Psihoterapija - materiālā puse

Aizsāka Janetty, pagaidam ar putniniem 

Re: Psihoterapija - materiālā puse
12.06.2011 23:22
Es ar meklēju par 10 LS...man pat 15 jau daudz jo + vēl transporta izdevumu. Daudzi padomās,ka esmu skopa,bet tā nav jo reāli maz naudas un vairāk vnk nevaru atļauties. Te vienai psihoterapeitai zvanīju..teica,ka pārzvanīs,kad atbrīvosies laiks(A.Plūme)..pārzvanīja pēc nedēļas...es pilnīgi apsēdos,kad uzzināju cik viņa ņem-35 LS!!! Piedodiet tauta,bet tas nav manos spēkos to maksāt :(
Re: Psihoterapija - materiālā puse
13.06.2011 09:25
Vienai psihoterapeitei?! Tā ir tā pati Anita Plūme? Nu Tu dod! Ar ierobežotiem līdzekļiem un pie pašas Anitas?! :D No mazvērtības kompleksa točna nemirsi!
Nu tad par ko Tu brīnies? :)))) Masu medijos pazīstamie psihoterapeiti, kuriem maksā, lai tie piedalītos dažādos raidījumos, viņu rakstus publicē populārie žurnāli, tipa Santa vai Veselība lai piesaistītu lasītājus... Protams, ka šie plēsīs naudu po polnoi programme!
Izskatās, ka tagad jau 10 ls prasīs pat studenti..... daudziem krīze jau garām, arī attiecīgo tautas kalpu pētījumi par to liecina! :))))
Re: Psihoterapija - materiālā puse
13.06.2011 11:25
Krīze nekur nav garām. Krīzē mēs turpinam doties iekšā ar platiem soļiem... Bet lieta tāda, ka daudzus tagad ir pārņēmis besis (likumsakarīgs) un psihoterapeitiem tagad ir lielais pļaujas laiks. Un kurš gan izvēlēsies nopelnīt mazāk ja var nopelnīt vairāk. Bet tā jau ir cita tēma, tas ir par to, kur mūs novedusi kapitālistiskā iekārta... Īsāk sakot, krīze ir kapitālisma sastāvdaļa. Kas tas par kapitālismu ja nav krīze. Ja nav krīze, tad līdzekļi tautā sadalās vienmērīgi un tad jau tas ir sociālisms...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapija - materiālā puse
13.06.2011 11:43
Janetty, pagaidam ar putniniem Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hello_Kitty
> Tur tacu pavisam citas algas! Turklaat, kaa jau
> dzirdeeji, arii filmaa tika mineets, ka
> vardarbibas upuriem, kaa ari personaam ar
> pasnavibas meginajumu pasihoterapija vispar
> bezmaksas, un ari daudzas valstiis no valsts
> budzeta tiek apmaksaats konkrets seansu skaits...
> neatceros cik precizi, bet noteikti vairaaki
> desmiti....
> Tu atradi psihoterapeitu Rigaa? Ludzu
> atraksti, kaa gaaja un kadu virzienu vins
> praktizee? Kadas vispaar Tev problemas? Depresija?
> Cik ilgi?

Man ir bipolāri traucējumi, kas, kopā ar depresijas periodiem un visādām histērijām ilgst jau apmēram no pagājušā gada februāra, lai gan jau iepriekš bija reizem kaut kas līdzīgs, bet nekad tik ilgi. Vēl pie tā psihoterapeita neesmu bijusi, bet praktizē viņš Rīgā, 5.poliklīnikas telpās. Par metodi vel nezinu, jo nekur internetā vispār nav rakstīts un vēl neesmu bijusi (Būšu tikai nākampiektdien).
Re: Psihoterapija - materiālā puse
13.06.2011 11:53
O, es nupat ar mazdakteri diskutēju par histērijas lietām... medicīnas sadaļā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapija - materiālā puse
13.06.2011 12:59
Hello_Kitty
Ā... tikai dažu mēnešus? tad jau lielas cerības tikt vaļā no šīs likstas! Un pirms tam problēmu ar garastāvokli nebija? varbūt tā ir reaktīva depresija (notika kāda nelaime vai ilgstoši traumējoši apstākļi) ........... Bipolāri traucējumi, nozīmē ka Tev ir eiforijas un depresijas periodi, kuri nomaina viens otru?
Man distīmija (pazemināts garastāvoklis ir kopš sevi atceros) ar visiem klasiskiem simptomiem - mazvērtība, jebkura sīka nepatikšana var izsist no sliedēm, sevis vainošana, soc. trauksme, neizlēmība, angedonija, slikts miegs utt... nu vnk tā dzīvoju un viss.... domāju, ka TĀDA esmu un cauri.... lielo depresiju 5 gadus atpakaļ izprovocēja dzemdības, tad arī pievienojās depresijas simptomi (suicidālas domas, emociju trūkums utml).
Tu domā 5.poliklīniku Grēcinieku ielā pie Daugavas? Es turpat netālu strādāju.... Lūdzu, lūdzu, pastāsti, kā Tev ies un lai veicās!
Re: Psihoterapija - materiālā puse
13.06.2011 13:05
Šķiet, ka neviens no jums nav pamanījis, ka pēdējo divu-trīs gadu laikā cenas atkal ir cēlušās gandrīz visam, un ir paaugstināti nodokļi. Psihoterapeiti dzīvo tajā pašā pasaulē ar tām pašām precēm un nodokļiem.
Re: Psihoterapija - materiālā puse
13.06.2011 15:35
Janetty, pagaidam ar putniniem Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hello_Kitty
> Ā... tikai dažu mēnešus? tad jau lielas
> cerības tikt vaļā no šīs likstas! Un pirms
> tam problēmu ar garastāvokli nebija? varbūt
> tā ir reaktīva depresija (notika kāda nelaime
> vai ilgstoši traumējoši apstākļi) ...........
> Bipolāri traucējumi, nozīmē ka Tev ir
> eiforijas un depresijas periodi, kuri nomaina
> viens otru?
> Man distīmija (pazemināts garastāvoklis ir
> kopš sevi atceros) ar visiem klasiskiem
> simptomiem - mazvērtība, jebkura sīka
> nepatikšana var izsist no sliedēm, sevis
> vainošana, soc. trauksme, neizlēmība,
> angedonija, slikts miegs utt... nu vnk tā
> dzīvoju un viss.... domāju, ka TĀDA esmu un
> cauri.... lielo depresiju 5 gadus atpakaļ
> izprovocēja dzemdības, tad arī pievienojās
> depresijas simptomi (suicidālas domas, emociju
> trūkums utml).
> Tu domā 5.poliklīniku Grēcinieku ielā
> pie Daugavas? Es turpat netālu strādāju....
> Lūdzu, lūdzu, pastāsti, kā Tev ies un lai
> veicās!


Nevis dažus mēnešus, bet gandrīz pusotru gadu, jo no pagājušā gada februāra. ;)
Un pirms tam, kā jau biju rakstījusi, bija bijis kaut kas līdzīgs, bet nekad ne tik ilgi un nekad ar tik krasām izpausmēm. Man ir periodi, kad vispār nevaru izkāpt no gultas ārā un visu laiku raudu vai arī blendžu vienā punktā, ir histērijas, kad uzvedos agresīvi un ar savu uzvedību apdraudu ne tikai sevi, bet arī apkārtejos, bojāju mēbeles, pašsavainojos, ārdos utt. Un tad ir nebeidzamas energijas, dziedāšanas un jokošanās periodi.

Jā, Grēcinieku ielā. Un noteikti uzrakstīšu, kā gāja. ;)
Re: Psihoterapija - materiālā puse
13.06.2011 22:40
OK, gaidisu zinju,lai veicaas... bet es ieskatijos vinju majaslapaa un neatradu info par psihoterapiju...
Re: Psihoterapija - materiālā puse
13.06.2011 22:43
Janetty, pagaidam ar putniniem Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> OK, gaidisu zinju,lai veicaas... bet es ieskatijos
> vinju majaslapaa un neatradu info par
> psihoterapiju...


Tas psihoterapeits teica, ka viņam tajās telpās ir privātprakse. Tā, ka pieņemu, ka tas nav tieši zem 5. poliklīnikas kā institūcijas.
Re: Psihoterapija - materiālā puse
14.06.2011 00:36
Ahaa.. tagad skaidrs!
Re: Psihoterapija - materiālā puse
28.06.2011 14:12
Aizrakstīju psihoterapeitam A.Veselovskim, kura mājas lapā bija rakstīts, ka samaksa ir demokrātiska, ņemot vērā krīzes situāciju valstī.... Cerēju, ka ne vairāk par 10 ls (ja jau demokrātiska) :)))))) Atbildēja - 20 ls par reizi :D
Re: Psihoterapija - materiālā puse
28.06.2011 23:28
Kas nu kuram ir deomkrātiska cena... ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 18?
Ziņa: