izsekošana.

Aizsāka zandaleenc 

izsekošana.
30.09.2012 19:19
lai vai cik stulbi tas nebūtu, bet man jau kādu laiku ir sajūta, ka kāds mani novēro un izseko. it kā jau saprotu ka tā nevarētu būt, bet tā realitāte ir tik īsta. konsultējos ar psihiatru un viņš tik maina un palielina zāļu devu. nezinu kā tas beigsies un kad.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.09.2012 19:19 by zandaleenc.
Re: izsekošana.
30.09.2012 21:26
Kā Tev citādi iet, zandaleenc? Tu strādā?

Man žēl, bet Tev ir tāda kaite, kad par devām atliek tikai konsultēties ar dakteri.
Re: izsekošana.
30.09.2012 21:40
jā, vēl joprojām cīnos ar sevi un strādāju... ir brīži, kad tas notie viegli, bet ir tādi, ka labāk būtu nestrādāt...
Re: izsekošana.
01.10.2012 01:15
Mānija, precīzak aizmirsu kurš tur F diagnoze bija!
Re: izsekošana.
01.10.2012 01:25
Jautājums ir par to vai tikai liekas, ka izseko vai patiešām izseko. Ja aizdomas par izsekošanu neapstiprinās tad vienkārši jāizmet tā huiņa no galvas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: izsekošana.
01.10.2012 01:32
Jā, jābūt pamatam, vai ir iemesls, ka kāds tevi varētu izsekot, pieņemsim, pa nakti ejot protams sievietes baidās iet vienas, jo var izvarot un tiri piri.
Re: izsekošana.
01.10.2012 09:46
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jautājums ir par to vai tikai liekas, ka izseko
> vai patiešām izseko. Ja aizdomas par izsekošanu
> neapstiprinās tad vienkārši jāizmet tā huiņa
> no galvas...


ja jau būtu tik viegli izmest no galvas, tad jau tā nebūtu problēma...
Re: izsekošana.
01.10.2012 23:12
Izsekošana ir pietiekami nopietna lieta lai to tāpat vien no galvas neizmestu. Tāpēc aizdomas ir jāapstiprina. Bet ja tās neapstiprinās tad kāds iemesls turpināt par to domāt??

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: izsekošana.
02.10.2012 09:56
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Izsekošana ir pietiekami nopietna lieta lai to
> tāpat vien no galvas neizmestu. Tāpēc aizdomas
> ir jāapstiprina. Bet ja tās neapstiprinās tad
> kāds iemesls turpināt par to domāt??


kā man paskaidroja ārsts- tā izpaužoties mana slimiba...
Re: izsekošana.
02.10.2012 10:03
...es tevi redzu...
Re: izsekošana.
02.10.2012 12:46
zandaleenc

Bet Tu vot ņem un ar loģiskas domāšanas palīdzību apturi šo slimīgo procesu. Tā nav kaut kāda tur gangrēna kājā. Garīgas problēmas pakļaujas domu spēkam.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: izsekošana.
02.10.2012 12:50
zandaleenc

Vai Tu tā biji kas dikti labi skrēja?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: izsekošana.
02.10.2012 16:35
jā, reiz es skrēju diezgan labi... bet nu tā ir pagātne un skaistas atmiņas, kas nedaudz sāpina...
Re: izsekošana.
02.10.2012 17:59
A kas tu tagad zandalens skriet nevari? Skrienot, tev arī ir trauksme? Man lieka ka skriet tieši palīdzētu!
Atceros tu rādīji bildes kautkāda zūrnāla.
Re: izsekošana.
02.10.2012 20:11
pārāk daudz zāļu un līdz ar to nevaru vairs paskriet kā agrāk, bet savādāk man nepatīk...
Re: izsekošana.
02.10.2012 21:30
Tev smisļe nepatīk skriet? Vai vismaz skrien lai galīgi nenoslīktu?
Re: izsekošana.
02.10.2012 22:26
man nekad nav paticis skriet vairāk kā 400metrus... amēr trenējos tiku tam pāri... bet tagad netrenējos- rezultātu nav un nav motivācijas trenēties... nu kaut kā tā , diezgan samezgloti un neloģiski...
Re: izsekošana.
03.10.2012 00:24
Man likās ka skrējējiem patīk skriet, vienalga cik metrus!!!
Re: izsekošana.
03.10.2012 02:07
Es domāju vai tā labā skriešana nebija kaut kādā sakarā ar to izsekošanu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: izsekošana.
03.10.2012 09:34
varbūt citiem skrējējiem tā ir, bet man nepatīk...
nezinu, bet vairāk sliecos domāt, ka nav gan saistītas ar skriešānu...
Re: izsekošana.
03.10.2012 20:22
zandaleenc, kas ar Tevi ir noticies tik traģisks, ka Tavs saprāts tagadiņ ir dārzeņa līmenī??
Re: izsekošana.
03.10.2012 20:38
nezinu, kas ir tas traģiskais, bet zinu vienu- šovasar uzzināju, ko nozīmē šizofrēnija... un tagad ar to cīnos... pagaidām gan diezgan neveiksmīgi... :(
Re: izsekošana.
03.10.2012 21:20
Parādi man kaut vienu cilvēku, kas ir šajā cīņā ar "šizofrēniju" guvis uzvaru!? Cīņa ir neuzvarama, kad pretinieks reāli neeksistē.

Varbūt ir laiks atmosties?...
Re: izsekošana.
03.10.2012 21:46
ja jau atmosties būtu tik viegli... domā pasaulē būtu šizofrēnijas slimnieki??? manuprāt, nē...
Re: izsekošana.
03.10.2012 22:08
kas tavuprāt ir šizofrēnijas slimnieki? tīri konkrēti
Re: izsekošana.
03.10.2012 22:26
Kāpēc jūs dodiet psihiskiem traucējumiem, vārdu šizofrēnija, vnk psihiski slims, nervi sabojāti. ŠIzofrēnija es uzskatu, ka derētu cilvēks kuram ir divas personības, zandaleenc, kas tev uzstādīja diagnozi šizofrēnija?
Re: izsekošana.
03.10.2012 22:51
psihiatrs slimnīcā... balstoties uz to, ka stāstīju, ka dzirdu balsis, kas pavēl, ka jādara pašnāvība un pēdējā laikā vēl arī tas, ka visu laiku redzu tēlu, kas arī neska neko pozitīvu... pirms brīža pat- man blakus gultai bija tēls, kurš lika ņemt nazi un griezt, griezt, griezt sev....
Re: izsekošana.
04.10.2012 00:08
zandaleenc, kaut kā Tu vēl esi dzīva un nesagriezta, vai ne tā? Tu vispār izklausies pēc simulantes ar novirzēm.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.10.2012 14:08 by existential fool.
aberz
Re: izsekošana.
04.10.2012 04:10
nu labā ziņa ir tā, ka tev ir tas, ko katrā baznīcā cenšās un nevar sagaidīt
tūkstošiem cilvēku gaida kad viņiem parādisies balss tēls vai gars kas viņus vada...

loģiski viņi girb vizualizēt savu iekšējo sirdabziņu
jo cilvēks ir templis kura dzīvo dievs... utt

tas nozīmē ka vai nu tu neesi slima vai viņi (ticīgie) cenšas nonākt šizofrēniskā stāvoklī

bet nu loģoski ir tas ka tu vizualizē savas domas, tjipa daļa no tevis liek precēties
daļa palikt vecmeitās cita ziedot sevi dievam cita partijai un tās cīnās kamēr

:::::lēmumu pieņem tu pati::::::::
nu tā esi tu... veselā daļa

visi cilvēki sākumā jūt tad domā un tad dara
tautas folklorās un visādās literatūrās ir par to kā kāds mani dīdija un to un šito vai
iekšējā balss man teica ka būs dārga īre dzīvokļiem nākošgad vai aŗī uzņemēji saka
ka vajdzīgs čūjs ņuhs un poņa, nu tas čūjs ir taiekšējā nojausma utt

dicavery kanālā rāda filmas oar plotergeitsiem kas apsēdušī mājas vai aŗi griem kas dzīvo pilīs
un cilveki saka ka ir itkāpilnīgg reāli jutuši kautkādu dīvainu sajūtu utt

bet viņi tur vairs neradās jo jūtas neomulīgi pie kam skaitās pilnīgi veseli cilvēki ( kamēr nav satikūšī ...)

žanna darka dzirdejusi balsis arī un šmaņi runā ar gariem tuatas dizsmās nāks kautkāda laimes māte
vai pērkontēvs vaī labie gariņi palīdzēs to visu mēs lietojam ikdienā, paskaties TV tad normali racionāli ir
tikai kādi 15% no visa ko rada pārējais ir vēl lielāki muri ka tev...

nu viens no varintiem ir narkotiskas vielas ne gluži šaucamā sdzeramas bet nekvalitatīvs alkohols piemēram
vai kautkādi halucionizējoši produkti, piem varbūt ka tev tada ir reakcija un kautkadu e vielu vai
saules giasmu jo šamaņu zāles uz katru iedarbijas citādi , kā aŗi ADti būtība neviens ārst nezina ka kura
zāle iedarbosies citādi viņi nekombinētu nepiemeklētu zāles katram jo viņas iedarbojas uz katru citādi

nu loģīksi ka aŗi parastie pārtikas produkti uz katru iedarbijas dažādi, kautvai ja runā par dazādiem alkoholiem, piem viens stasta man
no vīna sāp glava otrs ka es nevaru bez alus
a vīns ir turēts ozolu mucās tās ir vienas ADtu zāļes variants a alus ir miežu apiņu tobīš diutērisku vai tautas valodā
čūru dzenošu un apiņi ir tipiski sievišķie hormoni kapēc alu sūc tie kas grib vainu apslāpēt testasteronus vai
nom ierināt sevi utt un paliek resni tpat kā auzas utt kas uzbaro uut

nu jatrs piemklē sev pārtiku puse veselības biznes ir diētas itkā tievēšanai bet īsteņība loģīski ir tas ka tā izskatās veseli
cilvēki, sportiski priecīgi nevis resi un bēdīgi ka gurki

nu tas ir aŗi ADtu rezultats resns gurķis diabēts un viss no kā vesleīa džīvesveida cilvēki bēg prom

nu tādas pārdomas, ka visi cilvēki lielākā vai mazakā merā dzird balsis vai redz kādu kas kautko liek darīt
tikai ne tik izteikti un cenšas to apslpēt vai vienkārsi to nesaka jo kāds padomās ka viņi ir traki

turklāt agresīvas darbibas ko varētu klasificēt ka psihiskas novirzes vai galīgu džīvniecisku debīlismu izdara
ti ekas pilnīgi pārleicināti ka ir veseli un pectam spīigi saka ka ta ir pareizi nevis ka es paklāusīju iekšējai balsij kas
lika no Lemberga ņemt kukuli vai tirgot narkotikas piesegt kontrabandu jo tikuntā citi to daŗis mana vietā utt
vai pasihiatrs svēti tic zālēm kautgan reāļi viņs ar kautru dienu redz ka nekas labāk nepaliek
un iekšējā balss viņam saka ko tad man jagriež vēnas vai ka es visu mūzu cilvekiem devu zales no kuram viņiem
paliek sliktāk tak visi ta dara alu gala nejau es viņas izdomaju un nejau man ... a ko es lai daru
un tad aīr sāk redzēt tēlus vai tos kas ir aizgājušī pie estrasensa un par to tikušī nozāļoti nu kā tas mans
paziņa kur vairs nav līdzīga iemesla dēļ, ka bija piekāvis cilvēķu kurs kautka no mira slinīcā pēctam a kas zina vai no
gripas vai uttt a citi šauj p a tiešo virsū un viņiem nekas nerradās vismaz viņi to nesaka
viņīem tak air liek šut pa gružīniem ta viņus mācīja tpat kā utt bezgalīgi


a ko zandalēnam daŗīt
kautkā kā ticīgajiem tas pasules gals nenāk un nenāk komunisms arī nesanāk
tā ari psihiatrs nezina ko daīt jo tu tapat tiec ievilkta atkaŗībā u rezultata nebūs
nekāda, kas psihiatram prasa kur ir pasaules gals nu rezultāts viņi vienkārši no sūta pie cita
jo svēti tic tām zālem citādi viņie ir jāatzīst ka ir.....

tāk a domāk ā tikt no murgīem vaļā pati

es savu pastāsītju un šodien asinspiediens ir 120 u z 80 trīs gadu
spītīgas ķepuršnās un tirgus sievu zāļu rezultātā...

bet stāsts ir par to ka ko daŗīt izdomāis tikai tu , kad būs pilnīga bezizeja
u tas būs precēties neprecēties, iet politikā bizesā psihiatrijā vai trakomājā,
lekt vai nokrist tāpat, redzēt vai neredzēt to sspokus, tad kad tu pieņemsi lēmumu
tad būsi vesela

bucas
aberz
Re: izsekošana.
04.10.2012 09:54
zandaleenc Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> lai vai cik stulbi tas nebūtu, bet man jau kādu
> laiku ir sajūta, ka kāds mani novēro un izseko.
> it kā jau saprotu ka tā nevarētu būt, bet tā
> realitāte ir tik īsta. konsultējos ar psihiatru
> un viņš tik maina un palielina zāļu devu.
> nezinu kā tas beigsies un kad.


tas ir loģiski par cik tu vizualizē savas sajūtas tad to ka tevi ārsts iedod zāles un skatās kas ar teiv būs
tu uztver kā novērosanu.

tu jūties kā trusītis izmēinājumu bet tas nav reāli jo esi zem zālēm un visu uztver kā

kā intuītīvi

citi saka ka man ir tada saūta ka uz mani kads skatās
utt parcik tu esi iedzīta sapņu realitātes nobīdē tu visu uztver alegoriski

piem pirms algas dienas tu domātu tev rādās kāds tēls kas tev visu laiku saka ka
tu nokersi zelta zivriņu un tevi atalos par to kas bija vai nebija un burs zvīņas

tā tas notiek sapņos bet tev tie spņī jaucās ar realitāti iespējams zāļu vai kutkadas
citas ķimijas leponexu vai kautko tadu dēļ
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 7?
Ziņa: