dzirdu balsis...

Aizsāka zandaleenc 

dzirdu balsis...
17.09.2011 15:11
kaut kas atkal ir nogājis greizi... nezinu, kas tam par iemeslu, bet esmu sākusi dzirdēt balsis... pagaidām gan tādas diezgan nekonkrētas... tas mani baida, jo tās balsis nesaka neko labu...
zinta
Re: dzirdu balsis...
17.09.2011 18:04
Sveika Atraksti man privati par to, varbut varesu ko ieteikt , venca2@inbox.lv
Re: dzirdu balsis...
17.09.2011 19:39
Ak dievs, tas nav labi, vajadzīga palīdzība.
ikdiena
Re: dzirdu balsis...
17.09.2011 23:35
Man jau liekas, ka Tu mazliet pārspīlē. Vai tiešām vienam cilvēkam var būt tik daudz dīvainību, te skaitīšana, te depresija, te bailes no visa, te vēlme sevi savainot un noslēgumā vēl balsis?......
Re: dzirdu balsis...
18.09.2011 00:14
Bet ja tas ir apzināti, tad vēl var pacīnīties! Bet ar to es laikam nevarētu sadzīvot, laikam jau pieteiktos uz psiheni! Zandaleenc tu nebiji tā skrējēja, kas uzstādījusi Latvijas rekordu?
Re: dzirdu balsis...
18.09.2011 11:03
nebiju gan... neesmu uzstādījusi nevienu Latvijas rekordu...
Re: dzirdu balsis...
18.09.2011 14:53
rekordu balss dzirdēšanā?:D
Re: dzirdu balsis...
18.09.2011 19:33
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> rekordu balss dzirdēšanā?:D


arī diez vai... :D
venta
Re: dzirdu balsis...
18.09.2011 19:53
ir, ir tā pati skrējēja-rekordiste. paveries vēsturē. A balsis moš iedomājies, nevar būt vienam cilvēkam tik daudz visa kā un pie tam tādam, kurš katru dienu iet uz darbu.
Re: dzirdu balsis...
18.09.2011 20:10
skrējēja jā, bet ne rekordiste... man neas nebūtu iebilstams,ka balsis iedomātos... bet tas tā nav... :( tas, ka eju uz darbu, nenozīmē, ka strādāju ar pilnu atdevi... darbā kaut kā savācos, izdaru minimumu un pazūdu mājās drošībā...
Re: dzirdu balsis...
18.09.2011 20:30
zandaleenc

Ja jau Tu skaidri zini, ka tās ir balsis tad jau nav problēmu. Lai runā. Apniks - apkusīs. Kad rādio blakus runa tad taču arī nekas nenotiek. Cita lieta, ja Tev šķiet, ka tā balss ir kāda reāla blakus stāoša cilvēka balss. Bet ja tas ir tā tad varbūt tas cilvēks patiešām ko saka...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
puķe
Re: dzirdu balsis...
18.09.2011 20:31
es arī citreiz dzirdu, bet lieki sevi par to nebaidu, parasti,kad esmu nogurusi un noliekos gulēt tad it kā galvā mudž no visādām balsīm, bet es atklāju, ka parasti tās ir pazīstamas balsis un kaut kas dienas laikā dzirdēts, bet ļoti haotiski ieskanas galvā visādas atsevišķas frāzes. Ceru, ka tas nav nekas pārāk traks?
Re: dzirdu balsis...
18.09.2011 23:52
zandaleenc, īstenībā tie ir spoki, jo dzirdēju, ka pirms nedēļas ieslodzījuma termiņš beidzās Liepājas karostas ieslodzītajiem spokiem, tagad viņi iemājojuši vairākās mājās visā Latvijā, laikam arī tavā

Neķer kreņķi, tie ir tikai ļauni spociņi :)
Re: dzirdu balsis...
18.09.2011 23:54
Zandaleenc bet ir tev kāda lieta vai nodarbe, kas novērš uzmanību no balsīm un tu vairs uz savām iedomu balsīm nekoncentrējis, un darot kautko pat balsis pazūd??
aberz
Re: dzirdu balsis...
26.09.2011 23:40
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Zandaleenc bet ir tev kāda lieta vai nodarbe, kas
> novērš uzmanību no balsīm un tu vairs uz
> savām iedomu balsīm nekoncentrējis, un darot
> kautko pat balsis pazūd??


Zandalenc a tev vispā rir ar ko runāt
ikdiena? nu kad balsis ruņa tu runa r to kādu

interesanti tevi vairāk strauc ka ta balsis nesaka neko labu vai ka
viņas tur ira? varbūt tev patik k ai rbalsis a nepatik ka vinas tev neklausa un muld jēlības
neko labu piem
Re: dzirdu balsis...
27.09.2011 09:06
balsis gan parasti ir tad, kad nearvienu nerunāju... tajos brīžos esmu viena- vai darbā, vai mājās, vai vēl kaut kur...
man nepatīk, ka viņas ir un baida arī tas, ko tās balsis saka...
Re: dzirdu balsis...
27.09.2011 13:58
Tātad es sapratu tavu problēmu, tu pati ieslīksti kā pa trepītēm tanīs balsīs kas tev runā galvā un skaitļos, redz tātad kautkas tev tomēr novērš to uzmanību un balsis tev vairs nav. Secinājums tu pati sevi ieslīcini iekšā, vaitad nesaprati to uzreiz, manā gadījumā tā ir arī, tikai ne uzbalsīm bet uz trauksmi!
x n y
Re: dzirdu balsis...
27.09.2011 15:00
Ko tās balsis saka?
Re: dzirdu balsis...
27.09.2011 18:00
neko labu... ka mani iznīcinās... un kaut ko tamlīdzīgu...
Re: dzirdu balsis...
27.09.2011 19:36
A Tu saki tām balsīm, ka sadosi viņām pizduļei!
Re: dzirdu balsis...
27.09.2011 22:58
nu tajā brīdī, kad dzirdu nenāk prātā kaut ko iebilst... bet nu ir cerība, ka tās balsis pazudīs, jo ārsts nomainīja man zāles...
aberz
Re: dzirdu balsis...
28.09.2011 23:26
zandaleenc Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> neko labu... ka mani iznīcinās... un kaut ko
> tamlīdzīgu...


nu nez zāles te nepričom
nu tās balsis runā tava galva
viņa saka ka katasbalsis tevi iznicinās jo tu baidies no taka viņas ira
un tapeč tev ir jādzerzāles utt.. tas ir apburtais loks

nu balsis esi tu, tas ko tu raksti man ir balsis un es dzeru zāles
tas ir taspats ko saka balsis
kavinas tevi iznicinas... nu tu jau mums ari sakika tas balsistevimoka un baida

vienkāršī tu dfzirdi ko galva domā kad atpūšas, tad kad domā tad visi graudi sastajās
kārtība kā ierindā zaldāti un doma runā kustās, akad nav nekas jādara tad viņi zvilne kur kurais
un tāds nesakārtots brīvs haoss atpūta nu tafele nodzšās lai atkal var domāt nkamreiz

tur jegas nav un sakarības tāir kad televizoru izslēdz viņšatpūšās un tur nekā nav
bet tuvienkārši dzirdi kautko unmeklē sakarību,bet viņasnav jo tv ir izslēgts

tapeč tas nav jāņem galva unviss un aŗi baidīties nevaig jo tāsbalsis neko skarīgu nesaka
viņas irkā atbalss bez jēgas putra nu un meklēt dīsakulta ūdenī sakarības navjēga
vēlvairāk baidītiesvai likt viņam pazust,jo viņu nemaz nav

buca
Re: dzirdu balsis...
29.09.2011 02:36
Ai, nu tak beidz nu atkal stulbi muldēt, aberz! Tavi teksti ir tik tupi, ka šķērmi reizēm paliek, un tas pat izlasot tik kādu 1/4 daļu.
aberz
Re: dzirdu balsis...
29.09.2011 04:44
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ai, nu tak beidz nu atkal stulbi muldēt, aberz!
> Tavi teksti ir tik tupi, ka šķērmi reizēm
> paliek, un tas pat izlasot tik kādu 1/4 daļu.


redzi 1kārt tas nav tev domac
2kārt psihiatri jau nevar izturēt pausstūndu ar pacientu
ja nu par kādiem 15ls tad mok. nu smags darbs
3kārt ir veca japāņu gudrība, izlasi dokumentu līdz galam ko pierāda
ari mūsdienu čakarmaņi sakot no bankām beidzot ar ...

un vispār tupi teksti nevar but jo pasaulē lietas notiek pašas par sevi
svariga ir musu attieksme pret tām
Re: dzirdu balsis...
29.09.2011 15:07
Zandaleenc man liekas ka ir vēl tāds variants, ka tās ir tavas iedomas un uz nerva pamata dēļ tās iedomās ir pastiprinātākas un tev liekas ka tava galvā runā kāds, man tā bija ar balsīm likās ka tās ir halucinācijas!
puķe
Re: dzirdu balsis...
29.09.2011 16:05
Man ir tā kā raksta aberz un es to tā arī uztveru. Pārsvarā dzirdu neskaidras balsis, bet konkrēti arī izskan atsevišķi vārdi un frāzes.
Re: dzirdu balsis...
29.09.2011 17:07
kā man skaidroja ārsts- tās esot manas domas, kuras kaut kāda iemesla pēc es neatpazīstu un uztveru par svešām...
Re: dzirdu balsis...
29.09.2011 17:30
Skaidroja ārsts... tiri piri... Dumja esi, vai? Loģiski, ka tas ir Tavs prāts un Tevis pašas domas.
Re: dzirdu balsis...
29.09.2011 18:05
Nu īstenībā ārsts arī pareizi teica! Nevaig tikai iespringt kad tā bals runā tici man neviens sveš cilvēks tas nav tikai iedomas, un tie nav arī nekādi paralēlās pasaules cilvēki!
Re: dzirdu balsis...
29.09.2011 18:09
nu varbūt esmu arī dumja... bet to kāpēc un kas ar mani notiek nesapratu... un tāpēc prasīju, lai ārsts izskaidro...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 3?
Ziņa: