kā iet sociofobi?

Aizsāka minija 

minija
kā iet sociofobi?
27.05.2013 11:59
Sveiki visiem kas ir sociofobi! Sen neviens nav aprakstijis savas fobiskās izjūtas, laikam jau visi tādi aktīvi sabiedriski!? Piem. es vairs sevi nevaru izturēt, negribas un nav par ko runāt nearvienu,bet īstenībā gribas būt sabiedrībā . It kā nav spēka vairs ar tām stulbajām bailēm un domām cīnīties...
bmw
Re: kā iet sociofobi?
27.05.2013 19:51
Met kaktā bailes:)Tev sociofobija tikai vai depresija un stress arī?Nu,es arī neesu ļoti runīgs....Tu nevari sevi izturēt,bet-tu sev kko pārmet?Tev tās ir psihologiskas problēmas,labojamas,ko tu esi mēginājusi?
GoneForGood
Re: kā iet sociofobi?
27.05.2013 21:53
ahaaa..... bumers nav ļoti runīgs.. hmmm....zirgi māk smiet? :O
minija
Re: kā iet sociofobi?
29.05.2013 10:56
Sajūta tāda ka esmu duma, galva tukša, sabiedrībā vislaik mokošā doma - ko lai saka, kā būt...
bmw
Re: kā iet sociofobi?
29.05.2013 16:39
Tu esi mazrunīga?Baidies,ka citi to pamana?
Re: kā iet sociofobi?
29.05.2013 17:04
Tā siciofobija es skatos ir vien trak liet :)
minija
Re: kā iet sociofobi?
30.05.2013 10:47
Jā, esmu ļoti mazrunīga.
bmw
Re: kā iet sociofobi?
30.05.2013 12:48
Ja esi ļoti mazrunīga,tad tev neko nepalīdzēs domāt-ko lai pasaku,un stresot par to,tas visu padara vēl sliktāku,jo vairāk tu sasprikgsti,jo grūtāk kko izdomāt-ko teikt.
Tu vari mēgināt savādāk-apgūsti kādu meditatīvu tehniku un mēgini attīstīt spēju izstarot mīlestību uz apkārtējiem,tu būsi mīlēta un gribēta kompānijā jo cilvēki tev blakus jutīsies lieliski,kaut arī tu klusēsi.Un jūtot ,ka gaisotne ir brīva,tu arī sāksi drusku runāt.
vairs nav aktuāli
Re: kā iet sociofobi?
26.03.2014 11:05
tā arī viss beidzās nesācies.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.11.2014 13:41 by osis.
Re: kā iet sociofobi?
26.03.2014 16:03
www.vairs nav aktuāli.lv Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki.
> Esmu sācis veidot šo tīmekļa vietni
> www.vairs nav aktuāli.lv ar mērķi, ka tā kādreiz
> kļūs par atbalsta vietu mums - sociofobiem.
> Aicinu brīvprātīgos pievienoties un palīdzēt
> attīstīt šo projektu.

Ideja apsveicama. Būtu jauki, ja vairāk rakstītu par palīdzības iespējām, arī pozitīvās pieredzes no cilvēkiem, kam ir palicis labāk, sniegtu motivāciju celties un mēģināt. Lai nav tā gaušanās un nolemtības sajūta, kā tas ir lielajā, milzīgajā portālā angliski, tas neko nevienam nav devis.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.11.2014 13:46 by osis.
Re: kā iet sociofobi?
26.03.2014 16:09
Cilvēki, kas ir puslīdz vai pilnībā tikuši galā, forumos vairs nenāk (tas tā ir visos šāda tipa forumos), būs vēl viens raudamforums.

Neesmu pret, varbūt tas palīdz pašam veidotājam un ir vajadzīga šāda pašterapija, katrs dara tā, kā uzskata par vajadzīgu, bet tam būs īss mūžs, ja nepieies ar stingru apziņu jau kā brīvprātīgam darbam (nevis ar emocijām: šodien gribu, rīt jau apnika) un tur nepaliks arī tad, kad pašam būs puslīdz ok.
Re: kā iet sociofobi?
26.03.2014 16:16
vegdist.lv foruma vairs nav, nav arī bezpanikas.lv...

Parasti beidzas tad, kad veidotājam paliek ļoti slikti vai arī tad, kad viņš izveseļojas.

Ja sāk kaut ko tādu darīt, tad jāpieiet ar apziņu, ka tas vienmēr būs uz laiku. Labi arī ir padomāt, kas notiks pēc tam.

Bieži cilvēki ģenerē jaunus forumus, jo domā, ka tur notiks kādi līdz šim neredzēti brīnumi.

Es gadu vai gandrīz divus negāju ārā no mājas, par veikalā iešanu vispār nebija ko domāt; nebija pat cilvēcīgu silto virsdrēbju; par laimi, toreiz nekādus forumus nelasīju, tikai ar dakteriem un psihoterapeitu, nujā, pie psihoterapeites ar šausmām braucu. Bet tad vīrs lauza roku, un man kļuva labāk :) badā mirt tomēr negribējās, veikals neizbēgami kļuva par apmeklējamo vietu...
Re: kā iet sociofobi?
27.03.2014 16:40
Vegdist forums jau nu gan vēl ir - sameloji! :)

http://vdist.join.lv/f/
Re: kā iet sociofobi?
27.03.2014 17:13
Tas ir jauns variants, savulaik bija cita versija ar citu īpašnieku, un tādā veidā zūd iepriekšējā informācija, bet cilvēki jautā vienu un to pašu, kas iepriekš simts reižu izrunāts.

Tāpēc teicu, ka jārēķinās ar to, ka apniks un ir vērts mazliet padomāt par to, kas notiks pēc tam...



Edited 1 time(s). Last edit at 27.03.2014 17:15 by Runcene.
Re: kā iet sociofobi?
27.03.2014 17:30
Tā nu gan ir jā!
Re: kā iet sociofobi?
27.03.2014 21:34
Galvenais ir palīdzēt dotajā brīdī. Par nākotni ne tik svarīgi. Internets kā tāds ir sociofobiķu bedre, priekšnoteikums, lai izietu sabiedrībā - nesēdi forumos. :D



Edited 1 time(s). Last edit at 27.03.2014 21:35 by XTC.
Re: kā iet sociofobi?
11.11.2014 12:56
pagaidām dr.lv/phorum neviens nedomā slēgt ārā. Varbūt savu stūrīti viņiem uztaisīt? Vai arī jau ir savs stūrītis, neesmu lietu kursā, kas kam atbilst.
Re: kā iet sociofobi?
11.11.2014 13:44
Kaut kāda līmeņa bailes no sabiedrības ir/ir bijušas teju vai katram šejienietim. Tas var ietilpt neirozes un arī jebkuras psihiskas slimības shēmā.

Parasti savu sadaļu ļaudis grib tad, kad kādam ir saasinājums un vajag aktīvāku atbalstu. Nez vai uz to vnm ir jāreaģē.

Turklāt LV ir tapuši vairāki sociofobu "forumi", kur beigās izveidotājs runā pats ar sevi :)
Re: kā iet sociofobi?
11.11.2014 13:50
nja, projekts ir beidzies nemaz tā īsti nesācies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 8?
Ziņa: