Vientulība slimajiem un iepazīšanās.

Aizsāka Adam Gontier 

Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
24.03.2012 19:20
Zinu, ka šis nav iepazīšanās sludinājumu portāls, bet nezinu, kur citur vērsties. Esmu pajauns šizofrēniķis, ļoti vientuļš, gribētu satikt kādu psihiski nepilnvērtīgu džeku draudzībai un varbūt kopdzīvei.
(lai cik ultra mega hiper super tizli tas arī neizklausītos)
Adams ir intelektuāli (patiesā nozīmē) attīstītākais cilvēks, kādu esmu līdz šim saticis.
Ja vien kādam būtu vēlme šo izcilo personību balstīt un attīstīt!!!
(Klātesošie katoļi - viņš ir svētais, līdzīgi kā tēvs Pio)
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
24.03.2012 22:07
Visi, dažādu problēmu vai vienkārši garlaicības māktie, aicināti uz jauna foruma
migla.list.lv
Ikdienas sarunām, es arī tur regulāri figurēju.
P.S. No šejieniešiem mani fascinē Lāsēns un enfuego ;D ;D ;D
mad smīkņādams
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
25.03.2012 22:35
...ir tās pantiņš par Jāņiem...lielais sienu pļāva, kurmet mazais...nja...
...un ir sakāmvārds par kaķi, kurš pats sev ceļ asti...
...ut, utt...

...:)...
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
29.03.2012 16:57
Adam Gontier Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Zinu, ka šis nav iepazīšanās sludinājumu
> portāls, bet nezinu, kur citur vērsties. Esmu
> pajauns šizofrēniķis, ļoti vientuļš,
> gribētu satikt kādu psihiski nepilnvērtīgu
> džeku draudzībai un varbūt kopdzīvei.
> (lai cik ultra mega hiper super tizli tas arī
> neizklausītos)


Nē, tas vienkārši izklausās ultra mega hiper gejiski.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
29.03.2012 17:08
existential fool Rakstīja:
> Nē, tas vienkārši izklausās ultra mega hiper
> gejiski.
a kādas Tev problēmas? mani varbūt tava heterosexualitāte besī.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
29.03.2012 17:26
Nahren Tev jābaksta kāds tēvainis anālā, vai jāsaņem tas no viņa? Tas vnk. ir pretdabiski. Mans minējums- bērnībā kāds Tevi ir seksuāli izmantojis. Parsati no tā tas viss arī attīstās.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
29.03.2012 17:50
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nahren Tev jābaksta kāds tēvainis anālā, vai
> jāsaņem tas no viņa? Tas vnk. ir pretdabiski.
> Mans minējums- bērnībā kāds Tevi ir seksuāli
> izmantojis. Parsati no tā tas viss arī
> attīstās.


Mani varbūt fascinē pretdabiskais un slimais, jo es vnk esmu slims; nepareizs minējums, neviens nav mani izmantojis; un mana tēma NEIMPLICĒ nekādas sexuālas darbības, tur tikai pateikts, ka gribētu atrast džeku. tas, ka Tu tūlīt pievērsies sexuālām darbībām, daudz vairāk liecina par Tevis paša samaitātību un morālo netīrību, nevis manējo. esmu apmierināts ar savu homosexualitāti, un tādi komenti kā Tavējais nekādi man nevar likt justies slikti.
katru reizi kad paceļas šis jautājums, es nespēju noticēt ka ir tik debīli cilvēki kas nesaprot ka seksuālā orientācija cilvēkam ir iedzimta. existential durak, vai tu savu orientāciju izvēlējies, kad tev iestājās pubertāte? varbūt varētu pastāstīt kā tas notika - tu apsēdies uz poda ar divām bildēm - vienā pupīga modele un otrā seksīgs modelis - un izdomāji kas tev labāk patīk un uz kuru no viņiem tu d*očīsi?

starp citu to jau pamatskolā anatomijā māca, ka orientācija iedzimst, bet protams ir cilvēki kas skolas solā tikai urbina degunu un vēlāk pieaugot zem atbilstošiem nikiem raksta debīlus komentārus internetā.
ugh Rakstīja:
------------------------------------------------------
> starp citu to jau pamatskolā anatomijā māca, ka
> orientācija iedzimst, bet protams ir cilvēki kas
> skolas solā tikai urbina degunu un vēlāk
> pieaugot zem atbilstošiem nikiem raksta debīlus
> komentārus internetā.

Nez kādēļ mani nepārsteidz Tev pamatskolā iedročītais.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
29.03.2012 23:57
Adam Gontier Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> existential fool Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Nahren Tev jābaksta kāds tēvainis anālā,
> vai
> > jāsaņem tas no viņa? Tas vnk. ir
> pretdabiski.
> > Mans minējums- bērnībā kāds Tevi ir
> seksuāli
> > izmantojis. Parsati no tā tas viss arī
> > attīstās.
>
>
> Mani varbūt fascinē pretdabiskais un slimais,
> jo es vnk esmu slims; nepareizs minējums, neviens
> nav mani izmantojis; un mana tēma NEIMPLICĒ
> nekādas sexuālas darbības, tur tikai pateikts,
> ka gribētu atrast džeku. tas, ka Tu tūlīt
> pievērsies sexuālām darbībām, daudz vairāk
> liecina par Tevis paša samaitātību un morālo
> netīrību, nevis manējo. esmu apmierināts ar
> savu homosexualitāti, un tādi komenti kā
> Tavējais nekādi man nevar likt justies slikti.


Tu pats runāji par tuvākām attiecībām. Vai tad nē? Nu veismi darba, bet zini- neviens mūsus abiedrībā neciešs gejus. Tu tieāšām domā tā būtu tava laime?
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
30.03.2012 00:35
Kuru rausta, ko cieš vai necieš sabiedrība, es varbūt arī neciešu sabiedrību, tā ka abpusēji.
Mauze Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nez kādēļ mani nepārsteidz Tev pamatskolā
> iedročītais.

kas tad nu, eksistenciālais muļķītis tagad sāks slēpties zem sievišķīgiem nikiem, vai tik pats nav slēptais netradicionālais..
pamatskolu es pieminēju tikai cita starpā - jebkurš kaut cik intelektuāli attīstīts cilvēks saprot ka orientācija iedzimst.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
30.03.2012 03:01
Ko nozīmē - "neviens mūsu sabiedrībā necieš gejus"? Ir kāds pētījums, kurā pierādīta 100% neiecietība? Kāpēc man testiņu neiedeva izpildīt? Vidē, kurā es uzturos, neiecietība pret homoseksuāļiem nav novērojama - varbūt homoseksuāļi un tie, kuriem no viņiem nav bail, nav daļa no sabiedrības, neskaitās? Tas gan būtu loģiski no homofoba viedokļa, ņemot vērā, ka homofobiem bieži ir raksturīgi izslēgt no redzesloka visu, kas viņus satrauc, un izlikties, ka tas neeksistē.
Nu tas, ka homoseksualitāte ir iedzimta nav pierādīts un es personīgi tam neticu.
Lai kā man gribētos būt iecietīgam pret homseksuāļiem, jāsaka, man tiešām viņi krīt uz nerviem un īsi sakot liekas absolūti pretīgi.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
30.03.2012 09:35
Pret lesbietēm man gan nav nekādu aizspriedumu. :)))



Edited 1 time(s). Last edit at 05.04.2012 00:03 by existential fool.
ir divi varianti kapēc cilvēks ienīst gejus kuri tam nav neko nodarījuši:

- viņš pats ir gejs un ir nelaimīgs dēļ tā, un līdz ar to ienīst visus sev līdzīgos
- viņam ir mazs krāniņš vai mazspēja vai abi kopā, un ienīstot gejus viņš cenšas pierādīt sev un visai pasaulei, ka viņš ir īsts vīrietis un ka viņam viss ir kārtībā

man domāt ka duraks ir otrais variants par cik viņš pieminēja lezbietes - neviens vīrietis kuram viss ir kārtībā nedeklamē kā viņam patīk sievietes.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
30.03.2012 10:36
Vienkārši man ir kaut kāds pretīgums, ka cits vīritis ir čamdijīes ap cita veča daiktu, varbūt vēl dibenā izvalēts. Kaut kā es viņā neredzu vairs vīrieti un sieviete tā arī nav. Tā kā es īsti nesaprotu, kas viņš tagad ir.

Man jau nav nekādas sliktas reakcijas pret viņiem sabiedrībā, viņi jau dzīvo, man netraucē un esmu pieņēmis,kā tāda nu ir mūsus sabiedrība, bet draugus gan es sev tādus negribētu.
ugh, pilnīgas muļķibas. Es ilnīgi noteikti neiederos nevienā no tavām grupām, tāpat kā liela daļa citu cilvēku, kam ir aizspriedumi pret gejiem. Protams, publiski, jau es drošvien pret geju neizturētos savādāk kā citiem. Bet vispār grūti tiekt, nekad nevienu geju neesmu pazinis :D
Guntis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu tas, ka homoseksualitāte ir iedzimta nav
> pierādīts un es personīgi tam neticu.

tātad tu uzskati ka visi cilvēki paši izvēlas savu orientāciju. vai drīkst zināt, kurā brīdī tu pieņēmi lēmumu, ka tev patiks sievietes? varbūt vari pastāstīt arī par citiem saviem lēmumiem: kā tu izvēlējies sev acu krāsu, pēdas izmēru, personības tipu utt.

neviens jau neafišē ka viņš savu krāniņu bāž 'ne tur' vai dara citas darbības, tapēc jau jūsu homofobu izlēcieni ir tik kretinējoši. piemēram man vienīgā reize mūžā kad es nepatīkamā kārtā saskāros ar gejiem bija kad viens geju pāris mani uzkrītoši ar interesi pētīja publiskā vietā. tas tiešām bija pretīgi, bet vairumā gadījumu tu nemaz nepateiksi ejot pa ielu vai cilvēks ir gejs.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
30.03.2012 14:14
Daudz biežākas gan ir situācijas, kad heteroseksuāli vīrieši uzskata, ka ir pieņemami publiskā vietā grābstīties un trīties ap svešām meitenēm. Jebkāda negribēta un neadekvāta uzmanība ir nepatīkama, neatkarīgi no tā, kura dzimuma vai seksuālās piederības pārstāvis to pievērš.
Es arī esmu vientuļš un labprāt iepazītos draudzībai ar diskusijas autoru, tomēr negribu nekādas homoseksuālas attiecības. :(
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
30.03.2012 19:08
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Njā, es pediņam roku spiest negribētu. Nu ko
> padarīsi, ka nepatīk šitie čibriku
> sūkātāji.
>
> Bet lūk pret lesbietēm man gan nav nekādu
> aizspriedumu. :)))

Tas, ka Tev patīk lesbietes, ir normāla heterosexuāla vīrieša reakcija, tomēr pasludināt to par kkādu axiomu, tipa, lesbietes - cool, geji - fui; tur runā vienkārši Tavs mačo ego, nevis veselais saprāts. Tu iedomājies, ka man varbūt ir pretīgi, ka Tu ap pežu esi gramstījies un es arī negribētu spiest Tev roku (tā gan nav taisnība, man ir pilnīgi vienalga, es te vienkārši paturpinu Tavu domu gaitu).
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
30.03.2012 19:25
tetete Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es arī esmu vientuļš un labprāt iepazītos
> draudzībai ar diskusijas autoru, tomēr negribu
> nekādas homoseksuālas attiecības. :(


es neesmu nekāds hipersexuālais un neprasu nekādas sexuālas attiecības, to te ir pamanījušies izvērst citi komentētāji. arī pat to "kopdzīvi" es biju domājis galvenokārt, ka negribu mūžīgi dzīvot viens, nevis ka gribu kādu, ar ko pisties rītā vakarā.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
30.03.2012 19:45
Tas, ko es gribēju pateikt ir, ka vēlos labu draugu, iespējams, arī ar kkādām psihiskām problēmām, neizdevušos dzīvi utt., kas mani saprastu, jo ir grūti saprasties ar veselajiem, pareizajiem, laimīgajiem un kādiem tur vēl. Tas, ka daži manu textu uztver kā kko no gribu.lv repertuāra, nav mana atbildība.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
30.03.2012 19:56
jāteic, ka te nav justs neviens gejs ar kādām psihiskām problēmām, varbūt ir bijuši tādi, kas lasa, bet neraksta, kā arī tādi, kas ļoti maz ko par sevi saka.

un šādas tēmas ievietošana gandrīz droši garantē, ka būs arī naida kurināšana.

tāpēc varbūt var ievietot tēmu, pielikt savu e-pastu un to aizslēgt, vai tml.

bet ja par Tavu ideju vispār, tad divi cilvēki kopā ar psihiskām problēmām, manuprāt, var būt zināms izaicinājums, jo ko darīt tad, ja abi grib, lai viņus saprot gandrīz vienlaicīgi un abiem ir "melnā diena" vienā un tajā pašā laikā?
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
30.03.2012 20:08
Runcene,
Viss ir OK, nav nekāda naida kurināšana. Lai izsakās, kam ir, ko teikt. :)
Adam Gontier, Tu pats rakstīji par savu homoseksualitāti. Man nav nekas pretī pret to kā tādu. Bet nu tā atklāšana pēc aicinājuma dzīvot kopā utt... tas ir diezgan baisi. Un mīelstība un attiecības noteikti nav obligāti ar seksu. Otrs cilvēks nevar garantēt, kādā veidā Tu par viņu skatīsies un domāsi. Jo Tava pārliecība par kopā dzīvošanu uz mūžu velk pēc tā, ka Tu gribi tieši atrast sev partneri, pat ja ne seksa partneri. Man personīgi liktos interesanti iegūt draugu, kuram ir šizofrēnija un kurš jūtas vientuļš, kuram ir maz draugu, tomēr es labprātāk dzīvotu kopā un "veidotu ģimeni" ar meiteni. :)
"vēlos labu draugu, iespējams, arī ar kkādām psihiskām problēmām, neizdevušos dzīvi utt."

Es ieteiktu arī nemērķet uz neko tādu - tas nenozīmē, ka Tu ar šo cilvēku būsi laimīgs, drīzāk jūs abi uztrauksieties viens par otru un kopā ieslīksiet vēl dziļākās problēmās un depresijā. Es to no pieredzes saku, jo man arī bija tā, ka es jutos ļoti slikti un tā domāju, beigās satiku arī tādu pašu cilvēku, bet rezultāts bija, ka mana dzīve kļuva vēl drausmīgāka. Par laimi tagad viss ir kārtībā. Depresija un viss pārējais ir vairāk kā pašhipnoze, kā Tu domā par sevi un citiem, kā Tu domā par dzīvi un cik Tu pats spēj problēmu saredzēt. Es ieteiktu Tev iegūt nenopietnu draugu, kas Tevi uzjautrinās un liks uz lietām un, tai skaitā problēmām, paskatīties kā maznozīmīgām un pašam nebūt tik nopietnam. Neskaties uz to, cik esi slims, bet cik esi vesels.
Ma bija atindēšana slimnīcā no 37 tabl. tizercina,draudzene no citas pilsētas pazvanīja 112 un tie pa logu ielīda un izglāba atkal...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: