lūdzu tie kas bijuši pastāstiet par pieredzi esot psihoneiroloģiskajā slimnīcā

Aizsāka santa b 

Nē man liekas ka tu tagad esi pārāk dziļi ieurbies iekšā savās smadzenēs :) Bet tav u domu es sapratu tāpatās, neuzstraucies.
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nē man liekas ka tu tagad esi pārāk dziļi
> ieurbies iekšā savās smadzenēs :) Bet tav u
> domu es sapratu tāpatās, neuzstraucies.

es neuztraucos man vienkārši tagad nav idejas nekādas
kur lai dabū $$
ēst ta gribās :-P

a kad AD sarijās tad tur kautkādu dopaminu aiztur un kotur un tad vienmēr kauko varēja izdomāt
a tagad frrr tā sistēma ir sabojāta un nekas nesanāk

a atos draņkus nedzršu tikuntā, lai citi ar maķsļiām smadzenēm dzīvo, kas kuram citi stājas arodbierībās citi partijās
citi dzer zāļes citi kačā muskuļus

a dabiski ir tikai biļete tramvajā
82.gadā mēnesi tur ārstējos no depresijas. Nu, ja turp jādodas tikai ar parastu depresiju, tad jēga varētu būt tikai tajā apstāklī, ka tiec norobežots no ierastās vides, kura varbūt arī izraisījusi depresiju, jo veselie cilvēki šos slimniekus nesaprot tik labi kā slimie saprot viens otru.
Atmiņā vēl palikusi tāda terapija , kā "šoks" (elektrošoks), kuru itin bieži pielietoja tajā nodaļā. Daudziem kam pēc pirmās reizes nekļuva labāk, to taisīja atkārtoti, un pat vairākas reizes, un protams, pašam slimniekam nekādu atļauju neprasīja. Gadījās, ka pēc "šoka" kļuva vēl sliktāk. Citi kļuva pilnīgi stulbi pēc "šoka", tādi ka "roboti". Skats bija drausmīgs... Nekad to neaizmirsīšu.
klaava Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 82.gadā mēnesi tur ārstējos no depresijas. Nu,

> Atmiņā vēl palikusi tāda terapija , kā
> "šoks" (elektrošoks), kuru itin bieži
> pielietoja tajā nodaļā. Daudziem kam pēc

:-)

smaidot
iedomājies kāds kaifs psihdakterim
varas sajūta, miers un bērziņš

tāpēc es saku tie ir tepat apkārt, sadisti
tie paši sadisti kas zampoļita vadībā dīrāja latviešus
pa armijas gubām tikai par to ka černobiļā uzlidoja gaisā
un latvijā kautkas tur notika vai mūzika nepareiza vai sākās metro
tiepaši lopi kas lika nošaut apstarotos ukraiņus un kas nolaida
radioaktīvo mākoni uz baltkrieviju ukarainu lai viņiem tur galvaspilsētā
būtu kas maršē nākamajā parādē... tas bija 1986 nu ap to laiku

dīvaini ka tā sistēma strādā lidz šīm brīdim
nu es saku reāli 2čaļi kurus redzēju rindā pie psihdaktera tagad sēž
cietumā... nu jā tāpat jau nesēdina, bet... ko tad tas ārsts izārstēja :-)

īštenībā hipnozi nevar pierādīt tā ir legāla lieta, un ar trankviļīem un hipnozi
var zombēt ko grib... galvenais ka nevienu tas neinteresē...

tāpēc es saku laižaties pa gabalu no psihdakteriem

nupat vēl 2vas dāmas man pazīstamas uzsēdinātas uz zālēm, redzēs kas būs
a diesma tā pati ja es nedzeru zāles man slikti

tā ir hipnoze, ārsts pirmajā vizītē saka ka ja nedzersi šito tad mirsi pēc 7 gadiem
vai to asinspiedienu puikam tepat netā gribēja iestāstīt ka bez trankviļiem mirs

labi ka tas manuprāt bija feiks kāds 24 adigs internetā kas garlaikojās imeta joku
kas būtu ja 16 gadīgs sūdzētos psihdakterim ka asinspiediens

tā lūk
bet to jau visi zina, un ir cilvēki kas labāk dzer tās zāles nu miers vismaz
jo citādi savādāk bendēs nost... a kas par ko nesaprast
runcene,man gan par zalem neatbildeja.bija dusmigi ka vispar pajautaju
Re: lūdzu tie kas bijuši pastāstiet par pieredzi esot psihoneiroloģiskajā slimnīcā
28.01.2015 10:26
Varbūt biji ļoti nobijies/nobijusies. Viņi jau kā vampīri – uz ko var uzsēsties.

Psihiatrijā alga nerada apmierinātību, un tāpēc ne jau visi tur ir tie jaukākie. Var uz kādu izstiepties arī pa laikam, un nešpetneļi labi jūt, uz kuru to var.

Slēgta sistēma, kurš gan sūdzēsies... retais.
Tur strādā Raganas kuras sēž un plēš savu prātu ka izdarīt tā lai tas nomirtu ātrāk bet šitais nomirtu vēlāk! Spoguli skatoties tās sevi neredz un nezina kā izskatās! Patīk skatīties uz slimajiem,mazrunīgi,nemāk lasīt citas domas! Nenožēlo neko! Domā ka no tā ka viņi ārstē slimību viņi tiks nesodīti bet pēc tam dzimst kropļaini nevarīgi un atkarīgi no citiem! Tāpēc lai izvairītos no tādām problēmām vispār nevajag dzimt! Ja tu esi piedzimis tu esi slimība! Tu neesi cilvēks!
Хочу узнать или там отберают телефон когда там ложат?
И как вообще там люди спят или ишо что то?
И хочу узнать или там людям не делают болно как они относятся к людми кто там?
Мне просто очень интересно что как там а самое главноечто я хотела узнать кто про телефон его отберают там?
Просто мне сказали что может мне надо будет ложится в в психушку и я больше переживаю за телефон не хочу чтобы мне его отберали.
И ишо кто знает что они делают с людьми кто режутся?
Sveika!

Psihiatriskajā slimnīcā Tvaika ielā esmu bijusi divreiz. Abas reizes pēc dzemdībām - 2016.gada un 2020.gada.
Man bija pēcdzemdību psihoze. Diagnozes kodi gan teica ko citu, bet es pieminēšu to diagnozi, ko uzstādīja pēc otrās epizodes: F53. 1 - smagi psihiskie traucējumi pēcdzemdību periodā.

Abas reizes gulēju nodaļā ap 2 nedēļām dažādās nodaļās - 17.un otrajā reizē 13.

Kā man gāja kopumā - labi (cik nu var būt labi esot psihiatriskajā slimnīcā, haha).


Atbildēšu kopumā par abām reizēm.
Patika - ēdiens, pastaigas ārā, attieksme no lielākās daļas personāla, nodarbības un meitenes ar kurām sadraudzējos esot tur.
Nepatika - daži personāla pārstāvji, bet šķiet, ka tie tur vairs nestrādā.

13.nodala ir lieliski ārsti.

Bet kopumā uzskatu, ka slimnīcā Tev tikai apdzesis Tavu iekšējo ugunsgrēku un ļaus atpūsties.
Darbs ar sevi jāveic pašai.

Iesaku labāk sākt psihoterapijas kursu un atrast labu psihiatru.

Tvaika ielā dr. Kaļinina man patīk.
Strenču psihoneiroloģiskaja slimnīcā - dr.Krumholcs. Dakteris ar lielo burtu. Iedziļinās situācijā, saudzīgi piemēro medikamentus.
Paldies, ka dalies pieredzē!
Jo ilgak dzivoju jo vairak parliecinos ka patiesiba varbut psihene tuse veselie bet briviba ir slimie. It ipasi instant gratification era kur gandriz visiem ir tiesibas bet tikai retajam pienakumi.
matrix 4 pilnīgi tev piekrītu ... psihopāti - šizofrēniķi (kuri apdraud sevi vai citu, (lielākoties citus staigā brīvībā)un maniakālie depresīviķi utt tur tiek atvesti ar ātrajiem tie paši tur neies... .tikai veselie ar bezmiegu , neirozēm utt. Bet nu,lai dzīvo Tērauda sajūsma par to ka slimnīcā tagad cilvēki iet paši pēc savas gribas...
Un vispār mums vajag atjaunot piespiedu psihiatriju.
Un godīgi sakot kas tas Elmārs Tērauds par ārstu ja kā lasīju ka viņš katru pacientu uztver par narkomānu?Cik zinu narkologs viņš nav un viņam nav tiesību jautāt tādus jautājumus par narkoloģiju,tāpat kā komentēt par cietumā esošiem cilvēkime un cik slikti viņi tur jūtas.. muļķis!
Un vēl ja Tēraudam tā rūp ieslodzīto garīagis stāvoklis un viņš zin ka nav psihiatru kuri strādā ieslodzījumu vietās jo tas lūk nav prestiži,tad ko viņš nemāca saviem amata brāļiem ka galvenais ir rūpēties par cilvēka garīgo veselību vienalga kur viņš atrodas vaI nu cietumā vai alā?un ka nav svarīgi kādu atalgojumu psihiatri saņem jo svarīgākais viņeim ir nodrošināt un rūpēties par garīgo veselību?Īsāk sakot tas viss jāmāca psihiatriem ka psihiatrija nav tikai saņemt naudu un rūpēties pafr tikai labklājīgiem cilvēkime vai tu kuri spējīfgi maksāt bet arī par zemākiem sabiedrības slāņeim un ka tas nebūt nav pazemojoši.tā lūk padomājiet par to.Ārstam ir jābūt altruistam un ja gribi rūpēt par garīgi sliemiem dari to bet neuzsped viņus veseliem cilvēkiem kuri nav pelnījuši tādu nastum un bezjūtīgus parazītus sev uz kakla
Pāris gadus atpakaļ bija ļoti smaga depresijas epizode, kura ne ļoti labi padevās ārstēšanai. Ārste par katru cenu centās mani pierunāt uz slimnīcu. Kad es nepiekritu, iedeva nosūtījumu, un teica - lai padomājot. Tobrīd pat netaisījos pārdomāt, tomēr bija bezmiega naktis, domas par pašnāvību, es biju bez spēka, bet gulēt nespēju. (...) Tā nu vienu rītu devos uz slimnīcu, bet kad es nonācu nodaļā, es sapratu, ka tur negribu atrasties un pateicu, ka labāk tomēr turpināšu ārstēties ambulatori - masiņa nervoza sazvanījās ar manu dakteri un mani pus stundas laikā pieņēma mana daktere. Kas man nepatika- uzkrītoša bija negatīvā personāla attieksme pret pacientiem, neļāva pat bez vajadzības staigāt pa koridori, paspēju dzirdēt dažas replikas, un jā - durvis var atvērt tikai māsiņa pie pults. Drūma atmosfēra. Dakterei pateicu, ka tur justos vēl sliktāk, pārrakstīja nosūtījumu uz dienas stacionāru. To gan es iesaku katram, ja ir nepieciešama nopietnāka palīdzība.
Dienas stacionārs tev dod režīmu. Lai gan sākumā bija dienas, kad es pat nespēju piecelties no gultas, man no dienas stacionāra zvanīja, mierīgā balsī, teica, lai pieceļos un atbraucu pēc zālēm. Tad nozīmēja īsu kursu elektrofarēzē ar diazepamu. Kad pēc apmēram nedēļas - divām jau bija kļuvis labāk - man norīkoja multikomandu - psiohologs, fizioterapeits, medikamenti. Tā mēneša laikā izkārpījos no bedres, atrada man piemērotus medikamentus. Tomēr jāatzīst, ka arī dienas stacionārā bija daži darbinieki, kuru attieksme nebija tā jaukākā. Dienas stacionāra plusi : režīms, multi komanda, brīvība, pieejams dakteris un atgriezeniskā saite par medikamentiem un kopējo stāvokli; mīnusi - jāņem līdzi savas sviestmaizes, jābrauc katru dienu (dažas dienas tikai pēc tabletēm). Un vēl pluss - var ģimenes ārstam palūgt darba nespējas lapu, ja bail ka grāmatvede darbā izpļāpāsies, ka atradies psihenē.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 22?
Ziņa: