Hipnoze smēķēšanas atmešanai

Aizsāka Ramija 

Hipnoze smēķēšanas atmešanai
06.06.2013 22:19
Vai kāds ir mēģinājis ar hipnozes palīdzību atmest smēķēšanu? Vai varbūt ir dzirdētas atsauksmes?
Internetā diezgan plaši reklamējas Edgars Skrodelis www.stopsmoking.lv
Būšu pateicīga par jebkuru pieredzi ;)
Re: Hipnoze smēķēšanas atmešanai
06.06.2013 22:46
Stulba esi? Kam vēl Tev vajg hiponozi?
Re: Hipnoze smēķēšanas atmešanai
06.06.2013 22:56
Kāpēc uzreiz stulba? Es vnk gribu dzirdēt atsauksmes.
Nu nesanāk man atmest ar gribasspēku... nesanāk...
Re: Hipnoze smēķēšanas atmešanai
06.06.2013 23:05
Tad arī nesanāks. Domā pagulēsi pie Skrodeļa kunga uz dīvaniņa pusmaņā (sazin ko viņš vēl tad ar Tevi darīs) un pīpet vairs i nemaz negribēsies?
Varētu palīdzēt.vēl-atkarību pārvarēt palīdz alpha stim.Nu,konkrēti man palīdzēja alpha stim,smēķēšanu atmetu agrāk,ar gribasspēku,man laikam stiprāk gribējās:))
Re: Hipnoze smēķēšanas atmešanai
06.06.2013 23:35
Paņem un no šī brīža (ne rīt, ne parīt, ne no nākamā gada) vienkārši vairs nesmēķē un lai pagātnes atkarība paplosās Tavā prātā, kamēr tai vēl ir spēks. Ies diena pēc dienas, nedēļa pēc nedēļas, mēnesis pēc mēneša un tas parazīts paliks arvien vājāks, kamēr nomirs pavisam. Process nav īss. Bet ja Tu padosies, tas nekad nebeigsies.
Man palīdzēja hipnoze pie Skrodeļa un ne uz kāda dīvāniņa man nebija jāguļ, bet gan jāsēž krēslā :) un es visu atceros :), bet pīpēt negribējās jau sarunas laikā.
Es arī biju. Atmetu. super. neticēju, bet tomēr.
Skrodelis ir foršs, viņš daudz zina un pats interesējas par viskautko. Es pie viņa gāju ar depresiju un citām problēmām, arī citu atkarību, ir daudz kas mainījies. Esmu bijusi pie citiem psihot. - nevar salīdzināt. Citi ir tik māksīgi, šis dabisks, rēcīgs, patīkami iet pie viņa, var uzticēties. Tie, kas saka, ka pašam vajag visu darīt un atrisināt, 100% nav iedziļinājušies medicīnā un psiholoģijā un nesaprot, no kā cilvēks sastāv un kāpēc vispār ir šādas problēmas. Bieži tie ir cilvēki, kas nav tik jūtīgi, kam ir mazāka empātijas spēja. Šadas atrkarības un negatīvas izjūtas ir pārsvarā atkarīgas no ķīmisku vielu trūkuma (uztura, papilduztura) un psiholoģiskām "traumām". Un tās var būt ļoti grūti atrisināt atkarībā no personiskajiem apstākļiem. NOTEIKTI iesaku, ejiet un mēģiniet! Jau gadus čakarējos ar daudzām problēmām, beidzot jūtu, ka kkas reāli mainās, nav vērts gaidīt. Lai iekšējais spēks un uzticība!
Re: Hipnoze smēķēšanas atmešanai
12.05.2014 19:20
IK Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Skrodelis ir foršs, viņš daudz zina un pats
> interesējas par viskautko. Es pie viņa gāju ar
> depresiju un citām problēmām, arī citu
> atkarību, ir daudz kas mainījies. Esmu bijusi
> pie citiem psihot. - nevar salīdzināt. Citi ir
> tik māksīgi, šis dabisks, rēcīgs, patīkami
> iet pie viņa, var uzticēties. Tie, kas saka, ka
> pašam vajag visu darīt un atrisināt, 100% nav
> iedziļinājušies medicīnā un psiholoģijā un
> nesaprot, no kā cilvēks sastāv un kāpēc
> vispār ir šādas problēmas. Bieži tie ir
> cilvēki, kas nav tik jūtīgi, kam ir mazāka
> empātijas spēja. Šadas atrkarības un
> negatīvas izjūtas ir pārsvarā atkarīgas no
> ķīmisku vielu trūkuma (uztura, papilduztura) un
> psiholoģiskām "traumām". Un tās var būt ļoti
> grūti atrisināt atkarībā no personiskajiem
> apstākļiem. NOTEIKTI iesaku, ejiet un
> mēģiniet! Jau gadus čakarējos ar daudzām
> problēmām, beidzot jūtu, ka kkas reāli
> mainās, nav vērts gaidīt. Lai iekšējais
> spēks un uzticība!
___________________________________
Labi teikts. Gandrīz zinātniski. Lai veiksme!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 6?
Ziņa: