Arpus kermena izjutas (OBE)

Aizsāka Unity 

Unity
Arpus kermena izjutas (OBE)
18.07.2011 02:16
Labvakar. Velejos jums pastastit par vienu atgadijumu, ko es nesen izjutu.

Bija parasts vakars un es taisijos iet gulet. Taa kaa bija silta vasaras nakts, tad es atstaju gulamistabas logu vala, bet blakus maja bija jauniesu tusins un tas man sagadaja zinamas problemas iemigt. Galu gala man izdevas iemigt un, tad es izjutu diezgan divainu sajutu. Es itka sedeju un veroju caur manu gulamistabas logu kaa jauniesi tuse, kaa ari es dzirdeju, ko vini runa un tad man radas apskaidriba - 'es taks gulu, kaa es varu visu to redzet/dzirdet?'. Tas mani izraisija nelielu paniku, jo es apzinajos, ka es esmu arpus sava kermena. Tapec es centos apgulties (taa sakot ieiet sava kermeni). Ar nelielu piepuli man tas izdevas, bet panikas limenis mani sita augstu vilni, tapec es centos atri pamosties. Kas man neizdevas, jo man bija taa saucama 'miega paralize'. Tas ir tad, kad samadzenes ir pamodusas, bet kermenis vel nav. Pec apmeram 10sec. man izdevas pamosties un biju diezgan parbijies.

Sis divainais atgadijums man neliek mieru, jo es isti nevaru saprast vai tas bija vienkarsi sapnis, kaut ari izjutas bija diezgan realas, vai ari es patiesam biju arpus sava kermena 'energijas veida'. Kaa jus domajat? Jums ir bijis kaut kas lidzigs?

Man ir 21 gads un sada veida arpus kermena sajutas bija pirmo reizi. Miega paralize ir bijusi diezgan daudz reizes un es tai vairs ipasi nepieversu uzmanibu.
Re: Arpus kermena izjutas (OBE)
18.07.2011 12:12
Man liekas, ka tas ir bijis vienkārši reālistisks sapnis. Gan jau, ka tu tās skaņas dzirdēji pa miegam un smadzenes tev kaut kā to tādā veidā sasaistīja ar sapņa darbību.
sf
Re: Arpus kermena izjutas (OBE)
18.07.2011 12:40
Es arī vienreiz to piedzīvoju 18g vecumā. es biju jauniešu pirts tusiņā un biju pamatīgi sadzēries, jo neko citu es nespēju darīt dēļ sociofobijas. mani aiznesa uz blakus telpu un noguldīja uz grīdas uz segas, bet tur bija auksta betona grīda, ārā ziema, un es gandrīz nosalu līdz nāvei. sajūta bija tāda it kā man dzīvība burtiski karātos mata galā, bet piecelties vai pateikt to kādam es nespēju dēļ lielā alkohola reibuma. un tad es piedzīvoju to ārpus ķermeņa izjūtu - es skatījos uz sevi no griestu stūra. nekādu emociju man nebija, vienkārši skatījos kā es lejā guļu un drebu no aukstuma.
Re: Arpus kermena izjutas (OBE)
21.07.2011 20:38
Jogi un tie, kas meditē, to sauc par "iziešanu astrālā".
Pazīstu vairākus cilvēkus, kas stāstījuši, ka to ir piedzīvojuši, man arī ir to gribējies, bet nav izdevies,kaut es regulāri meditēju. (Meditācija ir līdzeklis, kas man palīdz labāk tikt galā ar ikdienas dzīvi!).
Medicīniska problēma tā nav- ar Tevi viss ir kārtībā. Zinātnisku izskaidrojumu nez vai mūsdienās atradīsi.
Ja gribi zināt ko vairāk, taujā draugiem.lv domubiedru grupā "Cita pasaule", vai domubiedru grupās, kas saistītas ar jogu.

Nesen kādā žurnālā lasīju interviju ar psihoterapeitu Juri Batņu,kurš ir slavens arī kā pirtnieks. Intervijā Batņa teica, ka reiz esot pirtī pēris savu tēvu un esot viņu "palidinājis"- tēvs izgājis no sevis. Pēcāk tēvs esot teicis, ka juties ļoti, ļoti neparasti labi. Tas Batņas apraksts intervijā arī izklausījās pēc iziešanas astrālā.
Meklē, ja gribi ko zināt!
Re: Arpus kermena izjutas (OBE)
21.07.2011 23:50
Es vienreiz meditēju, pirms tam gan biju kādus 3 aliņus izdzēris.. Pēc tās metodes, ka aiztaisa acis un skatās ķipa uz augšu - "trešās acs" saucamās virzienā un no 100 skaita uz leju.. pie kaut kāda 60 atlūzu :D pectam pamodos no tā, ka mutere ienāca istabā un es ar drēbēm gultā guļu :D Padomāja, ka esmu piedzeries :D Pateicu, ka mediteju vnk un atluzu :D Hz, moshk ari iegaju kaut kada astrālā, tik neko neatceros..
Re: Arpus kermena izjutas (OBE)
24.07.2011 23:23
Sevi cienoši ļauži nemeditē pēc tam, kad ir alko dzēruši- tāpēc, ka tur nekas nevar jēdzīgs nesanāks. Tas, kas tev tur bija, saucas "MazākDzertVajag", nevis "Ieiešana astrālā".
Re: Arpus kermena izjutas (OBE)
24.07.2011 23:27
Man, ja ir izdevusies laba meditācija, pēc tam alko lietot ne prātā nenāk- kāpēc lai es jauktu to labo, tīro sevis izjūtu pēc meditācijas ar kaut kādu ķīmiski- alkoholisko eiforiju, kad vairs nejūtu sevi?
Re: Arpus kermena izjutas (OBE)
28.07.2011 03:06
bet bez alko nav tik viegli atslābināties, jo visādas citas domas jaucas prātā.. gala rezultātā nekas nesanāk
aberz
Re: Arpus kermena izjutas (OBE)
21.08.2011 21:53
Nu
tikai nestāsti to psihiatram
redzi kāds no psihiatriem var mākslīgi tev izraisīt tādas sajūtas, atbrīvot psihi piem,
bet cits var to elementāri arz pilnīgu mieru pieskaitīt pie šizas ar trankvili...

klsiski jau tas nav iespējams, skaitās gļuki, bet jogas guru piemēram savam gurojamam uztaisa tā, ka viņš dzirdot
īpašu skaņas ierakstu tur zvanus piemēram, reali izjūt ka staigā pa mēness virsmu ... reāli patiess gadījums
un lepojas ar to... tāpēc tajās lietās vajag uzmanīties un padomāt ja prasi palīdzību, no kā to parasi

nu veselīgāk ir pieturēties pie klasiskās dzīves izpratnes un galvā pateikt ka normāli ir atrasties gultā
nevis gulēt gultā bet justies ārpu ķermeņa... piem jogas var uzskatīt ka normāli ir palidot pa planētām..
bet nu...

tās manas domas

esmu lasījis un interesējies par pirmsnāves sajūtām filmās bieži rāda tādas mistikas utt
bet iesaku tajās sfērās īpaši nelīst

līdzīgi kā trankviļu lietotāji tādi parapsihologi tālāk par savu parapsiholoģijas tirgošanu vai triku taisīšanu nav tikuši
reālā dzīvē kautkā apstājās un reizēm grūti atgriezties

bet tās manas domas

man ir bijis ka lidinos pa dārzu un ja pareizi domā tad augstāk ja kautkā citādi tad laižās lejā
bet nomodā atceros mēģinājumus, ka peldot uz muguras var noturēties uz ūdens, salīdzinoši bez kustībām, tikai
ievelkot plaušās gaisu un drusku plaukstas kustinot , ja pareizi nocentrē smagumu, varbūt no tā tāds sapnis

esmu arī bujis bezsamaņā un liekas paredzējis nākotni, sajūta ka zini visu uzreiz un par visu no skudras lidz
tam kas notiek ar jebkuru cilvēku kas zog kas slepkavo, kas ko kruķī un am kas aiz ādas

tādas sajūtas ir aprakstītas Hologrāfiskais visums grāmatā, bet... nu un kas

arī diskaveros šad tad apspēlē kauko par eksperimentiem ar cilvēkiem kas piedzīvojuši tuneļus
bezsamaņā un tā arī par spokiem tur, bet ir pasihiatri kas uzteiz izrakstīs tev ripas un teiks ka
ir diagnoze...

nu tās manas pārdomas
psihu zāles uzreiz noved stāvoklī kad jūk realitāte ar domām, reizēm cilvēks jauc to kas notiek iztēlē, kas
reāli... nu katrā ziņā tās zāles grib ārstēt tadus kam jūk , bet kā var nomērīt to visu , ja paši psihiatri
lido no ķermeņa ārā un kur ir robeža, kad tā ir slimība, kad tikai noguruma vai bezmiega izraisītas sekas

starp citu Enšteins teica ka nevienu no saviem izgudrojumiem nav atklājis racionālā ceļā
izgudrotāji, kas konstruējuši ģeniālus risinājumus lidmašīnām tur vai dīzeli izgudrojis
bieži to ir izdarījuši pusmiega stāvoklī meditējot, pat turot akmeni rokās , kad kritīs tad
pamodīsies... indieši sakot ka pusmiegā atrasties nav atpūta bet darbs utt...

nu tā manas pārdomas

labāk dzīvot normāli
bet kā tas ir??????

kā Slesers vai
dzelzceļa biļešu pārdevēja
vai jogas guru vai ekstrasenss
mūziķis? zinātnieks? stutiners?

kurš ir slims kurš vesels
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 16?
Ziņa: