Pārdomas...

Aizsāka slota 

Re: Pārdomas...
06.06.2013 23:27
nē, nav gan noslieces....

nu nemaz... :)

tas jau uzreiz nenozīmē jātnieces tēlu un pātadziņu.

calis.lv pa laikam organizē grupas sievietēm, kas mīl par daudz – par ļoti mazām, gluži simboliskām naudiņām...
Tu esi domājoša un atjautīga sieviete, kam dzīvē nav veicies iegūt izglītību atbilstīgi savām spējām, uz noliegumiem Tu vienkārši esi teicamniece.

labāk lai puisietis vienu nedēļu iztiek bez smēķiem un moš aizej uz to grupu.

Un es runāju to, kam ir iziets cauri, ne no augšas vai apakšas, bet horizontāli, Tavā līmenī, kā sieviete sievietei. vidējā latviešu sieviete tā ir audzināta, ka viņai viss jāpakārto KĀDAM... ja viņai tādas personas nav, viņa to sev noteikti ieviesīs, tāpēc tas nav nekas īpašs tādā ziņā, ka Tu būtu slikts izņēmums, nē, tāda ir mūsu vēsture, bet tas grauj iespēju baudīt dzīvi.

tak paklausi ar pa laikam, ko Tev dusmas saka.
Re: Pārdomas...
07.06.2013 04:49
Audzinājis gan mani neviens tā nav, ģimenē tāda piemēra nebija, jo augu ar tēti, ja nu vienīgi būšu ietekmējusies salīdzinoši agri sākot lasīt padomju laika preses izdevumus. Bet ja pieņem, ka dvēsele ierodas uz Zemes mācīties, tad man jāapgūst kāda priekš manis smaga mācība ar kuru man nenākas viegli tikt galā. Bet nu pilnībā pakārtojusies vīram neesmu, jo man kopš pagājušā rudens ir vēl vienas attiecības, ko šeit līdz šim noklusēju. Par to izstāstiju ari psiholoģei pie kuras biju 5 reizes. Tas otrs cilvēks zin par manu vīru un neko ļoti nopietnu negaida no manis un pat negrib, gadu viņam padaudz, bet precējies un nopietnās attiecībās nav bijis, jo nav gribējis saistības. Es gaidu vīru, bet esmu pieķērusies šim otram cilvēkam kā pie salmiņa, kas mani notur virs ūdens.
bmw
Re: Pārdomas...
07.06.2013 08:21
Kaut kā interesanti,a malkas ta tev nav vēlarvien?Vīrs pagājušo nedēļu par malku bij jau aizmirsis?
Es ,redzi,uzrakstīju to priekšpēdējo komentu -kā tas izskatās no tavas puses.Bet ne no vīra.Tur jau tā lieta,ka viam naudu nevajadzētu prasīt,ja tev tik grūti iet,neesi to iedomājusies?Un pēc mazohisma tas vienalga izskatās.Jo-man tomēr neliekas,ka viņs būtu pajautājis-vai nopirki sev vitamīnus utt.
Re: Pārdomas...
07.06.2013 09:34
Vīrs man ne tikai pajautā vai nopirku, sūta reklāmas par labiem vitamīniem un liek pirkt, tikai viņš dzīvo citā realitātē un nesaprot, ka tā nauda nav tik elastīga kā gumija. Pēdējais ko viņš man lika nopirkt ir Krila eļļa. Par to bija runa gan pagājušonedēļ, gan šonedēļ. Tāpat jautā vai ēdu augļus, dārzeņus, zaļumus.
Re: Pārdomas...
07.06.2013 15:55
Slota, Tev ir oficiāla laulība ar to vīrieti, kas cietumā?
bmw
Re: Pārdomas...
07.06.2013 16:54
Slota
Nu kā vīrietis var dzīvot citā realitātē?Tā toč ir vnk izlikšanās-nesaprot,ka nauda nav kā gumija,tāda domāsana nav raksturīga vīrietim,lai cik stulbs viņš nebūtu.Un tas viss toč sāk izskatīties pavisam savādāk.Ar to reinkarnāciju tik ļoti neaizraujies,jo-kurš ko vispār zin un ir pārbaudījis,kāda tev mācība būtu jāapgūst? Tu savu karmu veido pati un šajā dzīvē,ne kādā citā,šajā dzīvē tu dzīvo tā kā domā,esi tas ko domā.Un patreiz tev kāds ļoti smagi čakarē,tici man,jo-ja es kādam privātā sarakstē iesaku vitamīnus,es saprotu,ka tie maksā,kurš vīrietis to nesaprot? Dažkārt to nesaprot sievietes,neapvainojieties,bet tā ir,vīrietis ja to nesaprot-tad vai nu ir pilnīgs idiots vai izliekas.
Re: Pārdomas...
07.06.2013 22:24
Man ir oficiāla laulība.

Mans vīrs ir gudrs cilvēks un ar zelta rokām, arī ar dabas dotu psihologa talantu, to ko man kādreiz ir teikusi daktere, vīrs jau iepriekš ir bijis pateicis. Bet nu viņam laikam šobrīd nav saprašanas cik dzīve ir dārga. Vārdos jau viņš man vēl visu to labāko, saudzēt sevi, nepārstrādāties, nekreņķēties par sīkumiem, lietot vitamīnus.
Re: Pārdomas...
08.06.2013 13:36
Dzīve ir vairāk darbi, ne vārdi.

Kāda starpība, vai vīrs psihologs vai nepsihologs, viņš jau nav Tavs ārsts, un vīram nav jāvāķī sieva vai sievai vīrs. Labs psihologs tradicionāli arī labi māk skaitīt naudu. Runāt nav darbu darīt. Mēs taču visi mākam runāt.

Lai laulība būtu veiksmīga, jābūt arī veiksmīgam saimnieciskam pamatam, citādi tas otrs, kurš māk skaitīt naudu, ir mamma, bet tas, kurš nemāk, ir bērns. Situācija var mainīties, jo dzīve ir dažāda, bet, ja viens visu laiku ir bērns, tad tas vairs nav labi.

Ok, slota, ļoti sargi savu īpašumu, kas, cik atceros, Tev bija mantojumā no tēva...

Man tiešām ir kārdinājums pateikt vēl ļoti daudz, bet katram jāmācās no savām kļūdām un lieliem cilvēkiem neklājas citus mācīt; lai nu visi gudrības gari, kas mīt Tevī pašā, Tevi pamāca nepieļaut kādas lētticības vadītas kļūdas, kas maksā pārāk dārgi.
bmw
Re: Pārdomas...
08.06.2013 14:20
Es arī esmu labs cilvēks,ar zelta rokām un dzžādiem talantiem,ne tikai pihologa,es vispār māku pateikt pat to,ko ārsts nemaz nezin un nesaprot.Tev ,slota,jālieto vitamīni,olbaltumvielas,augļi,dārzeņi,omega3 un omega6,tad viss būs labi,ja vari atsūti man 25 ls,uz karti,labi?jo man baigi vajag.Saudzē sevi,nepārstrādājies,vaselību par naudu nenopirksi,tai vispār maza vērtība,jo viss labais nāk pa velti,smaidi un priecājies,jā neaizmirsti tos 25 ls,ok? buča tev,zaķīt:)))
Re: Pārdomas...
08.06.2013 18:34
bmw- saprotu jokus, bet šoreiz smiekli nemaz nenāk.
Man tā dzīves nasta piegriezusies, apnicis visu laiku cīnīties, gribas atpūtu, un galvā šad tad iezogas melnas domas.

Ar manu īpašumu viss būs kārtībā, to var mantot tikai mani bērni, citiem pie tā netikt, pirmais vīrs gan gribēja lai pārrakstu uz viņu, bet nevienam svešam pie mana senču senču īpašuma netikt, tā ir liela vērtība.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.06.2013 18:39 by slota.
bmw
Re: Pārdomas...
08.06.2013 18:48
Slota,tas nebij joks.
ar ko es esmu sliktāks par tavu vīru?
Jo-to naudu dēļ šīm īpašībām varētu dot man.
ā,es neesmu tava vīrs?Nu bet kapēc tu īsti dod naudu,ko vajag pašai-dēļ kādām īpašībām,jeb dēļ tā ka vīrs?
Man tā vien šķiet,ka kkas no tās nastas būtu jānomet,un samērā daudz.Redzi-citi tev tādā situācijā naudu neprasītu tikai tāpēc,ka sieva,,man liekas,ka vīram kaunu arī vajadzētu just.Nevis tēlot,ka nesaprot,ka nauda neaug dobē.
Tu varbūt domā ka viņs nesaprot,a man liekas ka saprot ,un tīri labi.Lūk tā.
ikdiena
Re: Pārdomas...
08.06.2013 23:27
Es nesaprotu, kā tavam vīrietim nav kauna Tev prasīt naudu???? Tu taču nekur nestrādā, bet vajadzību tev bez gala....., bet kādas vajadzības var būt tavam vīrietim sēžot cietumā????? Par elektrību, gāzi, apkuri, kanalizāciju, ēšanu, apģērbu nav jāmaksā............Cietumā slikti baro, bet nav jau viņš tur tā nodarbināts, ka vajadzētu labi paēst, lai spētu darboties.......
Varbūt beidzot atver acis un sāc dzīvot sev, nevis citiem....
Re: Pārdomas...
09.06.2013 00:07
ikdiena Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es nesaprotu, kā tavam vīrietim nav kauna Tev
> prasīt naudu???? Tu taču nekur nestrādā, bet
> vajadzību tev bez gala....., bet kādas
> vajadzības var būt tavam vīrietim sēžot
> cietumā????? Par elektrību, gāzi, apkuri,
> kanalizāciju, ēšanu, apģērbu nav
> jāmaksā............Cietumā slikti baro, bet nav
> jau viņš tur tā nodarbināts, ka vajadzētu
> labi paēst, lai spētu darboties.......
> Varbūt beidzot atver acis un sāc dzīvot sev,
> nevis citiem....


Cietumā nauda ir ne mazāk vajadzīga kā ārā. Dažiem tā pat ir starpība starp to vai tu esi parašņiks un mazgā citiem apenes vai nē.
Re: Pārdomas...
09.06.2013 10:53
jā, un slotai par savu invaliditātes pabalstu tagad vīram jāpērk sociālais statuss cietumā...

jei bogu, trakās latvju sievas...
Re: Pārdomas...
09.06.2013 15:17
Bet pīpēt gribas neatkarīgi ne no kā, pati zinu, jo pīpēju.
Re: Pārdomas...
09.06.2013 16:46
jā, slota, "bet" ir spēcīgs vārds, taču stāsts sākās ar to, ka Tu nezini, kā nopirksi malku...

es Tev kaut kad agrāk jautāju, ko Tu tieši no šī foruma sagaidi... Tu vienreiz teici, ka ieteikumus.

šā brīža problēmā Tu diezin vai saņemsi citus ieteikumus, ka vīram to naudu nevajag sūtīt, lai strādā kauču par tiem Ls 8.

ko gan citu lai cilvēki atbild?

un to Tu esi dzirdējusi.
Re: Pārdomas...
09.06.2013 18:41
Tas, ka nopirkšu malku ir vairāk nekā skaidrs, tikai tā milzīga baiļu sajūta, pirms viņa ir nopirkta. Skaidrs nav cik drīz tas notiks.

Kad sāku šo te rakstīt, neuzsvēru ka problēma ir vīrā, bet gan manā pašsajūtā, ka gribu nopelnīt un arī vajag, bet nevaru pavilkt slodzi, mājās darba tāpat pāri galvai un netieku pat pilnībā galā ar to, kur nu vēl ar algotu, regulāru, fizisku darbu. Mājās taču darbs tāpat ir fizisks. Brīžiem ņemos pa dārzu ar prieku, bet brīžiem ar milzu piespiešanos. Ir darbi ko gribas dārzā padarīt, bet ko vajadzēja jau izdarīt maijā. Tas, ka darbi pat mājās ir pāri galvai, manī jau vismaz mēnesi ik pa laikam, bet pēdējā laikā tas ir katru dienu, rada milzu nemieru, kad galīgi nervi netur, paņemu diazepamu, bet tas pat lāga nelīdz. Gribas lai pašajūta būtu labā, tagad to rakstot raudiens nāk virsū, cik pretīga sajūta ir iekšā. Dēls, kuram šobrīd vasaras brīvlaiks un nu ir nostrādājis pirmās 3.dienas, man pārmet, ka nestrādāju algotu darbu. Bet nu visa problēma ir pašsajūtā. Man riebjas, riebjas,riebjas mana pašsajūta, līdz pat tam, ka gribas no izmisuma kaukt. Galvā pazib doma, ka gribas nomirt.
Pūkaine
Re: Pārdomas...
09.06.2013 19:57
slota Rakstīja:
-------------------------------------------------------

Mājās taču
> darbs tāpat ir fizisks. Brīžiem ņemos pa
> dārzu ar prieku, bet brīžiem ar milzu
> piespiešanos.
> Tas, ka darbi pat mājās ir pāri galvai, manī
> jau vismaz mēnesi ik pa laikam, bet pēdējā
> laikā tas ir katru dienu, rada milzu nemieru,

Atv., ka iejaucos, bet var taču būt tā, ka darbu apjoms ir vienkārši vienam cilvēkam pa lielu? Varbūt var sadalīt, ko drīkstētu atlikt uz vēlāku laiku?
Man jau šķiet, ka ņemties pa dārzu 12 h dienā ir baigā slodze pat tad, ja cilvēks ir stiprs un nav nekādas vainas (nogurumi un citas problēmas)

Vai dēls palīdz kaut ko? (no teksta nesapratu īsti)

No savas pieredzes varu teitk, ka jā, dārza darbi izsmeļ. Lai gan man ir dikti maziņš, bet tāpat....

Es mācos joprojām šķirot, veidot prioritātes. Atlieku tos darbus, kuri nav ar citiem saistīti termiņu ziņā. Gadījumos, kad viss sakrīt gandrīz vienā laikā. Ieplānoju varbūt vairāk, nekā var reāli izdarīt. Bet arī daļu tad izdaru. Man šķiet, ka sevi pārmoki! Varbūt kaut kas ir jāvienkāršo? Man arī sākumā bija platība pa lielu spēku ziņā. Stingri izdomāju, kas noteikti būtu nepieciešams, bet ko labāk pirkt veikalā rudenī, jo ļoti lētas cenas salīdzinoši, nekā līdz spēku izsīkumam sēdēt vagās.
Un jā, varu iedomāties, ka veidojās nemiers, ka nevar paspēt. Man nupat tā bija, kamēr nebiju kārtīgi izravējusi. Pārņēma bezspēcība, īpaši zinot, ka neviens jau palīgā nenāks. Nu jūtos mierīgāk šajā ziņā, pieķēros šodien sīkdarbiņiem, kas varbūt varētu nest kādu latu vēlāk.

P.s.- es ar savu nūģīgumu un arī muguras problēmām varu tikai kādas 3-4 h dienā turēt. Pēc tam noteikti eju ar kājām vēl, lai kompensējās slodze. Un katru dienu arī to nedaru.
Re: Pārdomas...
09.06.2013 22:13
slota, nomierinies.

dēlam nav daļas, vai Tu strādā...
Re: Pārdomas...
09.06.2013 23:00
Laikam gan, ka gribu pārāk daudz izdarīt dārzā, bet pa gadiem lielāko daļu esmu aizlaidusi atmatā, nu atkal plēšu ar lāpstu augšā, tas arī veido to lielo slodzi. Šodien sabiju dārzā no rīta 3 stundas un vakarā 4 stundas, bet nu šodien tika darīts tas, kas visu laiku tika atlikts, citu it kā svarīgāku darbu dēļ. Vēl rīt jāsarauj, tad atliktie darbi cerams būs padarīti,vēl ķirbju stādi podiņos, puse iestādīta zemē, arī kabači podiņos, bet jāuzplēš atmata, cits viss piesēts un piestādīts, paldies Dievam arī izravēts gandrīz viss.
bmw
Re: Pārdomas...
09.06.2013 23:00
Slota
paklausies šo mantru

http://www.youtube.com/watch?v=GH76rp9vR20

Tā palīdz sakārtot domas,uzspied vēl Deva Premal.
Un tici man-primāras ir domas.
bmw
Re: Pārdomas...
09.06.2013 23:05
Ja apstākļi būs Tev labvēlīgi,tad viss sanāks arī strādājot lēnāk,bet galvenais-ar prieku.A citādi-tie ķirbji var arī neizaugt ar visu saraušanu.:)Es zinu,man arī dārzs,es gan tajā nenogurstu,tā laba vieta kur domas sakārtot.
Re: Pārdomas...
09.06.2013 23:32
Reizēm jau strādāju ar prieku, tad, kad jūtos labi, vismaz sezonu uzsāku ar prieku, tagad kā kuru brīdi, vairāk jau pēdējā laikā daru tāpēc, ka konkrētas lietas esmu ieplānojusi, un kad nesanāk kā gribas, tad tiešām kā Pūkaine rakstija rodas lielum lielais nemiers un piedevām sāku uzskatīt sevi par nekur nederīgu, nederīgu dzīvei. Agrāk taču varēju visu un tāda nemiera nebija vispār. Un tagad baudu sekas 17.gadiem, kas pavadīti ar enerģētisko vampīru un pēc 2003.gada arī pateicoties "jaukiem" psihiatriem.

Dēls notrimmerē zāli, padara kaut ko pie teritorijas labiekārtošanas. Staipa visādus smagumus iekārtojot teritoriju, dārza īrniece jau satraucās vai viņš to drīkst, jo dēls ir redzes invalīds.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.06.2013 23:35 by slota.
bmw
Re: Pārdomas...
09.06.2013 23:41
Nu,tad sanāk,ka Tu sev stādi pārāk augstas prasības,un krīti gar zemi,kad nevari tās pildīt,jājautā-kapēc plāno tādā stilā,un-ko Tu pati sevi tiranizē?
Noklausies to mantru un apdomā-par ko Tu īsti cepies?
Re: Pārdomas...
09.06.2013 23:48
Paldies bmw, noklausīšos.
Prasības ir tādēļ, ka gribu dzīvot labāk nekā šobrīd dzīvoju, riebjas trūkums, bardaks, kaut gan man ir milzīgs bardaks gan laukā, gan arī mājā, sakarā ar to, ka visu enerģiju izlieku dārzā, kaut ko kārtot mājā vispār vairs nav spēka.
bmw
Re: Pārdomas...
09.06.2013 23:54
Tu dzīvo tā kā domā.Domāsi labāk,dzīvosi labāk.Vairāk padarīt nav obligāti,ir tāda lieta kā veiksme.
Re: Pārdomas...
09.06.2013 23:58
Jā, protamas, ka veiksme vajadzīga. Bet nu visa pamatā ir pašsajūta. Pirms 3, 5 gadiem biju pilnīgs vraks, esmu jau daudz sasniegusi pateicoties vīram, kurš mani uzvirzija uz pareizā ceļa un aizliedza arī dzert saujām psihiatrisko zāļu.
bmw
Re: Pārdomas...
10.06.2013 00:07
Pašsajūta nav pamatā,jo tā atkarīga no......Pamatā ir tas,kas nav atkarīgs,pareizāk-kam nebūtu jābūt atkarīgam.Uzmini,kas tas ir:))
Re: Pārdomas...
10.06.2013 00:21
Re: Pārdomas...
10.06.2013 00:33
nez cik tam dārzam ir hektāri... ar vienu labu traktor tagad var apstrādāt saimniecību līdz 500ha ... tad kādu platību var pavilkt viena laba dāma? :))
vispār ja tas dārzs ir palielāks kapēc vel piepelnīt ar viņu nevari? ieliec pavairāk kādas ogas - tām cena un noiets labs :)) atdot kaut uzpircējam pa lēto, ja tirgū sēdēt negribi - peļņa tāpat būs.
un to vīru gan tev vajadzētu konsolidēt...par pašu - i tur štrunts ar domām.. viņas protams iespaido ļoooti dauz, bet lai pamainītu domas nepietiks vien ar gudrām grāmatām un dziesmām. pirmkārt vaig ikdienā kko pamainīt, lai arī domām būtu pamats mainīties...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: