Rexetin

Aizsāka Hello_Kitty 

Rexetin
03.08.2011 22:27
Vēlējos padalīties pieredzē par Rexetin blakusparādībām.

Vai kādam vēl, dzerot šos AD, ir problēmas ar elektrības sitieniem pirms iemigšanas? Man vienkārši lieta ir tāda, ka es domāju, cik tas ir normāli vispār. Agrāk šādi sitieni bija tieši pirms iemigšanas un parasti tas nozīmēja tikai to, ka drīz iemigšu, bet, kopš lietoju Rexetin, tie ir kļuvuši daudz stiprāki un sērijām pēc kārtas un nenozīmē iemigšanu, jo pēc tam es līdz galam iemigt nespēju, ir tāds pus miega, pus apziņas stāvoklis.
Re: Rexetin
03.08.2011 23:45
Man bija eletribas sitieni ārprāc es to vairs nevēlos!
qwerty_lv
Re: Rexetin
04.08.2011 03:35
Cik ilgi Rexetin tiek lietots? Kādas devas?
Re: Rexetin
04.08.2011 11:36
30 tabletes, 1 tableti no rīta. bet es jēgu tam tā arī nesapratu.
Re: Rexetin
04.08.2011 22:09
Diezgan neilgi, kādu mēnesi un 20 mg tablete no rīta kombinējumā ar 750 mg dienas devu Depakine Chrono.
qwerty_lv
Re: Rexetin
05.08.2011 15:01
Nu varbūt pāries,pēc kāda laika..

Tev tas depakine palīdz? Man nepalīdzēja,dzēru 1200 mg. Doks nomainīja uz Lamictal,kuru patreiz titrēju augšup līdz terapeitiskai devai
Re: Rexetin
05.08.2011 19:09
Man liekas, ka reāli jau esmu pieradusi pie Depakine, kad dzeru, ir tā normāli, kad nedzeru, uzreiz var just. Bet tā, ka diži palīdzētu, es neteiktu.
Re: Rexetin
07.08.2011 20:07
Hello_Kitty
Kaa Tev iet ar psihoterapiju? Cik zinu, Depakine ir pret epilepsiju?

qwerty_lv
Tev doks izrakstija Lamictal pret garastavokla svarstibaam? Shiis zales it kaa stabilizee garastavokli, kad tas svarstaas no depresijas liidz manijai... bet vai shiis zales palidz nostabilizeet garastvokli uz normalu, ja ir nepaartraukti depresija?
Re: Rexetin
08.08.2011 00:05
Janetty, iet diezgan lēnām, jo pati nevaru īsti atvērties, bet ļoti pamazām kaut kas nedaudz virzās uz priekšu, kaut gan manī ir radušās šaubas, jo nedomāju, ka cilvēku var izārstēt no viņa paša.

Jā, pret epilepsiju, bet arī pret bipolāriem traucējumiem, kas ir manā gadījumā.
Re: Rexetin
08.08.2011 10:02
Hello_Kitty
Paldies par atbildi! Lai Tev viss izdodās!
qwerty_lv
Re: Rexetin
08.08.2011 13:49
Janetty

Jā,jo lamotrigīnam (lamictal) piemīt antidepresanta īpašības,un to arī paraksta unipolāras depresijas gadījumos. Pie bipolāriem traucējumiem tas īpaši tiek nozīmēts,ja pārsvarā ir depresijas epizodes.
Re: Rexetin
08.08.2011 14:30
qwerty_lv
Ups, aizmirsu pajautāt par blaknēm... vai svars nepieaug? Cik ilgi Tu lieto Lamictal? Tev ir unipolāra depresija? Un cik labi palīdz? Šīs zāles ir vairāk sedatīvas vai stimulējošas?
qwerty_lv
Re: Rexetin
08.08.2011 15:02
Blaknes - galvassāpes,slikta dūša,kas pāriet pēc nedēļas,svars nepieaug,nav sedatīvas,drīzāk pēc pirmajām 3 dienām,kad sāku lietot mani "parāva" augšā un biju nedaudz hiperaktīvs. Lietoju 2 nedēļas,tā kā vēl pāragri spriest par efektivitāti. Nē,man ir bipolāra depresija.

Iespējams nebūtu bijušas blaknes,bet doks kā sākumdevu izrakstīja 100 mg. Kas ir liela sākumdeva,pēc rekomendācijām būtu jāsāk ar 25 mg un tad, palilināt par 25-50 katras 2 nedēļas līdz sasniedz 100 mg un tad pa 50 mg katru nedēļu,līdz sasniedz terapeitisko devu (kā stabilizators) - 200mg.
Unipolārai depresijai,pietiktu ar 100 mg. Titrēšana ir vajadzīga,lai izvairītos no dzīvību apdraudošu izsitumu riska,kā,piemēram, Stīvena-Džonsa sindroma.
Re: Rexetin
08.08.2011 15:03
qwerty_lv
Paldies par info!
qwerty_lv
Re: Rexetin
08.08.2011 15:12
Vienmēr laipni :)

Vēl aizmirsu pieminēt,ka šķiet ir pastiprinājusies trauksme,kas man ir hroniska. Kopš pavasara,kad vairs nedzeru trankvilizatorus trauksme ir diezgan stipra :( Trankvilizatori ir vienīgie,kas palīdz,bet man tos neparaksta vairs dēļ tā,ka pieauga tolerance,kas ir pirmā atkarības pazīme.
Re: Rexetin
10.08.2011 14:37
Hello_Kitty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man liekas, ka reāli jau esmu pieradusi pie
> Depakine, kad dzeru, ir tā normāli, kad nedzeru,
> uzreiz var just. Bet tā, ka diži palīdzētu, es
> neteiktu.


Kā tas ir kad nedzer??? Tu tā svārsties tad dzer un tad nedzer, biju domājusi ka aršitām zālēm tā jokot nevar!!!
Hello_Kitty kāpēc tu tieši saki dzert Depakine? Zinu ka biji jau kaut kur rakstijusi, bet pastasti sikak?! Kāda tev ir "diagnoze"?
Re: Rexetin
11.08.2011 10:56
Arsara, man vienkārši vienreiz sanāca tā, ka zāles beidzās ātrāk, nekā tiku pie ārsta.

Man diagnoze ir bipolāri traucējumi un tāpēc man arī ir jādzer Depakine.
just
Re: Rexetin
16.08.2011 22:55
man arī bija elektrības sitieni, kad es to lietoju, es pat padomāt nevarēju, ka tie no rexetina o_O nezinu ka jums, bet man šīs rexetin liekas sūdīgs, kad aizmirsu pieņemt , jūtos ka dārzenis(((
Re: Rexetin
19.08.2011 20:00
Nē, nu, pašlaik ti sitieni ir gandrīz pazuduši. Laikam esmu jau pieradusi un kombinējumā ar "Fluanxol", lietojot šos AD jūtos pat normāli.
Re: Rexetin
20.08.2011 11:09
Hello_Kitty
Sveika! Kaa Tu domaa, kas Tev vairaak paliidz - zaales vai psihoterapija? Vai turpini pie taa pasa psihoterapeita? Ko tiesi Tev iemacija psihoterapeits vai ko lika saprast? Tu saaki skatities uz lietaam citaam aciim? Es arii briestu tam pasakumam, lai gan bez jebkadaam ceribaam......... nu kautvai ar kadu aprunaties, kurs mani saprastu.... Gruuti to visu tureet sevii.......... Gaidisu atbildi!
Re: Rexetin
21.08.2011 03:08
es gribu psihoterapeitu
Re: Rexetin
21.08.2011 16:01
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hello_Kitty
> Sveika! Kaa Tu domaa, kas Tev vairaak paliidz -
> zaales vai psihoterapija? Vai turpini pie taa pasa
> psihoterapeita? Ko tiesi Tev iemacija
> psihoterapeits vai ko lika saprast? Tu saaki
> skatities uz lietaam citaam aciim? Es arii briestu
> tam pasakumam, lai gan bez jebkadaam
> ceribaam......... nu kautvai ar kadu aprunaties,
> kurs mani saprastu.... Gruuti to visu tureet
> sevii.......... Gaidisu atbildi!


Nu, pagaidām vairāk jēgas ir no zālēm, bet tas varbūt ir tāpēc, ka pati ļoti grūti "veros vaļā". Un mani jau brīdināja, ka darbs ar mani bū diezgan ilgs.
Re: Rexetin
29.10.2011 10:13
Paroxetine (Seroxat/Rexetin) lietoju 8 gadus, tad nometu un bija 3 ellīgi mēneši, tad ieteica zoloftu (Sertraline), dzeru generiskos, super leeti pashlaik 3.66ls 28tbl terepeitiskaas devas.

Anyways, gribēju pateikt, ka dzēru Seroxat kaut kādus astoņus gadus lai novāktu emocijas, bija piķis, likās laba ideja... kad beidzu dzert, blakus efektu no tabletēm nekādu, cita lieta, ka, cik nojaušu, ķermenis bija reāli aizmirsis kā ražot visus tos serotonin un visus tos labumus, kas vajadzīgs, lai justos stabils...

Vēl šitās zāles smuki saka:
Unlike two other popular SSRI antidepressants, fluoxetine and sertraline, paroxetine is associated with clinically significant weight gain.

Es pat domāju, ka tā kļuvu no 80kg uz 95+kg, bet man gruuti teikt, vai tas tiešām ir pie vainas, jo ēdu baigi daudz sūdus - čipsus ar 0 uztuvērtības, tikai taukiem un garšvielām, konservantiem... bet interesanti, ka pieņemšanās svarā kaut kādā brīdī apstājas, bez fiziskas aktivitātes, ēdot tos pašus atkritumus, bet vairs nepieņemies svarā.!

Droši vien ja šito lieto tikai kādu brīdi, e.g. mēnesi vai mēnešus dažus, tad ķermenim viss būs OK, bet ja ilgstoši jāpieņem doma, ka diezin vai tiksi nost no jebkādiem šiem AD. man tabletes patīk. tiesa žēl nieres, vai kas tur vēl ar šito cīnās... :)

Zolofts reāli ir krutāks tādā ziņā, ka nepadara miegainu pa dienu. tas man tiešām patīk.

par seksu, kad nokāpj no šīm tabletēm, praktiski momentā tiek noņemti visi seksa blakus efekti, vairs nevari apmierināt partneri vienā piegājienā N reizes, beidz kā beidzi pirms sāki lietot AD... :)
Re: Rexetin
29.10.2011 12:48
kaspar ļoti interesanta pieredze. Nu sanāk ka tu kaspar izgājis veselai problēmai kamēr atradi savu tableti. Vai psihenē arī es ipabijis?
Re: Rexetin
09.11.2011 06:25
>Vai psihenē arī es ipabijis?

Nē, bet es patiesi nebaidītos tur pabūt, jo tur sakāčā vēnā tādus labumus, ka staigā kā pa debesīm kādu laiku. Vismaz tādi nostāsti. Gan neirožu nodaļā (kur ir rinda), gan akūtajā (kur tevi aizved ar ātro)...
miks2
Re: Rexetin
09.11.2011 10:01
Cik ātri sāk iedarboties Seroxat un Rexetin?
Dažas dienas vai dažas nedēļas?
Re: Rexetin
09.11.2011 11:45
Kā kuram cilvēkam; šajā forumā ir simtiem diskusiju par to, kad iedarbojas zāles, bet neviens stāsts nav līdzīgs citam. Turklāt kombinācijas jau arī katram ir savas.

Tātad jāskatās pašam. SSRI grupas AD (Seroxat) mēdz iedarboties pat pāris dienu laikā.
Re: Rexetin
09.11.2011 14:41
Bet ja godīgi es nezinu kapēc vini izraksta seroxatus - es neieredzu to miegainību. Kā man teica S.Pūce - tagad ir labāki un jaunāki. it kā jau zolofts (mans) ir tas pats laiks apmēram -90mitie, bet nu fig zin... katram savs. man draudzenīte dzer seroxtu (rexxxxxx) tas sedatīvais efekts ne vienmēr ir tas, kas vajadzīgs...
miks2
Re: Rexetin
09.11.2011 16:22
Zinu, ka dažādiem cilvēkiem var atšķirties. Tomēr gribēju zināt vismaz minimālo un maksimālo ilgumu, kas jāgaida, līdz kaut ko var sajust. Paldies, ja padalīsities pieredzē.
Re: Rexetin
09.11.2011 18:21
Sajust? Tad kad tu sajutīsi tu nezināsi ko viņš ir izdarījis!!!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 10?
Ziņa: