šizofrēnija...

Aizsāka zandaleenc 

Re: šizofrēnija...
04.07.2011 23:52
Jūs visi te gudri spriežat par tik ļoti smagu un drausmīgu slimību...Man šī nelaime sagandēja dzīvi...Nācās izšķirties ar mīļoto cilvēku, jo viņam stipri šī x.iņa sāka progresēt. MAn pašai ar nerviem ir ok, tāpēc to murgu nespēju izturēt, lai Dieviņš man piedod, bet tas bija murgs nomodā... Tagad manējais mīlulis viens pats staigā pa ielām un domā savas slimās domas, kaut gan mums divus gadus bija ļooti labi kopā... KAut beidzot šo slimību varētu izārstēt:(!!!
Eliina88
Re: šizofrēnija...
06.07.2011 04:16
Šizofrēnija ir ļoti nopietna, smaga psihiska saslimšana. Cilvēks var izdarīt slepkavību un pašnāvību. Ļoti neprognozējama.
Nevajag par to tik mierīgā tonī runāt. Tas viss tiešām ir smagi un cilvēks nav normāls.
Re: šizofrēnija...
06.07.2011 14:16
Ir pārejoša šizofrēnija, kas var ilgt, kādus gadus, mana mamai bija un tagad ir vesela, manai vecmamiņai bija, pārgāja pēc 10 gadiems. Un tagad arī man sākas.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.07.2011 14:16 by enfuego.
Re: šizofrēnija...
30.08.2016 17:33
Šizofrēniju tāpat kā citas psihiskās saslimšanas var ļoti ātri un efektīvi uzveikt ar rekonektīvo dziedniecību un arī ar Teta hīlingu (theta healing). Šīs abas metodes ir pārbaudītas gan ģimenē, gan ir zināmi arī citi gadījumi, kad ir palīdzējis. Teta hīlinga gadījumā der tikai tāds dziednieks, kas tieši slimniekam kā cilvēks liekas patīkams.
Re: šizofrēnija...
03.09.2016 13:36
Sirdi izskratot un izraudāties arī ārstē psihiskās lietas.
Re: šizofrēnija...
20.09.2016 17:48
Visiem varu ieteikt rekonektīvo dziedniecību un teta viļņu praktiķus. Abas metodes tiešām strādā un nemaz nav dārgas. Iepriekšminēto metožu praktiķi apgalvo, ka palīdzot pret visām saslimšanām un ne tikai. Man pašai pirms kāda laika izdevās ar rekonektīvo dziedniecību tikt vaļā no bailēm (ir tāda saslimšana) ļoooooti ātrā laikā un paliekoši. :)
Re: šizofrēnija...
20.09.2016 17:53
Undīne, sirsniņ, vienā tēmā ierakstīji, un pietiek. Nevajag te rakstīt simtām reižu, te ir traki cilvēki, var sadusmoties.
Re: šizofrēnija...
29.09.2016 15:04
enfuego, vai ta tiešām varētu būt -10 gadi un šizo vairs neatkārtojas? Tad pieņemu, ka nekāda grupa arī netika piešķirta.
Re: šizofrēnija...
03.10.2016 20:17
Grūti atbildēt, kamēr esmu karuselī!
Re: šizofrēnija...
04.10.2016 12:34
Hmm, kad pāries, uzmet gan atbildi. Manam bērnam grib pierakstīt grupu, lai gan situācija ir tālu no reālas invaliditātes.
Re: šizofrēnija...
19.10.2016 23:48
mani vairāk interesē, kas tie bija par sensitīvajiem jautājumiem par attiecībām, ko viņa uzdeva
........
Re: šizofrēnija...
10.01.2017 17:59
Pilnīgas muļķības. Šizofrēnija ir reta slimība. Ārsti negrib iedziļināties patiesajās problēmās, kas nāk no bērnības traumām. Jebkurām cilvēka dīvainībām ir iemesls. Patiesā problēma parasti ir kompleksais postraumatiskais stresa sindroms. Patiesībā liela daļa psihiatru paši ir "slimi" cilvēki, kam patīk citus uztaisīt par trakiem. Mans piemērs - psihiatre Ilze Treimane no tā, ka pateicu, ka man nepatīkami satikties ar manu emocionāli vardarbīgo māti, nokonstatēja, ka man ir šizofrēnija, viņa to izdarīja 20 minūtēs. Un tā jau pusotru gadu dzīvoju ar savu "šizofrēniju" bez nevienām zālēm. Drošības dēļ šad tad paprasu draugiem un radiem, vai viņi kaut ko dīvainu manī pamana, viņi nesaprot par ko runāju. Palasījos internetā par psihiatriem, un izrādās, ka šī profesija savulaik padomijā bija represīvā aparāta sastāvdaļa, kur faktiski strādāja tikai īpaša veida cilvēki - sadisti, cilvēki bez sirdsapziņas un empātijas. Un arī citās valstīs šī profesija piesaista šādus cilvēkus, jo šajā profesijā viņi var izpaust savas slimās tieksmes. Un tādiem ir vienalga, kas ir ar cilvēku, konstatē šizofrēniju, un pēc tam cilvēks nevar sūdzēties par ārstu sadistu.
Re: šizofrēnija...
10.01.2017 19:23
Iejūtīgs psihiatrs ir tikai tad, kad tu maksā viņam naudu. :) un arī tad tā ir izlikšanās.
Re: šizofrēnija...
10.01.2017 20:28
Eu, beidziet te ņemties ar to Treimani... Kurais ieraksts jau. Tiešām būs tā šizofrēnija. Ja nepatika, lai iet d., un aizmirstiet. Ja nevar aizmirst un likties mierā, tad laikam kaut kādi tarakāni ir, bet diezin vai šizo -- kaut kāda cita suga.
labais
Re: šizofrēnija...
10.01.2017 20:56
Palasīju drusku- njā, liekas gan ka teta dziedināsana gan ir tā vērta lai to apspriestu krietni plašāk, bet laikam atsevišķā tēmā.. tur daudz nianšu. Katrā ziņā ne smagos gadījumos- stress un tamlīdzīgi- varētu palīzēt......kādu laiku....
labais
Re: šizofrēnija...
10.01.2017 20:58
Runceni gan esat drusku izveduši:)))
Re: šizofrēnija...
11.01.2017 12:27
Nēnu ko var ņemties ap vienu tanti. Apskatījos netā bildi -- es neietu ne lūdzama, ne stumjama. Būs jau labi, labais :D
labais
Re: šizofrēnija...
11.01.2017 12:58
Bet protams ka būs labi, jau ir samērā:))))
Re: šizofrēnija...
12.01.2017 20:38
Divi vienā :)
aijaaija
Re: šizofrēnija...
14.01.2017 16:49
Bet kam tad vispār ir vajadzīgs tāds forums? Neprofesionāļi un negodprātīgi cilvēki ir jebkurā sfērā, un paldies tiem, kas pabrīdina citus.
Re: šizofrēnija...
14.01.2017 18:23
Atrodi vienu psihiatru, kurš patīk visiem...

Tas tak viena cilvēka rakstījums, tikai no dažādām IP adresēm.
naivajiem par psihiatriem
Re: šizofrēnija...
19.01.2017 14:46
Ļoti ir jāuzmanās no psihiatriem, viņi var jebkurā mirklī bez jebkāda pamata ielikt psihenē.
Šobrīd es atkaujos jau no trešā tāda, kas mani grib ielikt psihenē. Viņus uzsūta mans bijušais, kuram ir krimināllieta par kaušanos, un tad nu viņš šitā cenšas pierādīt, ka es esmu traka.
Un to lietu vajag uztvert nopietni. Mani pagaidām glābj paškontrole. Jebkurā brīdī varu momentāli savākties un sāk uzvesties ļoti mierīgi, kaut gan pirms 20 min bijušais mani klapēja un apgrābstīja krūtis, cerībā, ka brīdī, kad ieradīsies ātrie, es psihošu, izskatīšos jocīga vai joprojām dusmās došu viņam pretim. Otra lieta - visiem ārstiem preventīvi sadodu, aizsūtot vēstulītes ar likumu pantiem, tai skaitā krimināllikuma, aprakstot cik viņi nelikumīgi rīkojas un kā mans bijušais stalkeris uzvedas. Diviem iedarbojās, ceru, ka trešais arī apdomāsies.
Un kāpēc vajag uztvert ļoti nopietni - ārstniecības personai saskaņā ar likumu ir tiesības izsaukt ātros un cilvēku ieliks psihenē uz nedēļu. Neticiet tiem, kas saka, ka tā nav. Palasiet ārstniecības likuma 68. pantu, tas ir ļoti vienkārši. Un ārsts mierīgi var pateikt, ka uzbruka, ārdījās utt., kaut gan tā nebija. Nav iespējams pierādīt, ka tā nebija. Ātrie ticēs ārstam, nevis cilvēkam. Mani pirmais psihs traki centās pierunāt, ka viņš atbraukšot pie manis aprunāties bez maksas (laikam bijušais bija piesolījis labu samaksu), bija tāds muļķis, ka ticēja, ka es uzķeršos. Viņš pats pa telefonu izklausījās pēc psihenes pacenta. Psihenē ārsti citam ārstam netaisīs problēmas par nepamatotu ielikšanu psihenē, jo par to draud pat gadi cietumā (Latvija maza, viens otru labi pazīst), ārā jau palaidīs pēc nedēļas, bet ieraksts paliks uz mūžīgiem laikiem, ka bija pamats ielikt psihenē. Un tad ir daudzas profesijas, kur strādāt nevarēs, un ja cilvēks pretendēs uz labu amatu, tad šo informāciju arī uzzinās, nav nekāds noslēpums, ka visi, kam vajag, šādai informācijai tiek klāt. Un kur nu vēl "prieks" par nedēļas atpūtu psihenē nezināmu zāļu iespaidā.
Vienīgi man aizdomas, ka ārstam jābūt klāt, kad atbrauc ātrie pakaļ. Tāpēc nedrīkst mājā laist iekšā svešus cilvēkus, ja tas būs psihiatrs, iespējams viss būs noorganizēts un ātrie būs pēc 5 min klāt un aizvedīs.
Un tās nav pasaciņas, krāju sarunu ierakstus un dokumentus, sniegšu sūdzību par visiem trim vienlaicīgi.
Sākumā pati neticēju, bet viena klīniskā psiholoģe arī man atzinās, ka tā tas notiekot, un ka tas esot ļoti izplatīts ģimenes strīdu kārtošanas veids.
Re: šizofrēnija...
19.01.2017 20:21
Jūs abi ar savu bijušo esat traki, kas tur ko brīnīties, ka ap jums spieto psihiatri. :D
labais
Re: šizofrēnija...
22.01.2017 00:03
Tak visi normāli cilvēki ir drusku traki:)
Re: šizofrēnija...
23.01.2017 09:45
Jā, tāpat kā visi trakie cilvēki ir drusku normāli :)
labais
Re: šizofrēnija...
23.01.2017 10:13
Ā, drusku jā.... jeb gandrīz:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 15?
Ziņa: