Alprazolam/XANAX

Aizsāka nabadzins 

Alprazolam/XANAX
13.05.2011 18:49
Sveiki! dakters izrakstija sitaadas zaaliites. 2mg dienaa. pedeja laika jau kaadus 4mg diena apedu. Itkaa viss kaartiibaa. paliidz, nemiera nav. blakusefekts vieniigais itkaa bija miegainiiba. lietoju kaadus 2meenesus. tik ilgi man vinas arsts lika lietot. bet tikliidz vinas bija beigusaas man bija nereaalas lomkas . nezinaaju kur likties, turklat pie receptes ari uz reiz nevareju tikt. dienas vidu luudzoties citam arstam dabuju. viss kaartiibaa. sodien jau halucinaacijas raadijas. tas mani nobiedeeja. ko darit? sakt dzert? snaukt kko? ka lai tiek no ta suda vala? Kada jums ir bijusi pieredze ar siem medikamentiem.
un neesmu es mazs narkashh, kas meklee ripas lai dolbiitos. gribas reaali savest savu dzivi kartiba
Re: Alprazolam/XANAX
14.05.2011 02:16
kk

šņauc, ja vari atļauties.

Benzodiazepīni nav domāti ilgstošai lietošanai. 2 mēneši ir maksimums. Var kristies intelekts, auglība u.c. šaizes.
Ej pie psihiatra un izmet nopirkto Xanax. Tās zāles ir simptomātiskā terapija.
Re: Alprazolam/XANAX
14.05.2011 02:17
No tā sūda var tikt vaļā, pārtraucot viņu dzert. Lomkām nevajadzētu būt ļoti mokošām tad, ja medikaments tiek atmests pakāpeniski.
Re: Alprazolam/XANAX
14.05.2011 02:33
Cik sapratu runa bija par psihisko nevis fizisko atkarību.

Šitos rozā sūdus taču baro pie neirozēm, problēmām iemigt. Idolbīties var reizi, 2 nedēļā, bet ne jau 2 mēnešus. Varbūt vienkārši atgriezās stāvoklis un vēl nedaudz sakāpinātāks nekā pirms benzodiazepīna uzsākšanas.
Re: Alprazolam/XANAX
27.06.2011 18:55
sweiki!!!velos nopirkt xanax.
ljoti vajag.
parada nepalikshu.
26743428
raxtat sms.
Re: Alprazolam/XANAX
27.06.2011 21:59
ej uz aptieku un pērc
Re: Alprazolam/XANAX
27.06.2011 22:26
Mentiem nav ko darīt, ka pat te spamo.
Re: Alprazolam/XANAX
28.06.2011 02:53
Gabiti, Tev varbut arī koku un heroinu nevajag pie reizes?

Tad tu vienā topikā prasi Klonozepāmu, ta XANAX. Trollis esi?
Re: Alprazolam/XANAX
29.06.2011 12:20
Tā manā krājumā ir, Almaprazolams, lexotanils, grandaxins, amfetamīns 5mg, rexetins, diazepeks, kas ir vajadzīgs saki! Tev labāk būtu iešņaukt kautko, pats zinu kā narkomāns!
Re: Alprazolam/XANAX
29.06.2011 14:38
Welbutrin šņaucēji
Re: Alprazolam/XANAX
30.06.2011 21:42
nu vajag xanax.un diazepeksu.uzzvani man 26743428
Re: Alprazolam/XANAX
30.06.2011 21:44
Es tev zvanīju,tu neatbildēji.Vilciens aizgājis
pavasare_20111
Re: Alprazolam/XANAX
01.07.2011 17:01
gabis
Šeit vari pasūtīt zāles kādas sirds vien kāro, arī Xanax - http://www.assetchemist.co.uk/search.php?q=Xanax. Serviss augstā līmenī!
A-G
Re: Alprazolam/XANAX
03.07.2011 22:27
PAR LATVIEŠU GARĪGO (NE)IZTURĪBU Šad un tad ieejot tīmekļa medicīniska rakstura forumos (dr.lv, woman.delfi.lv/forum…u.c.) un palasot tur rakstīto, tīri vai mati sāk celties stāvus – nepaiet ne diena, kad kāds (biežāk gan kāda) nesūdzētos par galīgi sūdīgu jušanos, ko atrisināt varētu vienīgi kāds ļoti labs psihiatrs (arī psihologs, psihoterapeits…utt.), tāpat nepārtraukti notiek pieredzes apmaiņa par antidepresantiem, kādus nu kurš tos ir lietojis un, no kuriem nāk lielāks kaifs. Neviļus sāk rasties iespaids, ka teju jau katrs 3. vai 4. latvietis(-e) ir ar psihiskām novirzēm vai pat kļuvis jau par sava veida narkomānu, kas nevar vairs izdzīvot bez t.s. psihzālītēm. Reālā situācija, protams, nav tik traģiska, jo, kā zināms, lielākajai Latvju tautas daļai Internets joprojām nav pieejams, bez tam, kā paruna saka, mēsli vienmēr uzpeld virspusē. Un tomēr šādu personu, kas publiski lielās ar savu garīgo nenosvērtību ir kļuvis pietiekami daudz, lai par to vajadzētu sākt uztraukties. Kāds tad ir iemesls šai augstākminētajai parādībai? Viens otrs varbūt teiks – Latviešu grūtais dzīves stāvoklis Tēvzemē un ārpus tās. Daļēji var piekrist, ka Latviešiem šobrīd tiešām neklājas labi, bet jājautā – kad tad tas ir bijis savādāk? Pat izslavētajos “Ulmaņa laikos” tāpat bija gan trūkumcietēji, gan, diemžēl, arī politiski represētie (atcerēsimies “Pērkonkrustiešus”!). Par Latviešu tautas piedzīvoto abu pasaules karu, kā arī gadsimtiem ilgās vācu un krievu okupācijas laikā vispār, domāju, nav lieki jāatgādina. Un tomēr, neskatoties uz daudzajām fiziskajām un morālajām ciešanām, ko mūsu senčiem ir bijis jāpiedzīvo, viņu absolūtais vairums spēja saglabāt veselo saprātu un garīgo līdzsvaru. Palasot izsūtījumā un nāves nometnēs pabijušo ļaužu atmiņas, redzams, ka viņi cieta gan no bada, gan sala, gan uzraugu ņirgām, taču vismaz man ne reizi nav gadījies lasīt, ka kādam būt bijis nepieciešams psihiatrs un antidepresanti. Ēdiens un apģērbs – lūk, par ko sapņoja šie nelaimē nokļuvušie ļaudis. Un tiešām tā arī ir – kad cilvēkam patiešām klājas grūti, viņam nav laika depresoties, bet jādomā, ka izdzīvot. Bet bagātam, izlutinātam, bezkaunīgam slaistam, kurš no pārāk labas dzīves ir aptaukojies kā tiešā, tā arī pārnestā nozīmē, nereti pat saulīte vairs nespīd pietiekami spoži un zāle nav pietiekami zaļa, un te nu, protams, var līdzēt vienīgi “labs psihiatrs un labi antidepresanti”, ko tik neatlaidīgi pieprasa daži internetportālu pastāvīgie apmeklētāji. Protams, tie nav trūcīgi cilvēki, ja jau viņiem ir regulāri pieejams dators ar tīmekļa pieslēgumu. Un tai pat laikā, cik man zināms, valsts viņiem ja ne pilnībā, tad vismaz daļēji kompensē zālītes, no kurām pelēkā pasaulīte sāk rādīties rožaināka. Saprotams, ka tas notiek uz trūkumcietēju – pensionāru, bezdarbnieku, fizisko invalīdu rēķina. (Interesanti, vai, vadoties pēc šī paša principa, drīzumā nesāks vai bomžiem par velti izsniegt krutku, vai tīņiem pie ieejas disenē izdalīt Extasy tabletes?) Dabiski, ka pie tik labvēlīgiem apstākļiem psihslimnieku (gan patieso, gan arī iedomāto) skaits arvien pieaug, vēl jo vairāk, ka no šā gada 1.maija par psihiatra apmeklējumu un ārstēšanos traķenē vairs nav jāmaksā – toties par ārstēšanos parastajā slimnīcā jāmaksā 5 Ls diennaktī, bet par ārsta-speciālista apmeklējumu 2 Ls; lūk, no kurienes rodas nauda psihu sponsorēšanai! Savu artavu psihiatru un psihzālīšu popularizēšanā dod arī daudzi saziņas līdzekļi, skandinot, ka, lūk, Rietumu zemēs psihiatru uzskaitē esot vidēji katrs 7. cilvēks, bet pie mums – “tikai” katrs desmitais, tas gan neliecinot par mūsu tautas vairuma garīgo veselību, bet par to, ka ļaudis kautrējoties un baidoties iet pie psihiatriem, bet to gan nevajagot darīt, jo būt psihslimniekam esot pilnīgi dabiski un normāli, ārzemēs katram cilvēkam esot ja ne personīgais psihiatrs, tad vismaz psihologs, tāpat antidepresantus laiku pa laikam esot jālieto teju katram cilvēkam – nu gluži vai kā aspirīnu, kuņģa pilienus vai medicīnisko ogli. Nezinu, vai tiešām Rietumu zemēs tā ir, ja nu tā ir taisnība, tas liecina tikai to, ka šo valstu iedzīvotāju liela daļa ir kļuvuši par gara tizleņiem, no kuriem, protams, Normālam Latvietim nekādā gadījumā nebūtu jāņem piemērs. Skaidrs, ka šāda psihzālīšu un ļaužu garīgās nenoturības slavināšana ir pilnīgā saskaņā ar pasaulē valdošā cionistu-masonu režīma plāniem padarīt cilvēces vairumu par fiziski un garīgi tizliem, manipulējamiem robotiem, kuriem nav savas gribas un politiskās pārliecības. Un tiešām – nu nekļūs taču tāds cilvēks, kurš regulāri lieto dažāda veida antidepresantus un nevar pat mēnesi nodzīvot, neaprunājoties ar psihiatru (vai, sliktākajā gadījumā, psihologu), par Nelokāmu Cīnītāju, savas Rases un Tautas politisko un ekonomisko interešu aizstāvi, jo šādai rīcībai obligāti nepieciešama ir liela gan fiziskā, gan, it sevišķi, garīgā izturība. To labi zina mūsu ienaidnieki, tāpēc viņi visiem spēkiem cenšas mūs sagraut sākumā garīgi, labi zinot, ka drīz pēc tam sekos arī fiziskais sabrukums. Un sākas tas ļoti nevainīgi – “vai, cik sūdīgi es pēdējā laikā jūtos, jāaprunājas ar kādu psihspeciālistu, varbūt ieteiks padzert kādas tabletītes!”. Lūk, tādejādi ļaudis kļūst par atkarīgiem – no cigaretēm, no alkohola, no tabletēm… Katram Latviešu Patriotam, kam nav vienaldzīga savas tautas un valsts nākotne, būtu jārūpējas, lai viņa līdzcilvēki nekļūtu par šādiem psihiski manipulējamiem monstriem. Tādēļ mums jābūt labā nozīmē neiecietīgiem pret garā tizliem ļaudīm. Ja mēs dzirdam jaunu, spēcīgu cilvēku gaužamies, ka viņš nespēj noiet kādus 3 km kājām, vai uznest 5.stāvā 20 kg smagu mugursomu, no mūsu puses parasti seko pamatotas nievas un izsmiekls. Taču pret GARĪGU tizlumu mēs bieži vien esam nepamatoti iecietīgi, salīdzinājumā ar fizisko. Ja mēs katram psihzālīšu un psihspeciālistu lūdzējam tīmeklī atbildētu strikti: “Beidz d…ties, vecīt (vecenīt), ej labāk paņem lāpstu un paroc zemi, tas tavu depresiju momentā izārstēs labāk par visiem medikamentiem!” un tamlīdzīgi, tad, esmu pārliecināts, garīgi tizlo latvietīšu skaits ātri vien krietni samazinātos. Mūsu senči vienmēr ir kautrējušies publiski izrādīt savu gara vājumu, pat tuvinieku bērēs ir atturējušies (atšķirībā no dažām kaimiņtautām) no skaļas vaimanāšanas, arī uzzinot, ka viņiem ir piespriests nāvessods vai piemeklējusi smaga, neārstējama slimība, pratuši godam saglabāt garīgo izturību līdz pat “finišam”. Arī mūsdienu Latviešiem ir jābūt tieši tādiem pašiem, tikai tad Latviešu tautai un Latvijas valstij būs vieta nākotnes Cilvēces vēsturē. Kaunēsimies būt vāji kā miesā, tā, it sevišķi, garā !!! PAR GARĪGI VESELU UN STIPRU LATVJU TAUTU CĪ ŅAI SVEIKS !!! 21.10.2005. blaa
zive
Re: Alprazolam/XANAX
03.07.2011 22:50
Aivar, Aivar..., gan jau arī Tu pats , naktī, pa kluso, zem segas šokolādes konfektes sutm māgā :DDD (kompensējot bērnībā nesaņemto)
Vai tad Tev nav neviena vājība, ko? :) Neviena, neviena??? Un ja nu tā kārtīgāk padomā... ;))
p.s. bet varbūt visiem latviešiem ir jāsāk Tevi pielūgt? Atzīsties nu, Tu tak to gribētu... ;)))
Re: Alprazolam/XANAX
04.07.2011 18:52
Ko darīt man,ja esmu pilnīgi nepiemērots šai pasaulei,un vienīgais ko gribu - mierīgi aiziet no šejienes.Bet nedrīgst jau to darīt pats,jāgaida kamēr Dievs tevi pieņems.
A-G
Re: Alprazolam/XANAX
04.07.2011 19:13
Drīkst, es atļauju!
Re: Alprazolam/XANAX
04.07.2011 19:16
blaa

O, nezināju, ka Tu esi Dievs... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alprazolam/XANAX
04.07.2011 19:54
A - tpalicis G - arīgi :)
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 03:08
da tas blaa vispār kaut kāds resns tontons.. paskatījos viņu Draugiem.lv.. uzrakstiju vestuli, pec kuras viņš nobloķēja mani..

Viņš izskatās pēc tipiska amerikāņa, kurš ēd fastfoodus un sēž pie TV..

hahaa es komentārā rakstiju A - G, bet automatiski parveidoja uz "garigi atpalicis" :D



Edited 1 time(s). Last edit at 06.07.2011 03:09 by jamm.
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 14:12
Gabitis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> sweiki!!!velos nopirkt xanax.
> ljoti vajag.
> parada nepalikshu.
> 26743428
> raxtat sms.


Aizej pie ģ.ārstes un būs tev xanax, vai varbūt tev vaig pie narkotikām piejaukt klāt??
naljiks
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 20:30
nu sava taisniiba blaa ir
naljiks
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 20:33
b*e kapec ag. tiek partaisits par blaa?
naljiks
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 20:33
mosh toch mazaak taas rozaa ripas rijat
.
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 20:55
..
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 20:56
blaa
nu, kur ir
:D
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 20:57
ir gan.. :DD
naljiks
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 20:59
bliezam labaak uz magonu lauku nevis seezam forumaa un gruzamies
Re: Alprazolam/XANAX
06.07.2011 22:29
magoniites njam njam:DDD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 21?
Ziņa: