Cymbalta

Posted by Mumij 

Mumij
Cymbalta
November 02, 2011 05:16PM
Labdien.

Vai šeit būtu kāds, kurš pašlaik lieto un plāno arī nākotnē lietot antidepresatnu Cymbalta? Vai varbūt, kura kādi paziņas, radi, draugi lieto.



Edited 1 time(s). Last edit at 11/25/2011 08:19PM by Runcene.
Re: Cymbalta
November 02, 2011 06:17PM
uzdod šeit, mēs arī gribam zināt
fox
Re: Cymbalta
November 02, 2011 06:58PM
Gribas notirgot:)))
Re: Cymbalta
November 02, 2011 07:04PM
pūce,pa daudz ziņkārīga esi :) tā ir konfid.inf.
Re: Cymbalta
November 03, 2011 04:56PM
Kas tas pa antidepresantu? Es gribu šitās, lasīju goglā baigi labās:)



Edited 3 time(s). Last edit at 11/25/2011 08:18PM by Runcene.
Mumijs
Re: Cymbalta
November 25, 2011 08:14PM
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> uzdod šeit, mēs arī gribam zināt


Labi- uzdodu šeit- vēlreiz :)))
Vai tebūtu kāds, kurš pašlaik lieto un plāno arī nākotnē lietot antidepresatnu Cymbalta? Vai varbūt, kura kādi paziņas, radi, draugi lieto.

:))



Edited 1 time(s). Last edit at 11/25/2011 08:18PM by Runcene.
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.