Par Stilnox....

Aizsāka Agnese26 

Fomins
Re: Par Stilnox....
26.02.2021 09:48
Ir valsts psihiatri, bet tad tu būsi uzskaitē laikam. Ja noteiks depresijas diagnozi, tad dažas zāļu grupas tiks daļēji kompensētas. Šķiet, ka ir privātie, kas maksā lētāk par 70€, vismaz es pirms pāris gadiem maksāju kaut kādus 30€ par vizīti.
Re: Par Stilnox....
26.02.2021 10:32
Bet jums reāli palīdzēja, psihiatrs? Vizīte, konsultācija, zāles? Tagad neko nevajag lietot?Paldies
Re: Par Stilnox....
26.02.2021 15:46
Ivo12345 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kādi lūdzu? Kādi varianti ir lētāki par
> psihiatriem?


Psihiatrs ir valsts apmaksāts pakalpojums un zāles pie dieagnozē, ir ar atlaidi, ko jūs murgojat, ka psihiatri vispār maksā naudu.
Žooa
Re: Par Stilnox....
26.02.2021 16:02
Tagad vairs nav tagad par naudu vis
Re: Par Stilnox....
26.02.2021 16:51
Valsts apmaksātie ir tad kad tevi iereģistrē sistēmā un tev visa dzīve sabojāta, ja pieprasīs no policijas vai citām iestādēm redzēs, ka tu esi tur reģistrēts. + jā tad zāles ir valsts kompensētas, ja nē tad par pilnu maksu, kas nemaz nav lēti. Laba psihiatra vizīte 70 eur, vajag kursu vismaz 10 reizes. Rezultātā 700 eur vizītēm + zālēm tikpat varbūt :(
Re: Par Stilnox....
26.02.2021 21:11
Man Ģ.ārste nosūtīja pie psihiatre un vis par velti!
Re: Par Stilnox....
27.02.2021 20:39
nevar būt , Veldres ielā? Jūs uzskaitē būsiet.
Re: Par Stilnox....
02.03.2021 16:07
Tad es vēl nebiju nekādā uzskaitē
aum
Re: Par Stilnox....
06.03.2021 11:29
Ivo12345
nu cik var vienu un to pašu malt uz riņķi - uzskaitē ne uzskaitē būsiet. Kāda tam nozīme? Valstī 1 800 000 cilvēku, sen puse jau kaut kur "uzskaitē". Mēs visi piedzimstot jau kkādā "uzskaitē".

Katrai med iestādei sistēma, kur pacientus reģistrē. Nu kas no tā? Arī RPNC tāda ir. Tev šī sistēma pie loga klaudzina naktī un gulēt traucē, ko?

Ja armijā neiesi, vai šaujamo atļauju nekārtosi, tad tev savu mūžu nav svarīgi kur tavs vārds iereģistrēts. Par pilotu arī nemācīsies.
aum
Re: Par Stilnox....
06.03.2021 11:37
Ivo12345: "Valsts apmaksātie ir tad kad tevi iereģistrē sistēmā un tev visa dzīve sabojāta, ja pieprasīs no policijas vai citām iestādēm redzēs, ka tu esi tur reģistrēts"


Nevar sabojāt dzīvi kuras nav. Un kāda vēl policija tagad kko par tevi pieprasīs... Izklausās pēc vajāšanas mānijas un paranojas. Uzmācīgas idejas kkādas.

Tu (=mēs visi) nevienam neesi interesants un vajadzīgs, lai kāds par tevi sāktu interesēties. Varbūt uz ielas arī vienmēr atskaties, jo liekas, ka seko??

Dzīvo nost savu dzīvi un beidz domāt, ka mēs visi parastie kādam esam baigi interesanti, lai mūs vērotu un meklētu pa "reģistriem"
Re: Par Stilnox....
04.09.2021 17:29
varbūt kādam mājās ir Stilnox (Zolpidem) vai Xanax (Alprazolam)? forte10@inbox.lv
Betaa
Re: Par Stilnox....
05.09.2021 16:06
Forte Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> varbūt kādam mājās ir Stilnox (Zolpidem) vai
> Xanax (Alprazolam)? forte10@inbox.lv


Par to ir kriminalsods! :)
Re: Par Stilnox....
09.07.2023 11:52
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Šarlatāniem
Re: Par Stilnox....
09.07.2023 18:53
Lisa3511 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabīgs antidepresants -
> https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi
> pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda
> pēc pusgada lietošanas restilen.


Cilvēki, neticiet šim lētticīgo naudas kāsējam, kas piespamoja visu forumu ar savu referal linku.
Re: Par Stinlox....
13.07.2023 14:57
Ja būtu zinājusi, ka būšu kaut kāda mistiskā uzskaitē, tad pie valsts psihiatra nemaz nebūtu gājusi, uzreiz pie privātā. Kāpēc ģimenes ārsts mani nebrīdināja par konsekvencēm? Jautājums, vai autovadītāja tiesības es vispār drīkstešu kārtot? Ko vēl nedrīkst darīt? Naivi iedomājos, ka psihiatrs ir tāds pats ārsts ka jebkurš. Bet sanāk, ka esmu uzlikusi zīmogu visam mūžam, dēļ tas nolāpītās krīzes pēc šķiršanās.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 25?
Ziņa: