Lomkas "kumari"

Aizsāka shaman 

Lomkas "kumari"
05.09.2012 11:05
Diezgan ilgu laiku sedeju uz heroina un kreka +65mil metadona . Tarchal gadus 2 uz sistemas . . . . . 2 meneshus neko nelietoju jau 12 diena ka nelietoju pat metadonu . Nosakuma baigi mocijos grieza visu neguleju domaju neiztureshu jo bija relai ljoti lielas LOMKAS jau ka 2 dienu jutos diezgan normali jo naktis varu aizmik ar mokam bet izguljos . Kas mani visvairak tagad satrauc nevaru saprast kadi pobochnie efekti paliek no narkotikam ko lietoju ! VAI TAS IR ISLAICIGI ? VAI TAS IR NO LIETOSHANAS ? VAI JAMEKLE PROBLEMA CITUR ? Jau ka 4 nakti ec kartas pamostos nosvidis (vienkarshi slapjsh) itka butu apliets no spainja un ir ljoti augsti !? Kad parstaju lieto medatonu sajutu sapes vedera apakshdalja labaja puse tauta saucamais "PAH" bet nekad neesu duries taja vena bet vinja neta ka sap bet ir aptukusi un spiezh staigajot nejut bet liekoties gulet visulaiku sajut to nepatikamo spiedienu !? No rita pamostoties ir slikta dusha , bet vemiens nenak !? Shkjaudu ta ka traks !? Esu ieverojis ka esu palicis kautkads vargs , pie minimala atsitiena spiediena sajutu sapes es palicis kautkads vargs " agrak nodarbojos ar sportu sacensibas un t.t tagad tada stavokli mantas nau aptverams ka es to agrak dabuju gatavu " =[[[
Re: Lomkas "kumari"
05.09.2012 11:45
Es arī agrāk tāds pats biju, sportists, un vesels cilvēks, tagad pēc abstienču sindromiem, kurus es agrāk varēju izsturēt, salāpoties ar zāli. Tagad es neko nevaru lietot, ne zāli, ne amfetamīnu, jo psiholoģiskās problēmas palikušas uz "mūžu". TEv vaig iet pie Psihiatra/Narkologa pats tu neko neizdarīsi, tikai turpināsi lietot, jo organismā pietrūkst dopamīns, kuru tev heroīns veiksmsmīgi uz kādu brīdi aizstāja.
Re: Lomkas "kumari"
05.09.2012 15:14
Tauta kas var palidzet , laikam tema ir skaidra kas un ka kumarijos 12 dienu ir pqlicis vieglak laicinju atpakalj aizsutiju cv shodien pazvanija jabrauc ritdien no rita uz darbu !!! Es eshu shoka , ja varat pastastiet cik ir gruti vai ka, stradat uz kumariem vai vispar var izturet ?
Re: Lomkas "kumari"
06.09.2012 01:35
Agrāk turēju kumāru, vitamīnu, ripas, ar darbu, tagad esmu slims cilvēks, kurš mācās dzīvot no jauna! Palīdzētr jau neviens tev nevar, tikai tu pats sev, mēs tikai varam dalīties pieredzē, bet tas, ka tev ir nepieciešama palīdzība, tas ir fakts, un jo ātrāk jo labāk!
Re: Lomkas "kumari"
06.09.2012 05:19
Tieshi par kadu palidzibu iet runa ? Kas un ar ko man var palidzet ? un pie ka man butu jagriezhas ?
Re: Lomkas "kumari"
06.09.2012 05:37
Ja ir ljoti gruti fiziski un morali , ceresim ka neesu sabeidzis sevi tik talu ka "noraushos " bet tas butu ljoti stulbi . . . Protams vajadzetu kautkada veida atrast cilveku vai cilvekus kas man varetu palidze ir grutak morali neka fiziski . . . Lqikqm tapec ka narkotikas esu sacis lietot jau no kautkadiem 15- 16 gadiem ka un visiem narkomaniem "ponachalu trafku kurit a patom kalotsa budzet " saku pipet zali pec kada laika ripas pectam witamins kad no witamina nebija jau tas prikols saku durties ar saucamoi vaisu , vitaminu pectam pameginaju heroinu bet nesedeju uz sistemas menesi reizi divas protams ar to viss un sakas pec kada laika aizbrwucu uz arzemem un uzsedos uz sistemas heroins , palika neinteresanti heroins + kreks (speedbool) ljoti dargs prieks , bet tu jau vairak neko padarit nevar jo ir baigas lomkas moralas fiziskas un katru dienu i jamekle jataisa nenormali daudz naudas protam Cietums bet man ar cietumu viss nebeidzas izgaju taisna eja devos pie dillera . Laiks radija paldies dievam ka atradu izeju ir gruti bet ko lai dara pac pie visa vainigs ir jaciesh un jarisina no problemam neaizmukt
Re: Lomkas "kumari"
06.09.2012 16:18
LAbi, ka manā narkomānu lokā bija geroin4iki ar stāžu un viņi man stāstīja, kādas problēmas būs no gera4a, tāpēc es negribēju lietot un mani nevarēja pierunāt lietot gera4u. Es labāk lietoju balto, un man ar to pietika, tagad puse jau ir miruši no heroīna lietotājiem!
mad smīkņādams
Re: Lomkas "kumari"
07.09.2012 00:11
...nevajag durt visus sūdus, kuri patrāpās pa rokai...
...tapēc jau amatieri salīmē pleznas...

...tīrs ir tīrs...no tā skāde nekad nav metusies...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 19?
Ziņa: