25 gadi un liekas ka vecums jau klat?

Aizsāka enfuego 

25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
09.08.2011 17:18
nesaprotu ko man tas domas nāk virsū, ka vecs drīz miršu, ilgi vairs nav palicis dzīvot. Depresija?
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
09.08.2011 17:56
Protams, ka vecs! 25 gadi? Tas jau ir zoliids vecums! :D Sagatavo testamentu!
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
09.08.2011 18:45
paņirgājies:)
Vijolīte:)
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 02:21
Nu, bet...25 ir 1/2 no 50, bet 50 jau ir 1/2 no 100 :))) Oi,oi tāāāāāāāds vecums:)
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 11:43
Nu tev tas ir smieklīgi, bet man nē.
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 11:59
Cilvēkiem kam ir depresija vai VD... vai vēl visādas šādas figņas, man liekas, ka ir nosliece uz sliktām domām, nāvi, vecumu, bailes u.t.t, lai kā negribas par to domāt, tas pats lien laukā!!!
Mazāk domāt vairāk darīt!!!

Be happy :)
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 14:57
Arsara vot tieši tā bailes, miršana, vecums, slimības,
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 16:06
ak Tev 25 gadi... nu tad skaidrs kādēļ mēģini pasauli lāpīt un citus savos sūdos vainot :)
Ar laiku tas pāries.

Un pēc 5-7 gadiem teiksi tā - tie sīkie 25gadnieki... :D

Prāts nāk mājās ap 30 un tur neko nemainīsi. Bet vispār tas viss norāda uz to, ka nezini kas ir nopietnas problēmas, ja tādi sīkumi sit no sliedēm.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 16:11
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Arsara vot tieši tā bailes, miršana, vecums,
> slimības,


Es zini ko gribētu zināt...... kas ar tevi ikdienā notiek un ko Tu dari lietas labā, lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti.....jo var krist panikā, var žēloties, var būt neziņā, var būt bailes un var žēlot sevi, bet cik ilgi???????????!!!!!!!!!!!!

___________
Bt happy :)
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 16:14
Kā ko dara...
blakus tēmā visās savās nelaimēs vaino oligarhus un stāsta cik viņš ideāls jo rūpējas par ģimeni ;)
Ja cilvēks neredz sevī vainu, tad tikmēr arī nekas viņam nemainīsies.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 16:18
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kā ko dara...
> blakus tēmā visās savās nelaimēs vaino
> oligarhus un stāsta cik viņš ideāls jo
> rūpējas par ģimeni ;)
> Ja cilvēks neredz sevī vainu, tad tikmēr arī
> nekas viņam nemainīsies.


Piekrītu! Ja tā nav vaina sevī, tad vismaz saskatīt iemeslu sevī, nevis apkārtējā vidē/pasaulē/civilizācijā!
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 16:40
Nu man ir tā, ka sīka problēma liekas nenormāli liela! Un tad visu laiku par to domāju, pārdzīvoju, bet par oligarhiem es nekad nemainīšu savu viedokli, esmu padzīvojis ārzemēs, un spēju salīdzināt, daudzko. Un to politiku jau skatos, un kā vienmēr saprotu, ka lielākā vaina ir tieši viņos, tad labāk es atgriežos PSRS laikos. Kā oligarhi grozīs likumus, tā arī tauta dzīvos, viņi cīnās tikai par varu, tas arīī visss.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.08.2011 16:43 by enfuego.
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 17:03
...ja Tu saki ka labāk ir PSRS (lai gan Tu esi krietni pa jaunu, lai zinātu kā bija tad), tas norāda uz faktu, ka ļoti slikti pārzini politoloģiju un politiskās iekārtas kā tādas. Tas pats PSRS...visa ekonomika bija kurināta mākslīgi... jeb Tu domā, ka tiešām viss bija bez maksas? Nē, to subsidēja, piemēram, ar zelta krājumiem. Piemēram Ukrainu gandrīz iznīcinot, bet ieguva resursus citām valstīm, tb ja kaut kam nepietiek - no cilvēka vnk atbrīvojās. Paskaties uz ķīnu... gribi tā dzīvot? Vai Kuba ;) Google Tev neeksistētu :D

Un ko tur salīdzināt? Jeb Tu domā, ka ārzemēs arī esi bijis tikai Tu vien?
Kādēļ man nav tik slikti? Kādēļ mani neapbižo oligarhi? Un kas vispār ir Oligarhs? Tas ir jēdziens, kurš eksistē tikai postpadomijā.

Sāc dzīvot pats, nevis gaidīt haļavu...

...patīk ka lielākie brēcēji nemaz nezin par ko brēc...būtu labāk atbraucis pie manis uz biroju, atrādījis savu CV, izlasījis līguma nosacījumus un strādājis, nevis gudri cirtis cik viss ir slikti :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 17:06
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu man ir tā, ka sīka problēma liekas
> nenormāli liela! Un tad visu laiku par to
> domāju, pārdzīvoju, bet par oligarhiem es nekad
> nemainīšu savu viedokli, esmu padzīvojis
> ārzemēs, un spēju salīdzināt, daudzko. Un to
> politiku jau skatos, un kā vienmēr saprotu, ka
> lielākā vaina ir tieši viņos, tad labāk es
> atgriežos PSRS laikos. Kā oligarhi grozīs
> likumus, tā arī tauta dzīvos, viņi cīnās
> tikai par varu, tas arīī visss.


Tu domā pārāk globāli!!! Lai tiktu galā ar sevi sašaurini savas domas un koncentrējies tikai uz sevi!
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 17:09
Arsara.. Tu neko nesaproti... pasauli paarvalda 5cilveeki... latviju paarvalda 3 cilveeki... taa ir ciinja uz naavi... kameer vien elpos oligarhi, tie bojaas chalja dziivi un vinjsh kljuus tikai vecaaks... lai ciinaas ... tikai VVZ kaa vinjsh to dara, laikam forumaa klabinot

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
nu nezinu, nezinu, kāda tad ir tā "patiesība" - zinu tikai to, ka "patiesība ir TUR ĀRĀ" :DD

ko es ar to gribēju teikt - nesen nejauši uz ielas satiku vienu vecu paziņu..., izrādās, cilvēks strādāja (jūlijs bija pēdējais darba mēnesis) tajos 100-latniekos... Agrāk cilvēks gadus 15 nostrādāja par konduktoru troleibusā - viņam ģimenes un bērnu nav, pašam priekš sevis pietika + arī nelielu kabatas naudu varēja "uztaisīt". Pēc savas būtības cilvēks ir mākslinieks, glezno un zīmē tiešām labi, bet ar to nemāk nopelnīt...
Tagad šis cilvēks ir palicis bez ienākumiem.
Bija aizgājis uz soc. dienestu nokārtot pabalstu (trūcīgā statusu), lai nenomirtu badā...

Bet vai tad tā nav visas sabiedrības problēma (morālā, emocionālā, ētiskā vai taml.), ka šādi cilvēki tiek pazemoti?
Viņš man pastāstīja, kā izturās soc. darbiniece - tā, it kā pati no savas kabatas maksātu (bet soc.darbinieks arī algu saņem no kopējā katla!!!)

Kāpēc jāpazemo cilvēks, kurš atsakās iet rakt bedres pa 14 h diennaktī + bez garantijas, ka viņam par to samaksās???
Kāpēc tiek kultivēta konkrēta cilvēku verdzība - fiziski smags darbs + garas darba stundas + neadekvāti zems atalgojums?
Kas ir tas āķīgais moments, ko nesaprotu es?
Kāpēc R.Eiropā ir normāli sēdēt uz pabalstiem, nevis vergot?
Jā, nu es arī šito-te nesaprotu...
p.s. nevienam jau nav pretenzijas pret darbu kā tādu, bet, lai cilvēks kaut cik normāli funkcionētu, darbam arī ir jābūt daudz maz, nebaidīšos šo vārdu - IZDEVĪGAM!
Jā, gribētos saprast... ;)
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 22:00
"Kāpēc R.Eiropā ir normāli sēdēt uz pabalstiem, nevis vergot?" <--klasisks luuzera spriedeleejums :) Par laimi, nu jau visā Eiropā top smagas reformas un tai pat UK... painteresējies kā veicas tiek, kas TAGAD grib sēdēt uz pabalstiem :D Mēs (postpadomisti ar vecmāmiņu potējumu - viss tāpat vien) būsim viņus izaudzinājuši. Piem tā daiļava kura brīnijās, kādēļ viņa IT KĀ esot nelikumīgi saņēmusi atraitnes pabalstu... ķipa kādēļ nelikumīgi... un viņai nepielec, ka ja nebiji precējusies, NEPIENĀKAS un tas ir pirmais gadījums, kad UK liek Latvijas lūzerim atmaksāt pabalstu.

Pie mums uz pabalstiem NEKAD navarēs sēdēt, jo (atkārtošu labu teicienu):"Lielie žuļiki sēdēs aiz restēt tad, kad katrs otrais nebūs mazais žuļiks!"

Pieņemot pašu optimistiskāko vesriju, ka Latvijā tikai ~30% valda ēnu ekonomika = ~200000 cilvēku saņem algad konvertā... da kaut 100000... ja 100k tad tas=1.8mil mēnesī... pie nosacījuma ka VISI saņem tikai minimālo algu, kas protams nav patiesība. Tātad gadā nodokļos neiekrīt ka absolūtais minimums ~22mil latu... Zinot ka reālās summas ir lielākas... apzinoties, ka vēl pastāv nelegālais alkohols, cigaretes utt utjp... no kurienes būs nauda pabalstiem un da jebkam citam?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
To es saprotu, tomēr ir lielais BET, jo..., pasaulē vienmēr ir bijuši un būs tā sauktie "mazie cilvēki", kuri nav nekādi noziedznieki, bet, kuri neprot veidot izdevīgas attiecības, kuri nemāk ērti iekārtoties..., jo cilvēki ir dažādi..., bet galvenais, neiet runa par NEVĒLĒŠANOS strādāt un maksāt nodokļus...
Es tikai mēģinu saprast, kur ir pamatproblēma + būtu labi NEVAINOT NEVIENU! :)
+ precizēšanai - nav jau tā, ka tas cilvēks to pabalstu GRIB! Nē!
Viņš vnk negrib VERGOT! (manā skatījumā arī tas ir normāli)
tie daži secinājumi ir tādi - ekonomiskās krīzes pamatā tomēr ir morālo vērtību krīze,
vienīgā, daudz maz attīstīta nācija ir japāņi...
p.s. es patiešām ticu, ka pamatā visi cilvēki gribētu dzīvot godīgi... ;)
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 23:33
Negrib vergot (aka strādāt un pelnīt kādam naudu), bet pašam kaut ko uzsākt nav ne spēju ne prāta... norādiet man kāds uz jebkādu citu racionālu iznākumu bet diedelēšanas šajā gadijumā...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ir cilvēki, kam vienkārši nav tik ļoti veicies.

citi nezina, kāpēc viņiem neveicas. ir cilvēki, kas vienmēr godīgi strādās vienkāršu darbu, varbūt monotonu, bet citiem šis darbs arī ir vajadzīgs.

vot nepatīk tas, kā tagad viens otrs sevi rāda... baigie varoņi. tas ir necilvēcīgi.

soc. darbinieces, par laimi, ir visādas, daudzi bērni laukos jau būtu nosisti vai badā nomiruši, ja nebūtu šīs soc. darbinieces, jo viņas ir pēdējās, uz kurām viss uzkrauts.

bet nu dažreiz cilvēks neapzinās, ka viņam vienkārši ir ļoti paveicies un ka viņš arī var būt peļķē... kaut kad.

nezinu, jāpiekrīt vienai psihoterapeitei, kura teica, ka kā psihoterapeite viņa visu var saprast, bet kā cilvēkam viņai jāsaka, ka daudzi tagad rāda, kas viņi patiesībā ir... un es te vēl varu piekabināt savu domu, ka baigie maitas viens otrs ir.
un vēl es te mazliet padomāju... :)))
Kas rodas pirmās - sajūtas vai domas? Un, vai domas rodas no sajūtām, vai sajūtas rada domas..., t.i., kas ir pirmais...?
Laikam jau sajūtas izraisa domas, bet domas atkal ietekmē sajūtas..., un rodās apburts loks, tāds kā cikliskums..., kas ieildzis, izraisa emocionālo un garīgo disbalansu, visādas distonijas, neirozes un depresijas...
Piem., ja cilvēks ir zem kaifa, arī domas ir foršas..., un tas nozīmē, ka, lai būtu labas domas, ir jābūt vieglai (nosacīti) dzīvei..., kaut kam, kas izraisa pozitīvas emocijas... Tāpēc, ja cilvēkiem ir smags un vēl mazapmaksāts darbs, nu nevar gaidīt, ka cilvēks izjutīs gandarījumu, bet, ja nav gandarījuma sajūtas, tad ir pretējas - nepatīkamas sajūtas, kas izraisa nepatīkamas domas... + kā saka "zārks nestāv tukšā", t.i., ir jābūt vai nu labām vai sliktām domām, sajūtām, emocijām - pilnīgi neitrālas tās ir tikai dziļā meditatīvā stāvoklī....
Ai, nu grūti to mehānismu aprakstīt...

enfuego - bet aliņu gan labāk nedzer :)
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
10.08.2011 23:57
Mans patēvs ir no PSRS laikiem, un neko sliktu viņš nav teicis, tikai pateicis to, ka tirsā mēs visi būsim ar savu neatkarību.

ZIVE pēc tava teiktā saprotu tā, pelnījam labi tagad, varam arī pelnīt mazāk, bet maksāt par visu vairāk, jo pie tā jau neviens nav vainīgs , ka es nevaru strādāt 24 stundas dienā un gulēt 1 stundu naktī:DDD Johaidi mēs takš iestājamies EIROPA, lai dzīvotu labāk, nē te sanāk otrādi, tauta laižās projām, un dzīvojam vēl sliktāk, nu kur ir loģika, tai eiropai.

MATEUS; kāpēc labāk sēdēt uz pabalstiem? Tāpēs ka tā naudu sēžot uz pabalstiem atnāk atpakaļ valsts kasē, kā tu to nesaproti! Un tie kuri sēž uz pabalstiem tie ir pārsvarā kodēji, jo ja cilvēks gribēs strādāt, tad viņš strādās, aja cilvēks negribēs, tad labāk valsts maksās viņam pabalstus, nekša viņš kādam rīkli nepargriež vai lai nenolaupa bankas. Kāpēc īrijā, ja laižās mašina no policijas, policija nemaz nedrīkst viņu ķert, tas tāpēc lai nenokļutu kāds cits avāijā, redz es runāju par sakārtotiem likumiem, nevis Latvijas korupcijas likumi.

Vis pīpēšanu atmetu, no vakardienas nosolījos vairāk nedzert, ja atkal iekritīšu kārdinājumā, tad to4na kodēšos.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.08.2011 23:59 by enfuego.
nē, enfuego - pēc mana teksta sanāk, ka Tavas sliktās domas un sajūtas ir Tavas grūtās dzīves dēļ..
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
11.08.2011 00:28
Jā atzīstu, sieva slimnīca, es ar 3 sīkajiem, uz darbu netieku, plāni atkal neizdodas, visu laiku esmu vienā lielā uzstraukumā, pašam arī sāp iekšas, ārstus nevaru iziet.
un atkal es :)))

vēl padomāju...
Kaut kā pēdējā laikā sāku pārlasīt visus Remarka darbus un pārtagad lasu Dž.Londona "Mārtiņš Īdens" - lasu un domāju, kāpēc mūsdienās vairs neraksta šādā stilā? Tagad, kur vien skaties, tiek kultivēts mākslīgais skaistums, dzīves veiksminieki vai bandīti..., bet kur palikuši cilvēki, tās viņu kailās dvēselītes, kāpēc tās tiek pasniegtas izkropļotā veidā?
Paies gadi 100 un šie laiki tiks attēloti kā kārtējie smagās vēstures laiki un "labais tēls" joprojām paliks "mazais cilvēks" jeb mūsdienu valodā runājot "lūzeris".. Nu tādi mēs, lopi, esam!

p.s. atvainojos, bet man š.d. pļāpājamais, bet nav ar ko papļāpāt... :DD
enfuego - nu re, grūti gan Tev ir..., bet tie trīs bērni Tavos 25 gados - tas tomēr ir forši!!!
Turies, kad Tavi bērni būs lieli, Tu vēl joprojām būsi jauns! :)
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
11.08.2011 02:32
Prieks, ka Mateus, kā liekas kāds, kurš nesirgst ar depresijām un šīzēm, diskutē šeit. Savādāk sanāk tāda kā vārīšanās savā sulā. Visiem slikti - šitās drapes nelīdz un tā arī nav labi.

Oligarhi - tas ir karogs pirms vēlēšanām. Nu pakārtu publiski tos 3 A doma laukumā. Tā mēs savas budžeta problēmas atrisinātu vai antidepresantus mazāk pirktu?

Kāpēc visu laiku jāmeklē tik tālas un abstraktas problēmas un ārējais ienaidnieks?
Ja dzīve sūdīga, pabalstus nemaksā, tad katrs pats pie nespējas nopelnīt ir vainīgs.

Negatīvais nākotnes scenārijs veido pašu nākotni.


Ja ir uzskats, ka 25 ir psc kāds vecums, tad tā arī būs.
Re: 25 gadi un liekas ka vecums jau klat?
11.08.2011 10:27
Jā, ja pakārtu 3 Oligarhus, tād nākamie saprastu, ka jāstrādā ir no visas sirds, un ar godīgumu pret tautu. Vēlreiz uzsveru, ka oligarhus ir jātlaiž, tāpat, kā parastu strādnieku ja viņš neizspilda darba normas, tādai sistēmai ir jābūt visos amatos. Tāpat kā agrāk nocirta rokas par zagšanu un cilvēki baidījās zagt. Kas ir Oligarhs? Vara un gudrākais zaglis, parastais zaglis māk tikai nozagt pārkāpjot likumu.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.08.2011 10:28 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 4?
Ziņa: