Spitomin

Aizsāka puķe 

puķe
Spitomin
19.09.2011 13:25
Vai kāds ir lietojis Spitomin pret trauksmi? Tas skaitās antidepresants?
Čorvena
Re: Spitomin
19.09.2011 13:45
nē, nav antidepresants, nav arī benzodiazepīns jeb trankvilizators.

ir tādi speciāli prettrauksmes līdzekļi, kas nav nedz benzodiazepīni, nedz neiroleptiķi, nedz antidepresanti, bet, ja tā var sacīt, sui generis.

Latvijā otrs tāds līdzīgais un bieži lietotais ir adaptol.

vispār google to visu var atrast, tur ir visu mediakmentu apraksti un arī ķīmiskās formulas, kā arī iespējamais iedarbības raksturojums, jo, kā zināms, tas, kā darbojas psihotropie, nevienam droši līdz galam zināms nav...

un tas, kas ir google, sevišķi neatšķiras no farmakoloģijas grāmatām, ja nu vienīgi grāmatās ir arī ļoti "gudri" paragrāfi, kur lasītājam vajadzīgas labas zināšanas ķīmijā.
puķe
Re: Spitomin
19.09.2011 17:22
Es palasīju lietošanas instrukciju googlee. Tur tik daudz iespējamo blakusparādību. Vajadzētu pajautāt ģimenes ārstei vai nevar izrakstīt, bet man kauns. :(

Ko es teikšu, ka atradu informāciju par tādām zālēm, vai nevar izrakstīt? Ka es pati izdomāju,ka man tādas varētu palīdzēt?
Čorvena
Re: Spitomin
19.09.2011 17:58
nu nez, man raksta visu, ko es lūdzu... kloni gan neesmu prasījusi.

blaknes vispār ir tēma beztolkā, jo to neviens iepriekš nezina, kam viņas būs. psihotropajiem taču visiem ir kaut kādas blaknes.

bet šitie vieglie skaitās, ka palīdz, ja nav sociālā fobija, agarofobija un panikas lēkmes. ja ir, tad nederēs.
Re: Spitomin
19.09.2011 21:25
aja nav panikas lēkmes tikai trauksme, ka kautkas nav tā kā vaig ar smadzenēm?? Un ja ir panika tad vari izmocīt viņu, tad derēs?
Re: Spitomin
22.09.2011 15:53
Brīnumlīdzekļu nav un gandrīz nekas ne pret ko tā arī nepalīdz. Tik "headshots", tad gan.
Re: Spitomin
22.09.2011 22:00
Arto ka zāle simptomus noņem, tas jau liecina ka ir brīnumzāle:)
puķe
Re: Spitomin
23.09.2011 00:08
Viens cilvēks teica, ka viņam palīdzēja, tādēļ sāku par šo medikamentu interesēties. :) Viņš lietoja 1 gadu. Esot pazudusi roku trīce un trauksme vairs nav.
Re: Spitomin
23.09.2011 00:13
1 cilvēks no 2400000. Jā, tas gan i daudz.
Re: Spitomin
23.09.2011 00:14
kāds viens no 20 000 , nu gan neprecīza statistika!
Re: Spitomin
23.09.2011 00:17
enfuego, izdzeri labāk dzērumu!
Re: Spitomin
23.09.2011 00:19
izguli, precīzāk būtu teikt.
Re: Spitomin
23.09.2011 00:26
---------------------------



Edited 1 time(s). Last edit at 23.09.2011 00:27 by existential fool.
Re: Spitomin
23.09.2011 10:09
Sen neesmu bijusi šeit :) Runājot par Spitomin, tad man no viņa nebija ne silts ne auksts :))) Kā mironim komprese! :) Domāju, ka šīs zāles varētu palīdzēt pavisam nelielas trauksmes gadījumā....
Re: Spitomin
23.09.2011 17:55
A ja iedzert vairākas? Tad ar nekāda efekta?
puķe
Re: Spitomin
23.09.2011 21:45
neesmu runajusi ar 2400000 cilvekiem, tikai ar vienu. Viņs teica,ka viņam izrakstīja dienā 1 tableti, bet vienam citam,kuram lielāka trauksme 3tabl.
Re: Spitomin
23.09.2011 22:19
Ai, tad beidz tukši muldēt, puķe.

Janetty, stāsti nu, kā bij kad iešāvi vairākas ripas?
puķe
Re: Spitomin
23.09.2011 22:40
:D

Es domāju, ka šis ir medicīnas forums, un ka šeit var pajautāt, nevis man vispirms jāveic aptauja un tikai tad šeit drīkstu kaut ko rakstīt.
Es tak gribu noskaidrot priekš sevis nevis kādam kaut ko te iesaku.

Ko pats tukši muldi manā tēmā?
Re: Spitomin
23.09.2011 22:47
Šīs tēmas ir visu mūsu kopējās. :) Tā kā beidz te pukoties!
Re: Spitomin
23.09.2011 23:13
existential fool
Vairakas? Es esmu lietojusi Spitomin kopaa ar AD... 3 reizes dienaa... efektu nejutu.....
puķe
Re: Spitomin
23.09.2011 23:30
Cik ilgi tu lietoji? Viņš var sākt iedarboties arī tikai pēc 14 dienām. Un terapeitiskais efekts attīstās 4 nedēļu laikā.
Re: Spitomin
24.09.2011 14:25
Menesi... neko nejutu...
aberz
Re: Spitomin
26.09.2011 22:50
puķe Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es palasīju lietošanas instrukciju googlee. Tur
> tik daudz iespējamo blakusparādību. Vajadzētu
> pajautāt ģimenes ārstei vai nevar izrakstīt,
> bet man kauns. :(
>
> Ko es teikšu, ka atradu informāciju par tādām
> zālēm, vai nevar izrakstīt? Ka es pati
> izdomāju,ka man tādas varētu palīdzēt?


nu OK es te akal palikšu smieklīgs bet
ieraksti googlē
" zāles pret trauksmes sindromu"
izleks xenax adaptol un kaukas tāds

tad padomā, ka ir pretējs trauksmei
miers

un ieramsti googlē zāles mieram

un izleks
http://www.arn.lv/?tp=1485&prodsid=1916&lang=lv

tas filosofiski ir ka mēs visu sagriežam otrādi
un trauksmi ārtējam ar bailēm ka ir trauskme nevis mierīgi
atslābt un atrisisināt to visu loģiski
nevaig domāt kajām gaisā

nu ja tur zāles mieram izleca arī māja pie jūras
ūdens nomierina, bet tas ir spams :-)

pēc manas teorijas trauksmi palīdz novērst nomirnoši dabas produkti
es piem eksperimentēju ar baldriāniem, māteres lasktiem, kas esot stiprāki pat
un mana filosofija ir ka rokas tric un nervi vārās traukmes baiļu sajūta ir kad
nerviem trūkst kautkādas vielas, ja palasa par tiem pašiem baldiāni vai labak man patīk balderjāņiem
tad viņos esot atklājušī kautko kas vajadzīgs nerviem un miers iestājās nevis no kautkā tur bet ka
nervušūnām tur elktroni kautkādi apmainās utt

beztam es uzgāju kautkur ka lazdu mizu uzlējums (nu es jau rakstiju) novērš bailļu sinromu
izraisa labsajūtu un arī agresiju novērš tur kautkā utt taču ir vienalga, ja daudzām zālem ir placebo efekts tad
ari trauksme varbūt nevis kīmiska bet bailes ka darba nebūs vai vīrs pametīs, tad jau tas ka zāles
noturēs darbā un pieturēs vīru ir labak ticēt tereško nevis xenxam adaptolam vai kuku-rūzas teršajam
nobela autora ķimskajam sintezējumam krējuma mērcē ar blaknēm kā leponksam...

drīzāk tev ir deprsijas sākums kad cilvēks jūtas nevērtīgs un ielēdz sevis iznīcināšamas
sindromu un iet pie ārsta saka ka trauksme lai dabūtu zāles kuras instinktīvi pati jūti (nu ok gogllē izlasīji)
noved pie kraha... tas ir kā nu ok tad ejiet pupās es nodzeršos vai kotur... sakšū utt

bet veselība ir otrādi kad vajaga meklēt kā veselōties jo prāts ir gudrs un googlē ir ari tas rakstīts
tāpēc vjaga ticēt labjam un tam ka viss štruntigais iet garām un izvēlēties labko cienīt sevi un
ņemt to ko dod tev tie kas dod labako kas viņam ira nevis to kas paleik pāri nu kautkā tā

bucas

īstenībā satraukumam nav pamata, trausmes sindroms ira lai
būtu vita mieram un labsajūtai, lai ir ar ko salīdzināt cik labi ira kad ir labi
jo parasti mēs to nenovērtējam, o tas šķiet dabiski

un tā var priecāties par vienkāŗšam lietām, kā vienam prieks ka ir ko ēst
a citam bēdas ka nav mersedesam ritnis pareizā krāsā... vai cits ir laimīgs
stūrējot autobusu visu mūzu bet cits kosmosā pabijis un pārdzīvo ka tagad
nav izdomāta degviela lai tiktu atpakaļ
aberz
Re: Spitomin
26.09.2011 23:02
Ir pierādīts, ka miega traucējumi izsauc depresiju un tā, savukārt, pastiprina bezmiegu.

No šī apburtā loka ir grūti izkļūt laukā.

“Miega zāles” šo problēmu neatrisina, pie tam, ilgstoši tās lietojot,

veidojas pieradums un atkarība,

bet antidepresanti izraisa dažādas blakusparādības.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
šitā , lūk ira


Daba ir parūpējusies par cilvēkiem, dodama tiem tādus augus, kas nomierina un palīdz iemigt, neizraisot paģiru sindromu nākamajā dienā.
Veselības tējā MIERAM UN MIEGAM vilkābele samazina nervozitāti, piparmētra un melisa tonizē un atsvaidzina, kā arī uzlabo garastāvokli, vīgrieze samazina stresa sajūtu, baldriānsizraisa miegu, bet tikai tad, kad cilvēks ir nolicies gulēt. Viršiem arī ir viegla miegu izraisoša iedarbība, tāpēc bezmiega gadījumā palīdz karote viršu medus, īpaši bērniem. Gurķu mētra nostiprina nervu sistēmu un dod tējai patīkamu smaržu.
Re: Spitomin
29.09.2011 16:18
aberzam atkal pļutka....
anna 1
Re: Spitomin
14.01.2012 01:55
Dzeru Spitomin 4 dienas, bet paliek sliktāk. Nelaba dūša un miegs nenāk.
Re: Spitomin
15.01.2012 17:12
spitomin taču nav miega zāle, man viņs bij jādzer, kad bij saasinājums sprandā,nevarēju galvu pagriezt...
amberz-būtu jau labi, ka palīdzētu ši tava piedāvātā tēju buķete....es jau 4mēn.dzeru zāles un jādzer būs vēl nezin cik ilgi lai miegs atgrieztos.Agrāk stresoju ,baidījos kļūt atkarīga,bet nu vairs par to nedomāju, labāk izgulēties ar zālēm, nekā mocīties darbā pēc nezcik negulētām naktīm...laiks rādīs, kā bū nokāpt no zālēm...
Re: Spitomin
07.07.2023 18:40
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd
Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Šarlatāniem
Re: Spitomin
07.07.2023 20:26
Lisa7555 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabīgs antidepresants -
> https://nplink.net/7fp1dzwd
> Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi
> palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada
> lietošanas restilen.


Sūds, ne antidepresants! Lieka naudas izmešana.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 22?
Ziņa: