Heroins - Metadons - Subaksons - Subiteks

Aizsāka shaman 

Heroins - Metadons - Subaksons - Subiteks
04.09.2012 21:12
Diemzhel esu atkarigs no narkotikam ! Meginu arsteties bet nau viegli , pa saviem 23 esu laikam pameginajis visa veida narkotikas , bet nekad nebiju aizdomajies ka kadreiz aizies viss tik talu ka sedeshu uz "sistemas" ja kads var palidzet atrast atbildes ? Man ir ljoti daudz jautajumu tieshi pa heroinu un metadonu "esu arzemes un ar to valodu ir ka ir kad arsti sak gudri runat pusi nesaprotu " Biju iedomajies ka par heroinu un metadonu zinu visu bet serfojot pa forumiem lasot ierakstus tieshi par heroinu un metadonu es vairak neko nesaprotu katrs cilveks raksta kautko vispar citu var redzet ka dzive pat isti narkotikas nau redzejis ))))))
mad no malas
Re: Heroins - Metadons - Subaksons - Subiteks
05.09.2012 00:26
...stāžs daudz lielāks par Tavējo...no sistēmas izlīdu pirms 12 gadiem...visas Tevis uzskaititās baudvielas labi pazīstamas...un Tavs stāvoklis arī...

...mazs padoms...vismaz man tas palīdzēja...vispirms neuztver savu sliktās sajūtas kā lomkas...grūti tas ir, bet mēgini...neuztver šo stāvokli kā mirstamo vainu...un beidz vaidēt...vaidēšana noved pie sevis žēlošanas, kas savukārt pie nākamā dozņaka - ak, es nevaru izturēt utt, utt...

...Tev neviens nepalīdzēs...vismaz šo stāvokli neatņems...tas jāiziet pašam cauri...un te palīdz tikai pohujisms...
Re: Heroins - Metadons - Subaksons - Subiteks
05.09.2012 01:07
Dzer alkoholu non stopā, vismaz mēnesī, kā tad attejot arī būs lomkas??? Alkohols takš slāpē nervu sistēmu. Man paziņa arī lieto metadonu, jo no heroīna nevar attiet, tāpēc domā ka gera4a aizvietotājs būs labāk, kā heroīns.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.09.2012 01:08 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 3?
Ziņa: