laikam esmu par vāju...

Aizsāka zandaleenc 

Re: laikam esmu par vāju...
22.03.2011 20:19
kurš ārsts tad tev bija??? tev tiešām nav paveicies... :( man līdz šim ir bijis veiksmīgi un zinu, ka atgriezīšos tur atkal... kad gribēšu atpūsties no ikdienas...
Re: laikam esmu par vāju...
22.03.2011 20:54
Vispār jau tur ir forši,man patika.Pie tām lielajām dozām laikam vainīga mana diagnoze,ārts skatās kādas devas ir rekomendējamas un tādas izraksta.Te laikam vainīgs farmācijas firmu lobijs 100 mg maksā apmēram 35 santīmu, reiz 9 = 3,15 ls tikai uz mani vien.
Re: laikam esmu par vāju...
22.03.2011 20:56
Lāsēn, es jau Tevi brīdināju... neņem to sistēmu par plānu, Tu viņu nepārkodīsi... Latvijā, starp citu, vēl ir ļoti civilizēti.

amīšos Tev vienkārši ar varu novilktu bikses un iedurtu to neiroleptiķi. un nākamo iedurtu, kamēr Tu no pimā vēl nebūtu atjēdzies...
Re: laikam esmu par vāju...
22.03.2011 21:37
Nu jā kāds pelna uz to miljonus,es tik nesaprotu kapē no rīta jādod šitik stipras zāles.Es jau esmu daļēji pieradis,nepieradošam cilvēkam tāda doza nozīmē knapi aiziet līdz gultai
Re: laikam esmu par vāju...
22.03.2011 21:46
nav problēma tikai miljonos, alojas, kas tā domā. pie psrs zāles bija lētas, vnk blakņu bija vairāk.

tā ir sistēma, sarežģīta un kompleksa. ārsts var būt cik cilvēciski labs gribēdams... zināmā mērā LV politika.
Re: laikam esmu par vāju...
22.03.2011 21:49
Paskaidro saprotamak ludzu
Re: laikam esmu par vāju...
22.03.2011 21:56
vajadzēs gari... es jau esmu mēģinājusi, lai gan pašai līdz galam viss nav skaidrs, bet ideja ir tajā, ka nevienam tādi kā Tu patiesībā nerūp. baigi knaps finansējums + vīriešiem tur vienmēr iet smagāk, jo Jūs apriori uztver kā potenciāli bīstamos.... finansējums ir tik, lai Tu būtu mierīgs. aberz jau te raksta, starp citu... es gan parasti ar viņu strīdos, bet tas ir principa pēc.

tāpēc vairāk jādomā pašam, varbūt jāpievēršas atkal meditācijām vai tml. nemāku spriest par Tavām galvassāpēm un to stiprumu, bet gan jau ir citi veidi arī.
aberz
Re: laikam esmu par vāju...
22.03.2011 22:05
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu jā kāds pelna uz to miljonus,es tik nesaprotu
> kapē no rīta jādod šitik stipras zāles.Es jau
> esmu daļēji pieradis,nepieradošam cilvēkam
> tāda doza nozīmē knapi aiziet līdz gultai


moderna verdziba :-)
stradat kadam veikala par pardeveju
trauku mazgataju
prostitutu
policistu
vai stradat kadam par bieti slimnica
ka tik naudinjs nak, ta vajag :-)
ja jaizvelas un stipras ieksas ka var turet tos drankjus
tad tiesam slimnica OK

aarprac

isteniba jau jasmejas par tiem arstiem, man jau ari nesaprotami, vai es pec sausmonja izskatos vai kas
bet bija forshs gadijums... varu pastastit joka pec...

aizvedu cilveku uz slimnicu, leja saka seku jums slimnieka drebes, taja nodalja bez drebem... nu OK
kur likt, nu sanitare sabaza maisa plastmasas liela nu OK
nu tagad vedis uz nodalju, varesot iet lidz... es izgaju uzpipet nu 2sekundes nokaveju... sanitare saka
skrien apkart pa to ieeju taja nodalja... labi...
tagad es ar visu maisu aizvelkos uz to nodalju, atrodu kur durvis, ieeju iexa un prasu nu ka nupat no uznjemsanas
atveda pcientu man ar arstu vaig parunat.. nu labi maiss roka skats baigs laikam, bet ja cilveks koma tad jau
man laikam ari seja sarta bija vai kas... masinjas sak bljaut, ko jus atljaujaties, tadu maisu atstiepushi ar mantam
nodalja tikai zobu birsti un udeni var... es domaju ka nu saksies, ko es skaidroshu ka tas drebes nupat novilka nost
leja.. nu nodalja neirologjiska.. .es saku tur ir pacients tur ir arsts.... es esmu ar to slimnieku gribu runat ar arstu
masinjas zilas aiz nezinu ka, izskrien arsts shim rokas kautkads strunts, sprice, sak pumpet no ampulas ara
kautko sprice, es skatos mierigi un saku smaidit.(padomaju ka pec tiem trankviljiem tadas ampulas man ka oda kodiens)
. es saku jus esat arsts? bet izklausijas laikam kautka stulbi. meginaju skaidrot ka vaig parunat, nu slims cilveks
nesamanja es atvedu gribu zinat kas ko utt. galu gala mok pedejo reizi redzu vai kas, tak to var pateikt kas notiek...
shis nomierinajas... tjipa apsedies... utt... paskaidroja ka insults un vaig zobu birsti..

ta ari neko nesdapratu, vai es esmu dulss, vai tie cilveki dullii. ka kas ta uzrreiz pie savam spricem

isak sakot, stress valda gaisa kautkads, vai ari kautkadas nervu reakcijas nepareizi strada
normali arsti man bruk virsu, man liekas ka gagai bija ta patas, ka katrs sevi ciernosh virieshu kartas
psihiatrs doma ka vinja ar savu uzvedibu saka ka vinjs ir miksatais virietis (kautgan vinja vink grib parunat ar norm cilv)
man te viena pshiatre sadomajas ka es vinjai uzmacos utt. un shitas doma ka es brukshu virsu un sagraushu visu nodalju

ta ka nezinu, kas ira, bet labak tiem psihiem tuvuma neradities
ja vinji kautko nesaprot , tad metas virsu ar savu sprici jo vinji spej runat tikai ar nozaljotiem feisiem
tapat es saku ka vinjiem draugu pulka vispar normalu cilveku nav, sava zinja vinjiem ir sociala fobija
ka kas ta jaiesprice lai var sakt runat... interesanti ka vinji veikala ieperkas... :-P

labi tas jox protams
bet nu es nezinu
nekaitniet zobarstus un psihiatrus
citadi busiet bez zobiem un ...

labunakti
Re: laikam esmu par vāju...
23.03.2011 00:03
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu labi visu pēc kārtas.Sākot ar pirmo dienu
> man deva zirga devas ar kvetiapīnu 300 no
> rīta,300 pusdienā un 300 vakarā + vēl depakine
> chrono.Kad es žēlojos ka man visu dienu
> jāstaigā pusaizmigušam,tad man paskaidroja ka
> 900 mg ir maz,esot vēl 1200 un 1800 mg.Tad kādu
> laiku man pa dienu noņēma kvetiapinu un jutos
> normāli.Pēkšņi vakar konstatēju ka
> iepriekšējā deva atgriezusies.Es atteicos dzert
> zāles,kam sekoja aizliegums iet uz sporta
> zāli,nemaz nerunājot par pastaigām ārā.Nu tad
> es teicu sauciet dežūrārstu lai mani
> izraksta.Māsiņa teica lai es ejot uz savu
> istabiņu,kamēr viņa kaut kur
> piezvanīs.Pastāvēja divas iespējas 1.tikt
> izrakstītam 2.tikt piesietam pie gultas.Man
> izkrita pirmā iespēja un tagad atkal esmu pie
> sava datora :)

:DDDDDDDD

ko tad, jampampiņ, tā lauzies uz psihenēm, a zālītes ta dzert negribi?
Re: laikam esmu par vāju...
23.03.2011 09:27
Nebraukšu vairāk,pietiek :)
mad smīkņādams
Re: laikam esmu par vāju...
23.03.2011 11:39
...eksistenciālais dirsēj, varēji jau nu žaunas nevārstīt...samurajs...jeb raksti jau no viņsaules???...
Re: laikam esmu par vāju...
23.03.2011 21:15
a kas Tev par daļu, mr. narko guru?
mad smīkņādams
Re: laikam esmu par vāju...
23.03.2011 21:35
...vismaz kko pareizi pateici...jā, esmu guru...ja Tev tā labpatīk...vismaz nesēju šeit bezceri...samurajs...
Re: laikam esmu par vāju...
23.03.2011 21:59
Ha hā, un ko tad Tu te sēj, varoni?
mad smīkņādams
Re: laikam esmu par vāju...
23.03.2011 22:03
...ha hā...nja...ir gan tizlenis...
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 00:27
Ej tak pasit kulakā, vai biezsupiņu pavāri, vai da jebko, nomierini nervus.

Un kas tev tas par gejisku fetišu ar tiem nikiem vislaik?
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 14:53
Eksistenciālis domā ka visi, izņemot viņu pašu ir geji,tas ir iemesls pārdomām :)
mad smīkņādams
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 17:08
...geji...nja...smalks apzīmējums pederastiem...:)...atvainojos-homoseksuāļiem...:)

...samurajs...starp citu, gardu zupīti uztaisīt vajag vairāk mākslas, nekā klavu grabināt...
komentaaru, luudzu
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 21:32
Pastāvēja divas iespējas 1.tikt izrakstītam 2.tikt piesietam pie gultas. Man izkrita pirmā iespēja un tagad atkal esmu pie sava datora :)

mmm, taa vienkaarshi.. liidzveertiigas iespeejas? un izlaida? nav biistami? apkaarteejiem es domaaju?
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 21:36
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 21:44
ja būtu bīstami gan netiktu piedāvāta iespēja tikt izrakstītam...
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 21:47
tā bija mana iniciatīva,jo jutos slikti ar miegazālēm no rīta
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 21:50
tava vai ne tava, bet ja reāli pastāvētu iepēja, ka vari kādu apdraudēt tevi nevis izraktītu, bet pārsūtītu uz kādu citu nodaļu, kurās ir uzraugamās palātas...
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 21:53
10 nodaļu jau man solīja gan,un vēl piespiedu ārstēšanu :)
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 21:55
nu redz... ja būtu tiešām bīstams, tad tur arī tagad atrastos...
Re: laikam esmu par vāju...
24.03.2011 22:44
nevienu iisti biistamo vinji nedabuu... viss ir psihiatrijas iluuzijas un fantaazijas.

procentuaali psihiatrijas pacienti pastraadaa baigi maz noziegumu.
aberz
Re: laikam esmu par vāju...
25.03.2011 00:49
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nevienu iisti biistamo vinji nedabuu... viss ir
> psihiatrijas iluuzijas un fantaazijas.
>
> procentuaali psihiatrijas pacienti pastraadaa
> baigi maz noziegumu.


isteniba pasihiatru murgu auglji
ka senos laikos , nazis ir tad potencials durejs
kadam pshiatram kautkas liekas
un visas lietas...

jaskatas, tas pashiatrs, kursh kritis no jumta, visus slimniekus, kas skatas pari ar vinja galvai
apsudz, ka pastav iespeja ka nogrudis kad no trepem, jo briesmu bridi skatas pari visiem psihiartiem
un man ta bija pirms nokritu ....
:-)
bardakas

jaja
arzemes tur gan
viss slikti

visi staiga apkart ari tie kas var nogrust bet to nedara, bet pie mums vinji ir droshiba
zales es pie gultas piesieti un papiri kartiba... F20
Re: laikam esmu par vāju...
25.03.2011 09:41
Bet dodoties uz tādu iestādi, jāsaprot tač, ka psihiatrijas filizofija ir "pacientu" piepičkāšana ar ķīmiju. Un ja jau diagnoze grozās ap F20-iem, tad jāgrūž tik iekšā neiroleptiķi, jo vairāk jo labāk- tie noņemšot visus gļukus.

Psihiatrijas fiška jau nav tajā, lai Lāsēna jaunskungs nāktu atpūsties kā kurortā, apmeklētu sporta zāli, u.t.t. Ja esi slims, tad tevi "jāārstē".
aberz
Re: laikam esmu par vāju...
25.03.2011 10:09
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet dodoties uz tādu iestādi, jāsaprot tač, ka
> psihiatrijas filizofija ir "pacientu"
> piepičkāšana ar ķīmiju.

nu es te censos pateikt cilvjiem to... ja civekam ir slikti, vinjs nezina ko darit, aiziet pie pshiatra un ...
tiek nogremedets... ja jums ir slikti neejat pie psihiatra... pilnigi droshi ka 80% gadijumu vispar iemesls ir pavisam
cits, nevis tas, kam psihiatrija ir domata
kautvai ieestas piebertas narkas, kada slikta partika, vai kada eksrasensa hipnoze, vai shoks no sunja kodiena
vai bailes ka virs pametis... ta delj jau nevai ljauties sevi nonarkot un pataiit par debilu uz muzu..

ja jus ejat pa apli un netiekat uz priekshu, vai jus edat izkarnijumus un netiekat no ta valja, vai visu laiku raujat matus
no galvas, un tad ja kadas zales palidz, tad nu ko darit... ja jus citadi nevarat...bet rekjinaties ka bus atkariba un ja zales partrauks
tad bus vel sliktak....

pie psihiatra niet pec palidzibas, ja ir tur bedas, smagi pardzivojumi vai reibonji un bezmiegs

Un ja jau diagnoze
> grozās ap F20-iem, tad jāgrūž tik iekšā
> neiroleptiķi, jo vairāk jo labāk- tie
> noņemšot visus gļukus.
>

F20 ir tas ko pshiatrs vienigo mak rakstit, jo ta ir visizdevigak, to var piemerot jebkuram un uz to var norakstit jebkuras
zales, un ja kas tad nu jaaa vinjam ir f20 ari tam zaldatam ko meta no maskavas tilta un nesanaca noslicinat uzrakstija
F20 ka tad vijs nesaprot kas notiek , vai otradi parak saprot... taka tas tas sviests...
tapat ja cilveks ir mazohists un grib lai vinju nomoka tad jau sk. bet palidziba ta nav ...

nu es te lasiju vienu sludinajumu, kad viena kristiete luuudzas sex sludinajumos lai vinju soda par grekiem,
nu jo briesmigak jo labak
nu tad tadu buchu pie psiha var dabut... sodu ka esi saticis vinju ar savu bezmiegu...
bet palidziba ta nav ...

> Psihiatrijas fiška jau nav tajā, lai Lāsēna
> jaunskungs nāktu atpūsties kā kurortā,
> apmeklētu sporta zāli, u.t.t. Ja esi slims, tad
> tevi "jāārstē".

nu te jau ari sadisma skan, ja lasens slims, tad vinjsh ir jaarste, ja vesels tad ne
pec padomju standarta arste ar to ka nedos est nelaidis sporta zale liks dzert sodis ar
sapigakiem trankviljiem par izrunashsnos pret "psihiatru" un liks shut bikses pa 9ls menesi
un uz valsts rekjina... bet ja lasens ir slims vinjs ir jaarste nevis jaiesledz kjimija un janoslepj
no ta ka arsts nezina ko darit ar vinju, un ieliek pshene lai rij tabletes vismaz stavoklis
nekustigs un cilveks nredoma sudzeties jo dabus riktigi biete...

tada sistems, ka ar tiem 100ls tniekiem, kautkads sachurajies ierednis kas mil to kas vinju tur
iekartoja tagad jutas tikpat varens ka macitajs un saks mocit cilvekus jo vinjiem nav darba
un kjers sexu sava siltaja benkji un ris zales pret gemoridiem un sudzesies ka vinjam tada krize
ka neviens nemaksa nodokjus...

isak sakot ja jums ir problemas, risiniet pashi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 7?
Ziņa: