fishe

Aizsāka Runcene 

Re: fishe
10.04.2015 17:12
fishe Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man derētu ciankālijs, tikai kur tādu lai
> dabū?


Pagatavo...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: fishe
10.04.2015 23:46
Es labprāt, iedod recepti lūdzu ?

Runcene - nē :(
SZxXx
Re: fishe
11.04.2015 00:00
Tev vajag uzdod specifiskus jautājumus par ciankālija iedarbību un tamlīdzīgas lietas. Tagad nešķiet, ka Tevi tas interesē, jo neesi pat veltījis laiku to pats nedaudz pastudējot. Tad cilvēki vairāk te satrauktos, jo izklausītos īstāk - ja redzētu, ka Tev jau ir plāns. Un varbūt varētu palīdzēt labāk.
Re: fishe
11.04.2015 00:28
fishe Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es labprāt, iedod recepti lūdzu ?


Sāc ar šiem. Detalizētāku aprakstu slinkums meklēt bet principā diezgan viegli iegūstama viela.

http://lv.wikipedia.org/wiki/K%C4%81lija_cian%C4%ABds

http://lv.wikipedia.org/wiki/Ci%C4%81n%C5%ABde%C5%86radis

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: fishe
11.04.2015 00:49
Mani tiešām neinteresē specifiski jautājumi, pareizi pateici. Pastudēju tik daudz, ka sapratu tas ir ātrākais celš uz debesīm, man tas ir svarīgi, negribu ilgi mocīties.

Paldies ku! pastudēšu, kad pamodīšos.
Re: fishe
11.04.2015 01:24
ku! Tu rakstīji, ka tādas lietas nav publiski apspriežamas, bet privātas. Piekrītu, bet ar ko tad, lai runā? Nēesmu nevienu sastapis, kurś gribētu man palīdzēt veikt šo lietu.
Internetā latviešu valodā nav nekā, esmu pārslasījis visu. Žēl, ka eitanāzija nav pieejama tuvumā :(
Re: fishe
11.04.2015 09:56
Man ir savs viedoklis šajā jautājumā. Un kaut gan es uzskatu, ka katram ir tiesības sevi nonāvēt, ar palīdzību šajā jautājumā ir jābūt apdomīgam 2 iemeslu dēļ. Pirmkārt un galvenokārt tāpēc lai nemudinatu to darīt tādiem kam tas nemaz nav vajadzīgs un kas uz to nav nobrieduši. Otrkārt, lai aiztaupītu nepatīkamu skaidrošanos. Un kaut arī par padomu došanu pašnāvībā neko nevar piesiet, ir viena daļa cilveku kas uzskata, ka visu vajag kontolēt un aizliegt un tad nu šie tuvinieka zaudēšanas gadijumā histēriski sāk rakstīt sūdzības.

Kas attiecas uz jautājuma praktisko pusi, tad šīs sadaļas tauta parasti lieto nervu zāles un manuprat nav grūti viņas sakrāt. Zāles ir gana stipras lai ar pāris desmitiem tablešu dvēsele izlidotu kā korķis no šampanieša pudeles.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: fishe
11.04.2015 15:21
fishe, es redzu tikai to, ka Tev ir liels izmisums. Ej, lūdzu, slimnīcā vai pie ārsta.
Re: fishe
12.04.2015 22:49
KCN protams ir laba lieta. Bet var pieiet pie pasākuma vel radošāk. sapērc daudz slāpekli un uztaisi bumbu. aiziesi ar blīkšķi :D
Re: fishe
15.04.2015 21:48
Baigais jokdaris Tu esi, ej uz cirku strādāt :)
Re: fishe
04.05.2015 12:22
Biju Veldres ielā, daktere izrakstīja Somnolu un teica, lai atnāk pēc mēneša :)
mad nenoturējās
Re: fishe
19.05.2015 13:47
...interesanti, gauži interesanti...nezi, vai fishe vēl dzīvs???...ar somnolu laikam ģiftējās...lai bez liekām problēmām salīmētu pleznas nezi, cik tabletes ir jāizrij...
...savulaik, sirmajā senatnē, man sanāca tizli...pamodos no rīta ar nesaprotamu sajūtu - kā govs muti būtu piedirsusi...iepriekš biju uzēdis labi daudz etamināla nātrija šaibas...izrādās, ka pēc sātīgās etamināla porcijas biju izslēdzies ar visu buterbrõda kodienu mutē...
Re: fishe
21.05.2015 23:34
Vēl dzīvs.
Re: fishe
24.05.2015 21:53
Nav jau neviena sakarīga dvēsele, kas varētu palīdzēt ar padomu, kas man vajadzīgs :(
mad smīkņādams
Re: fishe
28.05.2015 13:02
...aizej pie dīlera, paņem pāris čekus geriča un ielaid...un Tava dvēsele aizlidos kā balodītis...bez mokām, svētlaimē...
Re: fishe
05.08.2015 12:25
Sveiki visiem !

Pagājis atkal kāds laiciņš, es joprojām cīnos...
Galvenā problēma derealizācija, dulla galva, jūtos ne savā ādā :(
Braucu regulāri pie dabas, staigāju, veseligi ēdu, bet tās sajūtas nepāriet... :(
Ir kādas atbrīvojies no tām sajūtām ?
Re: fishe
05.08.2015 22:12
Palasot Tavu dienas režīmu, kādu Tu aprakstīji, nav brīnums, ka Tev jumts ciet aiziet. Es tādu "režīmu" piekopu 16 gadu vecumā. Pāris mēneši- un bija jūtams "rezultāts". Galva pilna ar visādām apšaubāmām idejām un domām par pašnāvību. Ottreiz mūžā vairs to piedzīvot negribu un saviem lielākajiem pāri darītājiem nenovēlu.

Tev no 12 stundu "dienas" (īsa gan Tev diena!), vēl daļa tiek pavadīta guļot... Kādu pašsajūtas uzlabošanos Tu sagaidi? Ka laime pati pie Tevis atnāks??
Gribi dzīvot- sāc kustēties- iet ārā, vismaz sāc meklēt citu skatu punktu uz savu personīgo māju :). Vingro, izjūti vēju, kaiju klaigas, pasmaržo liepas ziedu smaržu, pavēro dabu, cilvēkus- kas nu Tev tur tuvumā ir... Aizej līdz tuvējai bodei- vnk. tāpat, lai pamainītu vidi! Pasaki komplimentus pārdevējai, aizvelcies uz bibliotēku- tāpat- lai nebūtu mājās jāsēž!
Jauns esi- izbrauc ar riteni pāris km, aizej nopeldēties un aizved bērnu paspēlēties ūdens malā.
IZEJ ĀRĀ NO SEVIS!

Zem guļoša akmens ūdens netek.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.08.2015 22:14 by kachenite.
Dzincha
Re: fishe
06.08.2015 07:28
Es ari mokos gadiem ar depresiju,zales nelīdz.atradu neta informacuju,ka ketamīns arstejot depresiju ar tuliteju efektu.lidz šim izmantoja veterinarija un ka klubu narkotiku.
mad garāmejot
Re: fishe
06.08.2015 10:37
Dzincha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es ari mokos gadiem ar depresiju,zales
> nelīdz.atradu neta informacuju,ka ketamīns
> arstejot depresiju ar tuliteju efektu.lidz šim
> izmantoja veterinarija un ka klubu narkotiku.

http://www.local.com/results.aspx?keyword=medical+marijuana+license&cid=54848&utm_source=bing&utm_medium=cpc&utm_campaign=General%20Medical&utm_term=medical%20marijuana%20license
Amber Lyon
Re: fishe
06.08.2015 14:04
Amerikāņiem pat sava kustība ir, kur tiek apgalvots, ka daudzas "narkotikas", kā, piemēram, LSD, psilocibīna sēnītes, DMT, marihuāna patiesībā VAR tikt izmantotas psihiskās veselības uzlabošanai.

http://reset.me/content-category/mental-health/
Re: fishe
06.08.2015 14:29
To jau visi zina, un tas arī faktiski tiek darīts, kad tās lieto.

Nu neko, cik nīderlandiešu zinu, tik neviens nav nonarkojies, jo tur nav kaut kur pagrabos samaisītu mēslu. Bet pie mums iet vaļā propaganda, ka šis viņu valsts kontrolētais bizness, kurš nodrošina kvalitāti, ir tas pats, kas mēsli, kuri reizēm uzreiz nogalina gan Latvijā, gan citviet. Apinis pats laikam tiktāl sadraudzējies ar antidepresantiem, ka nevar tač atdot tādu rūpalu.
Dzincha
Re: fishe
06.08.2015 17:00
http://www.abc.net.au/news/2015-01-21/ketamine-hailed-as-new-treatment-for-long-term-depression/6032306
Re: fishe
06.08.2015 17:50
Kachenite - Es visu saprotu, šobrīd viss ir savāk, es daudz ko daru, neguļu un negaidu, kā kādreiz, bet visu laiku ir mākonis galvā, tas nepāriet, tiem kam tā ir bijis saprot, par ko es runaju. Neko lagā nevaru padarīt ar tām sajūtām :(

Dzincha - Baigi struntiga kaite mums piemetusies :( Esi jau meginajis, kur tadu var dabut ? Turies !
Dzincha
Re: fishe
07.08.2015 07:43
Mēginajis vēl neesmu,īsti neesmu sapratis tas devas kā vinu isti lietot.klubos vinu izplata ka narkotiku ar nosaukumu special k.noskaidroju vēl to ka vetaptiekās vins pieejams,bet pardot vinu izvairās.iekopesu vienu rakstu par to ketaminu.

Ketamīns-maģisks līdzeklis depresijas ārstēšanā.Šis dzīvnieku transkvilizātors, kas minēts kā "īpašais-K", ir izrādijies diezgan lietderīgs līdzeklis klīniskās depresijas ārstēšānā un pat uzrādijis uzlabojumus pacientiem, kuriem nekas cits nav palīdzējis.Ar Konektikutas Garīgās veselības centra pētijumu palīdzību konstatēts, ka 70% no testa grupas pacientiem, kuriem nekad nav bijuši rezultāti ārstēšanā ar tradicionālajiem līdzekļiem, pozitīvi reaģējuši uz Ketamīna lietošanu.Vēl interesantākais bija tas, ka narkotika varēja labot neironu savienojumus smadzenēs, kas bija sabojājušies hroniskās depresijas laikā.Ronalds Dumans, kas bija vecākais autors pētijumā, atzīst, ka ketamīns ir kā burvju zāles-ar vienu devu var strādāt ātri, un iedarbība ilgst līdz 10 dienām.
Dzincha
Re: fishe
07.08.2015 07:53
Man depresija no 17 gadiem ir,pareizak bipolārie traucējumi,tagad man ir 32 gadi,lidzigi kā fishe esmu spaiņiem tas zāles dzēris,gājis pie dziedniekiem,uz baznicām,gulējis slimnicās,jēga nekāda beigās nav.tie Ad ir palidzejusi uz neilgu laiku justies cilvecigi,ar nakamo depresijas epizodi,nekas tur nelidz,jamaina vini,vai deva jaceļ lielāka un ne vienmer palidzejis man ir.īstas saslimsanas gadijuma te nelidz ne b grupas vitamini,ne omegas 3,6,nelidz ne pozitiva domasana,ne sports,ne pastaigas,visu to no savas pieredzes varu pateikt,tiem kas grib dot padomus gudrus.
Dzincha
Re: fishe
07.08.2015 07:55
par cita veida lidzekliem!

http://spoki.tvnet.lv/aktuali/Nelegalas-narkotikas-medicina/340023
Re: fishe
07.08.2015 11:40
Ect (elektrosoks) ir meginats? Paliidzot pret depresiju.
Re: fishe
07.08.2015 12:02
miksa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ect (elektrosoks) ir meginats? Paliidzot pret
> depresiju.


Izlasi/noskaties "Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu"
Re: fishe
08.08.2015 13:04
Žurnālā Psychotherapy and Psychosomatics ir labs apskata raksts https://www.karger.com/Article/Abstract/371714 par neiro-atpakaļsaites terapiju - terapijas laikā notiek elektroencefalogrāfijas un funkcionālās magnētiskās rezonanses lasījumi un ir iespējas vērot, kā domas ietekmē šos rādītājus, kā panākt saskaņu starp domām un fizioloģiskiem procesiem.

Latvijā arī laikam ect tiek veikta un slikti vārdi nav minēti http://www.depresija.lv/ka-arstet-depresiju/arstesanas-metodes/citas-arstesanas-metodes/

Turpat ir minēts arī TMS, bet pie Eiropā un Latvijā pašreiz valdošās labējās ekonomiskās politikas tās lietas tik ātri nenonāks līdz vienkāršiem pacientiem. Tikai bagātnieki varēs uzdzīvot.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.08.2015 13:06 by miksa.
Re: fishe
08.08.2015 14:26
Cilveki, pasakiet kur var dabūt Ketamīnu ? Esmu gatavs pamēģināt. Izklausās cerīgi !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 4?
Ziņa: