Par SF internetaa

Aizsāka Janetty 

Par SF internetaa
18.07.2011 15:01
Uzgaju saadu portalu par sociofobiju http://panic-attack.ru
Interesanti bija palasiit forumu.... Palasiiju un palika skumjaak...... Pieversu uzmanibu tiesi tiem lietotajiem, kuri apmeklee psihoterapiju... reti kuram ir kaads progress, bet daudzi saka, ka viss kaa pirms psihoterapijas. Vini uzzinaja daudz par SF, par paneminiem, kaa sevi savaakt, ir meginajusi istenot dzivee... kaa kuram izdevaas (ar lielaku vai mazaaku trauksmi), bet taa trauksme taa arii nekur nepazuda - katra iziesana sabiedribaa ir nenormals stress. Apmeklee psihoterapeitu menesiem ilgi.... Bija arii tadi, kuri priecajas, ka apmeklejot psihoterapeitu, SF neprogresee.... vismaz staav uz vietas. Un daudz taadu, kuri nedeljaam nevar iziet araa (tie, protams, neapmeklee psihoterapeitu), viniem saakas panika jau tad, kad pieiet pie loga un paveero garaamgaajejus....
Paslaik lasu Kurpatova gramatas.... viss ir skaidri un saprotami uzrakstiits (kaa mainiit savu attieksmi pret stresu izraisosaam situacijaam kaa sevi noskanot pozitiivi utt.).... Bet es gandriiz to pasu daru jau gadiem ilgi :( Kad aiziesu pie psihoterapeita, vins staastiis to pashu?
Re: Par SF internetaa
18.07.2011 15:09
Janetty atkal meklē aizbildinājumus, kāpēc neuzsākt terapiju. :) Tā, it kā kāds Tevi visu laiku spiestu.
Re: Par SF internetaa
18.07.2011 15:15
Man vnk zuud ceriba.... Pa tiem menesiem, kad apmekleeju psihoterapeitu, nekas ne par gramu nemainijaas, iznemot gimenes budzetu.... Tagad tikai atdevu paraadu....
Re: Par SF internetaa
18.07.2011 15:47
Ar dažiem mēnešiem ir krietni par maz, jo īpaši tad, ja problēma ir bijusi vienmēr, nevis parādījusies kā kāda kritiska brīža sekas. Arī neļaušanās terapijai, protams, procesu padara daudz lēnāku. Un var gadīties, ka Tev terapija gluži vienkārši nepatīk, tad arī droši vien nav vērts. Bet, ja tās negribēšanas iemesls tiešām ir nepatika pret to procesu kā tādu, tad to tā arī vajag formulēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.07.2011 15:48 by nezinu.
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Par SF internetaa
18.07.2011 16:30
Kurpatovs te būs par īsu, pozitīvā domāšana ir diezgan liela vilku bedre, ja tas ir no bērnības; vispār tā viņa "suņu dresūras" terapija kā suga.

Ja kādam kaut kas zūd dažu mēnešu laikā, tad tā ir liela veiksme; es patiesībā nevienu tādu stāstu neesmu dzirdējusi.

Visdrīzāk tie ir gadi; vienkārši Tu, Janetty, tagad jebkuru iespējamo risinājumu pārcel arvien tālāk un tālāk nezināmā nākotnē.

Es neesmu nedz dzirdējusi, nedz lasījusi, ka psihoterapeiti nodarbotos ar šo "pozitīvo" noskaņošanu — tas ir kaut kāds pārpratums un lamatas; var būt runa par to, ka Tu maini domāšanu, bet tas ir krietni piņķerīgāks un garāks process.
Re: Par SF internetaa
18.07.2011 16:48
Runcene,es Tev uzdevu jautājienu par suni.Kas īsti bija Tev ar to suni?
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Par SF internetaa
18.07.2011 20:34
Lāsēn, vai Tev tagad ir ļoti liela interese, lasot, ko esmu uzrakstījusi?

Pats pirms tam rakstīdams smaidīji un aiz laimes vēderiņu arī pakasīji? kas nu būs... ir iespēja atkal kaut ko pajautāt par suni...

mjā, galva tai avārijā Tev nav bijusi sašķaidīta, tas skaidrs, bet tāda sajūta, ka visu laiku turi to iebāztu starp durvīm un stenderi...
Re: Par SF internetaa
18.07.2011 20:42
Re: Par SF internetaa
18.07.2011 23:57
nezinu
Jaa... esmu kautkur lasijusi arii saadu viedokli - cik gadu ir problemas tik arii gadu buus jaaturpina psihoterapija :( Manaa gadijumaa - tikpat gadu, cik man pasai gadu.... nu jau 38... cik sevi atceros, tik arii esmu bijusi trauksmaina un depresiva :((( Un to laiku, kuru neatceros (liidz kadiem 3 gadiem), no mammas stastitaa zinu, ka esmu bijusi loti nemieriigs rauduliigs, nesmaidiigs berns..... Pajautaju savam dokam par iespejamo parnesataas grutniecibas ietekmi un vina atbildeja, ka auglim saak truukt skabeklis un tas rada trauksmi....
mkas
Re: Par SF internetaa
19.07.2011 18:32
Tie, kas tikuši vaļā no kādas problēmas taču vairs nesēž forumos un nerunā par to. Viņi dzīvo tālāk. Bet tie, kas netiek vaļā, tie arī sēž un maļ vislaik vienu un to pašu. Tad var izveidoties priekštats, ka nevienam nekļūst labāk.
mad sajūsmā
Re: Par SF internetaa
19.07.2011 19:48
Čorvena, pagaidām bez suņa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lāsēn, vai Tev tagad ir ļoti liela interese,
> lasot, ko esmu uzrakstījusi?
>
> Pats pirms tam rakstīdams smaidīji un aiz laimes
> vēderiņu arī pakasīji? kas nu būs... ir
> iespēja atkal kaut ko pajautāt par suni...
>
> mjā, galva tai avārijā Tev nav bijusi
> sašķaidīta, tas skaidrs, bet tāda sajūta, ka
> visu laiku turi to iebāztu starp durvīm un
> stenderi...

...;indes zobs...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 24?
Ziņa: