Kautkadi traucejumi vai kas.

Aizsāka Sandris112 

Kautkadi traucejumi vai kas.
18.03.2013 23:32
Sveicinati, man jau kuro reizi lietojot alkoholu notiek kautkas slikts, man takaa aizbrauc jumts un es saku mekleet kashki, velk uz pashnaviibu vislaik kad esu iedzeris, bet gribu to labot, pirms paris dienam tiku ritigi piekatus, nezinu kaa lai to izlabo sava dzive, domaju ka man tas ir psihologiski..
gribetu lai kads sniedz kadus padomus, ieteikumus.
iespejams man ir no teva viss jo teevs ari bija agresivs un brauca jumts ciet.
saku baidities par savu dzivi!
Paldies.
Ar cienju Sandris.
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
18.03.2013 23:39
Varbūt Tu esi no tiem cilvēkiem, kas nedrīkst dzert; vēl jo īpaši, ja tēvam bijušas psihiskas problēmas. Viņš arī dzēra?

Jautājums arī, cik Tu izdzer, cik bieži.

Ieteiktu apmeklēt psihologu vai psihoterapeitu.
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
18.03.2013 23:41
nuu,, jkaa kuro reizi dazreiz izdzeru kaadus 2 litrus alus vakaraa ujn viss eju mierigi gulet, dazreiz gadaas parforseet.
un tad man uznak kautkas, jo pats neko neatceros, tikai taa pa mirkljiem bet parejo man stasta. visi baidaas un uztraucaas ka es kautkaads zveers, teevs arii lietoja aloholu. es domaju ka drusku jau var bet ar meeru!!!
tieshaam jaiziet pie kaada psihiatra, lai nosaka kadu diagnozi, jo gribu to visu izbeigt.
bmw
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
18.03.2013 23:54
Nevis psihiatru bet psihoterapeitu,un-ja vispār dzer,tad jāmāk mēru ziāt,kaut gan-Tavā gadījumā varbūt-jo mazāk,jo labāk.
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
18.03.2013 23:55
tatad tas ir no dzershanas viss?
no kaa tieshi cilveekam aizveraas ciet?
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
19.03.2013 00:12
vienkāršoti runājot, švaki nervi; starp psihiatru un psihoterapeitu ir milzīga atšķirība, Tev nekas nav jāārstē, nedz arī kāda diagnoze jānoska, bet vnk jāiemācās pārvaldīt savu dzīvi.

ja citreiz tā neuzvedies, tad taču aklam skaidrs, ka tas no dzeršanas.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.03.2013 00:13 by Runcene.
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
22.03.2013 08:26
labi. centiishos.
Paldies :]
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
22.03.2013 09:37
...man bija tas pats...beidzu dzert - viss nostājās savās vietās...
...katrā cilvēkā ir labais un ir sliktais...un Tev šīs divas lietas ir 50 - 50...alkohols ir viena no tām narkotikām, kura šao līdzsvaru izjauc un piemet svaru tumšajai pusei...tas pats ir ar legālajām un sintētiskajām narkotikām...ir izņēmumi, protams...tīrs MDMA rada garīgu orgasmu, kur agresijai nav vietas...
...iņ-jaņ zīme ir harmonijas zīme...tomēr daudziem šī zīme ir deformēta uz vienu vai otru pusi...zinu cilvēkus, kuri pielejot bieti ir vislabākie cilvēki...viņiem baltā puse prevalē...

...slinkums rakstīt, bet secinājums viens - ja filma trūkst un vāri sūdus - pārtrauc dzert...un nevajadzēs nekādus pstrpistus...
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
26.03.2013 19:07
nu bet iedzert jau driikst? dienaa kaadu litru vai mazaak?
......
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
26.03.2013 19:22
Kapēc tev vispār jādzer? Vai tev skaidrā arī ir kādas pašnāvnieciskas domas vai depresija? Ja bez apreibināšanās nekādīgi nevar, varētu ieteikt tad labāk zālīti pīpēt - tā cilvēku parasti padara mierīgu un mīlošu.
Bet es saku - mēģini labāk palikt skaidrā. Bet ja draugi spiež dzert, es domāju, ka tad ir jāmeklē draugi, kas nedzer.
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
26.03.2013 19:29
nu man garsho vienkarshi .
hmm, taka esu melanholikjis un svari, vislaik ka man kaads kautko pasaka ka es tur izskatos pec idiota, kroplja utt.
veel no muguras aprunaa, apsmej un taa. nevaru nomierinaaties vislaik esu depresijaa kaadus 3 gadus.
......
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
26.03.2013 19:48
Kāpēc tev tā liekas? Izklausās, ka tev ir smaga paranoja vai arī tu vēl mācies vidusskolā vai esi cietumā, kur tādas lietas ir ikdienišķa parādība, jo tā parasti nenotiek. Visbiežāk cilvēki jau iedomājas to sliktāko variantu, piemēram, kad viņiem aiz muguras kāds sāk smieties - uzreiz domā, ka smejas par viņiem, lai arī tā nav. Varbūt tieši šīs problēmas ir par iemeslu, kāpēc Tev tā alkohola iespaidā viss notiek.
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
26.03.2013 19:59
es stradaaju, man ir loti sliktas atminjas, no bernibas, kadi 2 gadi atpakalj, mani sita neparko utt.
nelaida majaas, un viskautkas, dzivoju kompiitnees, 1 istaba ar 4 cilvekiem, vecakiem, un braljiem, tas ir gruti, varbut vajag vienam sakt dzivot//|
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 15:52
...johaidī, vēl viens ar smagu bērnības - jaunības traumu...da uzdirs visam un visiem...un dzīvo nost...
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 19:58
Tieši tā. Piekās visus! Un ja viņi nesaprot, ka esi par viņiem labāks, tad viņi ir lohi! Ar tādu attieksmi ir jādzīvo. Bet jāsit neviens nav, tikai domās par viņiem iemācies paņirgt.
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 20:40
Varbūt ir vērts domāt par dzīvošanu atsevišķi, ja tāda ideja ir ienākusi prātā. Nevaru iedomāties, kā tādos apstākļos var nebūt liela spriedze.
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 21:13
:D :D

Runcene, mūsdienās dzīvot atsevišķi ir diezgan grūti izdarāms, es teiktu pat neiespējams pasākums, mājokļi tāpat vien nemētājas apkārt.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.03.2013 21:15 by Gvdk.
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 21:30
Nu mājokļi gan mētajas gana daudz apkārt, bet lūk tas kāpostiņš gan nē. :)
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 21:31
Man nav ilūziju, bet, ja ir mēŗkis, tad cilvēki sevī atrod spēku un kaut ko maina, turklāt dažkārt diezgan radikāli.

Un es, savukārt, teiktu, ka reizēm ir apstākļi, kad neņemt galvā ir diezgan grūti, jo nav savas teritorijas, kur vispār elpot.

Bet nav vienkāršs jautājums, neba nu es tik naiva.
mats
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 21:48
Alkohols ir depresants.
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 21:53
tatad jus man iesakat sanjemties un ja kads kautko saka vnk uzbraukt pretii?
a to es visulaiku gruzos - pardzivoju par to ko pasaka par mani.
tatad vajag atbrivoties un izteikties lai labak paliek, jo es taka sevii visu kraaaju un par to pardzivoju
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 22:03
ja Tu sevī visu krāj, tad Tu, pirmkārt, bojā savu veselību...
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 22:16
kada zinjaa bojaju?
ko tu ieteiksi lai man paliek vieglaak? :)
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
27.03.2013 23:21
Visu laiku aizturētas emocijas grauj sirdi, bojā kuņģi utt., jo, piemēram, aizturētu dusmu rezultātā organismā veidojas traucējoša un tam kaitīga ķīmija.

Tāpēc reizēm vajag uzbraukt, reizēm vnk skaidri pateikt, bet tā, lai saprot.

Cik Tev gadu vispār? Cik sen jau Tev tā ir, ka viss pa iekšu vārās?
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
28.03.2013 07:11
man tagad 19.
nuu kautkur no 17 vai 16 gadu vecuma.
nevari nekadi sanjemties uzbraukt pretii, bail
aberz
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
28.03.2013 10:15
hvz ???
nu mez 18gados krievos bijam nu tur bij ...ks
sēta apkārt un tādi aši kaški kaušanās vietu dalīšana un glvenais ka ar tiem feisiem tikunta jadzivo
abi gadi tajpasa telpa... ja salecas var plukties visu laiku ar kadu nu sarezgiti ...

bet ja tas ir majas tad nez. tava vecuma ljti jūt dazu gadu vecuma starpibu... un bralji
smagi... terētiski pretī dot īpaši nevaig bet ir sajūta kas jādara... nu krājās kamēr vaig risinājumu
tas nav slikti jo risināju vaig, runcenei nav taisnība, krājās visu mūžu visskas tam jāļauj krāties un jārisi
tiksi galā pieradīsi... šitā situācija ir smaga, vide smaga savas mājas utt. bet kad būsi ticis galā tu būsi
galvu pārāks par citiem jo citi sudi būs strunts un to jūt ka tev ta ir citi..

bet risinājums nav darbībā risinājums ir sevī, to grūti pateikt, katrā ziņā kausanās vai dot pretī ir pilnīga tufta
svarīgi ir uzvarēt... panākt savu... kā tas ir ??? to dara visi visu mūzu citi sit citi lūdz citi dara tikai labu
citi pieprasa likumīi citi santaze citi ar mīlestību tu rsieviets pamanas pa savam bērni pa savam utt..

sitas ir smags vecums, tu vel audz un katra diena ir citāda, nu indiāņus par piaugušiem uzskata kad vinjiem sadur
āķus mugurā un paceļ gaisā nu ka cieš kā vīrs un nesāk psihot tur salūst u tko tur .. tobiš

skaistākās acis ir visvairāk raudājušas un labākās sirdis visvairāk cietušas...
visu mūžu ir pārbaudījumi šitos pārdzīvosi pārejie bus strunc... galvenais ir miers iekšejs miers
tur ir spēks, sit jo grib salauzt, nu arīm morali nu ja sit, ja redz ka neko nevar panākt tad atšujās

un tu esi uzvarējies

sist pretīm (arī morāli), ir vietas kur tas skaitās gandrīz obligāti bet ...
tam sava zinja jegas nav, un vaig uzvaret... nevis brukt pretim...

vobscem galvenais neparksties uz zalem Adtiem

runcenei doma dzivot citur utt
nu nav ta runcen tas ir ja logiski draud briesmaz nu tok nevar bet tas nav risinajums
ir jauzvar... nevis jabeg jo to ka begi vai ne to zina zemabziņa aizbegsi no roblemas vinja nekad
neatrisinasies.. un ar to bus jadzivo..

ADti arī atņem to iespeju uzvaret izbaeidz situaciju
depresijas avots ir stuacija kas jarisina (tas ir pardarijums piedzivojums emocijas nodevibas agresijas vai nemilestibas utt)
bet tas ir jarisina, bet ad to neljauj...

kads saka ka adti palidz pardzivot krizi iedod llaiku utt
nefiga vinji atnjem laiku...tikai...
unsituacija ir garam kautko mainit vares tikai nakosa dzive ...
jogas saka ka atdzmsi tikmer tada situacija kamer to neatrisinasi
protams ka tas ir fufels bet kautka delj tas ir izdomats un nejau muljkji jo cik tur tustos gadu
to atkarto pat lenina murgus vai rainja dzeju tikai dazus gadus :-P salidzinajuma

koroce murgs sanaca bet
nelasiet
es nav gulejs sonakt
aberz
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
28.03.2013 10:35
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Visu laiku aizturētas emocijas grauj sirdi, bojā
> kuņģi utt., jo, piemēram, aizturētu dusmu
> rezultātā organismā veidojas traucējoša un
> tam kaitīga ķīmija.
>
> Tāpēc reizēm vajag uzbraukt, reizēm vnk
> skaidri pateikt, bet tā, lai saprot.
>
> Cik Tev gadu vispār? Cik sen jau Tev tā ir, ka
> viss pa iekšu vārās?

garam
nu tad pasties uz lieliem cilvekiem vinji ir tadi jo var saglabat mieru pat tad kad vinjam
griez kāju nost, ir vietas kur to speciali māca utt...

dusmas uzbraukumi ta ir sakāve, tas ir piečurāt bikses, uzvar tas kas saglabā mieru
un nekāda ķimija nerodās , bailas agresija tas uz ko tu aici izsaut jūtas
tas ir tas kas sagrauj... miers tas ir spēks

ļaunuma uzvara ir tad kad tu ārdies, tapec vinjs tevi sit pazemo njirgajas medas dod zales atnjem miljako
vai izsmej publiski, >>> lai tu sāc ārdīties , ta ir vinja uzvara un tu esi beigts jo tad ta kjimija sak izdalities
un ar tevi ir cauri

a miers ir tad kad tu paej mala ista brdi un tavs aresors ieskrien ar pieri siena
kad sirmis nav ciet jo dusmas ir taspats kas kad tirinas epileptikjis

tas ir tas ko temas autors prasa

kapec mab ir ta kad iedzeru neko nesaprotu jo emocijas njem uzvaru un sakas sviests uz ko runcen vinju aici ka jalaiz valja

jebkus gudrs cilveks kas kauko tadu maca saka ka emocijas vaig savaldit tas ir grūti citi to trenejas visu muzu
tjipa jogas karatisti vai kas, vinji pat emocijas sauc vardos un apzime ar simboliem unkatrai tur kauko elpo dzilji tjipa

koroce ja rev gribas kadam vecim masties virsū un gulties apaksa tu tak centies savaldīties
nedod valju emocijam vai ja gribas sadot purnā psihiatram arī jasavaldās

tur ir spēks
nevis krajas emo jado valju

koroce
runcen tu garam
ne to gramatu lasi

sities psihdakteri izdomajusi ka kad nevar savaldities jadzer zales
nu tas taka ja navar izturet japiedzeras

nu taspats fufels
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
29.03.2013 13:41
ja ir laiks, palasiet šo:

http://www.viestursrudzitis.lv/Kapec_vins_dzer.pdf
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
30.03.2013 12:38
hm daudzko sapratu
Re: Kautkadi traucejumi vai kas.
30.03.2013 12:43
so to izlasiju bet atbildi nedabuju
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 17?
Ziņa: