Ieteikumi tiem, kuriem ir VD

Aizsāka Viss ir kārtībā! 

Ieteikumi tiem, kuriem ir VD
06.05.2014 00:17
Mani personiski ieteikumi cīņā ar VD:
http://www.draugiem.lv/sauleszimes/#/sauleszimes/news/?p=11862512
Būšu priecīga, ja kādam palīdzēs mani ieteikumi! Gaidīšu arī komentārus!



Edited 1 time(s). Last edit at 06.05.2014 00:17 by Viss ir kārtībā!.
Re: Ieteikumi tiem, kuriem ir VD
06.05.2014 09:31
1. neka jauna nepateici... pilns internets ar to visu
2. nezinu ko teiks šīs sadaļas admini...es esmu tiešs un principiāls - izdzēstu šitu drazu, kā nesankcionētu reklāmu!

Nekomentēšu, nesekošu Tavai lapai utt utjp... tieši tādēļ, ka mēģini nelaba veidā sekotāju skaitu palieliniāt.
Re: Ieteikumi tiem, kuriem ir VD
06.05.2014 11:43
Nu tak lai cilvēki darbojas, nav jau bizness. Jo vairāk info, jo labāk, katram ir savas vietas, kur tusēt.

Turklāt tieši šī lapa ir kļuvusi diezgan psihiatriska, ir daudz zāļu lietotāju, kas nekā cita nedara.

Ja ir tikai VD, labāk no tā tālāk.
Re: Ieteikumi tiem, kuriem ir VD
07.05.2014 01:25
Sveiki! Mateus!
Man neko nav jāpierāda. Ja nevēlies lasīt, Tev ir pilnīgas tiesības nelasīt un pat nevērt vaļā linku!
Vai esmu Tevi aicinājusi sekot manai lapai? Nē.
Vai esmu Tevi personiski lūgusi komentēt rakstu? Nē, ja to nevēlies.
Jā, ir daudz materiālu internetā. Bet es to rakstīju, kā savu personīgo pieredzi, kas man palīdz. Bet lielākoties publikācijas ir vairāk teorētiskas un tos apraksta psihoterapeiti nevis paši cilvēki, kuriem ir reāla pieredze ar VD.
Un var būt Tev liksies jocīgi, bet man nav nekādu savtīgu nolūku, kā palīdzēt cilvēkiem un strādāju pagaidām tikai uz entuziasma pamata.
Piedod, bet Tavi izteiktie komentāri ir pilnīgi nevietā un nekorekti! Kārtējā negācija. Vien skumīgi, ka cilvēks, kuram pašam
ir problēmas ar garīgo veselību (jo šis forums ir šādiem cilvēkiem), var tā izteikties par šāda veida izglītojošiem rakstiem kā drazu un nesankcionētu reklāmu utt.



Edited 2 time(s). Last edit at 07.05.2014 01:27 by Viss ir kārtībā!.
Re: Ieteikumi tiem, kuriem ir VD
07.05.2014 14:57
Tu saki, ka gaidi komentārus... bet tai pat laikā neko neprasi? :)
Un biedrība ir jādibina, lai neko no tās negūtu? Vnk tāpat... kā labdarības organicāciju? Jeb Tu nodarbojies ar nelegālu saimnicisko darbību un biedrība nemaz nav reģistrēta? Pa lielam...Tava darīšana ;)
Re: Ieteikumi tiem, kuriem ir VD
08.05.2014 01:35
Biedrība ir reģistrēta, ja netici, vari pārbaudīt uzņēmumu reģistrā :). Ir cilvēki, kuri dzīvo ne tikai priekš sevis. Vari ticēt vai nē, bet arī mūsdienās ir cilvēki un organizācijas, kas vēlas darīt labu pārējai sabiedrībai, neko neprasot par to pretī! Man nav neko jāpierāda. Es zinu, ko saku un daru. Savukārt Tu vari domāt, ko vēlies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 7?
Ziņa: