Sirdzējiem satikšanās!

Posted by enfuego 

Sirdzējiem satikšanās!
October 31, 2011 05:28PM
Es visu noorganizēšu.
Interesentus sūtīt uz e-pastu d.sneiders@inbox.lv Ja gribētāju būs pitiekošo, tad katrs kādu kapeiku sametīsiet par telpu un groziņš+līdzi galdam.
Kā jau esat lasījuši manus topikus, esmu viens no sirdzējiem.

Vēlreiz d.sneiders@inbox.lv pieteikšanās!

Telefons: 20301326 tele2



Edited 1 time(s). Last edit at 10/31/2011 05:28PM by enfuego.
Re: Sirdzējiem satikšanās!
October 31, 2011 05:59PM
Lāsēn tu ņirgājies vai kā:)?
Re: Sirdzējiem satikšanās!
October 31, 2011 06:00PM
Forši :)
Re: Sirdzējiem satikšanās!
October 31, 2011 06:01PM
Ko nozīmē ņirgājies? Aizsūtīju savu tel.num.
Re: Sirdzējiem satikšanās!
October 31, 2011 06:10PM
Forši varēsim pa nakti čatot kamēr sievas guļ:):):)

Jebkurā gadījumā gaidu jūsu pieteikumus uz e-pastu d.sneiders@inbox.lv
Re: Sirdzējiem satikšanās!
October 31, 2011 06:12PM
Es uz e-pastu nerakstīšu.Slinkums :)
ikdiena
Re: Sirdzējiem satikšanās!
October 31, 2011 11:36PM
Kāds būs pasākuma scenārijs????
Stāstīsim cits citam savus bēdu stāstus....un mājup dosimies ar apziņu, ka ne es viena/s tāda/tāds........Uzreiz paliek labāk ap sirdi, ka arī vēl kādam neiet........:)))
Re: Sirdzējiem satikšanās!
October 31, 2011 11:52PM
ikdiena Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāds būs pasākuma scenārijs????
> Stāstīsim cits citam savus bēdu stāstus....un
> mājup dosimies ar apziņu, ka ne es viena/s
> tāda/tāds........Uzreiz paliek labāk ap sirdi,
> ka arī vēl kādam neiet........:)))


Es to nosauktu par apmaiņu programmu. Tā būs tāda kā atpūta, pie galda. Ar cienastu protams. Manā gadījumā es gribu redzēt savām acīm kādu kas sirgst ar kādu no traucējumiem, jo forumā nevar visu to pareizi saprast un izrunāt, es gribu zināt kā jūs cīnaties, ar kādām ikdienas problēmām saksrienaties, nu tā tīri psiholoģiski.
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 01:15AM
Satiksities un piedzersities ? :D



Edited 1 time(s). Last edit at 11/01/2011 01:16AM by jamm.
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 01:05PM
Ne alkohola nebūs.
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 01:13PM
Es aizliedzu alkoholu :)
aberz
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 07:21PM
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ne alkohola nebūs.


runcene būs?
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 08:20PM
Es arī gibu Runceni,viņa ir pati gudrākā,vai ne :)
aberz
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 08:55PM
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es arī gibu Runceni,viņa ir pati gudrākā,vai
> ne :)


ne, tur jau tas labums :-)
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 09:07PM
ku ta i labums? :)
aberz
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 09:16PM
varbūt jāpalīdz cilvēkam?
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 09:46PM
kam? Runcenei?
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 09:58PM
Jā žēl ka cilvēki ir tik sociofobiski un šausminās ierasties uz sirdzēju saietu.
aberz
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 10:00PM
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kam? Runcenei?

nu ja a kas?
aberz
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 01, 2011 10:01PM
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā žēl ka cilvēki ir tik sociofobiski un
> šausminās ierasties uz sirdzēju saietu.


es arī neiešu

baigi tālu ira...
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 13, 2011 03:06PM
Kad būs bankec,Enfuego
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 14, 2011 01:14PM
Banketņiks nebūs!
kaktuss35
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 18, 2011 05:14PM
A kad būs sanaksme? Es ar gribetu atnākt.Vai Rīgā notiks? A būs kādam vestīte, jo man droši vien naks raudiens..No teikti pasauciet mani!:)
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 18, 2011 10:25PM
Da nē visi ir pārmīzuši jēgu, tāpēc nekas nenotiks!
kaktuss35
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 19, 2011 12:11AM
Baigi zēl, man gribētos . Var būt Tu parunā ar mani Enfuego?
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 19, 2011 01:06AM
Savulaik man forumistu saiešanu izdevās noorganizēt... pēc tam vēl vien kulturāls pasākums bija... bet nu grūši... Toreiz bija visādu profilu sirdzēji... laikam uz klizmu speciālistu nāca skatīties... :) Bet psihiskās veselības sadaļā pavisam grūti būs ko tādu noorganizēt jo jamie jau paši no sevis baidās, kur nu vēl no citiem...
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 19, 2011 12:59PM
es gribētu redzēt kā tas Lāsēns izskatās un vai dzīvē arī runā tā kā forumā.. man vislaik liekas, ka vins autobusā kādam pienāktu klāt un smaidīgs sāktu kaut ko runāt.. pēc tāda izskatās :D
kaktuss35
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 19, 2011 01:04PM
Un ka izskaties tu , Jamm?
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 19, 2011 02:57PM
kaktuss35 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un ka izskaties tu , Jamm?


Pareiz kaktus, pareizs jautājums!
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 19, 2011 05:40PM
es jau ar labpraat aizietu,ja nebuutu tik taalu jaalaizj:)
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.