enfuego tvaika ielā, dodās Otrdien.

Aizsāka enfuego 

enfuego tvaika ielā, dodās Otrdien.
12.11.2012 14:55
Tātad informēju, ka es biju šodein pie savas bērnības psihiatres, pie kuras es biju uzskaitē, un visu atkal viņai pastāstīju, pastāstīju savu zāļu čupu ko esmu dzēris, un to ka narkas lietoju smagi. Viņa pateica vecīt, dodies uz slimnīcu, un taisam tev grupu, vai ei maksas psiholoģiskās pārbaudes un tad sūtam uz komisiju, grupa man būs stabili, tikai nezinu kura.

Jautājums, kā varu ienest telefonu ar kameru? Vai es portatīvo datoru varu ņemt līdzi vai nē??? Kā brālis stāstīja tur elektrības padeves nēesot! Vēlos nofilmēt to tvaika ielu, vai ir ispejam ielikt apakšbiksēs to telefonu un ienest iekšā?????



Edited 2 time(s). Last edit at 16.11.2012 13:59 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:35
Interesanti jautajumi...
Es gan parit uz Veldres ielu dodos, domaju, ka tur apstakli labaki...Vareji pievienoties;)
bet par datoriem nezinu, man ar jauzjauta shiem...mani gribeja ar uz Tvaiceni, bet es kategoriski atteicos...
Kapec velies to grupu sev?
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:39
Es uzzinaju, ka es datoru varu njemt lidz, bet ka Tvaika iela, nezinu, katram gadijumam panjem lidz, aiz durvim tak neliks tev atstat...:)
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:39
Enfuego, cieni cilvēkus, kuri tur uzturas! Pats sajūsminātos, ja kādam patiktu izklaidēties, filmējot Tevi, kad atrodies ļoti smagā stāvoklī?
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:42
Es gribu sev piemiņai, un uzskatu ka neviens nesmiesies. Es gribu šeit forumā parādīt, lai zinātu, vai cilvēks tiešām ir gatavs iet uz psiheni? Es esmu gatavs beidzot, jo zinu kāda psihopāte bija manas mammas māsa kura ar nazi pat bruka virsū un kakāja uz grīdas, ak vai.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:47
Nezinu...
varbut Enfuego velas safo4eties ar jaunajiem draugiem...
Bet domaju, ka ir atlauts ienest elektroniku, bet negribetu, lai mani kads halata esot fo4etu:)
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:51
Nu man grupa būs jātaisa agri vai vēlu, priekš kam atlikt uz vēlāku laiku, ja var jau tagad. Vienīgā problēma Tvaika ielā ir tā, ka nav rozetes kur uzlādēt telefonu, tā man teica brālis.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:53
Tu taisies uz slēgto nodaļu, enfuego?
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:53
Nu man grupa būs jātaisa agri vai vēlu, priekš kam atlikt uz vēlāku laiku, ja var jau tagad. Vienīgā problēma Tvaika ielā ir tā, ka nav rozetes kur uzlādēt telefonu, tā man teica brālis. Man grupa vismaz dos iespēju zāles iegādāties par velti, un nebūs tā ka man nav naudas un es izlaižu devu un atkal esmu galīgā pakaļā. Vispār es Psihiatrei pastāstīju zāļu paku ko esmu lietojis viņa vispār šokējās, ko tu tik ilgi esi vēl čakarējies 2 gadus un neko nēsi iesācis. Vismaz par psihoterapiju mēs bijām vienis prātis, ka mnaā gadījumā psihoterapija ir pilnīgi garām.

Es nezinu, psihiatre teica, ka viņi izlems kurā nodaļā, man vispār nav nekādas nojausma par nodaļām! Kasir slēgtajā? Kāds pastāsta no kā man ir jāizvairās tur??? Vai kādas fīčas tur būs?



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 15:54 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:55
lai zāles būtu pilnībā par velti, Tev vajag šizofrēnijas diagnozi, bet Tev tak nav šizofrēnijas
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:56
neirožu nodaļa ir ar brīvu režīmu, parējās ir tā, katram individuāli noteikts režīms, bet nodaļa ir ciet. grupa nenodrošina, ka zāles bez maksas.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 15:56 by Runcene.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 15:58
Spanishgirl88, es vienkārši gana ilgi "pazīstu" enfuego, lai zinātu, ka viņš to tā nedomā - nofotografēties ar jaunajiem draugiem. Tikai degunu visur iebāzt. :)
Man bija tā, ka telefonu atņēma nosacīti. Pēc priekšrakstiem būtu pienācies, ka telefons pie manis ir tikai pa dienām, naktīs jāatdod uzraugu būdiņā, bet man ļāva paturēt visu laiku ar nosacījumu, ka necelšu brēku, ja to nozags. Mums bija divas rozetes pa visu nodaļu, telefonu kaut kā noturēju dzīvu, bet nodrošināt datoram pilnu bateriju varētu būt sarežģītāk - cilvēki stāv rindās pie tām rozetēm, turklāt pašam jāsēž tām lietām klāt, kamēr lādējas, jo, nu, zagšana tur tiešām notiek.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 16:00
Man skiet, ka slegtaja nodalja tu gan nevaresi stiept edamo, datoru un citas forshas lietas...
Tapec jau ta ir slegta, un rozetes tur tiesham nebrinitos ja nebutu...
Ja tev ir izteikta depresija, tad 20.taja nodalja liktu, bet, ja ir kada cita kaite, tad kada cita nodalja, bet uzzinaju, ka 20.ta ir vieniga nodalja, kas nav slegta...
Nebutu brinums, ja telefoni tiktu ari aizliegti...
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 16:01
Pats interesantākais šinī procesā ir tas, ka šodien man bija intervija viesnīcā, un es varu iet strādāt, par portjē, bet man uz 2 nedēļām jābūt slimnīcā, tas ir pictec vnk! Man vaig tos ienākumus, un gribu lai man pārbauda galvu un visas citas pārbaudes, jo man nav liekas naudas un laika lai aizbrauktu un izietu psihiskās pārbaudes.]

Runcen pēc kādiem kritērījiem viņi noteiks, neirožu nodaļā, vai slēgtajā???

Ko vēl es gribēju pajautāt, cik ilgi viņi tevi turēs, kamēr izies visas pārbaudes un piemeklēs zāles? Jo man jābūt darbā.

Karoč kas man līdzi tur ir vajadzīgs?

P.M.
Tāda sajūta, ka es dotos ceļojumā Failu hostings

Ā vēl, nav jābaidās, ka kāds tevi tur var novākt pa nakti??



Edited 2 time(s). Last edit at 12.11.2012 16:11 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 16:11
nu elementāri nosaka, gāju pie doka, sūdzējos par bezmiegu, nevarējām ilgi tikt galā, bija veģetatīvi paroksizmi (lēkmes), katru vakaru pirms miega pamatīgas panikas lēkmes, un uz tā pamata doks pateica, ka būs neirožu nodaļa, jo balsis nedzirdu, pati saprotu, ka esmu slima, ar citplanētiešiem netiekos, neoloģismos (pašizgudrotos vārdos) nerunāju, nekur nebēgu, neslēpjos...

man bija diagnoze "depresija", un visus ar depresiju lika neirožu nodaļā, ja vien tā nebija pārbāzta, dabūju 2 ned. gaidīt rindā.

bet neirožu nodaļa jau tagad ir arī Jelgavā.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 16:12
enfuego, Tev ir jāzvana uz slimnīcu un pašam viss jānoskaidro.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 16:12
Jā tūlīt es speršos uz Jelgavu Failu hostings
Bļāviens nav kredīta, runcen atsūtīsi zz kodu pa 0.99Ls atdosu Failu hostings

Man būs depresija un sliktas domas no tā jau vien, ka tur nebūs ko darīt, tikai lūrēt uz sienām un cilvēkiem kurus ikdienā nebūšu redzējis!



Edited 2 time(s). Last edit at 12.11.2012 16:15 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 16:15
Nu redzi Enfuego,vieglāk palika :)
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 16:16
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu redzi Enfuego,vieglāk palika :)

Definēšu tavu teikto, Tvaika iela is COOL Failu hostings

A kā ar ēdienu, ēst varēs, jo man paliek slikti ēdot slimnīcās gatavotus ēdienus, jo man liekas, ka slimniekiem, pavāri ēdienu gatavo pavirši, un izsturās, kā pret fermu kur pilns ar govīm kas jāpabaro. Es pat pie svešiem cilvēkiem nevaru ēst ēdienu, it īpaši zupas.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 16:18 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 16:17
Ej uz sllēgto,būs piedzīvojums
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 16:21
Jā, uz neirožu nodaļu var nākties pagaidīt. Tā kā man bija akūts saasinājums, mani paņēma uz slēgto nodaļu ar domu, ka tad, kad vieta būs, pārcels uz neirožu nodaļu. Pēc kāda laiciņa man paziņoja - paturēsim vien tevi tepat. Tāpat nevar rēķināties ar tām 2 nedēļām. Man bija pateikts, lai gaidu rindā pie psihologa. Kādu laiku paprašņājos, cik tālu tā rinda tikusi, bet neko vairāk par "gaidi vien" atbildē nesaņēmu. Tad arī gaidīju. 4. nedēļas sākumā tomēr atkal par to apvaicājos, uz ko ārstes reakcija bija: "Kā, vai tad vēl nebija pārbaudes!?" Un nākošajā dienā rinda vēja spārniem bija pavirzījusies uz priekšu, un es beidzot tiku pie pārbaudēm. Pēc to rezultātu saņemšanas jau nākošajā apgaitā vēl tikai apjautājās, kā jūtos un vai negribu palikt ilgāk, un tad uzreiz arī palaida mājās.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 16:25
Man vaig 2 nedēļas, savādāk, darbu pakāsīšu. Brālis vispār aizgāja uz nedēļu jo teica, ka nevarot vairāk izsturēt izgāja pārbaudes un čau.

Cilvēki kārtīgi, netirš biksēs? Neapkakājas uz grīdas? Netrako, neuzbrūk?? Un istaba man būs viena, vai būs jāguļ, kā cietumā vienā kamerā 10 purni??



Edited 2 time(s). Last edit at 12.11.2012 16:29 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 17:02
Nu, var jau būt, ka man tur apzināti vilka garumā, jo bija pašnāvības domas. Man ļoti riebās, ka neviens neko nepaskaidroja. Ārsts - siena, jautā, cik un ko gribi. Tāpēc arī nevaru pastāstīt, kas no tā, ko tur piedzīvoju, ir standarts, kas - piemeklēts tieši man.

Mūsu nodaļā bija viena palāta ar 12 gultām un, ja pareizi atceros, kādas 6 palātas, kurās dzīvojās pa 3-4 pacientiem. Istabu sev vienam varēja dabūt par sliktu uzvešanos, bet tad ar piesiešanu pie gultas un tikai, ja tajā pašā dienā kāds cits nav bijis tikpat nekontrolējams (tad vienkārši piesieti būsiet abi). :)
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 17:04
Nu tad es ārdīšos, lai man iedod vienu istabu, ar wifi internetu Failu hostings
Ja māsiņa mēģinās apšaubīt manas domas, tad es varu pretī sākt runāt, ko tad?



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 17:06 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 17:10
Un kā jūs komentētu šo saraksti, kur Kupča beigās piebilst
http://www.dr.lv/phorum/read.php?9,344865,348144
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 17:23
ej vien, enfuego.

Tev jau sen te ļauži ir teikuši, ka tas ir garām... grupa. slēgta nodaļa pēc paša gribas, ja nav iemesla.... un Tev būtu palīdzējusi psihoterapija, tikai Tev ir pēc velna bail no tā... vot i vsjo.

ej un apskaties, varbūt slimnīca Tev kādu traku domu izdzīs no galvas.

tikai pēc tam nesūdzies...



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 17:24 by Runcene.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 17:26
Nesūdzēties no kā, kādi apstākļi tur būs? Kāda atšķirība, kā jau tu man teici, zāles dzert mājās vai psihiatriskajā slimnīcā, tās paša jau vien dos tikai vecākas un lētākas, vai tad tie nebija tavi vārdi?

Neko darīt Runcen, narkomāniem laikam tā psihe ir tomēr neatgriezeniska. Tas nav kā citam cilvēkam kuram bez jebkādiem kaitīgiem ieradumiem, sākas problēmas, man vismaz ir reāli no kā tas varētu būt, un to arī piebilta psihiatre, ka tas ir tikai dēļ narkotikām.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 17:28 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 17:32
mani vārdi vienmēr ir bijuši tādi, ka visas zāles var dzert arī mājās. bet Tu gribi grupu. nu, ok, taisi savu grupu.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 17:41
Runcene pārstāv psihoterapeitus ierāvējus,es arī par naudu varu uzklausīt piemēram Runceni,un dot maksas padomus..
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 18:01
kātad... padomus... tos es sev pati varu dot.

un aiz ko tad Tu, Lāsēn, tik fiksi vienmēr mūc no slimnīcas prom? pastāsti tautai.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 1?
Ziņa: