Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))

Aizsāka Janetty 

Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
06.06.2011 12:19
Vai ne? :)
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
06.06.2011 23:26
Man arī tā liekas :)
Antons, pagaidām bez prostatīta
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
07.06.2011 21:21
piekrītu
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
07.06.2011 21:48
kas tas pa prikolu ar to pagaidām:)
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
08.06.2011 01:38
Čorvena- kas tas vispār par vārdu?...
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
08.06.2011 09:31
Gagarins, pagaidām bez pautiem:)
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
08.06.2011 10:42
Es laikam kļūsu "Janetty, pagaidām ar putniņiem" ! :))))
Es gribēju reģistrēties kā adelle, tad ieraudzīju kā izskatās (krievu) ad+elle(latv), neko tā zemapziņa strādā.
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
08.06.2011 11:01
Putniņi būtu štrunts, bet foruma kungi gan ir ko vērts...

Viens grib prostatītu, otram nav pautu... incanti, ko te psihoanalītiķi teiktu.

Slavenās freidiskās kastrācijas bailes?
Sālsvārnas salas vasarnieki man kaut kad tīri labi patika. Savā ziņā labāk nekā mūsdienu pokemoni un transform/morferi :D
kachenite, pagaidām bez kaķa
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
13.06.2011 18:47
Kaut kad šajā forumā Runcene teica, ka vārdu krājums un izteiksmes līdzekļi katram cilvēkam ir savi, īpatnēji. Pec tiem vienmēr var cilvēku atpazīt. Runcene laikam domā, ka tas uz viņu neattiecas?
Vēl man ir aizdomas, kad Runcene= Čorvena= Anita Plūme??? Pārāk labas ir viņas zināšanas psih.. jomā. Esmu daudz lasījusi, bet zināšanās līdzi viņai netieku. Un pārāk liela ir viņas vēlme visus piesaistīt psihoterapijai. Gandrīz kā reliģija vai sekta. Arī tiem, kam labi klājas viņ mēģinās iestāstīt, kakāds defekts prātā tomēr ir un ir jāterapeitējas.
Lab, man jābeidz forumā tusēt-
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
13.06.2011 19:08
"Kaut kad šajā forumā Runcene teica, ka vārdu krājums un izteiksmes līdzekļi katram cilvēkam ir savi, īpatnēji. Pec tiem vienmēr var cilvēku atpazīt. Runcene laikam domā, ka tas uz viņu neattiecas?"

ak dies...

kādam tiešām radās sajūta, ka kāds maskējas? tad man nav ko teikt... patiesībā ļoti izbrīnījos ieraugot šādu tēmu, kā arī jautājumus, it kā nopietnos... bet nu Janetty jau izrādīja neattapību vienā citā tēmā, tāpēc viņu var saprast.

oi, un tādā nopietnībā... padomā, ko viņa atļaujas... viņa domā, ka neviens nesaprot :)))

"runcene laikam domā"... da nekā viņa nedomā... kā visi, nosit te laiku.

bet ko tik nevar par sevi uzzināt... :))) kādas te vienam otram aizdomas. mēs jau, kačenīt, savu laik ar PM runājāmies, tā kā Tu jau gana daudz zini, varbūt kāds grib no Tevis kādu infu nopirkt? kas par projekcijām?

Tu te kaut kā tā ienāc izgāzt atkritumu spaiņus... un pēc tam: "labi, pietiek man šajā forumā"... varbūt atrodi citu vietu, kur...

nervi kaut ko točna Tev netur.
Runcene, Tevi taču tas "neaizķēra", beidz:;). Man reali patika fiška par Anitu Plūmi:)))Vispār, tēmas virsraksts vislabak skanētu čukstus..
Izklausās pēc "man ir sazvērestības teorija par sazvērestības teorijām". Un zvēru te toč netrūkst - suņi, kaķi, putniņi - gan īsti, gan trūkstošie :D

Bet dzīvei ir jābūt jautrai (c) Roberts Monro un laikam kaudze citu cilvēku.
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
13.06.2011 21:04
Un mani var apēst? Bet vairs gan nē :D
Psihoanalītiķi paši ir ar problēmām, tā kā, kas zina, protams ;) Viņi var risināt savas problēmas izmantojot citus, labs bizness, katrā ziņā:)
Savukārt viņu klienti var iedomāties, ka ir psihoanalītiķi :)
mad ieinteresēts
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
13.06.2011 22:24
...nja...
kačene bez kaķa
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
14.06.2011 00:17
Neko daudz un baigi privātu Tu man neesi atklājusi tajās personīgajās vēstulēs, Runcen. Un neko no tā es neesmu te pastāstījsi. Un nestāstīšu arī. Tas nebūtu smuki no manas puses.
Takš ta nomierinies.

Un: " kur gribu, tajā forumā kakāju". Ne Tu te admins , ka man noteiksi...
Apmēram reizi mēnesi es sev tādu mulķību atļauju- te ieskatīties.

Varētu jau vairāk, bet tad pastāv risks, ka es sev dabūšu tādus pašus "putniņus", kā foruma "pastāvīgiem iedzīvotājiem" ir. Ni, ni- es atradu, ar ko savu dzīvi aizpildīt. Man ir interesanti dzīvot tapis.
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
14.06.2011 08:56
Kāds man nevar pateikt, kā no foruma var dabūt putniņus? Ja cilvēkam ir normāla pašvērtība, tad nekas nelīp klāt. Ja līp, tad visur citur arī lips. Tie, kam ar sevi ir ok, ir konkrēts drošs poh**, pret citu problēmām.

Bet no otras puses, kāda augstsirdība :P pilnīgi meklēju pēc nēzdodziņa.

Bet citiem vārdiem, kur gribu tur kakāšu... un "Interesanti dzīvot tapis"... :)

Janetty vienaudze ibio rio... :)
mad ieinteresēts
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
14.06.2011 09:44
...yesss...kasinš...:)
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
14.06.2011 10:30
Čorvena, pagaidām bez suņa satrakojās! :)))) Mja..... tagad gan vairs neliekas, ka tā ir vecā labā Runcene! Bet ko var zināt.... arī ļoti nosvērtiem cilvēkiem var visādi gadīties! :)
Var, var dabūt putniņus, uz kādu laiku vismaz. Pilnu galvu piestāstīs, ka ir tev tie putniņi un tad var sākt likties, ka ir arī ;)
Nav jau tālu jāmeklē. Kaut vai politikā palūkojaties. Cik daudzi ir svēti ticējuši saviem valstsvīriem un turpina to darīt;)
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Čorvena, pagaidām bez suņa = Runcene ? :)))
14.06.2011 12:04
es personiski domāju, ka tehniskus un paliekošus putniņus nevar dabūt no foruma... ja cilvēki lasa pilnīgi svešas diskusijas, citu problēmas un pielipina tās sev, tad ir jautājums: kāpēc viņi ir tik nedroši par sevi? tas ir galvenais.
un nākamais stulbums ir meklēt par to vainīgos. viņi man tur...

lai gan katrs var uz laiku sajusties, ka ir putniņi.... kaut kādās lielās krīzēs, piemēram.

bet tam vajadzētu pāriet, ja cilvēks pats nedomā, ka viņam ir putniņi.

ja viņš domā, tad jau viņi tur ir.

to ļoti veikli izmanto bioloģiskā psihiatrija. cilvēkam ir zems pašvērtējums, un viņam visu ko iestāsta. neatceros, ka kādam ko tādu būtu teikusi. es vispār neatzīstu bioloģisko psihiatriju, tās diagnozes un tās kleino savienojumu ar psihoterapiju, jo tur tāpat tās dg. ir.

un cilvēki jau no tā pa laikam atjēdzas, tikai katram vajag savu laika sprīdi, citam garāku, citam visu mūžu.

bet par valstsvīriem tas ir tas pats. ja cilvēks ir bērna prātā, tad viņš tic. vajag dabūt pa purnu vienreiz, otrreiz... nezinu, cik kuram vajag.

bet citi tā arī tic mūžam un domā, ka beidzot atnāks labais cars, bet visi iepriekšējie bijuši slikti.

vajag taisīt savus, kaut mazus uzņēmumus un pateikt cienījamajiem vīriem, ka viņi nav vajadzīgi...
Kāpēc viņi ir nedroši? Tāpēc, ka daudzas lietas ir nedrošas- nekas šajā pasaulē nav drošs un jāiegūst zināma pieredze, savs skatījums un tml. lietas, lai justos droši, pilnīgi droši un nekas nespētu izšūpot no līdzsvara.
Mazi uzņēmumi jātaisa pa kluso, bez nodokļu maksāšanas- tikai tad ir jēga.
Jūties nu droši šajā valstiņā, kurā nav nekādu garantiju.
Labi, ja jau laicīgi ir iegūta zināma veiklība un prāta elastīgums.
Bet man pa laikam šķiet, ka ir bezgala stulbi, ka tā jādarās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 20?
Ziņa: