Kā lai iemācās runāt?

Aizsāka pati sev apnikusi 

pati sev apnikusi
Kā lai iemācās runāt?
16.07.2011 18:57
...iesākt un uzturēt sarunu. Es varu pārmīt dažus teikumus un tad atkal klusums. Baidos taujāt cilvēkiem par viņu privāto dzīvi, kaut mani arī kaut kas interesē, bet nav arī tā, ka ļoti interesētu. Bet ļoti nepatīk, ja man jauta par manu dzīvi. Mēdzu atbildēt īsos teikumos. Nevēlos, ka mani uztver kā jocīgu vai iedomīgu... bet es runāju ļoti maz. Parasti man uzdod kādu jautājumu, par kuru man nav vēlēšanās runāt, kaut ko atbildu izvairīgi un tad tā saruna apsīkst... Domaju, ka cilvēki,kas var brīvi runāt ir tik laimīgi. Citi vārās kaut kādas muļķības, bet vienalga labāk. Citreiz ir tā,ka gribu kaut ko runāt, bet nevaru piespiest sevi vai arī vairāk par dažiem tikumiem vienalga nesanāk.
Re: Kā lai iemācās runāt?
16.07.2011 19:26
Tā ir rakstura īpašība... man ir pat otrādāk. Sieva saka, ko Tu isu laiku vari muldēt... :) Bruņojies ar bezkaunību un viss būs kārtībā... bezkaunība vispār ir galvenā panākumu ķīla...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kā lai iemācās runāt?
16.07.2011 19:56
Mani vienkārši dzīve piespieda. Kādreiz nevarēju ne cilvēkiem acīs paskatīties, ne parunāt. Bet sāku strādāt klientu apkalpošanā un nācās pierast. Tagad ir O.K., varu runāt. Vienīgi problēmas ir ar lielu auditoriju.
Re: Kā lai iemācās runāt?
16.07.2011 22:23
cik tev gadu, tēmas autor?
Re: Kā lai iemācās runāt?
17.07.2011 21:25
Man arii apmeram taa pati problema.... visu muuzhu mokos.... censos uztureet sarunu, bet nekas nesanaak...
Re: Kā lai iemācās runāt?
17.07.2011 21:55
he,tas jau tā kā mans stulbais vīrs,neciešu...idiotisms..esmu pati ļoti sabiedrisks cilvēks,ar tādu kauns ciemos iet,sēž un klusē,es kā dura runāju,pēc tam radi cits caur citu prasa,kas viņam ar galvu viss nav kārtībā,esmu šokā...
Re: Kā lai iemācās runāt?
18.07.2011 14:15
kaste
Ja esi runiiga un sabiedriska, tad kapec preceji nosleegtu un nerunigu cilveku? Cereeji (kaa daudzas sievietes) paartraisiit, paraudzinaat vinu? :)))
Re: Kā lai iemācās runāt?
19.07.2011 09:10
Noņem savus kompleksus, un atbrīvojies!
aberz
Re: Kā lai iemācās runāt?
22.07.2011 23:55
pati sev apnikusi Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...iesākt un uzturēt sarunu. Es varu pārmīt
> dažus teikumus un tad atkal klusums. Baidos
> taujāt cilvēkiem par viņu privāto dzīvi, kaut
> mani arī kaut kas interesē, bet nav arī tā, ka
> ļoti interesētu. Bet ļoti nepatīk, ja man
> jauta par manu dzīvi. Mēdzu atbildēt īsos
> teikumos. Nevēlos, ka mani uztver kā jocīgu vai
> iedomīgu... bet es runāju ļoti maz. Parasti man
> uzdod kādu jautājumu, par kuru man nav
> vēlēšanās runāt, kaut ko atbildu izvairīgi
> un tad tā saruna apsīkst... Domaju, ka
> cilvēki,kas var brīvi runāt ir tik laimīgi.
> Citi vārās kaut kādas muļķības, bet vienalga
> labāk. Citreiz ir tā,ka gribu kaut ko runāt,
> bet nevaru piespiest sevi vai arī vairāk par
> dažiem tikumiem vienalga nesanāk.

es te palasiju jogas bik , vinji saka ka runasanas talanti ir kutkada cakra kura ir uz kakla
kautkur, varbut blenjas, varbut vairogdziedzeris... nezinu ja darit nav ko noperc dzintara krelles
tas itka to vairogu tur arste. saksi runat

viss ir blenjas varbut, bet tev bus talismans, nu placebo, kad saks zust tema sarunai
atceries ka tev ir krelles.. un tu atrivosies

bet isteniba es pimeram visu laiku runaju, tas man ir otradi
varbut tu esi jauks cilveks tapat

man pimeram patik ja kada sajuk vai jutas neerti delj kadas tadas lietas
iztraisa simpatiju gribas atbalstit tur uzturet temu un ta

nezinu
man kaderiz bija bail ieiet veikala iepirkties
nezinu kapec
tagad ari nepatik
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 14?
Ziņa: