Tēma tvaika nolaišanai

Aizsāka Runcene 

fox
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 16:51
Par kvantu fiziku es nekā nezinu, un par Pārejas vārtiem netik, bet to ko Tu dari, to es visu ļoti labi saprotu. Tikai tas nepiekā neved, Tu neko neiegūsi. Un situāciju Tu neizspēlē domās, bet izspēlē šeit, un tad skaties ko pārējie( tobiš Runcene) darīs. Un, ja Runcene neko nedara, tad Tu sāc bļaut,-aaa, palīgā, es vairs nemāku zāles lietot!!!
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 16:55
Lāsēn, mīli sevi kaut līdz pasaules galam... ne jau par to ir stāsts.

es arī īpaši neiespringstu par kaut kādām psihiatru diagnozēm vai birkām, kas ir piekārtas citiem. kā zināms, cilvēks var aiziet pie 3 dažādiem vienā dienā un dabūt 3 dažādas diagnozes.

es vienkārši nelaimīgā kārtā esmu spiesta vērot, kā izskatās no psihiatrijas atkarīgas būtnes novecošana... jauns cilvēks var paķert uz to, ka ir glīts, viņam piedod arī daudzus bērnīsķīgus gājienus, vīriešiem jo īpaši. starp citu, visu vālē vāļā tikai bērni... tas, manuprāt, nav nekas labs: neizaugt...

bet ap pusmūžu jau tas kļūst smieklīgi. ja 70 gadu vecumā psihiatrijas paciente koķetē kā 15-gadīga (un ir arī attiecīgi lietojusi kosmētiku, ar gēla nagiem utt.), tad tas vairs nav fun... cilvēki vnk aizgriežas. bet tas cilvēks jau nemaz savādāks nemāk būt.

Tev, piemēram, cik saprotu, nav problēmu būt sabiedrībā, nav trauksmes no tās. Tu vispār nevari iedomāties, cik tādi cilvēki ir apdalīti, te taču arī tādi ir, bet tomēr nav uzdevuši dzīvei.

vienkārši tai iestādē neviens par Tevi mūžam nefanos. varbūt kāda vecāka māsa pirmspensijas vecumā teiks: jā, kad es te sāku strādāt, bija jauns smuks puisis, bet nu vecs muļķis... un pieklājīgi smaidīs, kad Tu atkal koķetēsi... bet ar kolēģēm pavīpsnās, nopūtīsies, jā, tāds darbs...

bet cilvēki parasti nemainās, kamēr viņiem lieli sūdi neuznāk. un saproti, tam vispār nav nekāda sakara ar Tavu galvu, traumu vai miegu. bet, ja cilvēks nobriest, viņam arī zāļu vajag mazāk. tagad Tava galvas trauma vnk ir paklājiņš, ar ko piesegties.

bet manai acij baigi mazs tas paklājiņš...
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:04
Ne par velti bībelē ir teikts kļūstiet kā bērni,man tas patīk un es netaisos pasauli uztvert savādāk.Tas nozīmē atmest visus viedokļus un katru situāciju skatīties no nulles punkta.Visi jūsu viedokļi ir ilūzija,kas balstīta uz tādu pašu (iluzoru) viedokļu bāzes.Pārejas vārti atrodas nulles punktā.Ideālā variantā vispār jo mazāk domā jo labāk.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:06
Tur jau tā lieta močī ripas alkoholu un narkotikas un mazāk domāsi. Sākumā man patika domāt, tagad man tas vis sāk kaitināt un biedējoši viss ir!
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:06
ok, miers ar Tevi, Lāsēn

bet kāpēc tad jātaisnojas? ej to ceļu, ko esi izvēlējies, bet kaut kā nejūtu pārliecību... vot tas ir tas, kas mulsina.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2011 17:07 by Runcene.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:11
Tas tapē ka man pietrūkst mīlestības,pārējais man pa lielam pie kājas.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:17
Forši es arī gribu sajūtu pie kājas:)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:30
Jā žēl, ka man tik jaunam čalim liekas, ka ir jau pizdec un kaput.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:34
Kas ta Tev īsti ir,man liekas ka Tu te muļķojies.Sieva apnikusi? Cik gadus kopā? Piecus?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:46
Nu ko muļķojos, gan jau fotogrāfijās, tu skatījies, kā uz normālu veci? Jā ārpusēji esmu normāls, bet smadzenēs kas notiek, ja tu zinātu! man vēl 20 dienas līdz atvaļinājumam, iziešu pārbaudes un jums pateikšu kas man ir, jo es pilnīgi jūtu ka esmu slims ar kautko! izlasīju netā, ka HIV AIDS izraisa, trauksmi, kautgan man bērni piedzima veseli un sieva arī ir vesela, ja jau man būtu HIV tad jau arī sieva būtu slima vaine? Un izlasīju, ka trauksmi vēl izraisa, vēzis, un man tas sāns jau sāp 3 gadus man liekas, ka tākā būtu laiks būt tur tam vēzim, jo kā var sāpēt tāpat vien, normāli ne!
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:48
Nu labi,Runcene Tev visu paskaidros :)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:49
Runcene pasaules glābējs ir klāt:) Es tevi lūdzu palīdzi man:))
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 17:56
raksti ar lielo burtu
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 18:17
HIV ir visiem, kas bieži slimo, AIDS, kas inficējas ar AIDS vīrusu . Visas slimības izraisa trauksmi zināmā mērā. Nu tas tā starp citu...
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 18:39
HIV jau nu gan visiem nav...



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2011 18:39 by Runcene.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 20:35
HIV/AIDS ir atīstības pakāpe, HIV ir infekcija un slimošana, AIDS ir medikamentozā terapija un nāve.
aaaa
Re: Tēma tvaika nolaišanai
17.05.2011 22:02
Man interesē, kas šajā dāvanu lietu došanā ir pavirzījies uz priekšu un kas ir atklāts? Vai psihiatri turpmāk izrakstīs atbilstošas zāles? Jeb tikai domās par savām dāvanām?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
23.05.2011 23:20
Pavirzījies uz priekšu ir tas, ka turpmāk izrakstīs dāvanām atbilstošas zāles.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
23.05.2011 23:26
Ministru kabineta noteikumi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 10?
Ziņa: