varbūt tas var kļūt par Tavu biznesu... kāda nozīme, kā to uztvers. par to vismazāk vajadzētu raizēties.

ir man pazīstams puisis, kurš bija iemaldījies kaut kādā kreisajā sektā... dzīves meklējumos. un tad viņš vienā dienā piecēlās zāles vidū un teica (es saīsinu): ko jūs te visi d*****... tas bij kā pērkona grāviens...

cik esmu manījusi izdevumus par šizofrēniju, depresiju utt. ligām, tik vienmēr ir gari un plaši izklāstīts TIKAI farmakoloģiskās ārstēšanās variants. pat psiholoģija nav pieminēta, kur nu vēl citas alternatīvas. tai pašā laikā viņi arī vienmēr saka: mēs nezinām, no kā tas ir... un finansējušas, protams, šito "gudrību" ir farmācijas kompānijas.

ja kaut kas ir ļoti agresīvs, tad es vienmēr domātu par iemesliem. parasti tam iemesls ir nepārliecinātība, nedrošība pašiem par sevi.

šai jomā, manuprāt, ir diezgan daudz ko darīt. piemēram, pacientu tiesības. kāpēc medikamentus uzspiež agresīvā kārtā? labi, nevienu jau tā uzreiz nesasien, tas neatbilst laikmetam (demokrātija), lobotomijas arī netaisa, bet cilvēki tiek ļoti biedēti... es pat pieņemtu, ka ārsts tā un tikai tā var uzskatīt, dies' ar viņu, bet veids, maniere, kā viņš to pasniedz... pacientam pat vairs nav vienas balss.

citu metožu lietotājiem arī nav pietiekami daudz naudas, lai veiktu kādus pētījumus, jo tās neapgroza tādus miljonus, bet farmindustrijai vienmēr ir. iedod ārstam televizoru, un viņš par to sarunās visu, kas pētījumam vajadzīgs, Latvijā jau nu noteikti... un turpat blakus ir varas jautājums, alga no budžeta, kas vienmēr garantēta. mēs patiesībā maksājam nodokļus valstij, lai tā viss būtu, bet nekā nevaram ietekmēt. psihiatrija jau nu sevišķi daudz nedabū, bet tik un tā.

štrunts par KRKA zālēm, tās ir vienas no lētākajām, vairāk par stilu runa.
interesanti, kā, diez, beigsies TV3 pētījums...



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2011 12:41 by Runcene.
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 21:16
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paldies, Tamarhinda, par atklātību!
>
> Veiksmi!
>
> varbūt tas var kļūt par Tavu biznesu... kāda
> nozīme, kā to uztvers. par to vismazāk
> vajadzētu raizēties.
>

es domāju ka laime ir atrast sevi dzīvo, ko gribi darīt, vienam tas ir puķes otram bokss
citam bizness

es labak teiktu ta, ka cilvēks kas vīlies kādā lieta un ir atradis kautko labu
var nest savu pieredzi citiem... tā gūstot labumu sev sirdij un citiem

un tas strādās, kamēr kads no ta nesāks taisit naudu

bet cilvēks , kas iet pie psihiatra ir izārstēts tad, kad viņš saprot kas viņš ir, ko grib un
dzīvo saskaņā ar sevi

NEVIS zem zālem un hipnozes un ja dara to ko kāds "...." kas doma, ka viņš domā
ka tā ir labāk, mani macīja un es jau to naudu citādi utt..
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 21:29
Aberz saki nokāpt no Diazepeksa ir grūti vai viegli nokāpt??
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 21:59
vijolīte. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Piekrītu Aberz par to, ka lietojot AD viss liekas
> ka beidzot ir kārtībā, kgan tā nav, bet, ja
> problēma ir: sadzīviska, psihotraumējoša
> situācija ilgtermiņā u.tt., tad beidzot lietot
> šos med., visi simptomi atgriežas...ir
> jānovērš šī traumējošā situācija, nevis
> gadiem jārij tbl..

nu piedāvatais mehanisms ir tads, ka AD itka dod laiku tikt galā ar cēloni... tas jadara pašam
cēloni nevar tadā veidā atrisinat... zāles iemet itkā pagatnē sajūk tur laiks un reālā dzive iet bet ka pa kino
pēc zālēm, ka noziedznieks atgrižas noieguma vietā, ta tu atgrizies tieši tajā vieta un situacijā kur biji...

es to visu jau sākumā nojautu kad man piedāvaja to palidzību, bet joki sakās tad, kad atskārtu ka jau 10 gadi pagajuši
un man saka ka jādzer visu mūzu.. galvenais ka tas ir no zemākiem murgiem kad trankviļu atkarība un devas
kvadratojās... no tās situācijas ir šausmīgi grūti tikt ārā tad kad zemabziņā jūt ka dzīves briesmas un sāk izdzīvošanas instinkti noņemt
rāmjus... un ka alkoholiķim ja beidz dzert ir jameklē jauni draugi
ta aŗi tiem, ko pazīsti, tu esi tads gurķis ko var čakrēt un neviens ngrib tevi redzēt veslu un ir pret,
jau sākuši daļit tavus pamperus ka tu atslēgsies pavisam...
arī ārsts protams, jo izradīsies duraks beigās... un tas ir briesmīgakais, ka viņš taču būs "kļūdijies"
tātad jāpierāda, ka šis slims un ka? nu ka redzi murgo, arsti duraki, tātad viņam šiza..

un trankviļu sviests ir līdzīgs tai šizofrēnijai var iemācīties un
izdarīt višādus brīnumus bet pa fragmentiem , salikt kopa nevar... kas bijis , kas zem zālēm, kas tagad, kas dzīvē
kas pa telvizoru utt... bet tas ar laiku pāriet.. viss tā sakārtojās, bet laiks ir ilgs un gŗūts un "pa tukšo"

pec vienas grāmatas ne visai zinātniskas, smadzens, kā hologramma, ja griez nost gabaliņu, tad nepazūd fragments
bet visa bilde paliek bālāka, nu itka bojātās smadzeņu daļas pārņem citi rajoi utt.. tas ir reāli redzams insultos esmu pieredzējis
kā cilvēks rehabilitejas pēc smadzeņu operācijas macās runāt staigāt utt. tatad visiem ir cerība, vajag tikai tcēt sev.


> Bet runājot par šiem visiem medikamentiem,
> manas subjektīvas domas ir - ja cilvēka dzīvē
> ir noticis kkas, kam grūti tikt pāri paša
> spēkiem un dēļ tā ir jādzīvo nepārtrauktā
> stresā, tad labāk īstermiņā palietot kko, kas
> ļauj savākties, lai turpmāk var dzīvot
> pilnvērtīgi, pie tam - laiks arī dziedē...

nu te es esmu pert, tiešī stresam un bezmiegam šitas neder...
normāli cilvēks tiek tam pāri, nabagi censas kļūt bagāti, seksuāli pazemotie cenšas
pieradīt ka ir superveči, citi atriebties, citi macites un klūt ģenijiem vai uzvarēt sacensībās

bet AD pirma ripa to bloķē, un cilvēks sāk šaubities, nomierinās ārēji un sāk šūpoties un tas bŗidis ir kd "viņš" ir klāt
un pirma tablete, tas iespaidā ne savas gribas rīcība un no tās aiziet ķēde...
un tad ir nošķirts vai tu dari pats vai zāles, kad beidz lietot tu nezini ko daŗīji tā ko šitā, zem hipnozes vai kā

Dumburs
noškobījās pēc tā teiciena ka viņš "nav garantijas ka nenojugsies (skaisti, ka te jau ir kalmburs, viņa nesaka tieši bet ja loģiski šketina to teikto tad tas ir reāls kods)" nav garantijas ka nenojūgsies
nevaru tev neko teikt, ka būs nauda kādreiz vajadzibas gadījumā vai nebūs utt. piemēram..
kur jā, kur nē būs vai nebūs... skaiti tagad.. cik ir jā cik nē, ja loģiski ir 3 jā 4 ne tad ir ...čušš
šito agata kristi pieprata savos romanos, katrā nodaļā takstā noteikti vardi atkārtojās noteiktu skaitu reizes.. utt.

nu tad ja nevar nohipnotizēt tad ar AD efekts tas pats un gurķis rokā... galvenais likt šaubīties
es saku nešaubieties nelietojiet un viss... no narkām makat atteikties, no kredītiem aŗi no spēļu zāļes
un neticiet ka spelsiet tikai līdz pirmai veiksmei..

> Manuprāt ir liela atšķirība starp - ai, man
> kleita zila, bet gribēju zaļu...jādzer AD, lai
> tiktu tam pāri un to pašu VD, panikas lekmēm,
> kad pats, principā, nevari ietekmēt sava rumpja
> reakciju...vari iemācīties savākties, atpazīt
> savas bailes, nodarboties ar pašiedvesmu, jogu,
> ci-gun utjpr., bet tas ir smags darbs, ilgs un
> grūts ceļš (man pašai vēl līdz galam nav
> sanācis ar to tikt gala, bet nav vairs tā kā
> bija).

nav kā bija
par to baidos, vai var kautko atgriezt atpakaļ
vai esi es vai ... saglābt dzīvi... vēl kādu kripatiņu
liels laiks paiet kuļoties AD un tad ārā... tas ir lieks laiks zaudēts
tie kas lieto narkas tās grūž citiem, kam ir aids aŗī, tiek kas tic AD tos raksta un lieto aŗī


nu es skatos uz smadzeņu traumas dabūušjiem jūtos līdzīgi
bet ta ir grūti nezinu...

tapēc es saku, ja cilvēkam trīc rokas raustās pirksti un nevar redzēt taisni
tad ja zāles palīdz skatīties uz prieķsu tad OK.. ko daŗit

man blakus slimniekam kadas zāļes izrakstija, nu itkā kautkadas asinsrites pagriešanai kau tkados citos ceļos
un reakcija super... viņa saka es visu redzu, skatos te telefonu, es redzu, ņemu telefonu, bet rokā pulkstens
tad jautajums, ka es varu paņemt pulksteni un noturēt rokās, ja ņemu telefonu (es stāvu blakus un tiešam ir tel pulkstenis, radu telefonu
redzi? jā, kas tas ir "telfons", nem, ņemu ok un paņem pulksteni.. smejamies)

un galvenais, nu labi ja sajuc tur OK bet kā var paņemt to ko neredz (pulksteni) un turēt rokās, ja redz telefonu
un skatās uz to... tada ir reakcija uz zālēm kas nav pat psihiartiskas...

tāpēc es saku līdzīgs sviests rodās taja paurī no pirmas ripas tikai maziņš
un ar katru nākamo tur iekšā.. labi ja trankviļus no tiem vispār atkarības utt

bucas
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:19
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Aberz saki nokāpt no Diazepeksa ir grūti vai
> viegli nokāpt??


nevar nokāpt
tu esi narkās uz mūžu

ja esi ar iekšam tad pieradi pretejo
ja ne tad turpini jautāt

es nezinaju kas būs ja nelietošu
un tagad ngeribu atcerēties kas bija

tapec tā
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:23
Tagad arī esi riktīgi zem diazepeksa, vai Tev vienkārši smadzeņu bojājumi?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:31
Tu jautā tik vienkārši tā itkā es zinātu, nē es nēsmu nezem kā, bet brīžiem liekas, ka vajadzētu būt zem kautkā, jo sākas atkal visādas huiņas!
Es ļoti labi saprotu, ka tas vis ir pārejoš, bet vienalga uzbrūk tās domas un bailes un uzstraukums, pat īsti nezinu par ko? Tikai par kautkādiem sīkumiem! Tagad top simptoms, man ir vēzis kreisajā sānā:DDDDDDDDDDDD Jo sāp jau 3 gadus ciešama sāpe, bet vienalga! Ārste teica, ā tev ir gastrīts, patstāvīgi tiek kailināta kuņģa gļotāda, nekas ņem LOMAC palito un ieturi diētu, nē nu man jau patīk. 25 gadi nervi čupā, kuņģi gastrīts, depresija, iziešu drīz veselības pārbaudes, ei nu sazin ko vēl man tur atradis, nu un ko man domāt, ka man ir šāds stāvoklis, vai es dzīvošu līdz 40 gadi, domāji ka neizvilkšu līdz 30 pat!



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2011 22:37 by enfuego.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:37
Es vispār to aberzam jautāju.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:39
Itkā visu daru, darbā eju, bērnus mīlu, sievu mīlu, māju uzcelt gribu, dzīvot arī gribu, seksu gribu, ēst gribu, spēlēt gribu, vasaru gribu un patīk, kas man vēl ir jāgrib lai tas dabiski pazustu bļedj er ārāāā! Atkāpies Sātan:)))
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:41
Tev ir paranoja, jāgriežas pie psihtrpista. :)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:42
da labi:)) Uzjautrināji! Nē tā dzīvot arī var. Man paliek, slikti ieeju forumā, prasu kas man ir, man pasaka man ir paranoja, o jasna, man ir paranoja, zajebis, nākošā diena man ir slikti tralala tralalal, aga jasna man ir šizo, nākošā diena, man ir tas un tas, kas man ir man ir prātiņš tuktuk, jasna tralala tralala:))))



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2011 22:44 by enfuego.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:44
Nē, nopietni. Neracionālas bailes.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:46
Es šo tikai atradu sakarā ar neracionālām bailēm FM: ES naudas apguvi kavē banku neracionālās bailes kreditēt:DDDD
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:48
Redz, bankām vislaik bija pārāk maz bailes un pārlieku uzpūsta pašpārliecība. Kad dabūja riktīgi pa sprandu, iestajās paranoja.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:52
Bet nekas, tā drīz pāries un sāksies nākamais cikls- līdz nākošai krīzei.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 22:52
Nu tad es nēsmu tas gadījums, lab arlabunakti es OFF jātslēdzās no tās trakās domāšnas! Rīt atkal uz darbu gaidīšu nākošos prikolus manās smadzenēs:DDD
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
07.03.2011 23:13
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Itkā visu daru, darbā eju, bērnus mīlu, sievu
> mīlu, māju uzcelt gribu, dzīvot arī gribu,
> seksu gribu, ēst gribu, spēlēt gribu, vasaru
> gribu un patīk, kas man vēl ir jāgrib lai tas
> dabiski pazustu bļedj er ārāāā! Atkāpies
> Sātan:)))

tad pasaki kas pazustu
kas tas ir kam jāpazūd?

tad tev varēs atbildēt mok

existenciali
ja jaut tad pasaki ko kam jautā, citādi tev ir šizas pažimes, jo to dizapeksi lieto enfuengo
bet kad prasi vai ilgi tad saki ka aberzam jautaaa

tapec ja neesi psihiatrs tad tev uz E20 velk piedo
ja esi psihiatrs tad tev velk uz $$$

un siltām čībām un citu galvassapju rekina

iedzer labāk leponex tas palīdz abos gadījumos
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 00:10
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> tapec ja neesi psihiatrs tad tev uz E20 velk
> piedo
> ja esi psihiatrs tad tev velk uz $$$
>
> un siltām čībām un citu galvassapju rekina
>
> iedzer labāk leponex tas palīdz abos gadījumos


Šits bij labs. :) Bet Tu atzīsties, cik daudz Diazepeksa esi sarijies?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 08:26
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> tapec ja neesi psihiatrs tad tev uz E20 velk
> piedo
> ja esi psihiatrs tad tev velk uz $$$
>
> un siltām čībām un citu galvassapju rekina
>
> iedzer labāk leponex tas palīdz abos gadījumos

šedevrs vienkārši...

aberz, man prieks, ka esi atkal parādījies:)
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 7?
Ziņa: