alexis
Re: Haloperidols - labas zāles
07.06.2017 13:45
Lietoju tagad haloperidolu 50 - 60 mg dienā, jūtos lieliski, vispār nav nekādu blakusparādību. Esmu ievērojis, ka - jo lielāka deva, jo mazāk blakņu. Lielākās blaknes ir tieši no tām vidējām devām. Tā ka aicinu jūs visus ņemt to vērā.
Re: Haloperidols - labas zāles
11.06.2017 17:32
Tu dzer 10+ tabletes dienā? Kad man nācās dzert pusīti tabletes, es sprāgu nost, bet es vispār nepanesu nevienu neiroleptiķi, ja deva ir pietiekama, lai bloķētu dopamīnu. Uzreiz ir neizturama trauksme un akatīzija + citi blakusefekti. Kad pārstāju lietot, tad pagāja ilgs laiks, kamēr smadzenes atguva balansu. Ir pat zinātniski pierādīts, ka šāda tipa zāles samazina smadzeņu apjomu! Tāpēc varu rakstīt tā: "Haloperidols - labas zāles, lai sevi pataisītu par ažitētu zombiju".

Katram ir sava specifiska bioķīmija, tāpēc citam cilvēkam neko no psihotropajiem līdzekļiem rekomendēt nevar un dažkārt var būt pat bīstami.
Re: Haloperidols - labas zāles
11.06.2017 20:16
"Haloperidols - labas zāles, lai sevi pataisītu par ažitētu zombiju"

tas sakrīt ar alexa novērojumiem, ka, palielinot devu, mazāk blaknes jūt (ja vispār ko jūt)
....
Re: Haloperidols - labas zāles
13.06.2017 21:55
Nu haloperidols jau nu noteikti nav labas zāles, it īpaši ilgtermiņā. Cik gan vispār tie antipsihotiķi var būt labi...
alexis
Re: Haloperidols - labas zāles
02.07.2017 20:00
Galīgi nejūtos "ažitēts", drīzāk peldu perfektā mierā. :)
alexis
Re: Haloperidols - labas zāles
02.07.2017 22:27
Starp citu, nākamgad haloperidolam būs 60 gadu jubileja, noteikti pasūtīšu vietējā beķerejā torti ar uzrakstu kirilicā "Galoperidol". :)
Re: Haloperidols - labas zāles
04.07.2017 01:39
Tu cigaretes smēķē?
Re: Haloperidols - labas zāles
06.07.2017 12:49
Man Haloperidols arī palīdzēja, lidz pamanīju blaknes, tad nomainīju uz citām zālēm.
Cik ilgi jūs dzerat. Un ko uz šodien varat pateikt par haloperidolu
Re: Haloperidols - labas zāles
05.12.2021 07:16
Galoperidols! Kā pamēģināju tā izmetu miskaste to ķīmiju. Pēc pieredzes visiem kratās rokas vainu mīņājās ar kājām uz vietas, nu nafig. Kājas rubī ārā.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.12.2021 07:17 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 6?
Ziņa: