dulla galva

Aizsāka Samanta134 

Samanta134
dulla galva
09.03.2011 14:24
Labdien!
kas vareetu buut par iemeslu tam, ka man visu laiku ir dulla galva- ir taaada nerealitaates sajuuta, it kaa es giibtu, tikai taa sajuuta ir visu laiku, arii taa kaa reibst galva...ir arii saapes pakausii un sprandas daljaa, kaa arii dzinkst ausiis...Ar katru dienu tas viss aizvien vairaak pastiprinaas, nevaru vairaak pat aaraa iziet... :(:(:( Visu laiku ir smaguma, noguruma sajuuta, no riitiem plakstini ir sapampushi un saap acis...
Luudzu, pasakiet, kapeec taa ir, pie kaada aarsta man griezties, un kameer neesmu bijusi pie aarsta, kaa mazinaat so nelabo sajuutu, lai vismaz varu aiziet pie arsta (ar shausmaam iedomaajos to, ka jaaiet aaraa, jo visu laiku reibst galva...un taa bezsamanas sajuuta)
(p.s. sieviete, 23 gadi)
Re: dulla galva
09.03.2011 14:36
Pie neirologa ātri un lai pārbauda visu ko var. Paņem taksi un brauc, lēts taksis 67253535 ALVIKSA



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2011 14:52 by tamarhinda.
Re: dulla galva
09.03.2011 16:49
Dullu galvu ārstē hihenē,tas pat tantei skaidrs
Re: dulla galva
09.03.2011 23:41
...osteohondroze?...
Re: dulla galva
10.03.2011 08:18
vispirms neirologs, masāža, fizioterapeits. ja nepalīdz, varbūt tas no stresa, kreņķiem, ir kaut kāda depresivitāte vai veģetatīvi traucējumi. tad kaut kas sevī un dzīvē jāmaina.
Re: dulla galva
11.03.2011 16:33
Samanta134 man ir tas pats kas tev, sāp pakausī, un nerealitātes sajūta, un pleci!
Re: dulla galva
11.03.2011 21:08
Deformējies kakla disks un spiež uz nervu? Ja jau sāp arī pleci, tad jau noteikti tā vaina. Tad jātaisa operācija un jānomaina disks. Tagad ir jauni diski, uztaisa operāciju un pēc nedēļas jau staigā. Taisa gan kaklā gan mugurā, kur nu kuram vajag. Tad tur "hihene" nelīdzēs noteikti.
Re: dulla galva
11.03.2011 21:25
Kā tā man varētu pēkšņi deformēties disks?
Re: dulla galva
11.03.2011 21:56
Aizej uztaisi rentgenu un paskaties kas tur ir?
vijolīte:)
Re: dulla galva
11.03.2011 23:12
tamarhinda Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Deformējies kakla disks un spiež uz nervu? Ja
> jau sāp arī pleci, tad jau noteikti tā vaina.
> Tad jātaisa operācija un jānomaina disks. Tagad
> ir jauni diski, uztaisa operāciju un pēc
> nedēļas jau staigā. Taisa gan kaklā gan
> mugurā, kur nu kuram vajag. Tad tur "hihene"
> nelīdzēs noteikti.

Jāāāāāāā, smags gadījums:)
Ko biedē tautu ar visādām dg.???
Tā vien liekas ka pati esi izmeklējusies uz visu iespējamo un neiespējamo...bet kā ar plakano pēdu? Saka ka no tās kkas "noklājas" galvā???
Vb šajā gadījumā vispirms manuālo...?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 25?
Ziņa: