Rezumē Tvaika iela 2

Aizsāka enfuego 

Re: Rezumē Tvaika iela 2
16.12.2012 15:28
Zāles palīdz, tikai pa pusei, galveno problēmu iekšējo ģimenu konfliktu neatrisina !!!
Re: Rezumē Tvaika iela 2
16.12.2012 17:45
Es beidzot ari esmu te tikusi. Nezinu gan, kada jega tam visam, jo tieku ta nozalota, ka visu laiku gulu, bez tam man manu zalu vieta dod zales, kas paredzetas sizofrenijai.

_________________________
Regrets, I´ve had a few
But then again, too few to mention
I did, what I had to do
And saw it through with out exemption
I planned each chartered course
Each careful step along the highway
And more, much more than this
I did it my way
Re: Rezumē Tvaika iela 2
16.12.2012 19:21
nu redzi enfuego..tapec ari es aizgaju no saveejaa,jo jutu,ka sabruksu....
a kaa Tavai sievai ar Tevi? :) nav nervi chupaa?
Re: Rezumē Tvaika iela 2
18.12.2012 15:12
Īstenībā manējā nezina ko lai dara, manējā mani vēl cieš tikai bērnu dēļ. Diemžēl tāda ir īstenība. Mani mājās neviens nesaprot un arī skaidrojot neviens mani nesaprot, kā tā. Un vispār es esmu tagad tākā pie ķēdītes piesiets, jo varu pazaudēt ģimeni un tad vispār dzīvošu tikai pa psihiatriskām slimnīcām.
Black kurā tu nodaļā?? Black, jā tas tiesa, dod zāles ka guli visu dienu, tur bija arī tāds kadrs kas guļ 23stundas diennaktī, pieceļās tikai lai paēstu, pačurātu un zāles.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
18.12.2012 15:19
Skats jau nav tik labs, bet dzīvot var ar šādu kombināciju.

No rīta Betamax 50mg

Pusdienās Betamax 100mg
Kvetiapīns 25mg
Lorafēns 2,5 mg

Vakarā AD
Kvetiapīns 25mg x2
Lorafēns 2,5

Nezinu itkā pēc trankviļa vairs neprasās, mošk varu mēģināt atmest nomierinošo, jo kvetiapīns un AD ir jau nomierinoš, pamazām mēīnāšu palikt uz Kvetiapīna tikai!
Iepatikās kvetiapīns,Enfuego?
Re: Rezumē Tvaika iela 2
18.12.2012 21:19
Nodaļu neteikšu,jo ja nu kāds no šejienes šo forumu lasa.Negribētos savu dzīvi padarīt vēl sliktāku. Vispār neredzu jēgu šeit būšanai,ja nozāļoties varu arī mājās, turklāt nesaprotu,kāpēc man nedod brīvo režīmu un,ejot pastaigāties,man pat ir,atšķirībā no pārējiem,dubulta uzraudzība! Un sāka mani nozāļot ar neiroleptiķiem trīs reizes dienā,plus vēl kaut kādu melnu ripu. Tagad jau sāku pierast.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
19.12.2012 00:35
domāju, ka Tava atklātība Tev nekā nevarētu kaitēt, jo ir pacientu tiesības arī, galu galā. tāpēc, ka pacienti baidās iebilst, viss notiek tā, kā notiek. protams, Tu neminēji, kā tur nokļuvi, bet, ja tas nebija pret pašas gribu, tad Tev ir kaudze tiesību – lai viņi paši domā, ko grib.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
19.12.2012 11:20
Mani ielika dēļ pašnāvības mēģinājuma ar medikamentiem. Pirmajas dienas man vispar bija tik slikti, ka vai nu gulēju,vai arī raudāju un taisīju scēnas,ka gribu tikt mājās.Paradoksāli,bet sapratu,ka,jo vairāk izrādīšu,ka gribu tikt mājās,jo ilgāk šeit palikšu,tāpēc labāk ir tēlot,ka viss ir sasodīti labi,tad varbūt mani ātrāk izrakstīs,vai vismaz svētkos uz mājām palaidīs.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
19.12.2012 13:30
nu tāpēc Tevi arī pieskata.

pašnāvības mēģinājums ar medikamentiem šiem skaitās nopietni.

vienmēr ir kāds iemesls, nevienu ne no šā ne no tā stingri nepieskata.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
19.12.2012 14:39
To jau es sapratu,turklat,man ir pedas no citiem meginajumiem.
mad smīkņādams
Re: Rezumē Tvaika iela 2
19.12.2012 22:54
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> domāju, ka Tava atklātība Tev nekā nevarētu
> kaitēt, jo ir pacientu tiesības arī, galu
> galā. tāpēc, ka pacienti baidās iebilst, viss
> notiek tā, kā notiek. protams,.............bet, ja tas nebija pret pašas
> gribu, tad Tev ir kaudze tiesību – lai viņi
> paši domā, ko grib.

...es savulaik iebildu...nja...iesvieda citā nodaļā...reālā filma pārtrūka uz nedēļu...to aizvietoja ar šausmeni...runcenīt, un Tu domā, ka tagad ir savādāk???...
Re: Rezumē Tvaika iela 2
19.12.2012 22:58
smīkņā, cik gribi...

ja būs scēna, tad būs viena runa; ja būs normāla saruna, būs otra. galīgi naiva tak neesmu. eka nedz enfuego, nedz Lāsēnu neviens nav terorizējis.
mad uzjautrinās
Re: Rezumē Tvaika iela 2
19.12.2012 23:07
...cik atceros, lāsēnu ir uzsēdinājuši uz smagajiem gan...
Re: Rezumē Tvaika iela 2
20.12.2012 00:14
Vispār brīnos,ka ir cilvēki, kuri pat šeit grib atgriezties.Es,piemēram,šeit jūtos kā cietumā,neuzskatu,ka īpaši normāli ir tas,ka bez uzraudzības nekur nevaru tikt,uz mani bļauj pat tad,kad gribu vnk palūgt pretsāpju tabletes,jo sāp vēders,uzlādēt telefonu vai sagriezt drauga dāvinātu torti,visur ir restes utt.Labi,ka no pirmas palātas salīdzinoši ātri izkļuvu.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
20.12.2012 01:15
mad, bet tad būsim godīgi par diagnozēm; Lāsēns ir brīvprātīgi bijis slimnīcā ntās reizes... kāda velna pēc? nesen izēda burciņu ar tabuļetkām... galvas trauma bijusi, tiem parasti ir lielas problēmas ar miegu, un tāpēc sēž viņš uz kvetiapīna, ko mazās devās tagad raksta arī neirozēm, depresijām, jo ar šīm ripām cilvji labi guļ...

Black eyed

Varbūt citreiz, ja velk uz sliktumu, ej pie doka laikus, lai nav šitāds iznākums; personāls tur nudien nav laipns, nea. turies un gan jau tiksi laukā.
mad apcerīgs
Re: Rezumē Tvaika iela 2
20.12.2012 10:32
...runcenei...to es visu saprotu...:)...bet izraisīt polemiku (redz, atkal smalki vārdi) ta vajag...reizēm...:)

...black eyed...ak ta pirms tam imitēji vēnu griešanu???...tagad pārēdies šaibas...pazīstama situācija un domu gājiens...vai, kā visi nobīsies, kad uzzinās, ka esmu gribējusi beigt aktīvās dzīves gaitas...nja...domā, ka kreizenē loši strādā???...50 uz 50 doki liek - ākstijās vai nopietni...Tu zini, cik tautas staigā ar violetām strīpām uz rokām???...un cik sarijās ripas???...no man pazīstamajiem tie, kuri gribēja aiziet no dzīves, to arī veiksmīgi arī izdarīja...tādas tās štelles...par kreizeni - pieņem situāciju tāpat kā enfuego...kā piedzīvojumu...paliks vieglāk...:)...tikai izejot no kreizenes samet izrakstītās receptes mizkastē...un pazūdi no Rīgas uz nedēļu...lai izvēdinātu galvu...
Re: Rezumē Tvaika iela 2
20.12.2012 11:36
Mad, tas bija domāts nopietni,jo savādāk es to būtu uztaisījusi visiem kā šovu,bet ko tur vairs,jo uzrakstot tas viss izlasās pēc galēja idiotisma un pozerisma, tapēc par to pat nav vērts rakstīt. Tā, lūk. :-)

Priekā,kāmīši!

_________________________
Regrets, I´ve had a few
But then again, too few to mention
I did, what I had to do
And saw it through with out exemption
I planned each chartered course
Each careful step along the highway
And more, much more than this
I did it my way
Re: Rezumē Tvaika iela 2
20.12.2012 16:27
Novēlu visiem laimīgu jauno gadu,īpaši Runcenei,Enfuego un Eksistenciālim :)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
21.12.2012 13:52
jaunā gada nebūs, šodien pasaules gals :/
Re: Rezumē Tvaika iela 2
21.12.2012 14:42
Neceri, nebuus tev aiziet no siis pasaules sodien.....
Bocers
Re: Rezumē Tvaika iela 2
21.12.2012 16:37
Vot sēžu darbā un gaidu to pasaules galu. Ceru, ka nebūs jābrauc mājās.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
21.12.2012 16:48
es ar sēžu un gaidu to pasaules galu :))
mad uzjautrinās
Re: Rezumē Tvaika iela 2
21.12.2012 18:42
...o, jefiņi...:)...man vakar jau bārdainais tēvocis paziņoja, ka pasaules gals atcelts...viņs mūs ir apsažālujis...
Bocers
Re: Rezumē Tvaika iela 2
21.12.2012 18:57
Tas bārdainais, kas pa naktīm gultā lien?
Re: Rezumē Tvaika iela 2
21.12.2012 19:00
nu pag.. tūlīt gangnam stailam būs miljards skatījumu un tad tok būs pasaules gals, pat Einšteins to paredzēja :))
Re: Rezumē Tvaika iela 2
22.12.2012 16:09
Man itkā arī velk atpakaļ uz slimnīcu, jo tur nav nekādi dzīves stressi, ir mierīga atmosfēra un zini ka ja kautkas tad ārsti palīdzēs.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
22.12.2012 16:31
jap, es arī kad slimnīcā (normālā) gulēju tad viss bij forši un jauki. a kā tiku ārā tā visi nervu niķi atpakaļ, atkal miru nost :D
Re: Rezumē Tvaika iela 2
23.12.2012 20:08
Esmu tikusi ārā un par to priecājos.Pēdējā vieta,kur gribētos atgriezties.Vismaz pagaidām tā ir pietiekami spēcīga motivācija,lai neatgrieztos.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
26.12.2012 13:49
Es tik brīnos, ka Enfuego tik labi ir lietas kursā, kādas zāles un kādās devās viņam tur deva. Man tai pašā 15. nodaļā tādas lietas neviens neskaidroja, riju tik nost veselu kaudzi, ko jau māsiņa bija sagatavojusi. Zināju tikai, ka diazepāmu špricē, un pēc tablešu izskata kvetiapīnu atpazinu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 7?
Ziņa: