Esmu izdedzis darba, vaja palidzibu

Posted by Darbinieks 

Darbinieks
Esmu izdedzis darba, vaja palidzibu
December 15, 2012 12:51PM
Es milu savu profesiju, agrak mileju ari savu darbu. Tagad esmu viegli aizkaitinams, cinisks ari pret kolegiem. Esmu parstradajies.
Iesakiet, ludzu, tiesam labu psihologu Riga, kurs man varetu palidzet.
Re: Esmu izdedzis darba, vaja palidzibu
December 15, 2012 04:14PM
www.psihoterapija.lv

sertificēto doku saraksts

vai

www.arstipsihoterapeiti.lv

arī jāskatās doku saraksts

psihoterapeits ir labāk nekā psihologs
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.