Psihoterapija

Aizsāka Cepums 

Psihoterapija
02.11.2015 12:27
Sveiki. Lūdzu bez liekiem dzēlīgiem izteikumiem. Esmu šeit ar jautājumu par to, lai kāds iesaka labu, nedārgu, saprotošu ārstu psihoterapijā Rīgā, kurš strādā ar pacientiem, kam ir ļoti izteikta agrofobija un izteikta VD un tiešām spētu palīdzēt konkrētā laika posmā. Neesmu vietējā, bet dzīve jau pāris mēnešus uzsākta Rīgā un nespēju savākties. Līdz ar to ceru uz palīdzību šeit!
Re: Psihoterapija
02.11.2015 14:05
Varbūt runa ir par agorafobiju? Kaut tag tēmas autors to nav lūdzis, es uzdotajā jautājuma saskatu kaut kādu "defektu", jo šo jautājumu mierīgi varēja uzdot neieņemot prepozīciju.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapija
02.11.2015 14:23
nu jā agorafobija, pārrakstījos! nemeklēsim defektus, labāk palīdzēsim :)
Re: Psihoterapija
02.11.2015 14:37
Es neesmu psihoterapijas adepts bet gan jau Runcene vai kāds cits ieteiks atbilstoši uzdotajam jautājumam. Vēl būtu velams nosaukt savu dzimumu un velamo terapeita dzimumu.

p.s. Es iesaku vienmēr izvēlēties pretējā dzimuma pārstāvi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapija
02.11.2015 14:41
Esmu sieviete. Man ar vīrieti būtu neērti apspriest savas problēmas. Es domāju, ka labāk ieteikt sievieti!
Re: Psihoterapija
02.11.2015 14:50
Katram laikam savs. Es, savukārt, nevaru iedomāties sev psihoterapeiti sievieti.
Re: Psihoterapija
02.11.2015 15:58
Hmm? Interesanti, vai patiešām sieviešu agorafobija tik ļoti atšķiras tās vīriešu formas, ka var būt neērti to apspriest? :)

Bet vispar, balstoties uz savu cilvēku pazīšanas spēju, es domāju, ka Cepumam grūti ies ar to psihoterapiju. Jo Cepums ir no tām sievietēm kas zin ko grib...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapija
02.11.2015 16:00
Katram tiešām savs. Pretējais dzimums ir vieniem gadījumiem, savs dzimums -- atkal citiem, ko parasti sākumā cilvēks neizprot, un tāpēc ir jāklausa sajūtām.

Es toties neatzīstu psihoterapijas akcentu uz medicīnu. Nav svarīgi, vai psihoterapeits ir ārsts vai neārsts. Un pacienta pozīcija arī nez vai derēs.

Ņemam www.psihoterpija.lv un zvanām pēc kārtas. Tad arī pēc sajūtām ejam: kā atbildēja, ko teica, kāda cena. Un jautājums sev: vai viss kopumā patika? Tad pirmā testa vizīte. Atkal jautājums sev: vai patika?

Viss. Citiem jau te reizēm iesaku kādu uzvārdu, vairāk cenas dēļ, bet tik un tā domāju, ka tas ir garām. Tik daudz vajag saņemties, kā pašam atrast sev psihoterapeitu.

Varbūt iekrīt acīs kāda pstr. raksts tīmekļa medijos, drukātajā presē. Jāmeklē.
Re: Psihoterapija
02.11.2015 16:18
Vēlreiz pārlasiju Cepuma pirmo postu. Nesanāks. Es saku, ka nesanāks. Negribētos būt tam kas ir rakstijis "liekus dzēlīgus izteikumus", bet pārāk konkrētas un pārāk pretrunīgas prasības... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapija
03.11.2015 11:12
Es savulaik nemeklēju saprotošu un labu, man patika viņas medijos paustā bezkaunība pret valsts sistēmu. Vismaz redzēju, ka cilvēks nav bailīgs, bet katram savs.
Re: Psihoterapija
03.11.2015 12:17
Nuu, Runcen... Bezkaunība pret valsts sistēmu? Mana sieva tādu noteikti neizvēlētos jo tas var izsaukt šablona plīšanu (razriv šablona):

http://lurkmore.to/%D0%A0%D0%B0%D0%B7%D1%80%D1%8B%D0%B2_%D1%88%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B0

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapija
03.11.2015 12:22
Jā, tas izsauca šablonu plīšanu. Tādi ir visiem cilvēkiem, nekur neliksies. Ne vienmēr bija patīkami, bet rezultāts ir ok!
Re: Psihoterapija
03.11.2015 12:37
He, vienam otram te sākas panikas lēkme no domas, ka šablons varētu plīst...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihoterapija
03.11.2015 13:04
Tas ir normāli. Ir gadījumi, kad cilvēki no vilšanās ilūzijās pievemj psihoterapeita kabinetu vai izsit sienā robu, it seviški rīģipsī :)
Re: Psihoterapija
09.11.2015 10:05
Par to naudas nokāšanu.
Jā nebūtu strādājusi ar ps.t., droši vien, jau labi sen būtu ar invalidāti.
Parēķinot sanāk, ka esmu psihoterapijā ieguldījusi kaudzi naudas. Toties tas man ir palīdzējis nopelnīt daudzkārt vairāk un maksa ps.t. tāds sīkums vien ir uz kopējo ienākumu fona.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 18?
Ziņa: