Psihotropaas zaales.

Aizsāka Elza1983 

Psihotropaas zaales.
20.05.2013 21:06
Labdien. Es dziivoju Iirijaa kopaa ar puisi. Plaanojam beerninu gada laikaa. Pagaidaam to nevaru, jo dzeru zaales Seraquel 150 un Rispolept1,5mg. Zaales lietoju no Janvaara. Viss tas buutu nekas, ja uz sejas neuzmestos zoda un vaigu rajonaa pinnes ar baltiem galiem kaa arii ir menesreizu aizkavesanas. Peedeejaas normaalaas meenesreizes bija 1.janvaarii, pec tam tikai nedaudz dazas dienas 16.-20.martam smeereejaas. Kops ta laika man nav vessels cikls bijis un arii no otraa cikls kaadas 20 dienas nav. Staavoklii neesmu. Vai iespeejams, ka pumpas radusaas no zaaleem?Vai varbuut ir nojukusi hormonaalaa sisteema no zaaleem?Un vai menesreizu kavesanas varetu but no zaaleem? Vai arii tomer no stresa, kas bija sakuma, kad jutos slikti kaa deel saaku dzert zaales?
Re: Psihotropaas zaales.
20.05.2013 21:50
visticamāk, ka tas ir no rispolept – gan pinnes, gan neregulārās mēnešreizes. Jārunā ar psihiatru, vai nevar mainīt pret ko citu.

seroquel ir diezgan nekaitīgs.
Re: Psihotropaas zaales.
20.05.2013 22:25
Paldies! Seit Iirijaa aarsti ir diezgan zemaa liimenii. Esmu farmaceite un Seraquel pati sev ieteicu, lai aarsts izraksta, kas arii man paliidz. Varbuut Juus vareetu man ko citu ieteikt Rispolept vietaa, jo lietojot taas juutu par lieku lielu miegainiibu un dazaadas neveelamas sajuutas, kaa arii taas pumpas un nav reiziisu.
Re: Psihotropaas zaales.
20.05.2013 22:52
Es neesmu aarsts un taapeec zaales nevaru ieteikt, bet es pati shaadaa situaacijaa saaktu domaat, ka varbuut nevajag to rispolept?

Kaa nekaa tagad ir divi neiroleptikji. un neiroleptikjiem ir raksturiigas visaadas riebiigas blaknes.

Antidepresanti neliidz?

Kas par diagnozi?
Re: Psihotropaas zaales.
20.05.2013 23:01
Es dzirdeeju balsis, mans draugs bija sasutis un domaaja, ka esmu jukusi. Arsts to nosauca par psihozes epizodi. Meginasu ar laiku atteikties no rispolept. Paldies.
bmw
Re: Psihotropaas zaales.
20.05.2013 23:40
Nu,man no negulēšanas arī bij dzirdes haluciācijas,es dzirdēju orķestrīti-tas kādas 5 dienas spēlēja 1 muz. frāzi ,bez pārtraukuma,es biju manāmi pārsteigts:))bet es arī domāju,ka neiroleptiķus divus nevajag. īrijā nav ķīniešu med centru? Man tas orķestrītis izbeidzās no adatu terapijas,vispār-viņi apgalvo,ka spēj ārstēt gandrīz cisas psih. slimības,piemēram-depresiju konkrēti bez problēmām,es noteikti Tavā situācijā meklētu ķiniešu ārstu,es toreiz atmetu visas zāles uzreiz,bij gan pasmagi atmetot....
Bet-austrumu medicīna pilnīgi savādāk traktē šīs slimības
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 18:50
bmw tas pats iii

ar visu orķestrīti :D un sakiet, ka viņam nav šizo.
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 19:03
lauru lapas visu izārstēs!!! tā, vienkārši, babāc, trieciet iekšās 10kārtīgu lauru lapu maisījumu, piejauciet klāt visus b grupas vitamīnus, tik neaizmirstiet 10kārtīgu devu magniju, kalciju, sodu, jodu, sodu, žeņ šeņu arī visiem gadījumiem, ogli arī drošībai 10kārtiga devā un pēc mēneša intensivas, neatlaidīgas lai arī visai specifiskas no garšas šļuras lietošanas iekšķīgi, visos caurumos, jā, jā, arī dibenā, lai zarnas iztīrītos, saprotiet, pilnīgi visas un jebkuras kaites būs likvidētas!!!

Un kur tie Nobela prēmiju izdalītāji skatās??????? Patents tepat, Latvijā ira, a viņi nez ko tur pēta un nevar izpētīt... muļķi tādi, tie zinātnieki.
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 19:31
Tādas tās lietiņas ira. Atmazgā vispirms, Ivar, visas savas cūcības, ko šī portāla lietotājiem nācies izlasīt. Atmiņa, kā saproti, ir ne tiai datoram, atmiņa ir arī foruma labdariem, kas bez makas sniedz konsultācijas arī tajos jautājumos, kas tāāālu neskar pašaus, ko nevar teikt par tevi, Ivar, kam nav pilnīgi nekādas spējas paskatīties ārpus savas, šaurās un visai dīvainās pieredzes, kurš nav lasījis nevienu psiholoģijas grāmatu, kurš nevienam nevar palīdzēt, kā tikai vienam cilvēkam - savam iedomu cilvēkam. :D :D :D
aha
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 19:45
zivei vājprāta lēkme?:D
izskatās ,ka sieviešiem rudens spiež uz smadzenēm!:)))Ivar turies!tpu ...es pats taču esmu ivars!:)
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:08
Paldies, man viss super:) ak jā- mums- visām manām daļām:) Es pa pus forumu izpleties esmu:)
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:08
tikai atklāsmes par Ivaru (pats uzprasījās), jo tas Ivars savus murgus arī uz mani bija projicējis, laikā, kad biju domās un dažādos darbos, saistītos ar pilnīgi citiem cilvēkiem.
Biju rakstījusi jau, ka par Ivaru, kā par kaut kādu cilvēku, vispār, nekad, galīgi un pilnīgi nekad nebiju domājusi, ne arī man prāta varēja ienkākt, ko tas Ivars tur murgojis bija. Man daudz daramā bija, da i cilvēki citi bija interesējuši, taču tas nebija traucējis Ivaram savos murgos, vārds tiešajā nozīmē, iepīt mani...
Psihotehnikas viņam zināmas... proootams... psihotehnikas, kā savus iedomu murgus uzdot par "patiesībām" un tas viss... pēc viss pēc it kā izārstēšanās... :D Nepārsmieties, ko dara ķīnas medicīna...
Cik tu man, Ivar, maksāsi? Kāpēc lai es neuzprasītu kompensāciju? :D :D :D pī pī pī [cenzēts] [cenzēts] [cenzēts] bet varu paturpināt.... :D
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:11
Par kādiem pakalpojumiem tev maksāt, ko, zive? :)
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:14
par taviem iedomu murgiem, Ivar, kurus ar mani sasaistījis biji... Būtu vismaz saskanojis, ka to dara normali cilvēki, a tā...

Jā, un par komentāriem, jo tu, Ivar, burtiski izdiedelēji, lai tev pievērš jebkādu uzmanību... Kur saskanoana, a, Ivar?
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:16
Vai, nu raksti taču vairāk!:)
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:24
kapeikispējs esi, kam pašam sava fiška nerubī...
Viņam vajag citus cilvekus...

Es tagad par sevi. Man nebija vajadzīgi ne forumi, ne forumos rakstīšana, ne visi šitie murgi. Jau rakstīju, ka mēdzu rakstīt dienasgramatu, esmu mācījusies meditācijas no komapktdiska, kas nopirkts bija 2008 gadā Maskavā, kad joutobe bija tukša.

Un tagad arī man šis kolhozss neinteresē.
Es tikai apjūsmoju ķīnas medicīnas sasniegumus :D
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:25
Un kā tev ar dzīvokļa remontu iet?:)))
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:33
Nav tava suņa darīšana, Ivar, vecim, kas nolaidies tik zemu
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:38
Nu jauki, labu tev veselību!:)))
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:43
Tev gan, Ivariņ, neko iepriecinošu nevaru pateikt, jo mani kanāli vēsta, ka tev paaugstināts risks iedzīvoties infarktā. Tās no tam adatu terapijām. Ne velti tāds saraustīts un bailīgs esi. Tās ir pazīmes. Neignorē tās.
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:44
Redz ku labi.... vai ne?:)
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 20:53
Nopietni saku. Adatu terapijas tieši tāpēc LV neizmanto, jo tām ir blaknes un info balstās uz zinātniskiem pētījumiem (nemeklēšu, bet to man nebūs grūti atrast, ja vajag).
Tev zemapziņai, Ivariņ, nav bijusi ne profilakse, ne tā būtu tīrīta izgaismota, saprasta, pārstrādāta. kur nu vēl iztīrīta... kristaliņ tu mūsu...
Psihotehnikas, kā reiz, paredz atgriezšanos pie zemapziņas... un tas darbs ir jāuztic profesionāļiem... Profesionāļi, savukārt, tverami kā trose pie kā pieturēties, lai pēc ieniršanas, būtu droša uzpeldēšana, tēlaini izsakoties, nevis aiziešana pa pieskari, ko paredz pašplūsma....
Dikij anaļiz eto tože anaļiz, no vsjo ravno - dikij... :D
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 21:14
Es pagaidīšu kad tu kādu rezultātu sasniegsi un tad varbūt uzklausīšu ko tu saki, a citādi ir kā ir, tāpat kā Runcenei, tas neiedvesmo.
Man patīk ka runā cilvēki kas var palepoties ar sasniegumie, izskats un uzvedība liecina ka sasniegumi ir....
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 21:15
Ir daudz tādu cilvēku no kā ir patīkami pamācīties, varbūt ne visu, jāfiltrē jau tomēr arī ir...
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 21:26
Pat prātā nenāk tevi, Ivar, iedvesmot. Iedvesma, tāpat, katram cilvēkam ir rodama sevī...
A Tev,, Ivariņ, kas atliek, ka tikai skatīties jaunu meiteņu bildītes, skaties un fantazēt... un kas tev to var liegt... Vecums taču nenak viens... ;)))
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 21:29
Jaunas meitenes ir foršas:)
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 21:31
Pat prātā nenāk tevi, Ivar, iedvesmot. Iedvesma, tāpat, katram cilvēkam ir rodama sevī./c/

Bet tu un Runcene dod negatīvu, tumšu iedvesmu jeb nomāc iedvesmu, kas arī ir iedvesma....
hronika
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 21:35
un dārgas, tās, gudrās... :D
iii
Re: Psihotropaas zaales.
29.09.2018 21:36
a kas tas ir- dārgi?:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 1?
Ziņa: