sapņos

Aizsāka panika 

panika
sapņos
23.11.2011 10:07
Nezinu vai drīkstu te grizties, bet vairs nezinu kur. Es redzēju sapni pēc kura jau bez maz vai atvadījos no visiem. Varbūt kāds var ko pateikt?
Sveiki!

Esmu panikā par savu sapni. Agrāk esmu lasījusi, ka ja redzi sapnī sevi tādu kāds esi reāli, tad tas nozīmē, ka nomirsi. Nu lūk un kādu brīdi atpakaļ domāju, ka negribētu sapnī sevi ieraudzīt. Pāgāja kāds laiks un te nu ir.

Šodien naktī redzu, ka mamma mani sauc paskatīties kāzas. Es viņai pasaku, ka lai aizver durvi lai neviens neienāk un pienāku pie loga. aizloga redzu kādas saviesības un es tur ar pazīstamo sēžu pie galda. Es pasaku, ka redz kur esmu es un atlecu no loga pasakot, ka redzēt pašam sevi esot slikti un mamma saka, ka jā. Tad es saku mammai, ka laikam tad es nomiršu uz ko viņa atbild, ka nē.

Lūk tāds sapnis. Sakiet, ja es sapnī redzu pati sevi kā atsevišķu cilvēku, tas nozīmē, ka nomiršu?
Re: sapņos
23.11.2011 11:01
Spaņi ir drausmīhi, es sapnī nesen mocījos ar sekojošo. Sapņoju murgu elli, kurā mirstu. Mēģinu piecelties, pieceļos no sapņa un izrādās es joprojām esmu sapnī, tad atkal es pieceļos no tā sapņa no kura es izrādījos es piecēlos un arī es izrādījos ka nēsmu piecēlies un tā 4 reizes man likās ka esmu piecēlies no sapņa murga. beigās kādā 5 reizē es reāli sapratu ka esmu piecēlies!
Re: sapņos
23.11.2011 11:50
īsi un vienkāršoti sakot, sapņos simbolu valodā Jūs redzat to, par ko ikdienā ir stress, iespējams, ka ilgstošs.

Ir ļoti svarīgi saprast, kas tas ir par stresu, par ko ir raizes un to mēģināt izlikt, piemēram, dienasgrāmatā, turklāt iespējami godīgi pret sevi. varbūt mainīt attieksmi, skatu uz lietām, varbūt kaut ko ir iespējams nokārtot, atrisināt, sarunāt, ar kādu izrunāt.

Ja jūs gribat, lai nerādās tādi sapņi, tad ir jādzer ļoti stipras zāles, kas, manuprāt, ir liela muļķība.

Jāmācās/jāsāk mācīties sevi izprast un nenogrūst visu stresu zem tepiķa.

Simboli var būt katram savi, cilvēka psiholoģija nav sapņu grāmata, tāpēc tos tā nevar vienkārši izskaidrot.
panika
Re: sapņos
23.11.2011 12:11
Runcene
Ko vari pakomentēt par manu sapni. Vai viņš var nozīmēt manu nāvi?
Re: sapņos
23.11.2011 12:49
Man arī ir slikti sapņu, ka visu laiku ir kautkas slikts, es domāju ka tas ir tāpēc ka ikdiena ko nepareizi dari un nepašam ira slikti. Es tā secinu jo kad bieži sēžu pie datora va ēdu daudz uz nakti arī ir murgi!

Gribētu kādreiz nosapņot ko laimīgu un skaistu!



Edited 1 time(s). Last edit at 23.11.2011 12:50 by enfuego.
Re: sapņos
23.11.2011 12:54
Jau iepriekš uzrakstīju, kā to var noskaidrot un izprast, ko arī iesaku darīt, lai sevi nemocītu.

Ja ir ideja par to, par ko raksti, zvani uz uzticības tālruni vai vislabāk apmeklē kādu speciālistu. Visticamāk, ka ir kaut kas jāizrunā. Iespējams, ka tad kaut kas galvā saliksies citādi, taps pašai viss skaidrs.

Tā nevar komentēt sapņus: es nevienam to nelūgtu un arī to nevaru darīt, tas būtu šarlatāniski.

Tās versijas, ko Tu stāsti, ir no latviešu mitoloģijas un māņticības krātuvēm; ja grib ko izprast, tad nevar tā pa virsu braukt.

runcene pēc garastāvokļa pateiks, un Tu noticēsi?

tas taču ir muļķīgi, ne? kā es varu zināt, kas tas ir?
Re: sapņos
23.11.2011 15:14
Runcene kā vienmēr tieši un konkrēti! Sanāk ka vis ir tā kā ir un nekas nav tā kā nav:)
Re: sapņos
23.12.2011 19:42
man ir ta ka man vispar jau kadu gadu neradas sapni!paskat kapec?
Re: sapņos
24.12.2011 15:10
Es gribētu kā tev neredzēt sapņus, jo manējie sapņii ir elle!
Re: sapņos
24.12.2011 16:32
Man ir depresija šodien,palīdziet ar labu vārdu lāsēnam...
Re: sapņos
24.12.2011 18:35
Lāsēn, ej nopērc egli un izpušķo :DDD
Re: sapņos
24.12.2011 21:27
Negibu neko.Gibu normāli aizie no šī pasaule
Re: sapņos
24.12.2011 22:48
Laaseen atkal saakaas, anuka sanjemies!!!! man ir labi, tad mekle kautko lai tev butu labi!
Re: sapņos
25.12.2011 10:19
Man pietrūkst mīlestības.Kurai vaja Lāsēnu?
Re: sapņos
25.12.2011 15:42
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man pietrūkst mīlestības.Kurai vaja Lāsēnu?


Jevģēnijam
Re: sapņos
25.12.2011 19:27
Kā to sapra? :)
Re: sapņos
25.12.2011 21:55
Fū veiksmīgi pārvarēju pohas. Lāsēn aizejam kad dien un sadzeram, skatos tev nav ar ko sadzert!!
aberz
Re: sapņos
25.12.2011 22:14
panika Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Lūk tāds sapnis. Sakiet, ja es sapnī redzu pati
> sevi kā atsevišķu cilvēku, tas nozīmē, ka
> nomiršu?


pilnīgs po, redzi māņticības ir pilbīgi izdomājumi , piemēram melni kaķi vai zīlītes loā kad knabina tad mirdt tur vai kas
vienkārši stulbas babas zina ka zīlītes ja iebaro un tad nebaro tad stitas gar logiem, tapat ka suns kauc tad mirst
a suns kauc kad viņu nelaiž ārā nokārtoties...

es biežī redzu sapņus un esmu secinājis ja tu redzi sapnī kautko tas nozīmē ka šī problēma tevi atstāj uz mūžu
un ta manir.. ja kāds tevi tur aprunā vai nomāc vai tu kautko tur pārdzivo ja tu atceries sapņus tad tas ko tu redzi tev
ir smadzenēs apgremots un vai rs problēmas nerada...

visskas ir redzēts, ir apņu tulki tur visādas bābu muļķības ka zīlēšanas utt redžēt ūdeni tur nauda ja ūdens
tek pa labi tad nāk ja pa kreisi utt muļķības...

galvenais ir neņemt galvā tos lohus kas uz šito visu cenšas uzvāŗīties
un dievs nedod nedzer zāles..

piemēram ja tu kautrējies tur nu vienalga lai netrāpītu tieši vājā vietā teikšu rupji piem čūrāt vannā
tad vienu nakti nosapņoi ka vanna lido vai ūdens ir silts un no rīta tev nekādu problēmu nebūs to darīt

ja problēma rodas tātas ta ir tev aktuāla un preizi to darīt kad tas sapnis ir redzēts kad tu esi gatava
čurāt vannā nevis kad tas tev sagādā problēmas utt

ta kautkā

bet sdapņu tulki un simbolu lietošana tur tro vai jogu cipari ir smaga lieta kā smilšu terapija kad tu nevari pateikt savu
kautko un apzīmē to ar simboliem tad ar simboliem arī tas hipnotizors tevi var notaisīt ziepes

skaties kā tie ko sauc par nolādetiem kas paši tur metās upē vai kautko tur slimo vai ko
ari depresijā mierīgi var ievest parsmīgi rīkojoties jaunieši to neapzināti dara tur ap...
bet ziepes cilvēks pats dara, neapzināti ēd ko nevaig sāk tu pīpēt vai ar auto ieskrien stabā bez jēgas
hipnoze... tapēc šitiem draņkiem nevai g pievārst uzmanību... ja tas tev liekas ka kautkas var notikt tad tu esi
viegli pakļaujama muļķībām viegla ēsma kautvai tiempašīem psihotera vai triem ta ir viņu maize
viņi dancina ka trusīšus tadus kā grib profesionli un ar ķimiskiem līdzekļiem

kā var zināt vai viņs ir godīs vai nelietis jo viņš runā ar simboliem kermeņa valodu

piemēŗam ienāc pie viņa kabinetā viņs uzreiz ieņem pozu parasti rokas plati un atzveļas ta brivi un tā
simboliski tas nozīmē ka viņš neaizsargājās ir atvērts var uzticēties liekas ka aicina apskāvienos piem ja vecis
meiteni tas atbīrvo piemēram tu sāc kautko tur nokārt degunu viņs redz vajo vietu un tad izmaina pozu piem
pieceļās un novēršas tu domā ohhh laikam kautko nepadzjelu runāju vai domāju tazad vajadzēja ta darīt

uttt

tapēc jābūt pārliecinātai par sevi un nevaig paklāuties vaig paklāut citus labak
vienkārši ar tādiem nekontaktēties...

bučas
aberz
Re: sapņos
25.12.2011 22:21
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Fū veiksmīgi pārvarēju pohas. Lāsēn aizejam
> kad dien un sadzeram, skatos tev nav ar ko
> sadzert!!

pohas ir svētība uz zemes kas vieno cilvēkus
es veiksmigi nobeidzu savu puslitru spirta bat nu 3 dienas paaja laikam
zini pohu nav un ir feini...

interesanti kā dzer tie psihiatri piem runcene
stacijas tulaetē vai pa kluso mājās viena

nu ok VD jau man atkarība no alkohola var dzert taču

ītenība man nav nav ar ko sadzert
bet bails ka dzērumā tas kompanjos tur nesāk glukot
tādās reizēs vienīgā izeja piliet līdz galam

nu kā runcene saka tu esi čalis vari vēl ieraut vai nē
jādzer līdz galam un tad ir koma mērena un miers
Re: sapņos
25.12.2011 22:45
Es jau savējai saku ka ja es dzeru tad dzeru līdz galam, manējā to nesaprot, jo ja esmu pusceļā tad es vēl esmu starp VD un alkoholu. Man vaig dzert līdz galam, un tad esmu mierā!
aberz
Re: sapņos
25.12.2011 23:21
saku ka alvenais ir netaisīt no tā problēmas
bet pastāvu pie ta ka jādzer ir ne viss

šnabis tirs alus tagad arī ir sliktas lietas
kas zina vai taja pudelē nav taspašas aršvielas legālas tjipa
AD vai kautkas visur jau liek kļāt kauko kas zina ko piem anerikānu cigaretes aršo citādi
eiropā tās vielas ir aizlietas ko liek klāt uttt

visu alkoholu ko esu lasījis par vīniem brendijiem vai aliem taisa ozola mucās un tas paredzēts vīriešiem
latvijā ir klasika veci udri cilvēki vāra zaptes un taisa labos mavņu dzērveņu tur riekstu vai kādus uzlējumus
vīnu ķiršu tur aveņu tikai to skauliņus jāķeksē arā dzirdēti biriesmu stāsti par tiem

tagad brendija koncentrātu var no pirkt no febrikas kas nes arā nu balzāmu aŗi a ka to tais un no kādas ķimijas
tāpat kā dzēriens ar aveņu aršu sintētisku un kautkādām aršas tur vielām

a normāls alkohols ir radies no zāļu izvilkumiem tjipa tinktūra nastoika
čača tur grapa nu tur viiem ir sava kīmija... dāmas uzttraucās nu varbut vinām bails ka testasteroni
uzvāŗisies, nezinu bet nedzert ir normāli protams

bet mūsu sabiedrībā tas nav iespējams
ir tiešam piemēri kad veci udri lauku večī dzīvo ilgu sakarīgu darbīgu un visādi citādi sakarīu dzīvi
dzerot un taisot tos alko sakarīgos un šitādus tirgus labumus ko tik labu var saēsties kad nu kas aug mežā darzā vai zpats burkā
taad ir pa pilno dzērvenes mellenes un kas tik vēl smilsērkķi un viss kas

bet es visu laiku vineu un topašu rakstu

džins ir kadiķu uzlējums piemēram
ja nav sintētisks varētu būt labs nieru aknu pumpis a kas zina vai tas džins ir no ogām vai no kadiķu garšas oraniskās
ķimijas ... un vai tur nav akal tie kautkādi nu spraita kokakolas atļautie slāpes veicinosīe gluki

ciaretes tak dievs zina ar ko piepičkatas tabakas smarža ir pilnīga sintētika
skaties tur norma ka ciarete nodziest neidzeg lidz galam ka ciarešu tabaka deg karstāk kā pīpju tabaka
utt tas viss ir ar kīmiju sataisīts... krievu laikā etalons bija prima bez filtra ta garšo tīra tabaka atceros ka
citu tautu cilvēķi pirmoreiz paprovēja spļava zpilnu zemi a viņu cigaretes pirmajā reizē garšōja pēc košļenēm

ta ka ķīmija visur... bet kāda atšķirība dzert tos AD kas ir tād pašas piedevas atkarību veicinošas atļautā ko liek kļāt pie
visādiem dzērieniem un ēdieniem tikai lielākoncentrācijā

točku spirtam amfeteamīnus berot klāt
varbut balzāms aŗi kautko ber, kas zina varbut uz AD tikadaudz cilvēki tendēti ka tās vielas jau ir pārtikā un atkarība ir jau
saatavota..

piem mazos veikalos kautko kur var iedurt adatu nemaz nevar pirkt es kā trankviļu upuris token noprovēju maskavas
1ls cigaretes ko te tirgo nu token likās ka nāķ akal gļuki bet paciņa ciet un carduts arī nekur nav

vobščem manas pardomas tadas
kandzu arī īstanībā nu baigi jāmak taisīt un nemaz nav tik lēti
zēļ ka nevar dabut īstu tīru bez nekā medicīnas spirtu

esot padomju laikā ziemeļos tirgojuši trīslitru burkā spirt piščevoj tu r normāli i prīmusā var ieleit i
medicīnā dezinficēt kautko i uzlei tkautkam i iedzert atšķaidīt ...

tagagad bez nodokļa un kas zina vai bez piedevām nevar nopirkt, ja vēl būtu garantija ka tas alkohls vipār ir lietojams
bet nu pasaule ir pārabdzīvota un kats grib izdzīvot, kā krīze vienmēr ir robeža mēs apejam nodokļus jo citi ta dara un
kŗizes laikā ko tad kautkā jāizdzīvo lai saalbātu tur tad sākās man bērni te srādā 100cilvēķi uztur ģīmenes utt
attaisnojums ka var nemaksāt nodokļus no kā citi iet bojā vai bērt klāt kautko no kā aŗi citi iet bojā nu ta sistāmam ir mūžīga
kā jānogalina 2 lai izdzīvo 10 nu a kur robeža nu 2 lai izdzīvo 4 tad robezā vai vispār ... uttt

filosofija
labunakti '
priecīugs svētkus
Re: sapņos
25.12.2011 23:55
eu a es tagad drīkstu iedzert lexotanilu nomierinošo?? Prasās.
aberz
Re: sapņos
26.12.2011 00:28
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> eu a es tagad drīkstu iedzert lexotanilu
> nomierinošo?? Prasās.

ja sapnī redzēji ka letoksakils ir ūdenī tad var ja ka kalnā tad nē
ja neatceries tad vienlga neuzzināsi
iedzersi domāsi ka nevajadzēja
neiedzersi domāsi ka vajadzēja

tas būs mūžīgi kamēr prasīsi kādam citam vai sapnim
tu pararsi man es saku ka nedzer
prasi psihiatram teks ka dzer

bet ko daŗīt? tu iedzersi tapēc ka teica psihs
nedzersi tāpeč ka teicu es

tu vienmēr būsi zaudētējs jo no šita aŗā netiksi

bučas meitenēm
Re: sapņos
26.12.2011 09:41
jā sarežģitas tās lamatas.
aberz
Re: sapņos
26.12.2011 13:29
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jā sarežģitas tās lamatas.

tak vienkarsi
dzert vai nedzert
un viss
Re: sapņos
26.12.2011 16:15
1. Nedzert zāles u nstaigāt debīlam
2. Dzert zāles justies kā cilvēkam

hmmm... man vairāk patīk 1 vARIANTS.
Re: sapņos
26.12.2011 19:46
Jā nevajadzēja dzert uz zsvētkiem, vis sagāja atkal sviestā. Domāju ai ziemassvētki ja visi tad visi, eiekritu vecajā bedre, nu neko nelāpos, bet izmocos, nēsmu gulējis 24 stundas, nespēju koncentrēties, iedzēru lexotanilčiku vispār nekāa efekta, pictec jānēm 3 ripas uzreiz un miers, cerams predoznjaks nebūs, jo lietoju jau 7 mēneši. Un tie smirdīgie AD, atkal jāmaina, tas ir vājprāts. Tā takš es sajukšu prātā.
aberz
Re: sapņos
26.12.2011 21:16
sajaucu nopirku burkān u sulas vietā burkānu ābolu sulu nu štrunc
meleeņu sulu un iela burku dzērvenes šodien neēdīšu

man pēc galvas belziena sen atpakaļ viens neirologs skatījās ka viena acu zīļīte i rlielēka kā otra
nu ta visu laiku bija un kas asinsspiediens tad man vienā pusē vairāk vēnas redzās kā otrā

nu tagad tas sāk pazust un īstenība ir feini samerā tāds miers iestājās

štruntīgi ti elaiki ar ad tikai paceļ galvā visādas drazas no seniem laikiem utt
nu dzīvē nekas nemainās itkā bet neviens aŗi nebrauc virsū ej strādāt neej tur vai dzer to vai šito

a prāta tu nesajuksi tā tak ir nenosakāma lieta nojūgties
alkohols beidzies bet nerkādu lglūku nav un nebija
laikam labs tas alkohols ko uztaisīju ...

tā ka mana fito terapija strādā
Re: sapņos
26.12.2011 21:23
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> eu a es tagad drīkstu iedzert lexotanilu
> nomierinošo?? Prasās.


Un Tu esot bijis tas dižais narkomāns? :DDD Aspirīns droši vien ir bijis stiprākais, ko Tu esi provējis.
Re: sapņos
26.12.2011 21:26
Viņam ir un būs pārmaiņas daudz,kas bijis tas pagājis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 12?
Ziņa: