Enfuego murgi

Aizsāka enfuego 

Re: Enfuego murgi
02.03.2011 10:54
psihiatri tā vienmēr saka: pēc mēneša, pēc mēneša... nezinu, kur viņi to ņem.

No ļaudīm, kas dzer escitalopram zem visādām preču zīmēm, visi ir teikuši, ka sākas uzlabošanās pāris dienās, man tāpat bija, ja vien nebūtu tā žāvāšanās, miegainība, svīšana, pārējais bija krietni labāk.

izskatās, ka enfuego arī ir žāvāšanās fāzē... pilnīgi kauns bi no cilvēkiem, domā, ka esi seksojis vai dzēris visu nakti.
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 11:44
Tas mēnesis tiek propogandēts tamdēļ, ka daudzi grib pārtraukt lietot, jo uzlabojumu visbiežāk nav. Tad nu saka- pacieties nu vēl kādas nedēļiņas- tad jau iedarbosies, tad nu būs! Galvenais jau lai bizness iet.

Kā jau esmu teicis- zinātniskie pētījumi neuzrāda AD ilgāku iedarbību par 3 mēn. Blakusparādības gan var saglabāties visu laiku. Un cik tas smieklīgi lai tas neliktos- daudzuem cilvēkiem pietiek arī ar blakusparādībām, piem. sausu muti, nogurumu, u.t.t., lai depresija mazinātos.

Un, protams, galvenais varonis šajā eposā- placebo.
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 11:59
Un pietiek jau loģiski padomāt- cik tad ilgi ķīmiska viela, tas ir- medikamenti vai [jeb] narkotikas, var mākslīgi uzturēt sinapsē paaugstinātu neirotrasmiteru līmeni? Muļķis pateiks, ka ne mūžīgi un visticamāk, ka ļoti īslaicīgi.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.03.2011 12:02 by existential fool.
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 12:58
"Kā jau esmu teicis- zinātniskie pētījumi neuzrāda AD ilgāku iedarbību par 3 mēn."

Beidz muldeet.
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 13:47
es tikai nesaprotu, kāpēc vajag pied**** visas tēmas ar to, ka AD nelīdz. eksistenciāļa domas tak visiem ir zināmas. bet nekas nav pierādīts. zinātniskus pētījumus par pierādītiem nemaz tik viegli nevar uztaisīt. starp citu, to pašu AD darbība jau nemaz nav tik pamatīgi pierādīta. tie it bieži ir mēģinājumi, ja cilvēks grib izdzīvot. un, ja grib, tad tik pat bieži "uzož" sev derīgo ārstu, zāles, metodi, terapeitu...

un kāpēc tā jāņemas? negribi, nedzer... ak, dies'. ja cilvēks nevienam un nekam netic, viņš arī neko nedabū... psihe ir stipra, it bieži stiprāka par zālēm.

un zinātne... he. kas ir zinātne? mad te kādreiz labi pateica par visām zinātnēm.

cilvēkam ir vēzis, viņš baigi tic, ka Dievs viņu dziedinās, un gadās, ka tā notiek. kur ir tas Dievs? kura zinātne viņu pierāda?
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 14:10
Runcene,beidz pūst pīlītes un atbildi uz jautājumiem 1. cik Tev gadu 2.cik ilgi lietoji psihotropās tabletes
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 14:25
mēģini nopirkt šo info no kāda, kas te ir ilgāk. es saņemu procentus.
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 14:29
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 15:00
Runcene,beidz lauzties.Atsūti savu bildi uz manu e-pastu,tad es aizsūtīšu savējo
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 16:37
Nez AD vai iedarbojās, bet kontrolēju savas domas beidzot, un parādās arī kāds smaids man ikdienas rutīnā:) kautgan es joprojām uzskatu, ka man ir kāda kaite, kas izsauc šos gļukus! Jo salīdzināju, kad vēnas paplašinājās, man paliek labāk itkā atlaistu kautkādu nervu! nezinu iešu pārbaudes atvaļinājumā, un tad jau redzēs!
Dzeru no rītiem tikai pusīti Rexetin, un uz vakaru vairs nedzeru benzodiazepānu, arī miegs nāk. Ja visu mūžu jādzer pusīti es piekrītu dzert visu mūžu, bet ceru ka vēlāk attīrīšu organismu un nelietošu nekādus AD!



Edited 1 time(s). Last edit at 02.03.2011 16:43 by enfuego.
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 22:43
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es tikai nesaprotu, kāpēc vajag pied**** visas
> tēmas ar to, ka AD nelīdz. eksistenciāļa domas
> tak visiem ir zināmas.

Tāpēc, ka vajag!
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 22:58
Un es jau nesaku, ka tie vispār nedarbojas, bet tie, kas "pied**** visas
tēmas" ir tie, kas apgalvo, ka šamējiem darbojas gadiem.
Re: Enfuego murgi
03.03.2011 01:59
Un, Runcene, kad Tu beigsi "pied**** visas tēmas" ar savu psihterapiju?.. mhm?
Re: Enfuego murgi
03.03.2011 10:50
Tevi tagad ir piemeklējuši tie atklāsmes (drosmes) brīži, par kuriem runāji?

vienalga kāda uzmanība, ka tik uzmanība... tad jau Tev lielas izredzes.
Re: Enfuego murgi
03.03.2011 11:04
Ko? Tu galīgi esi saputrojusies.
mad smīkņādams
Re: Enfuego murgi
03.03.2011 14:08
...savulaik man uz galda stūra, kā dežūrgrāmata, stāvēja Rablē Gargantija un Pantagriels...bet šis te sit pušu...nerealitātes sajūta pilnīga...

...pirms tam atdeva kāpostu žuļikiem, tagad farmācijas uzņēmumiem un pūšļotājiem...

...no viena grāvja otrā...

...un kāds ieguvums???...

...skaidra galva???...

...kā tad...
Re: Enfuego murgi
07.03.2011 11:07
Man arī ir bijuši tādi nakts piedzīvojumi ar elektrību. Es arī cēlos no gultas staigāju pa istabu, bet izrādās, ka visu laiku gulēju. Man gribējās uzzināt par to kā tu juties pirms šī sapņa. Es parasti zinu, kad ar mani tas notiks un ko darīt. Esmu ievērojusi, pirms es redzu šo sapni man ļoti gribas ēst u istaba liekas ļoti drūma un nepatīkama vieta. Jocīgi, bet pēc tā sapņa ar elektrību, man ēst vairs negribas. Man tas tā notiek 100% gadījumos. Ilgi domāju ko darīt, vienu nakti ka man atkal ļoti gribējās un istaba bijo drūma, ēst paņēmu un apēdu konfekti. Ēstgriba pazuda un elektrība nemocīja. Var tur ir kāda sakarība? Šajā nolūkā man pie gultas ir kaut kas ēdams. Man nav cukurslimība. Es nezinu kas tas ir un līdz šim neesmu atradusi atbildi uz šo jautājumu. Varbūt uz brīdi notiek cukura līmeņa krišanās? Es to nezinu.
Kad es redzēju sapņus par pasaules galu, man bija lielas bailes. No bailēm es sāku apmeklēt katoļu baznīcu. Nu jau daudzus gadus. Baiļu man vairāk nav.
Starp citu tā ir pirmā reize, kad es uzzinu, ka vēl kādam ir tādi piedzīvojumi. Cik es esmu kādam jautājusi, nevienam nekas tāds nav bijis.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2011 11:22 by tamarhinda.
Re: Enfuego murgi
07.03.2011 13:09
Jūtos vienkārši drausmīgi itkā citā dimensijā, tāda sajūta, ka esmu miris, bet tanī pašā laikā dzīvs! Acis vaļā, bet sapņoju! Ēst parasti negribas, es vienkārši samierinos, ka kādu nakti man, var atkal tas piemeklēt.
Re: Enfuego murgi
07.03.2011 13:27
Pirmās reizes, kad man tā bija, arī negribējās ēst. Un nekas neliecināja pirms tam par šiem sapņiem. Es atceros, ka vienā no pirmajām reizēm, mani naktī pamodināja citplanētietis. Viņš mani parāva aiz kājas, visa istaba bija zilās mirgojošās ugunīs un es jutu, ka man cauri plūst elektrība. Es nevarēju pakustēties. Pēc tam es varēju paiet, aizgāju uz citu istabu piegāju pie loga un redzēju, ka pagalmā ir nosēdies lidojošais sķīvītis un citplanētieši tur pēta karti. Pēc tam atvērās logs un pa logu ielidoja divas puķes viena balta un otra sarkana. Abas lidoja istabā un lēnām atvērās. Man caur šīm puķēm tika dots ziņojums: baltā puķe nozīmēja dabas attīrīšanu, sarkanā nozīmēja cilvēka attīrīšanu. Pamodos no lielām bailēm. Domāju, ka viss ir noticis pa īstam. Pēc tam es vēl daudzus gadus nevarēju atjēgties, jo sapnis ar divām puķēm vēlreiz atkārtojās. Es visu laiku domāju, ko gan tas varēja nozīmēt.
Re: Enfuego murgi
07.03.2011 19:45
Ei nu uzmini kādu zīmi dod, tā pasaule! Bet tie sapņi ir tā sakārtoti, lai mēs kautko uzstvertu no tā sapņa. ir sapņi parasti, kur īsti nevar saprast, un īsti nevar atcerēties, bet šie sapņi ir kautkas vairāk!
jamm
Re: Enfuego murgi
12.03.2011 15:59
Enfuego, a tu gadījumā narkotikas tajā naktī nelietoji?
Re: Enfuego murgi
12.03.2011 16:03
Ne takš, tajā naktī bija, diazepeks pusīte:)
jamm
Re: Enfuego murgi
12.03.2011 19:49
A tu negribi sarakstīt grāmatu par to visu? Varētu sanākt tāds šausmenes romāns. :D
Re: Enfuego murgi
12.03.2011 20:46
Da beidz!
jamm
Re: Enfuego murgi
13.03.2011 12:18
Ko beidz? Tu pārāk daudz streso par visu! Un man vsp liekas, ka kaut kāds divains esi.. Un es nopietni saku, ka varetu sarakstit gramatu, jo ne jau visiem shitadi murgi radas. Pat nevajag lietot narkotikas, lai uztaisitu kaut kādu gleznu abstraktu, kā agrāk makslinieki lietoja narkotikas, a tev viss dabiski pa miegam radas. A tu kko streso par to visu taka psihs. CHILL OUT! raksti savu gramatu un beidz stresot!
Re: Enfuego murgi
13.03.2011 13:58
Nu redz, to jau es itkā gribētu darīt, bet kautkā tas nedarās! Es varētu veltīt laiku grāmatai, ja man nebūtu jāiet uz savu pretīgo darbu. Un nebūtu tik daudz peinākumi, kā jau jaunajai ģimenei un māmiņai! Tā kā skats no jūsu puses liekas vienkārš!
jamm
Re: Enfuego murgi
13.03.2011 18:20
Māmiņa? Man nez kapēc likās, ka esi vīrietis. Tagad skaidrs kapēc tā uztraucies. Vnk domāju, ka esi virietis un ta uztraucies vislaik
Re: Enfuego murgi
13.03.2011 20:11
Kas whata fuck??
jamm
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 00:07
Kāds whata fuck? Es kaut ko pārpratu ? Tad tu esi sieviete vai vīrietis..
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 00:40
Vīrietis :DDDDDDDDDDD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 23?
Ziņa: