Ketamīns un disociatīvās vielas - labākās zāles pret depresiju

Aizsāka zive 

Nesen beidzot dabūju un pamēģināju ketamīnu. Viss, ko varu pateikt - neticami labs antidepresants - vienīgā viela, kas man reāli palīdzēja. :) Pie tam legāla mūsu valstī!
Kas tas tāds ir un kur var dabūt? Tādu izraksta ārsti?
Es arī gibu,kur var dabūt?
John C. Lilly arī draudzējās ar ketamīnu un viss tas beidzās diezgan skumji. CNS depressanti ir patīkami, bet lietojot regulāri beigu galā rezultāts ir- bomzis uz tavas ielas stūra.

Rupji rēķinot tas ir tas pats, kas alko.
Var dabūt uz ielas vai no vetaptiekas, ja ir kontakti, var pasūtīt internetā analogus.

Ketamìns ir kudiš drošāks par alkoholu. Praktiski nav iespējams pārdozēt, nav paģiru. Es runāju par 1 reizi 2 ned. lietošanu.
Do šu zive
Es to neapšaubu, ka daudzas lietas ir labākas par alko.

Bet vienalga ketamīns ir trankvilazators. Iedod alkānam ketamīnu un viņš aizies pa pilnai žopai tāpat, it kā tas būtu alko.
Johan Štraus,nepūt pīlītes,zive zina labāk.
Nu tā jau labāk
Pirmkkārt, ketamīnu būtu jāuztver kā medikamentu, jo tam ir daudzi medicīniski pielietojumi. Tas ir PVO medikamentu standartkomplektā. Alkohols pamatā tiek lietots tikai un vienīgi kā apreibinošs līdzeklis, iekšķīgu medicīnisku pielietojumu praktiski nav. Jā, ketamīns var tikt lietots kā vienkārši apreibinošs līdzeklis, bet tas nav būtiskākais.
Otrkkārt, alkohola atkarība ir bīstamāka un stiprāka par ketamīna atkarību, jo no alkohola cilvēks var palikt fiziski atkarīgs. Alkoholiķiem organisms prasa alkoholu, lai izdzīvotu, uzturētu funkcijas, kamēr ketamīns nekad organismam vitāli nebūs nepieciešams, vienīgais, ka disocējošais-anestezējošais efekts var likties interesants un pārāk iepatikties.
Vai šai portālā uzturas alkoholiķi?


**
ZInu, ka Johans Štr. ir gudrs šajās lietās un zina riskus, bet tie jau tā ir atražoti visās malās, par to, cik * apreibinošās vielas * var būt bīstamas.
TIkai tāpēc, ka kaut kas var būt * apreibinošs * un cilvēki no tā baidās, tāpēc jau medicīna nevirzās uz priekšu un bail šādas iespējas ieviest. Benzodiazepīni arī ir depresanti, bet par viņiem neesmu tādus brīnumstāstus kā par ketamīnu vai citiem disociatīvajiem līdzekļiem dzirdējis, lai gan benzodiazepīnus lieto daudz, daudz biežāk.
**
Cerot uz veselīgu diskusiju par zālēm un palīdzības iespējām, nevis narkomāniju...



Edited 4 time(s). Last edit at 20.06.2016 18:59 by Synapscape.
Ar benzo vispār ir vāks. Ko tad visi šitie legālie narkomāni dara katru mēnesi staigājot pie psihiatriem? Tik dabūt savu receptīti benzo fixam. Vai kadam pis tie štrunta AD? Sākotnējiem idiņiem jā, bet interese ātri pazūd.

Pēc tam ir AD varoņi kā "123" šeit forumā, kurai palīdzot daudzus gadus. Dievs ar viņu.
"Man pohu. Es hujāriju ketamīnu ar NSI-189 un ir zajebis. :^)
.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.07.2016 13:25 by crucial333.
Ketamīns nav depresants. Tāpēc to izmanto anestēzijā, jo tas nenomāc sirdsdarbību. Tam nav ietekmes uz GABA receptoriem kā alkoholam un benzodiazepīniem, tāpēc tam nav pağiru. Patiesību sakot, tas ir pat vairāk stimulējošs un pastiprina sirdsdarbību. It īpaši to dara ilgas iedarbības disociatīvi līdzekļi kā 3-meo-pcp, 4-meo-pcp un mxp, kas ir saistāmi ar augstu mānijas un psihožu risku. Lietojot tādus bieži, cilvēks kļūst ļoti enerğisks un derelizēts, skraida apkārt un dara muļķības.
Interesanti. Biju iedomājies, ka ketamīns ir depresants.

Es a tagad gribu paprovēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.06.2016 11:54 by Johans Štr.
Nu tad kurš uzņemsies to dabūt? (tam nekas nebūs par to)
Nez, man jau ar savu legālo analogu pietiek pagaidām. :D
Kas tas ir,un kā tas izpaužās?
...



Edited 8 time(s). Last edit at 21.06.2016 14:00 by Synapscape.
Edited 8 time by Synapscape..... ;
Man liekas, ka daudzas vielas, kas ir aizliegtas var palīdzēt psihei.



Edited 6 time(s). Last edit at 21.06.2016 15:00 by crucial333.
Es domāju Synapscape piekrīt.
Rediģēc bi Lāsēns



Edited 2 time(s). Last edit at 21.06.2016 17:33 by Lāsēns♥.
Chemicalstory.com ir interesants saits. Vai esi ko pats pasūtījis, thechemist? Tur droši viss ir?
Mani interesē tie benzodiazepīni vairāk. Vai klonazolams ir līdzīgs klonazepīnam? Un kāpēc viņi ir markās, nevis tabletēs?
Re: Ketamīns un disociatīvās vielas - labākās zāles pret depresiju
21.06.2016 18:59
zive - Pastāsti vairāk, kā Tu viņu lieto..

1)CIk liela deva ?
2)Cik bieži ?
3)Kas tieši mainījās kad sāki lietot ?



Edited 1 time(s). Last edit at 21.06.2016 19:26 by fishe.
Chemicalstory ir labs. Vienmēr atnāk paka. Ar benzo gan neiesaku ielaisties. Pēc pers. pieredzes clonazolam ir daudz stiprāks par jebkuru citu benzo. Ir uz markām, jo ir ļoti grūti dozēt mikrogramos pulveri. Man pašam bija bezfilma no clonazolama.
Tas ir narkomania ko jus te rakstat vai?
Tad jau labi, ka stiprāks. Dārgs tikai, žēl. Nevaru atļauties.
Ārsts man izraksta klonazepāmu, bet tas nedarbojas tik labi, cik sākumā. Ja ņem vairāk, tad lēns palieku un aizmiegu.
Re: Ketamīns un disociatīvās vielas - labākās zāles pret depresiju
24.06.2016 02:00
Visādas narkotikas legalās, kaņešna visasas palīdz !
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 5?
Ziņa: