Gramatas un filmas garaa vaajajiem

Aizsāka Janetty 

Gramatas un filmas garaa vaajajiem
06.07.2011 20:54
Padaliisimies? Man sakaas atvalinajums un gribetos kaut ko palasiit no psihologijas, dailliteraturas, paskatities filmas, kuras vareetu buut noderigas depresiviem cilvekiem un sociofobikiem. No seviim varu ieteikt Koelju "Veronika grib mirt"... loti patika, un arii Kurpatova gramatas... Iesakiet kaut ko latviski vai krieviski!
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
06.07.2011 21:06
D.Rouva - " Depresija. Izlaušanās no iekšējā cietuma."
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
06.07.2011 23:18
Tās grāmatas, ko es ieteiktu lasīt (Neskatoties uz to vai kāds ir slims, vai nav), ir:
Dž. Jūdžinidess "Midlseksa";
K. Vonnegūts "Titāna sirēnas";
Veihueja "Šanhajas mīlulīte", "Appreci Budu!";
Arundhati Roja "Mazo lietu dievs";
D.B.C. Pjērs "Mazais dieviņš"
(Ar pēdējo gan tā uzmanīgak, jo grāmata ir diezgan ļoti tragiska un tema ir nāvessodi Teksasā, bet ta kopumā laba un liek par daudzko padomāt).

Pati pašreiz lasu M. Feibera "Ziedlapiņas tumši sārtās un baltās".
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
06.07.2011 23:44
Paldies, rakstiet veel!
kaut kad rudenī izlasīju Viljama P. Janga "Būdu"
nesen pabeidzu klausīties audiogrāmatu krievu val. "Mūks, kurš pārdeva savu ferrari" - autors Robins S. Šarma
patreiz, pirms aizmigšanas klausos otru R.S.Šarma audiogrāmatu krievu v. "Святой, Серфингист и Директор"
no filmām nesen noskatījos "Ēd. Lūdzies. Mīli"
vēl varu ieteikt Alesandro Boriko grāmatu "Okeāns Jūra"

bet vispār, šobrīd cenšos apgūt meditāciju (dziļo autogēno trenniņu), pozitīvo domāšanu, izkopt labu intuīciju un..., ja izdosies, gribētos attīstīt ekstrasensoriku :)
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
07.07.2011 00:18
Varbūt vajag negruzīt smadenes ar visu to huiņu, jo viņas jau tāpat ir pārgruzītas... ka neizsit drošinātājus... Varbūt vajag kādu komēdiju paskatīties, kādus akstus... tjipa viens mājā vai tos akstus kas to zāli pārpīpējās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
07.07.2011 10:31
Janetty, es pacēlu vienu senu tēmu, kur tauta visu ko daudz ir sarakstījusi.

Bet "garā vājie" — fui, tas nu gan nav atbilstoši.
Lūdzu pakomentējiet grāmatu "Ēd. lūdzies. Mīli." Vai vērts pirkt, jo nav nemaz tik lēta.!?
kamene - kā nu kurš cilvēks - piem. es mājās turu tikai dažas mākslas grāmatas, dažus filozofu darbus, kādu vārdnīcu un vēl nedaudz nedaudz šo to citu - t.i., visu savu bibliotēku esmu atdevusi citiem, sev paturot tikai tik, kas neaizņem vairāk par diviem vai trim plauktiem - nekolekcionēju ne grāmatas, ne arī citas mantas (piem. nesen atdevu vairāk par 10 labām krūzēm) :) un vispār, esmu no cilvēkiem, kas regulāri taisa visa veida revīzijas, paturot pēc iespējas mazāk lietu..., bet tās lietas kā nāk, tā nāk klāt... :)

Jā, un tāpēc nepirku grāmatu, bet, ja būtu gribējusi tieši lasīt, tad vispirms aizietu uz bibliotēku apskatīties, jo reizēm arī bibliotēkās var dabūt pietiekami jaunas grāmatas (no pieredzes)...
Grāmata, noteikti, labāka par filmu, bet varu runāt tikai par filmu - man patika! :)
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
07.07.2011 18:00
kamene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lūdzu pakomentējiet grāmatu "Ēd. lūdzies.
> Mīli." Vai vērts pirkt, jo nav nemaz tik
> lēta.!?


Esmu nopirkusi, bet vēl neesmu sākusi lasīt, jo jāpabeidz iepriekšējā. Kad izlasīšu, uzrakstīšu, ko domāju.
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
07.07.2011 23:39
Isklausās kā grāmatas un filmas garīgi atpalikušajiem....
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
08.07.2011 01:36
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
vai tos akstus kas to zāli
> pārpīpējās...


tipa "Harolds un Kumārs" tie? :D

Es arī ieteiktu labāk kaut kādas komēdijas, jo ja jūtos drūmi, tad neiešu skatīties kaut kādas psiholoģiskās šausmenes vai drāmas.. noskatīšos kādu rēcīgu komēdiju.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.07.2011 01:37 by jamm.
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
08.07.2011 01:38
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Isklausās kā grāmatas un filmas garīgi
> atpalikušajiem....


Tādas arī ir ? :D :D
Varu ieteikt "Yes man", galvenajā loma Dž.Kerijs. Es skatījos krieviski..Šajā filmā viņš neākstās, tomēr liek smieties, kā jau Kerijs, un parāda tādu savdabīgu izlaušanās ceļu no neveiksmēm. Skatījos pirms 3 gadiem, izraisīja dziļas pārdomas, vēl joprojām atceros..
"Seven Pounds"- labs mūvijs. Sieviešiem pinkšķiens garantēts.
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
08.07.2011 21:42
--------------------------------------------------------------



Edited 1 time(s). Last edit at 13.07.2011 22:25 by existential fool.
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
09.07.2011 18:33
vienu grāmatu mūža esmu izlasījis ar mokām, esmu slinks lasītājs!
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
11.07.2011 15:32
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vienu grāmatu mūža esmu izlasījis ar mokām,
> esmu slinks lasītājs!


Kādu? "Pifa piedzīvojumi" vai "Sniegbaltīte un 7 rūķīši?

Vispār jau vidusskolā bija obligāti jālasa pāris grāmatas, lai varētu piedalīties tālākajā mācību gaitā utt..
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
21.07.2011 19:55
Filma krievu valodā "Mirnij voin" vai oriģināls angliski "Peaceful warrior".
Skatījos to pērn oktobrī, bet joprojām jūtos iedvesmota.
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
22.07.2011 10:02
Es jau piekritu tiem kas iesaka komēdijas!!! Tieši tā galva pilna ar domām, emocijām u.t.t, labāk vienkārši atslābt un labi izsmieties un jo vairāk, jo labāk!!!!
kachenite - lielum lielais PALDIES! :)
Nezināju šo filmu - vakar vakarā noskatījos..., tiešām laba filma, īpaši jau ar to, ka balstās uz reāliem notikumiem... un labi uzņemta...
Re: Gramatas un filmas garaa vaajajiem
24.07.2011 23:18
Lūdzu, zive! :) Pastāsti vēl kādam par šo filmu- lai vēl kādu iedvesmo!
Man šo filmu kāds kolēģis ieteica.
Vēl tas pats kolēģis ieteica filmu "Labs gads" vai "Good year", jeb "Horošij god" (krieviski)- To gan es vēl neeesmu redzējusi. Cik zinu šīs filmas tēmu, tad tā ir tieši dr.lv "psihu" publikai noderīga.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 1?
Ziņa: