dzirdes un redzes halucinācijas...

Aizsāka gara, gara diena 

gara, gara diena
dzirdes un redzes halucinācijas...
22.09.2012 20:58
tā nu diemžēl ir sagadījies, ka pēdējā laikā dzirdu dažādas balsis un redzu dažādus nenoteiktus tēlus. tas baida. un es nezinu kā labāk rīkoties. diemžēl ignorēt to visu es nespēju.
Re: dzirdes un redzes halucinācijas...
22.09.2012 21:35
ŠIZO un Psihiatriskā slimnīca! Bet es tevi saprotu, tas ir grūti, ja tu apzinies to ka ar tevi notiek kas neparasts.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.09.2012 21:36 by enfuego.
ikdiena
Re: dzirdes un redzes halucinācijas...
25.09.2012 23:52
Tev nekas cits neatliek kā griezties pie psihiatra pēc palīdzības.
Re: dzirdes un redzes halucinācijas...
26.09.2012 14:22
reizēm var iztikt tikai ar paststāvīgu kontroli pie psihiatra un slimnīcu nemaz nevajag...
Re: dzirdes un redzes halucinācijas...
27.09.2012 13:10
nu es jau kā garīgi vājš cilvēks par šitādiem gļukiem tikai šausminātos un sēdētu stūrī un domātu, kas ar mani notiek.
gara, gara diena Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tā nu diemžēl ir sagadījies, ka pēdējā
> laikā dzirdu dažādas balsis un redzu dažādus
> nenoteiktus tēlus. tas baida. un es nezinu kā
> labāk rīkoties. diemžēl ignorēt to visu es
> nespēju.

nezinu neko nesaprotu no sitā bet par visadiem gaļuņikiem esmu dzirdejis no tiem kam
bijušas galvas smadzeņu asinsrites tur traucējumi vai dzimstot aizpiedies kaukas vai bezssamaņā
ilgāk vai kautkādas traumas tur elektrības šoks vai kas vai insulti, aŗi narkomāni saka ka redz gaļunīkus

ja grūdīs zāles manuprāt tas tāpat kā narkotikas
nu tas manas domas

es tik iedzeru zeltsakni tā dod skābekli visur baldriāni un
seko lai būtu asinsrite kārtība sirdszāles visādas vēnu tur pret trombiem

nepīpēt un viss

smadzenes neviens neārstē manuprāt tur ir putra kurai ja
sakrata kautko vai aizlej ar alkoholiem vai psihotropiem
saiet viss grīstē

bet peru pieni zivis laba asinsrite kad vēnas var sataustīt
stipra sirds kautko var izkustināt + pusi, laikam kads teiks ka
vaig kustēties kautkoskriet vai mīt pedāļus nez ganjau
Re: dzirdes un redzes halucinācijas...
28.09.2012 12:49
zeltsakni tak nevar ja problemas ar nerviem???
Re: dzirdes un redzes halucinācijas...
28.09.2012 22:27
Es dzeru visdažādākās dabas super ārstnieciskās tējas, dzeru, a,b,c,d,e vitamīnus 3 tabletes dienā, un nekāda jēega.
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zeltsakni tak nevar ja problemas ar nerviem???


nu nezinu es esmu izmēģīnājies visādas tējas čefira devās
un nekas traks nav

tie brīdinājumi ira lai piem ārsts kas iesaka nebūtu vainīgs tjipa es tak brīdināju
bet blaknes no tām tēja ir pilnīgs štrunts salīdzinājumā ar ADtiem vai kaukto tadu

nu ja pārdzerās zeltsakni rokas paliek liilā vēnas zilas nu skābeklis daudz
a citādi nekas

asinszaļi nu to jā atceros kad dzēru daudz tad dur srdī un halvā smeldz ja pardzerās
bet nu tas ir super devās

nu enfungo saka ka dzer visko un jea nav tas naromānu izpratnē negruzī nekas notām tējām
a kā tu zini kas būtu ja nebūtu dzēris tās tējas, tas kā šnabi dzerot es polšu izdzeru un man nekas nav
nu bet pie stūres tak tu nesēdies? tas ir vienkārši cilvēks nejūt daudzko ko var novērot no malas

vai ar mēraparātiem

vibšcem lazdu mizas paplašina vēnas - nedzer ja zems spiediens
aveņu tēja škidrina asinis - tas kā aspirīns
kopā hertemagnils aptiekas pret trombiem tjipa aspirīns ar magniju

baldriāņi noverš spazmas - tas ja trīc rokas vai raustās kautkas tjipa vaigi vai pirksti pratās utt
vilkābele stiprina sirdi
kalmes sakne palīdz pārvarēt indes - reizēm ja sāp zobs vai ja kadi gluki vai pīpēt gribās var iedzert
bet itkā regulē ūdeni iekšās tjipa gļotas pampumus utt
piparmētras neko nedod tikai sirds kratās ja pardzerās
nātrās ir daudz vitamīnu
mellenes ir labas galvai ja apēd pus kilogramu pēc pusstundas redze uzlabojas uz kādu laiku
asinszāle padara pasauli gaišāku girbas saulesbrilles vilkt bet dur sirdī j pārdzerās

galvai palīdzot olbaltumvielas bet olās ir daudz holesterīna tatad jadzer kautkādas
omega 3 tur rapsū linsēklu vai zivju eļļa

rudzi kvieši ir b vitamīna avots bet raugs ir baktērijas tās aŗi vaig bet es neticu veikala raugam
kautkur salasījos, ja pirms ēšanas apēd šķēli lācu maizes tad baktērijas sagremo visko ēd
un ari rodas imunitāte pret slimībām jo baktērijas uzvar infekcijas iekšās un b vitamīni ja parēdās
sapņus padara par darbību civ lēks sāk visko darīt tas ir kā depresants kad domā nu es tūlīt kautko daŗišū
bet nu saņēmšos un tad tad ar b vitamīniem ir ptrādi kad dara un tad domā kas aŗi būu normālaāk

cigoriņi skalo ārā smaos metālus un indes bet aŗi itkā labas vielas izskalo tatad b vitamīnus aizskalos prom piemŗam
ozolu mizas ir pret caureju un ja ir piepūties vēders vai saēdās siltu maizi kad baktērijas par daudz un rūst vis
nu koroče aptur rūgšanu

zeltsakne ari skalojot ārā smagos kautkādus svinus tur un mazina radioaktivitātes elektrību ietekmi
datoratkarības sitprina nervu sistēmu un psihisko noturību
piem enfungo drosī saka ka zāļu tējas viņam pofig neko nedod ja sadzerās zeltsakni
a ja nesadzerās tad saka es jau gribētu domāt ka zāles man palīdzēs bet citi saka es īsti nezinu
varbūt nemaz nevaig kas bus ja tā domāsu es jau nesmu vairs tāds ka biju bet vai būšu tāds kāds būšu ja
nevar zināt vai zāles iedarbõjas vai es tikai domāju ka nejūtu ka nekas nenotiek utt...

inko biloba ir vāja zeltsakne iedarbojas arī uz no sirds tālu esošām vietām bet ja pārdzerās
kā kad piparmētraas vai melisa

nu ta kautkā

a ja sadzerās ADtus pazūd pilnīga izpratne kas ar tevi notiek jāskatās spogulī vai jānofilmē sevi
un tad jāskatās no malas tad var saprast kas ir noticis, ko ari iesaku izdarīt

biežī vien ir alvā viss ok bet dzīvē viss skērsam kā insultnieki domā ka viss ok rokas kustās un kājas iet
tikai dzīvē nkas nenotiek pat parunāt nevar...

esoet veseli
un ejiet laikā gulēt

vēl depresijas aritmijas locītavu problēmas var izraisīt atrašanās spēcīgu elektrisko lauku tuvumā
netāku elektropārvades līnijām vai telpās ar bojātu elktroapgādi kur datoriem regulāri pādeg berošanas bloki
izdeg lampiņas dzirksteļo releji notiek metināšana darbi vai blakus ir liepājas metalurgs vai kautkas tāds

rezultātā ir kaulu locītavu problēmas sirds asinsvadu problēmas depresija sirds aritmija un insulta risks
(skat drosības tehniku darbā ar elektroīerīcēm)

vēl jāatzīmē ka modernā pasaulē tādā kā tirdzniecības centri ir ārkārtīgi daudz radio frekvenču elektromagnētisko
starojumu raidītāju, neskaitot mobilos telefonu, apsardzes sistēmu raidītju, datoru bevzdu wifi raidītaju,
veiklu pretzagļu sistēmu raidītāji, magnētisko karšu nolasitāju , visādu automātisko durvju detektoru,
apaismojuma lampu el magn lauki un bezvadu telefoni, apsardzes rācijas un kas tik vēl , kas vina otrai teaucē
un rezutāta paielina jaudu utt... manuprāt ilgi tur uzturoties tiešām kautkam jānotiek

skumji bet runā ka pret to visu vienīgās zāles ir alkohols kas
ir elekriķu darba drosības zāles padomju folklorā bet iespējams ka novēŗš kardioloģīskas probl

galu galā laukos kur mazāk elektrības cilvēki nav tik glukaini
ja nedzīvo blakus kadam lokatoram

:-P
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 8?
Ziņa: