Narkomānija

Aizsāka enfuego 

Sasodits
Re: Narkomānija
14.05.2020 01:11
Pats labi zinu, kas ir atkariba.
Re: Narkomānija
16.05.2020 06:39
Sasodits Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pats labi zinu, kas ir atkariba.


Tad padaliesar savu pieredzi par atkarību? Tāpēc ir izveidota sadaļa par narkomāniju!
Joho
Re: Narkomānija
18.05.2020 05:16
Sasodits Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tad jau esi viens no retajiem iznemumiem. Vai tu
> tici Dievam?

Dzīves laikā esmu sastapies ar vairākiem, kam ir bijušas atkarības problēmas. Pilnigi godīgi - ārēji nekad nepateiktu, ka tie ir savādāki cilvēki. Bet es no tādiem, kas ir zemas kultūras cilvēki, jau uzreiz pa gabalu turos, tā kā pat neuzzinu, ka arī tiem tādas ir - un gan jau ir.

Žēl, ka Tev cita pieredze gadījusies. Bet mēs paši izvēlamies, kādos cilvēkos uzturēties, paturi to prātā. Ja vienīgais filtrs šai izvēlei ir materiāli novērojumi, anketa - ko tas lieto vai kā ģērbjas - bet pašu cilvēku nemāk uztvert - tad nav brīnums, ka notiek aplauziens un nākas sapīties ar cilvēkiem, ar ko nevajadzētu.
mad smīkņādams
Re: Narkomānija
04.06.2020 08:23
Joho Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sasodits Rakstīja:
> --------------------------------------------------

> Bet es no tādiem, kas ir zemas
> kultūras cilvēki, jau uzreiz pa gabalu turos,
> tā kā pat neuzzinu, ka arī tiem tādas ir - un
> gan jau ir.

...šis gan ir labs...kurš var noformulēt - augstas kultūras cilvēks?...
Joho
Re: Narkomānija
12.06.2020 12:08
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Joho Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Sasodits Rakstīja:
> >
> --------------------------------------------------
>
>
> > Bet es no tādiem, kas ir zemas
> > kultūras cilvēki, jau uzreiz pa gabalu turos,
> > tā kā pat neuzzinu, ka arī tiem tādas ir -
> un
> > gan jau ir.
>
> ...šis gan ir labs...kurš var noformulēt -
> augstas kultūras cilvēks?...

To jau nevar īsumā tā pateikt. Pamatā izglītots, ar plašu redzesloku. Izkopta valoda, analītiska domāšana. Spēja saprast dažādus viedokļus. Emocionāli nosvērts, racionāls. Interešu lokā nav tikai sagaidīt brīvdienas, lai atpūstos. Pasaule necentrējas ap viņu - rūp lietas, kas neskar viņu personīgi.

Nevar pateikt pēc bļed skaita leksikā. Tāds, bļed, spēs iejusties vajadzīgās kompānijās, pietēlot uzvedību, bļed. Kamēr zema līmeņa, bļed, nahuj, nu bļe, kā lai pasaka, tam būs tikai viena seja, bļed.
Joho
Re: Narkomānija
12.06.2020 12:29
Katrā ziņā augstas kultūras cilvēki spēs redzēt pāri parasto cilvēku domāšanas procesam. To uzvedību nekontrolēs emocijas, kā "Sasodits" komentāru gadījumā. Tie nereaģēs uz kkādiem šabloniem un sociālajām lomām. Ja tiem spēlēs līdz, tad to darīs apzināti.

"Sasodits" domāšana ir līdzīga tiem pašiem narikiem, no kā baidās. Vienkārši komentāru autors ir tajā pusē, viņi - tajā, bet būtībā tā kultūra ir vienlīdzīga. Ja "Sasodits" kļūtu par nariku, tad joprojām domātu tikpat emocionāli nenovērsti, un tā varētu būt bīstama kombinācija, kas apdraudētu sabiedrību.

Mēs katrs atrodam sev tuvākus cilvēkus. Cilvēkus, kas mūs saista vairāk. Un "Sasodits" piesaista citos attiecīgās kvalitātes, kas ir viņai vai viņam pašam. Līdz ar to es redzu to gluži pašsaprotami, kādēļ beigās viņai/viņam ir tāda pieredze.

Ja uzsvars būtu uz cilvēkiem un to īpašībām, nevis akli uz iemācītiem šabloniem - piemēram, narkotikas ir sliktas un visi, kas tās lieto - visi geji ir perversi - utt. - tad būtu savādāk.

Nesaku, ka zema/augsta kultūra viena par otru būtu sliktāka. Ir jau arī citas dimensijas, kurām pievērst uzmanību, analizējot cilvēkus. Citiem, piemēram, saistošāk šķitīs, cik cilvēks ir likumpaklausīgs utml.
Re: Narkomānija
03.08.2020 11:28
Narkomāniju nevar salīdzināt ar kultūru.
Re: Narkomānija
01.09.2020 00:12
Joho Rakstīja:

Esmu ar stāžu narkotisko vielu lietošānā, un ar to nekulturālo loku aprindās bijis, bet es tāpēc nēsmu kļuvis nekulturāls, un spēju būt tāds cilvēks jebkurā cilvēku lokā un vidē, kā arī būt kulturāls, un uzskatu, ka tu mani ieraugot un runājot ar savu attīstīto intelekto un savām gudrībām par kultūru un to cilvēku atpazīšanu kā atpazīt cilvēku nevari.

Piemērs, pazīstami divi narkomāni sēž uz heroīna, abi strādā un runā, kā izglītoti cilvēki, jā protams heroīna devai jāpelna, bet es kad nepazinu viņus es nevarēju pateikt, ka viņi vispār narkotikas lieto, bet lieto jau gadus, kautgan pats biju lietotājs un to narkomānu kultūrā sēdētājs.

Bet procentuāli tādu cilvēku ir maz kuri spēj apvienot narkotikas ar reālo dzīvi un darīt visu, kā normālam cilvēkam!
petīcija
Re: Narkomānija
12.12.2020 19:08
Narkotikas ir jālegalizē ar vienu noteiktu mērķi - jo vairāk narkomānu, jo mazāk narkomānu.
Re: Narkomānija
14.12.2020 00:29
petīcija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Narkotikas ir jālegalizē ar vienu noteiktu
> mērķi - jo vairāk narkomānu, jo mazāk
> narkomānu.


Nu stulbums gan no tavas puses. Legalizēt vajadzētu marihuānu, jo es padzīvoju Amsterdamā kur marihuānu drīkst pīpēt, cilvēki dalījās pieredzē, situācija Amsterdamā ir tāda, tie kuri gribēs pīpēt vienalga pīpēs marihuānu vai legāli vai nelegāli. Marihuānas legalizācija Latvijā veicinās tūrismu un nodokļus, kā arī veicinās nodrošināt jaunas darba vietas, to jāizdara Latvijai, kamēr Igaunija nav to pirmā izdarījusi!

Jo salīdzinot alkoholu un marihuānu, dodu priekšroku marihuānai, kautgan es vairs nepīpēju un man marihuāna vairs nepatīk!



Edited 2 time(s). Last edit at 14.12.2020 00:34 by enfuego.
Re: Narkomānija
24.12.2020 01:07
Kam vajag??
Re: Narkomānija
26.12.2020 02:35
Andrjuxa44 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kam vajag??


Ko vajag. Narkotikas nevaig.
Re: Narkomānija
26.12.2020 09:11
Ja jums kādam piedāvā pārvedāt bagāžassomu vai kautko citu aizdomīgu un par to piedāvā naudu uz citām valstīm ar pasakām, ka somā nekā nebūs, tikai briljanti vai zelts atceraties tur būs tikai un vienīgi narkotikas.

Tas ir padoms. Jo pats uzķēros un knapi izlīdu ārā.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.12.2020 09:14 by enfuego.
Ta tad.ja tu sit sievietei un virietim tad tu neesi cilveks bet gan lupata.un lupatas iet cietuma.tas ari viss.sieviete ir vajA.nesit.nesit sievietem un sievietes nesitis tev
Re: Narkomānija
03.02.2021 03:11
Msn būtu ārkārtīgi interesanti paklausīties pieredzi un padalīties savā, jo īpaši uzzināt, kas un kā. Kā tikt nost, pie tam justies kā cilvēkam...ja nu gadījumā pēc 9 gadiem, kad šis posts ievietots, izlasi manu atbildi, uzraksti, lūdzu uz ab05072@gmail.com
Re: Narkomānija
07.02.2021 14:17
Arcisss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Msn būtu ārkārtīgi interesanti paklausīties
> pieredzi un padalīties savā, jo īpaši
> uzzināt, kas un kā. Kā tikt nost, pie tam
> justies kā cilvēkam...ja nu gadījumā pēc 9
> gadiem, kad šis posts ievietots, izlasi manu
> atbildi, uzraksti, lūdzu uz ab05072@gmail.com

d.sneiders@inbox.lv vari drošoi rakstīt man liela pieredze un veiksmīgas beigas
sadboy
Re: Narkomānija
03.03.2021 18:51
enfuego, apraksti, kādas bija sajūtas, kad iešņauc amfiku? un kādas ir pēc efekta beigām
Re: Narkomānija
06.03.2021 02:07
sadboy Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego, apraksti, kādas bija sajūtas, kad
> iešņauc amfiku? un kādas ir pēc efekta beigām


Effekts pirmajā reizē bija baigais sajūsmu vilnis un enerģiju, viss patikās bija baigais stimulātors, miegs nenāca, dejoju visu nakti, visu labo runāju, bet pēc tam kad pārgāja iedarbība, man bija tā, ka viss riebas un nepatika, bet pirmā reize ir vislabākā.
Re: Narkomānija
06.03.2021 03:38
Bet visiem es ļoti iesaku nemēģiniet heroīnu, jo visi man pazīstamie ir palikuši nemainīgi narkomāni un pat miruši. No labiem naiviem kļuvuši par zagļiem un bandītiem, viņi visu pārdos lai tabūtu devu, mani mēģināja pierunāt, bet labi, ka man bija informācijas par Heroīnu un to lietotājiem, es atteicos!
Re: Narkomānija
06.03.2021 04:23
Esmu lietojis, MDMA(Ekstazī), Amfetamīnu, metamfetamīnu, Marihuānu, Hašišu, Kokaīnu. nevienu no tām narkotikām vairs nelietoju, vnk nav vairs tik interesanti un ģimenes dzīve lika apstādināties.
Rexona
Re: Narkomānija
31.03.2021 22:13
sadboy Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego, apraksti, kādas bija sajūtas, kad
> iešņauc amfiku? un kādas ir pēc efekta beigām


Sekss+amfetamins ir labakais kas vien var but.
Re: Narkomānija
02.04.2021 01:01
Rexona Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> sadboy Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > enfuego, apraksti, kādas bija sajūtas, kad
> > iešņauc amfiku? un kādas ir pēc efekta
> beigām
>
>
> Sekss+amfetamins ir labakais kas vien var but.

Ir baudīts. Pēc tam grūti bija dabīgo baudu atgūt.

Sekss pluss amfetamīns, tā jau jūs arī savas sirdis sapišat, sekss pats pa sevīm ir uzbudājums un narkotikas vēl dubulto to seksa baudu.
Re: Narkomānija
02.04.2021 17:49
Uzsveršu to visiem, ar tiem kuriem lietoju narkotikas, vairs nekomunicēju, komunicēju ar tiem kuri izlīdā ārā no tās bedres un pat daži neticamie pārstāja lietot.
youtube
Re: Narkomānija
18.05.2021 13:28
https://youtu.be/BVg2bfqblGI - par to, kā bērnības pieredze ietekmē atkarību veidošanos.
Re: Narkomānija
29.11.2021 00:41
youtube Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> https://youtu.be/BVg2bfqblGI - par to, kā
> bērnības pieredze ietekmē atkarību
> veidošanos.


Redz attīstības pusaudža gados ir riskanti mēģināt kādu no vielām, kas veido atkarību, tām var būt fatālas sekas. Es sāku tikai 20 gados kautko pamēģināt.

Jo smadzenes neattīstītākas un organisms nepilnveidojies jo lielāka varbūtība uz atkarību un to sarežģījumiem to atrisināt un tikt galā.

Bet statistika jau ir tāda, atkarību nejūt cilvēks tad, ja ir pietiekoši naudas, problēma sākas, kad nav vairs naudas!
mad garāmeot
Re: Narkomānija
01.12.2021 15:50
enfuego Rakstīja:

>
> Bet statistika jau ir tāda, atkarību nejūt
> cilvēks tad, ja ir pietiekoši naudas, problēma
> sākas, kad nav vairs naudas!


...par to arī stāsts...:)...

PS iepriekšējos postos Tevis uzskaitajām baudvielām esmu arī gājis cauri...ir viens BET...arī opiātiem, tajā starpā heroīnam...un - eče, nolīdu bez lielām pūlēm pēc ilgtošas pieredzes...kā nolīdīsi ir atkarīgs no attiecīgās substances tīrības pakāpes un pelēkās vielas daudzuma lietotāja rumpja tapā...pa retam pablēņojos ar citām baudvielām, bet atpakaļ uz opiātiem mani ar varu neaizvilks...durties lai varētu daudzmaz sakarīgi eksistēt?...nu nē...
Re: Narkomānija
05.12.2021 06:56
mad garāmeot Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego Rakstīja:
>
> >
> > Bet statistika jau ir tāda, atkarību nejūt
> > cilvēks tad, ja ir pietiekoši naudas,
> problēma
> > sākas, kad nav vairs naudas!
>
>
> ...par to arī stāsts...:)...
>
> PS iepriekšējos postos Tevis uzskaitajām
> baudvielām esmu arī gājis cauri...ir viens
> BET...arī opiātiem, tajā starpā heroīnam...un
> - eče, nolīdu bez lielām pūlēm pēc ilgtošas
> pieredzes...kā nolīdīsi ir atkarīgs no
> attiecīgās substances tīrības pakāpes un
> pelēkās vielas daudzuma lietotāja rumpja
> tapā...pa retam pablēņojos ar citām
> baudvielām, bet atpakaļ uz opiātiem mani ar
> varu neaizvilks...durties lai varētu daudzmaz
> sakarīgi eksistēt?...nu nē...

Mani mēģināja pierunāt uz heroīna, bet nesanāca, un es nēsmu nekad dūries, tikai celiņš un šņauciens, arī tagad par velti ja piedāvātu es marihuānu nepīpētu!
Narkomàns nav cilvèks
Re: Narkomānija
27.12.2022 18:20
Narkomàniem un narkodìleriem vienìgàis valsts atbalsts, ko ir pelnìjußi, bùtu lode pierè. Neließi, salaßñas, deģeneràti!
Re: Narkomānija
22.01.2023 05:57
Narkomàns nav cilvèks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Narkomàniem un narkodìleriem vienìgàis valsts
> atbalsts, ko ir pelnìjußi, bùtu lode pierè.
> Neließi, salaßñas, deģeneràti!


OK visiem alkoholiķiem un tiem kuri to tirgo arī LODI visime pierē!
mad melanholisks
Re: Narkomānija
23.01.2023 19:38
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> OK visiem alkoholiķiem un tiem kuri to tirgo arī
> LODI visime pierē!

...piekrītu par visiem 100...

...visiem dirsējiem:

https://www.youtube.com/watch?v=L27O8zPgzxo
:
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 2?
Ziņa: