no zaaleem analiizes chupaa??

Aizsāka zancha 

no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 19:31
taa..man taada sasaapeejusi lieta..
pirms paaris dienaam uzzinaaju,ka man prolaktiins 7x augstaaks virs normas..nu jau salasiijos par audzeeju.. :( i simptomi ar taadi,ka nevar nedomaat,taas manas biezzaas galvaassaapes,reizzu zudums...

jautaajums taads- vai var no sulpirida buut taadas izmainas analiizees??

es te taa paskatiijos,ka zaales ko esmu dzeerusi peedeeja gada laikaa visas pacel to hormonu prolaktiinu.. :@

un arii visas taas manas probleemas saakaas ar zaaleem fluanxol,amitriptiline un betamax...



vaaks...man taada sajuuta,ka nojuugssos domaadama :((
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 19:36
Zancha, bet vai Tev nebija narkas vispirms?

Betamaks ceļ prolaktīnu, te jau entās diskusijas ir bijušas. Ne visiem, bet bieži.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.10.2012 15:03 by Runcene.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 19:40
kaa narkas?? nesapratu
nekur neatradu par to prolaktinu diskusijaas



Edited 1 time(s). Last edit at 30.09.2012 19:41 by zancha.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 19:52
Kādreiz teici, ka esi šo to pamēģinājusi, pēc tam ja ir zāles pa virsu, forumā neviens nepateiks, no kā Tev slikti.

Bet par zālēm stāsts ir īss, ko atkārtoju: betamaks tiešām dažiem cilvēkiem ceļ prolaktīnu, vienīgā izeja ir šīs ripas nelietot un pateikt ārstam, kas notiek. Ir citi neiroleptiķi arī.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 20:00
jaa,,senaak meeginaaju..bet ne par ti runa....
runaaju par to,ka man galvassapes saakaas,taa brakskheesana un reizzes pazuda kad saaku lietot ssiis zaales...hmmm
es jau 4to dienu vairs nelietoju...
tikai domaaju vai tiesshaam tas prolaktiins tik augstu ar zaaleem var pacelties..
aarzemju lapaas daudz kas raxtiits,bet nerubiiju :( a lv lapaas nekaa taada nav..visiem malziet tik paaugstinaats


un ja vaina zaalees,tad cik ilgaa laikaa tas prolaktiins vareetu samazinaaties??

mana ginekologe jau suuta pie endokrinologa,lai zaales man raxta....



Edited 1 time(s). Last edit at 30.09.2012 20:12 by zancha.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 20:21
klau,zanča,ja tu dēļ prolaktīna esi sadomājusies par audzēju,tad tās ir totālas muļķības,tur daudz citu iemeslu,atslābsti,tev tomēr vajag normālu psihiatru!!

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 20:24
kaa lai atslaabst,ja tas noraada uz audzeeju? :(

es saku..ssis dienas esmu taadaa stresaa, ka maz neliekas,,,

aizvakar domaaju,ka no stresa jumts aizbrauks...
iipashi tagad,kad zaales nometu...
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 20:28
nu,nenorāda, zanča,tur baigi daudz citu variantu,tev kkas nomierinošs nav? nu tu smagi esi kļūdījusies,es tev saku-nenorāda!

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 20:33
nu kaa...
galvassaapes biezzas
reizzes pazudussas
piens kruutiis
seksu negribas
7x augstaaks prolaktins

nu kaadi ir Tavi varianti???
es cik palasiiju,ka viss noraada uz to hipofiizes adenomu un man nervi ir ccau :(
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 20:46
daudz variantu ,zanča,sāksim ar to,ka reizes un piens no prolaktīna,tas-no betamax un vēl daudz iemesliem, galvassāpes -1000 iemeslu,seksu negribas-100 iemeslu,tā pašam sev diagnozes noteikšana IR garām,saproti,man arī galva sāp,ļoti līdzīgi,15 gadus,ir vēl šis tas,jā-viens no 1000 variantiem ir audzējs,bet-pašam tādu diagnozi noteikt nevajadzētu.

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 20:49
tur jau tā lieta,ka tādā stilā nervi būs čau! tev jāmēgina tagad pieņemt,ka esi kļūdījusies,ja nav zāļu,tad var ar pašiedvesmu drusku nomierināties.

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 20:53
jaa,bet jautajums bija taads- vai var no zaaleem tik milziigi pacelties tas prolaktiins??? tas man tagad tirda....
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:05
var no zālēm,var no vairākiem iemesliem,cik reizes var tikai no zālēm-domāju,ka neviens nav mērījis.bet audzēja varbūtība tev nav augstāka kā man un tā ir 1 no 1000 vai 1 no 100000.tā vnk ir tev kā tāda fobija-vai nav audzējs,nu nopietni!

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:09
ir aaarzemju forumos raxtiits tas,bet es nerubiju :(
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:11
diez vai psihiatrijas pacientus dikti uz analīzēm sūta. pietiek, ka slapjš vēders, lai doks pateiktu – vairāk nē.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:19
nu jaa,,manaa gadiijumaa taa nebija..psihiatrs neko
ginekologe teica,ka jaamet betamax nost..
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:24
saproti,zanča,paaugstināts prolaktīns ir izplatīts neauglības iemesls,nu bet vai baigi ir dzirdēts,ka neauglīgas sievietes parasti mirst ar audzēju galvā? kkā nebiju dzirdējis,tas var būt arī audzējs,bet tev uz delnas cits iemesls-betamax,stress,vēl var būt fiziska slodze un citi,tai skaitā mikroelementu balanss mainīts

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:36
bet es neesmu neaugliiga.manam beernam jau 2gadi.. un buus man veel beernu :)

ivars kaa Tev ar valodu?ja sanaak,paluuri aarzemju saitos sulpirids un prolaktins..pliiz
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:43
jau palūrēju,tomēr datus par to,cik tieši paaugstina betamax,vēl neatradu,protams,ka būs tev vēl bērni!!! un ,ja kas-tur runa vispār iet par labdabīgiem audzējiem,ja vispār,bet saku-ir kaudze citu iemeslu,nu tiešām!

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:45
ieraavu feniku..bet sskiet ,ka pie taada stresa arii tas maz ko dod..grrr...

nez peec cik ilga laika var iet nodot analizes atkartoti? ja peedeejo tabl iedzeeru 3dien...
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:46
palielinās no dažādām zālēm prolaktīns... manā gadījumā tas bija no haliperidola un rispaxsola... pātraucu tos lietos, pārgājām uz vieglākām zālēm... piens pazuda, bet saasinājās visi simptomi... tagad atkal atgriežos pie haliperidola un rispaxsola un ceru, ka šoreiz prolaktīns necelsies...
vienu gan varu teikt-raona psihiatrs pie kura eju pēc receptēm mani katru gadu sūta uz analīzēm, lai pārbaudītu prolaktīna līmeni...
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:54
a cik augsts tas liimenis Tev bija??
kaaa saasinaajaas visi simptomi??? nervi?
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:55
nezinu,kāda atšķirība,bet tāds amisulpirīds paaugstina prolaktīnu stipri vairāk,kā jebkuras citas zāles,tomēr skaitļu tieši cik-nav.

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 21:58
nu,ierau vēl,neder tev tā sastresoties!

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 22:10
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> a cik augsts tas liimenis Tev bija??
> kaaa saasinaajaas visi simptomi??? nervi?


cik augsts bija nepateica, jo to secināju pec tā, ka izdalījās piens... pārējiem simptomiem īpašu uzmanību epievērsu, jo vairs jau nezinu, kas no zālēm, kas no kaut kā cita...
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 22:20
man tads amisulpirids neder ivar.. :P
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 22:28
Tev nav kādas zāles, ko ieraut, kad nāk virsū melnie? :)

sulpirīds ceļ prolaktīnu, cik kuram – to neviens nepateiks, citam nekas.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 22:34
Runcene- bet man bailes ir,vislaik taas stulbaas domas :( un tiessi par to audzeeju...

tad taa.Jums tak kaadam jazin,cik ilgaa laikaa zaales izvadaas no orgaanisma??? nu kad varu atkaartotas analiizes taisiit
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 22:46
zača,domāju,ka tādu datu tiešam nebūs,cik kuram var pacelt prolaktīnu sulpirīds.domāju,ka amisulpirīds varētu būt kkas radniecīgs,nu par to teikts,ka ceļ visvairāk.bet es domāju,ka infas vairāk nevajag,drīzāk vajadzētu domāt,kā atbrīvoties no domām par audzēju.un cik ātri izvadās arī nezinu.:)

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
30.09.2012 23:46
viegli runaat-atbriivoties no taadaam domaaam..tas nav nemaz tik viegli,ja reiz tik daudz simptomi man ir.... un arii tas,ka taas trakaas galvassaapes mani moka jau vairaak kaa gadu....jaa,ja man saaktos reizes,pazustu galvassapes un brakski ,tad protams buutu vieglaak...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 5?
Ziņa: