Ļermontova ielā, psihiatrijas stacionārs atsauksmes ?

Aizsāka Viss ir kārtībā! 

Ļermontova ielā, psihiatrijas stacionārs atsauksmes ?
16.09.2013 17:07
Plānoju "iet" nodaļas stacionārā. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par šo vietu. Apmeklēju dr.Pēteri Pilderi. Vai izejot "plānoto" kursu (kurš cik sapratu parasti ir vienu mēnesi) esat apmierināti ar piemeklētajām zālēm un rezultātu? Cik vietīgas palātas?
Man ir problēmas ar miegu. Biedē, ka saliks ar vēl kādu/kādiem, kuri traucēs jau tā traucēto miegu.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.09.2013 17:10 by Viss ir kārtībā!.
Re: Ļermontova ielā, psihiatrijas stacionārs atsauksmes ?
16.09.2013 17:12
Tur līdz šim bija tikai dienas stacionārs, bet man varbūt nav svaigākā info.

Veldres ielā ir neirožu klīnika.
Re: Ļermontova ielā, psihiatrijas stacionārs atsauksmes ?
16.09.2013 17:44
Nē. Tā ir jauna nodaļa, ar nakts palikšanu, bet t.s. brīvā.
Re: Ļermontova ielā, psihiatrijas stacionārs atsauksmes ?
16.09.2013 18:19
Ok, skaidrs. Ja runa par brīvā režīma nodaļām, tad tur parasti nav cilvēku, kas citiem traucē, ir psihotiski utt. Kādi būs Tavi "kolēģi", to gan neviens iepriekš nevar pateikt, taču kaut kādi traucējumi ir visiem un ar kaut ko ir jāsamierinās.
Re: Ļermontova ielā, psihiatrijas stacionārs atsauksmes ?
17.09.2013 08:34
Var būt ir kādas atsauksmes no cilvēkiem, kuri reāli ir pabijuši šajā nodalā?
ļermontova ielā arī ir stacionārs? tāds kā tvaika ielā? a kāda tipa nodaļa tur ir?
es biju dzirdējusi, ka tur ir ambulatorā daļa un kkāds narkoloģiskais stacionārs, es kļūdos?
man arī piedāvā ārstēties slimnīcā, nezināju ka bez tvaika ielas rīgā ir vēl kāda..
kuri ārsti strādā ļermontova stacionārā?
tad tas ir dienas vai diennakts stacionārs? es googlē nevaru atrast info, nu tikai cik rpnc mājas lapā, kur nav pārāk izsmeļošs info
Re: Ļermontova ielā, psihiatrijas stacionārs atsauksmes ?
05.10.2013 17:42
A ko tur ārstē?
man tāds pat jaut radās ko tu ārstē.. nu pārsvarā jau psihenē nodaļas iedala akūtajās un hroniskajās un narkoloģiskajās un ārstē visu ko
Re: Ļermontova ielā, psihiatrijas stacionārs atsauksmes ?
06.10.2013 07:01
Man pastāstija, ka brīvā tipa nodaļa, atsauksmes labas, lielākajai daļai pacientu salīdzinoši ātri uzlabojas veselība.
Būtībā viss tāpat kā Veldres ielā.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.10.2013 07:02 by slota.
Re: Ļermontova ielā, psihiatrijas stacionārs atsauksmes ?
06.10.2013 13:48
Brīvā tipa nodaļas tikai ar noteiktām diagnozēm ir Veldres ielā (dr. Taranda un dr. Pamše) un arī Ļermontova ielā (bet ārstus nezinu), tur ir telefons: ambulatorās nod. reģistratūras tālr.: 67715108 (no 8:00-16:00); gan jau ka varēs arī informēt par stacionāru vai iedos citu tālruni.

Tvaika ielā tikai slēgts stacionārs.

http://www.rpnc.lv/uznemsana

RPNC mājaslapa tagad ir izstrādes stadijā, un daudz info tur nav.
biju tur 3 nedēļas, pirmo reizi mūžā man atrada piemērotas zāles, visas nodarbības likās patīkamas / vērtīgas (mākslas terapija, fizioterapija, ergoterapija, mūzikas terapija, psiholoģijas grupas). rajons skaists, pati māja arī, personāls laipns un pārsvarā patīkams. nepatika tas, cik pēkšņi mani no turienes izrakstīja ārā.
Re: Ļermontova ielā, psihiatrijas stacionārs atsauksmes ?
12.03.2014 23:02
Psihiatri ir ljoti neatsauciigi un nepretimnakosi, izsturas pret tevi ka pret debilu cilveeku.
enfuego taisnība.. bet es teiktu , ka viņi lielākoties ir ļoti augstprātīgi...
man izreklamēja to pašu Tēraudu... saruna bija lecīgā tonī, nekādas iztaujāšanas par anamnēzi vai iedziļināšanās - pajautāja tikai darba vietu un izglītību, kā arī - vai nelietoju narkotikas. tad drusku aprāvās un kļuva laipnāks, bet rezultātā izrakstīja zāles, kuras es palūdzu, un kuras beigās nedeva nekādu efektu - es taču neesmu psihiatrs un nemāku sev noteikt īstās, ko bija nācies reiz lietot, to arī paprasīju. pļāpāja tikai par savām problēmām. vārdu sakot - nekādas vēlēšanās tur doties. bet zinu cilvēku, kurš no ļoti smaga stāvokļa tur tika izārstēts.
na lermontova ponravilis vse. i doktora i medpersonal. otnoshenie chutkoe i vnimatelnoe.
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Psihiatri ir ljoti neatsauciigi un nepretimnakosi,
> izsturas pret tevi ka pret debilu cilveeku.

Viņi izskatās dīvaini pat uz ielas sadzīvē
tādi jocīgi pašpārliecināti augstprātīgi
noslēpumaini sazvērnieciski kā KGB šņiki
špiki nodevīgi. Varas sajūta, jebkuru var
šizofrenizēt un sajūta ka visi debīli
viņi veseli. Laikam nesodāms narkodīleris
tā jūtās. Aptiekās viņus uzrunā DAKTERI
a slimnieki ir debili , pie kam par slimiem
uzskata jebkuru ko redz pie horizonts.
Skatos tēmai datums 16.09., bet vēl nav 17:07... Vēlāk pamanīju gadskaitli.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 4?
Ziņa: