bailes

Aizsāka kastaņlapa 

bailes
25.10.2011 22:08
sveiki!

varbūt varēsiet man palīdzēt ar kādu padomu - pēdējā gada laikā ir uzmākušās domas, ka nepārtraukti kaut kas nav kārtībā ar zobiem, pie kam pietiek viņiem iesāpēties vai likties, ka viņi iesāpas, kā man sāk likties, ka viņi kustas un tūlīt visi izkritīs. un no šīm iedomām es nekādi netieku galā - aizgāju pie zobārsta, ir šādi tādi caurumiņi, ko tagad pakāpeniski laboju, bet nav nekāda pamata domāt un justies tā, kā es to daru - ir pat reizes, kad es pusnakti neguļu, jo liekas, ka vis tiiik šausmīgi sāp, kaut arī apzinos, ka sāp man vakaros, kad nav nekā cita par ko domāt, jo pa dienu, kamēr strādāju, ne man kas sāp, ne liekas jocīgs. godīgi sakot šis viss sāk traucēt manas dzīves kvalitāti. es jau iesmeju, ka jāiet pie psihologa, bet godīgi sakot sāku baidīties, ka ar to viss šitas arī beigsies. kāds no jums nezina, kas tas varētu būt? un ar ko būt saistīts? man ir ļoti bail, ka tas turpinās progresēt, jo zobārsta apmeklējums un tas, ka viņa saka, ka viss ir normas robežās, nemazina mani trauksmi, kaut arī zobārstei it kā uzticos.

jau iepriekš paldies par viedokļiem.
aberz
Re: bailes
26.10.2011 10:45
kastaņlapa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
ēt, jo zobārsta apmeklējums un
> tas, ka viņa saka, ka viss ir normas robežās,
> nemazina mani trauksmi, kaut arī zobārstei it
> kā uzticos.

man ta bija kad dzēru trankviļus, bet nu izkrita aŗi zobi
smaganas ļurkājās. bet nu ja zobi veseli?

zinu ka ir cilvēki kuri miegā griež zobus, nu miegā trin tos zobus ka sņarkst vien pa gabalu var dzirdēt
kad pamostās tad nekas nav neko neatcerās. varbūt viņiem arī tada sajūta ka tur viss ļurkājās

man jau šķiet ka bailēm nav pamata un nekur nav jāiet
kada jēga ka tev iedod tableti un iehipnotizē ka kautko
pēctam no tās hipnozes atkal kautkas cits radīsies

es domāju ka pāries

piedod
dzirdēju ka tos zobus griež kad cērmes
vēderā, kas zina varbūt tāda reakcija ir uz kādu iekšēju vainu
varbūt????
Re: bailes
26.10.2011 21:36
Es griež upriekšējos zobus uz nerva pamata, bet tā ka tas nav citiem redzams un reti kad!
Re: bailes
28.10.2011 22:18
Varbūt kādām zālēm blakusparādības esi salasījies. Ja tā, tad nevajag psihologu, bet dakteri, kas paskaidros, ka zobi ārā nekritīs. Un- ja arī izkristu, var taču ielikt protēzi. Nu nav tas pats briesmīgākais, kas var notikt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 6?
Ziņa: