Alprazolam/XANAX

Aizsāka nabadzins 

zive
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 22:53
da ko tas AG murgo..., cilvēks, kas pats dzīves apzinīgo daļu uzsācis soc.sistēmā, kad darbs nebija problēma, komunālos nomaksāt bija viegli - tie bija lēti, kad pusdienas mierīgi varēja paēst ēdnīcās un parastā pārtika maksāja grašus (visi piena produkti - biezpiens, sieri, krējums utt, dārzeņi - kāposti, kartupeļi, burkāni, sīpoli, viss bija lēts), jā, gaļu nevarēja nopirkt, bet labi un veselīgi paēst bija lēti un vienkārši, līdz ar to nebija tik liela stressa, cilvēki biežāk tikās un kopīgi izklaidējās... utt, nē, nu nealkstu es pēc tiem laikiem, taču dzīve bija mierīgāka, vienkāršāka un vieglāka...

AG, pastāsti, labāk, kur esi strādājis pēc 1991 g., vai Tev ir ģimene - sieva, bērni, kā tikāt un tiekat galā ar finansiālo pusi?

Jebkurā gad. ir nožēlojami vērst savu agresivitāti pret pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, kuri Tev neko nav parādā!
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 23:05
http://www.youtube.com/watch?v=D2BXUe1UwWE

pameklē šim loģiku gan...

vai ceri uz kādu saprašanu...

zive, Tu, kas saproti psiholoģiju ;)
zive
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 23:18
:DDD
oi, es nebiju redzējusi vaigā PAŠU Aivara k-g!
Heil, AG!
cīņai sveiks! ZIVE :DDD
naljiks
Re: Alprazolam/XANAX
07.07.2011 00:06
nu ok ag hujnju tur runaaja, bet nu 90% shii foruma apmekleetaajiem ir prombleemas atrasties un kur nu vel runaat plasaa publikaa. bet bljin nu nopietni taas ripinjas juus pamazaam izniicina. probleemas ir visiem. reti kuram ir slimiiba. pat ne probleemas - raksutra iipasiibas. tiesaam, padomaajiet kaadiem suudiem ir juusu senci gaajusi caur un vel ir dziivi. un nelietoja vini nekaadas uuberdaargas zaales. aj p*ohuj apeediisu xanaxu un iesu guleet.
Re: Alprazolam/XANAX
12.07.2011 15:29
ak dievs :D par to video :D viņš pats vēl draugos uzrakstījis, ka ir ANTI-čangalis (pret čangaļiem)

a pats tīrs čangalis vien ir.. akcents īsti Latgalisks
Sveiki cilveki, ja kāds ir no Rīgas un ir Xanax vai kautkadas citas forshas zales tad uzraksti man - memthememer4sale@gmail.com
Ballītei vajag :DDD
Re: Alprazolam/XANAX
02.06.2020 19:57
Uzraksti man uz memthememer4sale@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 21?
Ziņa: