atcelšanas sindroms

Aizsāka ashais 

atcelšanas sindroms
11.04.2011 03:04
cik ilgi parasti iet atcelšanas sindroma periods pēc jekuru veidu medikamentu lietošanas???
Re: atcelšanas sindroms
11.04.2011 12:35
citiem tāda nav. citiem kaut kad ir, kaut kad nav. citi visu mūžu dzīvo vienos "sindromos".

"atcelšanas sindroms", manuprāt, lielā mērā ir bioloģisko teoriju meklētāju izdomājums vai procesa vienkāršojums, jo viss galvenokārt ir paša galvā, emocijās, priekšstatos.

kad tiec ar sevi iekšēji kārtībā, tad "sindroma" nav. kamēr bail, kas būs bez zālēm, tikmēr "sindroms" ir.

no otras puses, organisms pierod pie visa, kas tam palīdz un stutē. bet arī te daudz atkarīgs no paša attieksmes.

svarīgi, kāda attieksme bijusi, zāles dzerot. ja pārāk lielas cerības un gaidas no tām, tad var būt grūti.

tāpēc, manuprāt, vienas atbildes nav. viss ir individuāli.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.04.2011 21:32 by Runcene.
mad uzjautrinās
Re: atcelšanas sindroms
11.04.2011 12:40
...atcelšanas sindroms...labi skan...
...runcenei taisnība...tas pats ir ari no narkotikām-lomkas kā kārtējais mīts...

...un ja jau no medikamentiem ir atcelsanas sindroms, tad sanāk, ka legalo substancu lietotāji arī ir narkomāni...tikai legāli...

...čudno, odnako...
Re: atcelšanas sindroms
11.04.2011 12:54
mad uzjautrinās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...atcelšanas sindroms...labi skan...
> ...runcenei taisnība...tas pats ir ari no
> narkotikām-lomkas kā kārtējais mīts...


Opioīdu lomkas arī ir tikai mīts?
mad smīkņādams
Re: atcelšanas sindroms
11.04.2011 15:41
...mīts gan...AD = opioīdiem...( kā te kādam labpatīk apzīmēt šīs grupas baudvielas)...viss atkarīgs no piejaukumiem, kurus grūž klāt andelmaņi...
Re: atcelšanas sindroms
11.04.2011 20:07
Ko nozīmē "AD = opioīdiem"? Un kādi tad ļaunie piejaukumi diez ir farmaceitiski ražotajiem?
Re: atcelšanas sindroms
11.04.2011 20:48
Katram medikamentam ir savs atcelšanas sindroms. Reti kuram to nav. Vidēji tas parādās pēc 2 nedēļām. Visgrūtāk ir tikt vaļā no ciklodola, tas ir šausmīgi. Bet ja iet runa par narkotikām, tad labākās zāles depresijas kā arī bipolāro traucējumu ārstēšanā ir medicīniskā marihuāna. Var lietot arī kā zāļu tēju vai tinktūru. Mazāk blakusparādību nekā psihotropiem medikamentiem, efektīvāks, drošāka lietošana, galva arī skaidra. Tikai diemžēl pie mums tas ir aizliegts. Un vispār medicīniskā marihuāna nav nekāda narkotika, tikai par tiem lakstiem uzliek trakas cenas, lai narkodīleriem būtu laba peļņa.
Es par dabas medicīnu!!!



Edited 1 time(s). Last edit at 11.04.2011 20:54 by tamarhinda.
Re: atcelšanas sindroms
11.04.2011 22:16
nu es, pārtraucot lietot cikladolu, nejutu nekādu atcelšanas sindrmu- ne uz reiz, ne pēc nedēļām... vienkārši nedzēru un viss...
mad smīkņādams
Re: atcelšanas sindroms
11.04.2011 23:03
...nja...medicīniskā marihuāna...cik cēli skan...kāda atšķirība strp medicīnisko un nemedicīnisko zāli???...

...dlja osobo tupih...AD atcelšanas sindroms ( uhh, ku labi skan) ir vienlīdzīgs ar heroīna atcelšanas sindromu...par piejaukumiem...AD pats par sevi jau ir surogāts...pie tam nekvalitatīvs, rumpi sajājošs...

...tamarindai...izvāri zali pienā un uzcep cepumiņus...:)...es arī par dabas produktiem...:)

...kropļiem, kuri andelē visādas spices, salvijas un citus sūdus, atsistu nieres...tāpat kā ielu narkotiku dīleriem...
Re: atcelšanas sindroms
12.04.2011 00:01
Kas Tev pusmūža krīze smagā formā? Delīrijs nāk virsū? Nomierinies, ieelpo dziļāk, gan jau vis būs labi.
mad pārdomās
Re: atcelšanas sindroms
12.04.2011 00:41
...redz, fool, šaja vietā, ko sauc par dr, ir iestājies panīkums...pie tam liels...vadu mudžekļos, ko sauc par internetu, drīz būs tas pats...sito var, so te NĒ...pizdec...paga, tūlīt puce atspersies ar lielajām dzirklēm un čik, čik - izgriezīs rupjos vārdus...paust savu viedokli, ka Hitlers ir dižakais kustonis starp citiem, nedrīkst...žīdi cels gvaltes...aizstāt savos tekstos apzīmejumu GEJS pret patiesāko pederasts vai sodomists nevar...nebūs politkorekti...būt nacionālistam - slikti...bučot dirsu svešzemniekiem - labi...tad tu esi advancēts un tolerants...bļaģ, kur šitādus vārdus sameklē...dzert šnabi - atļauts...pīpēt zali - nea...puspiedzērušies deģenerāti saņem pabalstus...cilvēciņš ar mazu algu var apostīt pimpi, nevis saņemt kkadu atbalstu no valsts...žurnālisti meklē puvekļus, lai varētu pamest priekšā nekrofilizētajai sabiedrībai...ja uz ielas būs avārija ar līķiem, saskries ziņkārīgie pazavērties uz dārgo aizgājēju...

...ir labs pastāstiņš par bābeles torni...

...vot...
Re: atcelšanas sindroms
13.04.2011 23:24
Tāda nu ir dzīve- vairums cilvēku ir kā aitas, kam vajadzīgs lai kāds pasaka priekšā- ko atļauts domāt un ko nē, kas ir labs un kas- ļauns. Un tā jau ir bijis vienmēr- kopš mūžseniem laikiem, tā darbojas šī sabiedrība. Un tas laikam ir tikai dabiski.

Bet to par Hitleru gan es nesapratu.
mad smīkņādams
Re: atcelšanas sindroms
14.04.2011 18:05
...Hitlers un Duče ir manu favorītu sarakstā...tāpat kā viņu idejas...
Re: atcelšanas sindroms
14.04.2011 18:13
Kā ar kvetiapīnu? Var atmest,vai man tagad līdz mūža galam jālieto?
Re: atcelšanas sindroms
15.04.2011 16:54
Lāsēn, ko ta Tu uz brīvām kājām? Vai tad Tev nebija jābūt "piefiksētam" kaut kur psihenē pie gultas?
Re: atcelšanas sindroms
15.04.2011 16:57
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...Hitlers un Duče ir manu favorītu
> sarakstā...tāpat kā viņu idejas...


Interesanti kādas gan dižas idejas bija Hitleram- tas , ka visas pārējās tautības ir kropļi un tikia vācieši tie īstie? Pēc viņa standartiem Tu arī neesi nekas- vergs un padibene.
Re: atcelšanas sindroms
15.04.2011 17:00
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

>
> "atcelšanas sindroms", manuprāt, lielā mērā
> ir bioloģisko teoriju meklētāju izdomājums vai
> procesa vienkāršojums, jo viss galvenokārt ir
> paša galvā, emocijās, priekšstatos.
>


Runcene, reizēm tu muldi galīgi aplam. Daudzām vielām ir "atcelšanas sindroms", kam vieglāk, kam smagāk. Ģenētiski ir cilvēki, ļoti mazā procentā gan, kas ļoti jūtīgi uz to ķīmiju un kuriem lomkas ir ne pa jokam. Visi organismi nav vienādi un ja Tev un man nav nekādu lomku- tas nenozīmē, ka nevienam citam arī nebūs.
Re: atcelšanas sindroms
15.04.2011 17:05
ei, bet kurš tad te ne tik sen teica, ka visas psihzāles ir placebo? no kurienes tad atcelšanas sindroms varētu būt?

kur tad nu tā pēkšņi uz ģenētiku un bioloģiju esi meties?

bet es tiešām pēc sevis spriežu, jo ģenētika man nav mainījusies, bet attieksme gan. un atkarībā no attieksmes ir bijuši vai nebijuši arī tie visi "sindromi".
Re: atcelšanas sindroms
15.04.2011 17:19
Placebo ir ķīmiskās vielas vēlamā iedarbība ko pacients no tās sagaida. Bet tā paļubomu ir ķīmija, ir pilns ar t.s. "blakusefektiem" pie kuriem organismam jāpierod. Tu jauc kopā galīgi nesakarīgas lietas.

Tu izsaki savu viedokli. it kā būtu nez kāda eksperte, bet izskatās, ka Tu ne sūda nesaproti ne par ķīmiju, ne cilvēka organismu.
Re: atcelšanas sindroms
15.04.2011 17:31
oi, aizej labāk izgulies...
Re: atcelšanas sindroms
15.04.2011 18:57
kādā sakarā?
Re: atcelšanas sindroms
15.04.2011 19:00
Eksistenciāli,es izmuku no psihenes :)
Re: atcelšanas sindroms
15.04.2011 19:12
Kāpē? Psihenē tak ir tik forši, ne?
Re: atcelšanas sindroms
15.04.2011 19:53
Psihenē ir forši,pašam ne pa ko nav jādomā.Bet var palikt par dārzeni,tapē laba daudz nevajag :)
Re: atcelšanas sindroms
17.04.2011 00:13
Bet es nesaprotu to psihenes loģiku- vienu dienu tevi sien pie gultas kā maniaku sazin kādu, bet nākamajā jau palaiž mājās. Kāda jēga no visa tā teātra? Vienkārši lai vieniem psihajiem būtu darbs, otri psihie ir pacienti un tad nu jūs visi tur kopā izklaidējaties? :))
Re: atcelšanas sindroms
17.04.2011 09:35
Tapē ka man bija lēkme,bet otrā dienā biju jau adekvāts :)
aberz
Re: atcelšanas sindroms
17.04.2011 09:56
ashais Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> cik ilgi parasti iet atcelšanas sindroma periods
> pēc jekuru veidu medikamentu lietošanas???


nu pēc aspirīna vai operācijas narkozes?

es saku ka pēc man pŗāta un pieredzes no AD ietekmes atiet pilnīgi nevar nekad
es tā domāju...

to var salīdzināt ar galvas smadzeņu traumu vai insulta sekām

var iemācīties atkal staigāt runāt un kotur bet sekas ir un paliek

tāpēc jāsargās ir no pirmās ripas.... miskastē un viss

vienkārši tad apskaties uz tiem, kas viņas lieto vai tirgo
vai uz citiem, kas nekad tos nav redzējuši...

tas ir klubs kurā iestājās iedzerot pirmo ripu un jā, tur ir jauki cilvēki
sociālais atbalsts utt pažēlos sasildīs un .... vainu devas lielākas un lielākas
vai ... līdz galam..

īstenībā slaveni roka narkomāni ir kas dzīvojuši ilgu mūžu
bet veģetatīvā režīmā... kautkā tā

sevišķi jaunieši, kas nupat saskarās ar dzīves realitāti kuru normāls cilvēks nevar pieņemt
neuzraujaties uzšiti, jo tas ir trakāk kā tā realitāte

bučas

atiet nevar
laipni aicināti
pie kopējā katla

:-)
mad smīkņādams
Re: atcelšanas sindroms
17.04.2011 10:34
...duraks ir un paliks duraks...kārtējā ilustrācija par tēmu - tur tas stāvēja rakstīts...
jamm
Re: atcelšanas sindroms
17.04.2011 13:33
mad, tu gadījumā neesi Dimiters? Arī par sodomiju un pederastiem vislaik runā :D
aberz
Re: atcelšanas sindroms
17.04.2011 13:44
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet es nesaprotu to psihenes loģiku- vienu dienu
> tevi sien pie gultas kā maniaku sazin kādu, bet
> nākamajā jau palaiž mājās. Kāda jēga no
> visa tā teātra? Vienkārši lai vieniem
> psihajiem būtu darbs, otri psihie ir pacienti un
> tad nu jūs visi tur kopā izklaidējaties? :))

nu ja nebūtu policijas nebūtu noziedznieku
ja nebūtu psihiatru nebūtu psihu

bet nu labak no visa tā turēties pa gabalu
katrā ziņā psihiatri nav ārsti manā izpratnē
bet soda ekspedīcija

kādreiz bija modē lobotomija, zem acs pārgriež nervus pierē un cilvēks mierīgs
šito bītli gribēja darit, vai viens no viņiem neatceros
tikpat labi to var izmantot psihenē, ja kāds nepatīk vai skaļi runā...

bet tā lobotomija neatmaksājās, jo ir tikai viena operācija un viss
bet zālēm nāk pakāļ... vēl un vēl... savāc paciņu ar klientiem un dzīvo
kā uzņēmējs.... no procentiem... haļava...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: