Klonazepāms

Aizsāka Antra03 

Re: Klonazepāms
22.02.2013 16:05
Zive, es nekā neuztveru personiski, esi mierīga, patiesībā Tevi saprotu; zinu sistēmu, un ir bariņš doku, pie kuriem nekad neietu un nevienam neieteiktu iet; tas pats ar dažu labu cienījamos gados esošu profesūru (diemžēl man jāatzīst), jo ciena tikai psrs laiku zāles...

Es visu laiku par sevi domāju, ka man vnk baigi noveicās.

Ja kādam pazīstamam kas gadās, ir jāsaka, kāda ir realitāte un jābrīdina uzmanīties.

Bet par klonazepamu kopumā ir tā, ka tas tiešām var dažkārt būt ļoti palīdzošs.
Re: Klonazepāms
23.02.2013 00:01
Klonazepāms diemžēl tiek kontrolēts, jo psihiatri paši baidās no sava amata. Jo vairāk par 2 klonazepāniems nedrīkst izrakstīt mēnesī. Teiksim man vaig uz nakti 3 klonazepānus un es nakamā dienā ļoti labi jūtos un varu pat kafiju dzert un ļoti labo izguļos. Valsts bezmaksas psihiatres nezkāpēc baigi psiho ka prasu klonazepānu, viņi saka nē nē tu nēsi atvēris te kartiņu tev nedrīkst izrakstīt, tev jāiet pie sava ārsta un jāprasa viņam. Ko viņi ir tik nepretīm nākoši uzskata mani par galīgu muļķi, sāk uzreiz stressot, gan registratūrā, gan pie ārsta, es veldres ielā atvēru, ka ārstēšos pie kautkādas aikveres, tad es atvēru, labu pašā pārdaugavā, lai tabūtu receptes. Laikam jāiet pie maksas psihiatra. tas gan būs tāds pretīm nākoš, a bezmaksas ir kautkādi paši psihi, sāk reaģēt stressaini, ka prasu sūda klonazepānu, kas man noņem visus simptomus, protams arī paralēli kombinējot citas zāles.
zive
Re: Klonazepāms
23.02.2013 00:30
enfuego - pastāsti, kādam, Tavuprāt, jābūt ideālam psihiatram/ei? Kā viņam/ai ir jāuzvedās? Kas jādara, kas nē? Kādā intonācijā un ar kādu sejas izteiksmi jāsarunājas? Cik ilgai un par ko ir jābūt sarunai?
Man būtu interesanti uzzināt Tavas domas attiecībā par ideālu psihiatru...
Vijolīte :)
Re: Klonazepāms
23.02.2013 01:16
Fakts: enfuego ir reģistrēts pie visiem iespējamiem bezmaksas psihiatriem, lai puslīdz legālā ceļā tiktu pie kloņa...pie tam rij pa 3 šaibām un priecājas, ka viss ir o.k,viss ir o.k.,viss ir o.k:(to saka enfuego-nedaudz raustoties galvai):DDDD
Re: Klonazepāms
23.02.2013 01:25
kas ir ZIVE, tāpat nekļūsi par psihoterapeiti :)

Vijolīt man likās ka tu esi gudrāka par mani, nē šai vēl ir zemāks IQ par manējo :)
Vijolīte :)
Re: Klonazepāms
23.02.2013 01:42
Tev akkal personības dubultošanās?

...un,kas ir IQ???
Vijolīte :)
Re: Klonazepāms
23.02.2013 14:56
Nu ko,meklē mātē googlē,Tev saprotamā valodā,izskaidrojumu burtu kombinācijai- IQ?:)))
Jeb klonis vēl apmiglojis Tavu skaidro saprātu?
Re: Klonazepāms
23.02.2013 15:29
He; ņemt karti vairākās Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra iestādēs ir liela muļķība; enfuego tak esot liels viltnieks :) te nu bij...

Vecā runcene tač savulaik rakstīja, ka viņiem ir vienota datubāze; ja neapskatījās uzreiz, izrakstot karti, tad kaut kad jau apskatīsies... enfuego nav tipisks psihiatrijas pacients, bet sīks nariks, tas pat zirgam skaidrs; psihiatri arī ir gana āķīga tauta, to nevajag aizmirst, un pārmērīga klonazepama īdētāja "biogrāfiju" agri vai vēlu viņi sāks parakāt savās ailēs... un kur nu vēl glumās rakstura izpausmes, kas spīd cauri monitoram.

Privātprakšu psihiatri nepavisam nav atrauti no pasaules, daudzi strādā arī valsts iestādēs; aizdomu gadījumā viņi palūgs jebkuru kolēģi paskatīties datubāzi vai izdarīs to paši... viens peles klikšķis.

Aizej vēl, enfuego, uz Tvaika ielas ambulatoro iestādi pie dzelzs lēdijas vadītājas Dagnijas Bensones :) un izraksti tur karti. "Silti iesaku." Tā ir trešā iespēja Rīgā. Trīs lietas – labas lietas :):):)

Šai kundzei Tava "viltība" ļoti ies pie sirds. Un Tev noteikti "patiks" šī tikšanās.

Vēlu veiksmi! Tikai aizej pie "īstā" psihiatra...

Labi, paākstījos. Ja nopietni, atliek izjust nožēlu, ka viss Tev, enfuego, ir beidzies tik idiotiski, kad varēja būt pilnīgi citādi.

Saprotu, ka Tev kaut ko ieteikt vairs nav jēgas, patiesībā to sapratu jau tad, kad nodzēri sētnieka darbu, jo Tu nekā negribi. Žēl, jo mēs visi te Tev veltījām diezgan daudz sava laika un arī nopietni centāmies palīdzēt... :(

Man bija doma, ka Tu izkulsies, jo esi jauns, visas iespējas, bet nu nekā: esi "izdomājis" sev šizofrēniju un ietiepīgi turies pie tā. Kā var kaut ko tādu gribēt... es saprotu, ka var baidīties, bet gribēt :(



Edited 2 time(s). Last edit at 23.02.2013 16:01 by Runcene.
Re: Klonazepāms
23.02.2013 16:02
a es jau esmu izkūlies :) Un vēlme lietot man nav alkoholu nez kāpēcman vairs viņš nepat
īk, es kad aizgāju Veldres ielā pie tiem trakajiem psihiatriem, pofig ka es tur atvēru kartiņu, es neiešu vairs uz to veldres ielu. Iešu vien pat pie savas vecās labās bērnības psihiatres, kura, lai no kloņa tiktu vaļa, man iedeva citus antidepressantus. Un par kloni pateica, ka tas mesls ir ļoti viltīgs, viņa saka esmu jauns bla bla, ka man to nevajag.



Edited 2 time(s). Last edit at 23.02.2013 16:06 by enfuego.
Re: Klonazepāms
23.02.2013 16:06
jā, jā... sūdos sēžot, pēc laika tie var sākt dibenu sildīt.
Re: Klonazepāms
23.02.2013 16:09
Pirmkārt es nēsmu sūdos, es joprojām gaidu to sasodīto biļeti uz Īriju vai nu uz Norvēģiju. Sanitārs ir tikai 170Ls man mani tas neapmierina.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.02.2013 16:09 by enfuego.
Vijolīte.
Re: Klonazepāms
23.02.2013 16:41
Kamēr te āksties, būtu labāk vakarenē iestājies,kaut attālinātajā apmācībā vai pāris reizes vakaros...vismaz kko savā dzīvē sācis labot.
Sākumā bija Tevis žēl,likās ka meklē palīdzību,bet ātri vien tapa skaidrs-meklē vnk attaisnojumu savam nožēlojamam dzīvesveidam...
...nevaru būt lojāla pret cilvēku, kurš ir tik aprobežoti neobjektīvs pret sevi, taču ir iedomīgs, stulbs un domā ka ir ļoti viltīgs, bet pārējie idioti...
Ceru Tavs IQ jau spiežas laukā pa visām ķermeņa porām-zvārgulīšu nēsātājs Tu mūsu...

Padoms Tev-ja, še rakstot, zem vārdiem parādās sarkans pasvītrojums,pārbaudi vārdiņa pareizrakstību,protams ja tev nav melnbaltais PC:)))
Re: Klonazepāms
23.02.2013 17:24
pašla nahuj, palīdzētaja atradusies.
Vijolīte :))))))))
Re: Klonazepāms
23.02.2013 17:44
...pirms džinkstini savus zvārgulīšus, izproti lasītā teksta jēgu...:)))
Re: Klonazepāms
23.02.2013 18:00
pisies naxuj trollene



Edited 1 time(s). Last edit at 23.02.2013 18:00 by enfuego.
Vijolīte :)
Re: Klonazepāms
23.02.2013 18:12
...Tev nebūs noteikt šī foruma dalībnieku klātbūtni...:)
...Tev būs klusiņām stūrītī šņukstēt par savu stulbumu...
mad ieinteresēts
Re: Klonazepāms
23.02.2013 18:32
...enfuego, nepadodies...rot front, kamerād...:)
Re: Klonazepāms
23.02.2013 19:29
Tev būs sūkāt pimpi....
Tev būs sperma mutē....



Edited 1 time(s). Last edit at 23.02.2013 19:29 by enfuego.
Vijolīte.
Re: Klonazepāms
23.02.2013 19:57
Mūsu dialoga nobeigumā-kad būsi Īrijā, neaizmirsti apmeklēt Luvru un apskatīt Pizas torni...kgan Norvēģijas fjordos un mežos, ar savu krāsaino, skanošo galvassegu, tiktu pieņemts kā savējais...nedaudz lielāks augumā, bet varētu justies kā troļļu Gulivers...

Lai miers ar Tevi!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 6?
Ziņa: