Rezumē Tvaika iela 2

Aizsāka enfuego 

Re: Rezumē Tvaika iela 2
29.11.2012 23:46
incants realitātes šovs

zandaleenc, kas Tev nav māju, ka Tu visu laiku dzīvo psihenēs?



Edited 1 time(s). Last edit at 02.12.2012 20:54 by existential fool.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
30.11.2012 13:22
es nedzīvoju visu laiku psihenēs... tikai pa trim, četrām nedēļām divreiz gadā... kad rodas tāda nepieciešamība...
Re: Rezumē Tvaika iela 2
30.11.2012 14:48
Šito nakti es nekad neaizmirsīšu, šī nakts man atgādināja slimo mammas māsu, kura psihoja un dauzīoja visu kas pagadās pa rokai.

Šonakt plkst 00:00 sēžu savā istabiņā un skatamies filmu, un pēkšņi dzirdam, ka kautkas tur koridorī, sauc pālīgā! pālīgā! Es izskrien ārā no istabas, skatos, lielais jūrnieks, cīnās ar personālu, personāls bija tikai viena un tāpēc sauca pālīgā kādu no mūsu istabiņām, tad es sāku klauvēt pie lieliem vīriem kuri atradas arī mūsu psihenē, Zeks un viens arī liels spēcīgs čalis, karo4 izbēdzis no gultas bija lielais jūrnieks kurš, ir nevaldāmi traks, kad beidzās nomierinošās, viņš sadauzīja stiklu un tika ārā koridorī no savas istabas un metās virsū 130kg smagais resnis, kad jau iznācā ārā vairāki palīgi, tad viņš iespruka atpakļ savā istabā. Un tur mēt;aja visas taburetes, un bija viss gaitenis vienos stiklos un assinīs, tad atskrēja papildus ārsti, kuri arī bija bezspēcīgi, jo visi baiijās līst iekšā, tad atvēra durvias un viss bars viņam virsū, sasēja viņu un 4 šprices Diazepāma ielaida piesēja pie gultas, un vias nakts šovs bija beidzies, tam vecim bija tāds spēks, viņš atrāvās no visām sasietām rokām, un tik kliedza pālīgā!pālīgā! es izsaukšu policiju 15. pālīgā! Kierigū, noteica visādus vārdus, žēl ka man nebija kameras līdzi, tas bij reāls piedzīvojunms, un galveni varoni bija tieši mūsu nodaļas pacienti :))
Re: Rezumē Tvaika iela 2
30.11.2012 15:06
Nu loti interesanti tev tur iet!
ikdiena
Re: Rezumē Tvaika iela 2
01.12.2012 15:09
Man šķiet, ka garīgās slimības ir briesmīgākas par citām slimībām, kaut vai vēzi utt. Ar garīgo slimību jādzīvo kā idiotam, ne īsti dzīvot var, ne nomirt.................it sevišķi, ja esi pie pilnas saprašanas..................
Re: Rezumē Tvaika iela 2
03.12.2012 14:33
Tagad atkal viens psihais sāka kost rokā, un to iemeta slēgtajā telpā, tas izdauzīja atkal salaboto stiklu :) Un ir piesiets pie gultas :) Tā nu viņ te ir, ir divi tādi patraki, viņš diktē vārdus, maja sumočka, praviļna da? :)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
03.12.2012 14:43
un tu par to priecājies? nekas gan būš tev grupa un gan varēsi tāpat uzvesties :)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
03.12.2012 20:25
enfuego

Tu šitā to grupu nedabūsi. Doki ar nav muļķi, viņi šitādiem fruktiem redz cauri... Tev noteikti vajag kādu stulbību izstrādās vai vismaz idiotiski uzvesties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad skrobīgs
Re: Rezumē Tvaika iela 2
03.12.2012 23:45
...enfuego, palasot Tevis pausto un redzot Tavu attieksmi pret bēdubrāļiem, varu paust ar 100% pārliecību, ka vienīgās kaites, kuras Tev tiešām ir - tas ir bezgalīgs stulbums un tumsonība...par to grupu nedod...Tu mani nokaitināji, āzi...padirs vēl, un es pārsūtīšu Tavus postus uz kreizeni...
Re: Rezumē Tvaika iela 2
04.12.2012 00:22
a kas notiek, ja ārdīties sāk divi trakie vienlaicīgi? šos abus divus blakām piesien pie gultas tai slēgtajā istabā? :)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
04.12.2012 11:09
exestensial fool! Jā, protams. mad sūti manus postus kur gribi, vari iet pakaļu noslaucīt, ar maniem postiem. izdrāz sevi vienreiz mad. Piedod runcen.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.12.2012 11:09 by enfuego.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
04.12.2012 11:12
Karo4 šeit manā nodaļā nav tik slikti, 9 ir vēl sliktāk, pēc personāla sarunas par 9 nodaļu sapratu, ka 15 ir vislabākā. Čīferu gan negrib dot, bet ar personālu normāli parunājot, iedod vairāk tējas :) Bet tā viss ir normāli, tikai gribās uz mājām, tas arī viss.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
04.12.2012 20:02
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> exestensial fool! Jā, protams.


es vienā ficenē redzēju tādu slēgto istabu un tur bij tikai viena gulta :/
Re: Rezumē Tvaika iela 2
04.12.2012 22:19
Eksistenciāli,tevi jau izlaida? :)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
04.12.2012 23:12
jā, laikam, ko?, nezinu... a Tevi? :)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
05.12.2012 13:42
Tikko atkal ieveda vienu psiho, tas lauzās ārā, bet veči uzreiz ar saitēm piesēja pie gultas, 4 gabali nevarēja tikt galā. Tagad mūsu nodaļā ir 4 bīstami tipi slēgtajā istabā.

Gaidu tagad psihologu un tad laidīs ārā, tikai kad mani izsauks psihologs to neviens nezina, kā jau vienmēr.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.12.2012 13:42 by enfuego.
Pūkaine
Re: Rezumē Tvaika iela 2
05.12.2012 15:06
Nezinu, nezinu..... Man gan diez cik jautri tas neizklausās. Biedējoši. Ceru, ka enfuego varbūt tiks ātrāk laukā. Lai veicās un var aizmirst to pēc tam!
Mani labprātīgi nevarētu laikam pierunāt uz tādu iestādi.

Varbūt zandaleenc var kaut ko nomierinošāku pastāstīt? Par to, kā tajos Strenčos ir. Ko tur dara ar nemierīgajiem? Vai arī nenozāļo līdz koka kluča līmenim?
Re: Rezumē Tvaika iela 2
05.12.2012 15:20
bet Pūkaine, Tu gribētu šitādu satikt? esmu redzējusi, kādi viņi ir, nu tur nav citu variantu. tas tiešām ir biedējoši. ārprātīgs ir ārprātīgs, ko gan ar viņiem iesākt?

sievietes arī tā nekad neārdās, nav jau tādas testosterona kannas :)

neirožu nodaļas visās slimnīcās atgādina parastu slimnīcu, kur cilvēki varbūt ārstē plaušu iekaisumu, no malas nekā nevar pateikt.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
05.12.2012 19:22
Runcene kā ie...
Re: Rezumē Tvaika iela 2
05.12.2012 21:19
neko, var iztikt. auksti tikai.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
05.12.2012 21:33
Tu dzīvo uz iela :)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
05.12.2012 22:32
Lāsēn, kā tas nāk, ka Tu nekad nestāstīji tādus piedzīvojumus kā enfuego?

Varbūt Tevi visu laiku turēja slēgtajā istabā un Tu kāvies?
Re: Rezumē Tvaika iela 2
05.12.2012 22:58
ne tā nebia :)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
06.12.2012 00:14
Lāsēnu turēja slēgtajā istabā tāpē, ka viņš vislaik seksuāli uzmācās nabaga personālam un citiem pacientiem, vo kā bia
Re: Rezumē Tvaika iela 2
06.12.2012 08:30
Blēņas :)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
06.12.2012 15:02
Man ir ienākusi informācija, par vienu no mūsu pacientiem, kurš ir garīgi atpalicis, viņu Rīgas pansionātā seksuāli izmanto un par to viņam dod saldumus, arī mūsu kolēģim viņš lapratīgi apmierināj viņu panakti. Viņam ir izsisti priekšējie zobi, lai neiekostu, to apgalvoja viņš pats. Tagad viņu no mūsu nodaļas aizveda uz pansionātu, un tur ir kautkāds lapiņš 23 gadus vecs kas liek viņam! !jūs ziniet ko! Un par to dod saldumus, es protams biju šokēts uzzinot to, kā izrādās viņam patīk puiši. Bet es uzskatu ka tā ir seksuāla varmācība, tur vajadzētu iejaukties jau bez tabu. Bet pierādīt es nevaru. Tagad viņš ir Rīgas pansionātā un tur viņš laikam tiks atkal izmantots! Žēl man viņa.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
06.12.2012 15:03
Manā 15. nodaļā nav sliktu cilvēku ir plānprātīgs viens onkulis kuram ir pāri 50 gadu un vinš arī mēģina ieg
ut grupu jo tad viņam pensija būs 800Ls!
Re: Rezumē Tvaika iela 2
06.12.2012 15:09
Man ir tagad jāsagaida psihologa apmeklējums, tikai rindas ira garas un nezinu kad pienāks mana kārta, bet tā principā es esmu brīvs, bet ja vaig grupu, tad jāgaida, psioholoģes slēdzienu.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
06.12.2012 16:17
Turies,sīkais :)
Mauze
Re: Rezumē Tvaika iela 2
06.12.2012 20:22
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lāsēnu turēja slēgtajā istabā tāpē, ka
> viņš vislaik seksuāli uzmācās nabaga
> personālam un citiem pacientiem, vo kā bia
Tu esi pārāk eksistenciāls:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 3?
Ziņa: