Esmu izmisumā, varat palīdzēt

Aizsāka Herberts 

Herberts
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
22.08.2012 23:13
Tie nav vienkārši murgi, kas rodas no depresijas. Ir klājies smagāk par vienkāršām domām, kas veselam cilvēkam nekad prātā nenāktu, kas ir nācis man, tāpēc es zinu caur ko es esmu gājis cauri un es zinu, ka tas kas ir noticis ar mani, nav normāli, bet tajā pašā laikā, redziet es jums rakstu par savu datora problēmu... Šobrīd es varu tikai cerēt, iedomāties, ka tā nav, bet tās ir manas iedomas... Tomēr, varbūt tā nemaz nav? Man nav šī pārliecība, jo varbūt tas ko es domāju, ir patiesība?
Man šīm domām ir jāliek aizvērties ciet, jo tie tiešām ir kā murgi un es te visu nevēlos rakstīt un es tāpat konkrēti to nevaru rakstīt, jo es daudz ko aizmirstu un pēdējā laikā es daudz ko neatceros...
''nezinu'', kāpēc tas nav likumīgi? Lūdzu sīkāk, jo manam prātam ar to vien nepietiek! Lūdzu nevajag mani mierināt, bet rakstīt taisnību.
Varu pateikt tikai to, ka manas problēmas sākās ar to, ka man šķita ka esmu slims un es meklēju sev slimības... Tālāk sākās jau citi murgi, ka piemēram mani meklē un es nonākšu cietumā, jo varbūt ko sliktu esmu izdarījis... Tad mani izseko, vēlas noindēt... Reāli, tik daudz kas, ka grūti atcerēties, jo daudz kam iziets cauri... Jūtos ka esmu kā divi cilvēki vienā... Ir brīži, ka patīk būt cilvēkos, esmu priecīgs, bet tad viss mainās un staigāju pavisam cits cilvēks, ar riebumu pret cilvēkiem, vai nav vēlmes nekur vispār iziet laukā un atrasties tuvu cilvēkiem sākas panika, jo viņi uz mani skatās, novēro un par mani smejas...
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
23.08.2012 00:27
Varbuut laiks pie psihiatra aiziet...
taisnības kā tādas nav - dzīvē viss ir relatīvs
laikam irracionālas bailes :)
visiem cilvēkie ir no kaut kā bail - kādai/am no tumsas, citiem no zirnekļie - tās visas ir fobijas (piem. klaustrofobija, homofobija utt)...
Tavā textā es nevaru saprast, no kā tieši Tev ir bail..., kas tā par "likumību"...?
p.s. tagad man arī ir bail :)))
Herberts
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
23.08.2012 21:39
Likumība es domāju, vai kāds vispār var ko tādu caur datoru piedāvāt? Turklāt pēkšņi, parastā portālā, kurā piemēram ziņas ir par medicīnu un tad pēkšņi izlec kāds logs kur ko tādu piedāvā(ko es jau pašā sākumā rakstīju).
Un vai ļaunprātīga, vai bez cilvēka ziņas iegūti dati, ir likumīga lieta?
Es nevienam savus datus neesmu devis. Es ceru, ka tās ir manas iedomas. Bet nav tik viegli nedomāt.
Ja kāds nezina par ko runa, tad kā jau es rakstīju, kāds caur datoru, internetā, pēkšņi piedāvā ''Vai piekrīti atdot visu kas Tev pieder?'' un piemēram ja es netīšām uzpiežu ''Jā'', ''Labi'', ''Piekrītu'', tad pie manis brauks tas kurš piedāvāja un man atņems to kas man pieder??? Es zinu, ka iekšēji es esmu cilvēks cīnītājs, bet esmu ļoti viegli ''sajaucams'', ka man ātri var uznākt ''psihie'', ka sāku izturēties ļoti naidīgi. Palīdziet man tikt galā ar šo lietu. Neviena pamatota atbilde, nezinu ko domāt... Nevēlos nekādu psihiatrus... Es zinu, ka esmu normāls...
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
23.08.2012 21:42
nu piedod, bet neizklausās gan, ka esi pilnīgi normāls...
Es, laikam, tik daudz nedomātu par lietām, kuras nevar vairs izmainīt..., bet ja domātu, tad i-netā to nerakstītu :))) (nu katram ir kādi noslēpumi..., gandrīz katram)... :))
un jā, to textu patiešām grūti, gandrīz neiespējami izprast tieši tā, kā to saproti un/vai domā Tu...
Man jau gan liekās, ka ar cilvēkiem notiek tas, kam viņi paši tic vai, vismaz grib ticēt...
To var nosaukt par tādu kā pašsuģestiju (noskaņošanos vai ietekmēšanos)...
Jāuzmanās, ja sistemātiski notiek kādas nepatikšanas...
Fuu, noguru, mēģinot saprast un tik un tā neesmu pārliecināta, vai kaut ko "sapratu"..., rakstīju vienkārši tā, uz kaut kādu mistisku izjūtu... :)))
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
23.08.2012 22:13
Ne vienmēr cilvēks, kurš vēršas pie psihiatra, ir nenormāls. Bet cilvēks tāds gan var kļūt, ilgstoši ciešot no visādiem gājieniem, ko izspēlē viņa psihe.

Ja gribi izvērstāku atbildi, kāpēc tas, ko apraksti, nav likumīgi, jāvēršas juristu forumos nevis psihiskās veselības forumā.
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
23.08.2012 23:18
Herberts

Man ir pamatota atbilde. Tev ir vajadzīgs psihiatrs. Un jo ātrāk, jo labāk. Atbile ir pamatota ar Taviem ierakstiem forumā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
aberz
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 00:11
Herberts Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labi, mana problēma nav saistīta ar datora
> restartēšanos, bet ar likumīgu kā tādu, vai
> tas ko es jautāju, vispār ir iespējams?
> Nekādus datus es nevienam neesmu sniedzis, bet ja
> kāds ļaunprātīgi tos iegūst? Gan jau ka katrs
> cilvēks ir reģistrēts kādā datu bāzē. Es
> vēlētos normālas atbildes, nevis ņirgāšanos
> par mani, jo ja nav ko rakstīt, tad labāk neko,
> jo tā jau man tie nervi netur.

neko tut tur nevari nospiest nepareizi datorā...
muļķības

un ja tu jūti ka tevi novēro varbūt arī novēro jo vienkārši ir vīrusi kas ļāuj citiem rakties pa tavu datoru

a būtibā lai tu kautko nospiestu un būtu atbildīgs tev ir jāsarunāpiemēram ar mani vai banku jāuzraksta uz papīra
līggums ar tavu parakstu ka tādu un tadu ciparu kombināciju zini tikai tu un es un ja tu tos ciparus rakstisi tad kad es
tev prasīšu tad tas esi tu un ... citādi var spiest ko grib...nekas nav..

ja nevadi savus bankas datus tad ir ok
sliktākais ir ja tu kautko nopērc un tev atved tad prasīs maksat laikam
bet tu tak nesaki adresi utt...

katrā ziņā ar vīsrusu var parņemt visu datoru un arī tavā vietā visko spiest
var pierādīt no kura datora ir rakstīts a būtībā nevar pierādīt ka tas biji tu

ja nav tie cipari ko zni tikai tu un tas ar ko tu noslēdzi līgumu

teorētiski dati nav aizsargāti un dators ir jāmet ārā
vienīgais kas tevi sargā no naudas noņemšanas no konta ir tikai tas ka zagt nav labi
tapat kā tev uz ielas pārsvarā neviens neņēm naudu ta vienkārši nost , jo tas nav labi
aŗī datorā internetbankā bet nevis tapēc ka nevar bet trāpec ka nav īsti labi :-)
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 01:28
Varbūt tev ir jāiziet kautkādi dator kursi, un jāizlglītojas par to tavu problēmu?
Herberts
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 11:23
Es neko nesaprotu! Paldies tiem, kas cenšas kaut kā palīdzēt.
Bet ja kāds piedāvā, piemēram ''Vai tu piekrīti atdot visu kas pieder tev un tavam onkulim?''... un ja mans onkulis izmanto šo datoru un darbojas ar saviem datiem, iet bankās, u.t.t., tad es viņa vietā varu piekrist, ka viņam kaut kas ir kādam jāatdot?
Problēma ir lielākā tāda, ka es neko neatceros kur ko esmu spiedis, kāpēc dators restartējas, jo vienkārši mirkļa impulsā domājot par vienu, aizmirsu par pašu svarīgāko un neko neatceros, tāpēc liekas, ka piedāvāt varēja jeb ko... piemēram, atdot savu suni...
Bet mūsdienās taču notiek darījumi arī caur datoru, vai ne?
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 12:03
Herberts

Nomierinies un aizmirsti par šo huiņu. Un galvenais, nestāsti par to cilvēkiem kas Tevi pazīst. Citādi kāds sapratīs, ka var Tevi paņemt uz muļķi un atsūtīs kādu pēc mantām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 13:02
Ko tu te nesaproti, tu esi tiešām daunis, izmest datoru ārā vai pārdot nav grūti takš, ko tu te man muldi pasaku stāstītājs.
Izmet datoru ārā un tavas domas par jā vai nē pazudiš un nebūs tev paniksas, kas ir patīk tev tas dators tomēr!
Herberts
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 20:12
Es nevienam nekad neko neatdošu!!! Mans ir mans un viss!!! Bet tās domas ir tik dumjas, bet arī baisas... Es jau pats saprotu, ka nekas tāds nav likumīgi iespējams, bet vienalga, vēlos lai kāds to apliecina, jo citādi šķiet, ka tā domāju tikai es!!!
Herbert - vai tik Tev nav pārāk "tuvas", lai neteiktu, intīmas attiecības ar datoru ;)))
piedod, bet tā izskatās :))) (nebaidies, es Tevi neredzu)! :)))

Jebkurā cilvēkā parast darbojās četri, laikam, spēki : 1. domas, 2. sajūtas, 3. emocijas un 4. izjūtas (nepieminto instinktus, zemapziņu, virsapziņu, kolektīvo zem/apziņu..., kas tur vēl, intuīcija u.c. utt)..., visam tam ir jābūt kaut kādā līdzsvarā.
Ja cilvēks ilgstoši norobežojās un ir viens, tad var rasties kaut kas līdzīgs halucinācijām (ne velti stingrā režīma cietumos ir vieninieku kameras - izolācija skaitās bargs sods un jebkuram var sākt braukt jumts)...
Šķiet, Tev iekšējais līdzsvars arī ir kaut kur kaut kā pajucis...
bet kam negadās... :)
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 21:41
Zive,neapvainojies,bet-ar ko atšķiras sajūtas no izjūtām?:)

jekabs19@inbox.lv
nu tas priekš Tevis, ivars61..., lai Tev būtu par ko padomāt :)))
p.s. man vairāk interesē el. urbis - nopietnii! ;)))
p.s. ups..., domu nepabeidzu...
lūk..., tātad..., ar to arī atšķirās izjūtas no sajūtām... :)))
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 22:50
nu,tā varbūt nav tik liela problēma.ko tad urbsim?

jekabs19@inbox.lv
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 22:51
Herbert, Tev vajag pieņemt Jēzu par savu personīgo glābēju un Tu tiksi šķīstīts un atbrīvots no visām savām ciešanām! Mūžīgi mūžos, āmen! Pietam vēl Tev pienāksies mūžīgā dzīvošana debesīs.
ai, man virtuves skapītis pa grīdu mētājās... :)
bet vēl vairāk interesē karstā gaisa fēns - es logu nevaru pasūtīt, kamēr pie balkona durvīm kaut kas nav ar grīdu izdarīts - esmu pat dabūjusi mazo slīpmašīnu un jau nopirkusi smilšpapīrus... :)
Tā es te ņemos - starp remontdarbiem, ar vienu roku pie datora, ar otru roku zīmēju kaut kādas puķītes... :)))
Nu patīk man nodarboties ar interjera dizainu u.taml. ...
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 23:08
a man patīkās ar vienu roku tamborēt, bet ar otru kaut ko uzskribilēt forumos... un pavadībā klausīties klasisko mūziku...
a es vakar noriju trīs malkus šampānieti..., vairāk baidījos dzert, jo, ja dzertu vairāk, tad man kļūtu vientuļi, jo..., pa daudz iedzerot es palieku mazliet savāda un vairs nespēju lasīt nopietnas grāmatas... :)))
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
24.08.2012 23:42
"pa daudz iedzerot" sanāk, ka Tu paliec normāla :) tātad vajag vairāk dzert! :) tās "nopietnās" grāmatas nav priekš cilvēkiem, kas dzīvo, bet vairāk priekš tiem, ks novēro dzīvi no malas
iedzert es nemāku..., patiešām..., es patiešām gribētu gleznot..., bet grāmatas ir vienīgās, kas ar manīm sarunājās (un tas ir svarīgi man) tas, lai kāds ar manīm interesanti sarunātos..., kaut ko interesantu pastāstītu..., nu, vienkārši pabūtu tuvumā... :)

Par dzeršanu runājot - to es nemāku..., vienreiz mācījos un sapratu, ka dzert es nedrīkstu, jo kaut kā pazūd mēra sajūta..., diemžēl... :)

p.s. Paldies par Jūsu sapratni! :)
Re: Esmu izmisumā, varat palīdzēt
25.08.2012 01:31
Zive, man ir tā priekšrocība, ka gadu gaitā gandrīz pilnīgi esmu zaudējis to neērtuma sajūtu. Jaunībā tik bieži esmu juties neērti... bet tagad beidzot esmu iedarbinājis aizsardzības mehānismu un... vuaļa... nav vairs... :) Bet vai Tu nepieļauj domu, ka es varētu kādreiz arī jokot? :) Starp citu man ir daudz instrumentu un es protu tos vērtēt...

Nu a nervu sabrukums man nederaud. Regulāri lietoju paša izslavinātos vitamīnus + šodien par godu pirmajai piektdienai nedēļā nedaudz Tullamore... :)

Bet pats ākstīgais koments sakarā ar to, kā es redzu, kā viens garīgi nevesels čalis dancina veselu baru ar forumiešiem un liek viņiem meklēt risinājumu kaut kāda stulba uzlecošā loga sakarā... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ku! kas ar Tevi?
jādomā, ka tā ir kāda ĪPAŠI izsmalcināta ironijas forma... :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: